NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 994
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha az első négyből valakire csak kb hasonlít majd, már megérte 6. kör végén comp pickkel 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
mármint gabe millerre gondolsz nem? 😊Wyatt
Ööö.. igen. Nem is Dairus Morris és Gabe Miller szerelemgyerekére. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mármint gabe millerre gondolsz nem? 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Gabe Morris lehet elmegy, mert igazi workout warrior, a footballsfuture-os csávó hypolta kicsit, olyan Ninkovich-féle pick lesz 😛

A maradék három meglesz ma TTT? (jobban várok Soldiéra/Orkéra, főleg az elsőre.. 😀 a sajátomat el tudom képzelni a Newton pick után 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Korrekt 34 DE-t keresek, lehet dobni PM-et, ha valakinek van eladó.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
végre valakivel én is "kibasztam" 😊 McPhee-t 3-4 DE-nek írják sok helyen jó lett volna ő neked? (mondjuk Beal-t is annak láttam 😊)Fucu
😀 Foglalkozom is én azzal... 😀

Itt ütközik ki a hátránya annak, hogy idén még a szokásosnál is kevesebb időm volt felkészülni, mert akkor ezeket talán ki tudtam volna szűrni...

Mindegy, a 8-ból ahogy néztem 4-re legalább nem kaptam mínuszt (Castonzo, Irving, Brown és Henery) és mivel ezek voltak, akiknek valami szerepet is szántam, ezért annyira nem rossz... 😊

Tyrod Taylor 3. QB-nek jött, így ha nem lesz keretben az nem nagy érvágás, de azért Zane Taylor remélem, hogy bekaparja magát valahová keretbe... 😛StormST
Irving-et vitted előlem, őt speciel 3-4 ILB-nek szántam 😊Fucu
😊 Akkor ügyesen kibasztunk egymással, de csoportellenfeleknél ez így a szép egyébként is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
végre valakivel én is "kibasztam" 😊 McPhee-t 3-4 DE-nek írják sok helyen jó lett volna ő neked? (mondjuk Beal-t is annak láttam 😊)Fucu
😀 Foglalkozom is én azzal... 😀

Itt ütközik ki a hátránya annak, hogy idén még a szokásosnál is kevesebb időm volt felkészülni, mert akkor ezeket talán ki tudtam volna szűrni...

Mindegy, a 8-ból ahogy néztem 4-re legalább nem kaptam mínuszt (Castonzo, Irving, Brown és Henery) és mivel ezek voltak, akiknek valami szerepet is szántam, ezért annyira nem rossz... 😊

Tyrod Taylor 3. QB-nek jött, így ha nem lesz keretben az nem nagy érvágás, de azért Zane Taylor remélem, hogy bekaparja magát valahová keretbe... 😛StormST
Irving-et vitted előlem, őt speciel 3-4 ILB-nek szántam 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
viCC 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
végre valakivel én is "kibasztam" 😊 McPhee-t 3-4 DE-nek írják sok helyen jó lett volna ő neked? (mondjuk Beal-t is annak láttam 😊)Fucu
😀 Foglalkozom is én azzal... 😀

Itt ütközik ki a hátránya annak, hogy idén még a szokásosnál is kevesebb időm volt felkészülni, mert akkor ezeket talán ki tudtam volna szűrni...

Mindegy, a 8-ból ahogy néztem 4-re legalább nem kaptam mínuszt (Castonzo, Irving, Brown és Henery) és mivel ezek voltak, akiknek valami szerepet is szántam, ezért annyira nem rossz... 😊

Tyrod Taylor 3. QB-nek jött, így ha nem lesz keretben az nem nagy érvágás, de azért Zane Taylor remélem, hogy bekaparja magát valahová keretbe... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
49ers:
Egészségedre Gabbert. Liuget jó, Watkins a kora miatt nem első körös. Még van mit fejlődnie, de ideje nincs. Reed DEnek karcsú lesz, Wisniewski jó. Boling gigareach, nagyon gyenge. A kosaras projekt pick, fasztudja, Mohamed UFL

C+haromt
Nyilván a draftot Gabbert fogja eldönteni, Watkins meg guard, nem fog 30 évesen összeesni. Mindenképpen kellett egy kezdő OG, Pouncey kiment, Watkins meg nem lett volna bent 2/7-nél. Reed majd kiderül, ha 3-4-be megy, majd elcserélem. Wis szintén kellett, Boling picket egy kicsit bánom utólag, a többi meg mindegy.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát én csak Dobbsot ismerem ebből, de ez ugye csak az egyeteme miatt van. Semmi kiemelkedő nincs benne
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Darius Morrist beírtam a 7/6-os pickemhez, hogy majd behúzom.. 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 006 — no es importante
úgy döntöttem, hogy megvárom míg TTT végez.

és mivel sose fog végezni így eléggé ráérekHöri
én meg pont arra gondoltam, hogy haromt meg te is írsz, akkor már nekem nem kell

6/38. NT Gray
6/39. OLB G. Miller
7/27. DE DobbsWyatt
bizonyára felkészületlen vagyok, de erről a 3 arcról vasárnap hallottam először 😀Höri
én találkoztam már a nevükkel, de kb. ehhez az UDFA-hez tudnám hasonlítani őket

NEGYEDIK KÖR
3. Buffalo Bills: Darius Morris, OT/OG (Temple)JJ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
végre valakivel én is "kibasztam" 😊 McPhee-t 3-4 DE-nek írják sok helyen jó lett volna ő neked? (mondjuk Beal-t is annak láttam 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
Vow, B+... 😀

Beal pánik reakciós pick volt, McPhee-t akartam, akit 2-vel előttem vettek ki, bár valszeg őmiatta is lecseszést kaptam volna... 😛

Mindegy, jó lesz ez így nekem... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, észrevettem,hogy a 2007-es trade-ek nincsenek meg, meg hát a 10-esek sem, de az gondolom senkinek 😊
8-ban meg 9-ben meg összesen alig több mint feleannyi tradem volt, mint idén 😀

Viszont volt 1-2 érdekesség...
pl. Troy Smith megszerzése Jimmy Williamsért, aki azóta se játszott egy percet se 😀
De a Pashos-2.kör for Roddy-4. kör is gyönyörű volt 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi höri 😊 több-kevesebb sikerrel de nagyjából megvan 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Döme azt a tradet én kb minden hónapban felhozom ez nem valami nagy újdonság 😛
a vicc hogy én voltam anyázva hogy mennyire lehúztam szegény grafit

de volt valami duplán elbaszott trade is veled kb ilyesmi
Husi + 2. kör for Schweigert + Howard
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sietek 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy gondoltam, hogy weblap mentése 😊 vagy akkor tudsz még ott modi rangot adni? Adhatnál nekem egy pár percre oda, gyorsan leszedem 😊fetomy
megadtam a jogot.

fél órád van maximum 😀

ez szép
Denver: 4/25
Atlanta: Roddy White WR 627 500

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
úgy gondoltam, hogy weblap mentése 😊 vagy akkor tudsz még ott modi rangot adni? Adhatnál nekem egy pár percre oda, gyorsan leszedem 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
424 trade volt összesen 😀 ezeket kimásolgatni nem lenne egy boldogságos munka

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Vick trade-ben az igazi poén az volt, hogy eladtam Dömének, majd pár hónapra rá lecsukták 😀
Egyébként Jani, valami pick meg Huard jött érte. Persze Huard is jó vétel volt, hisz azért is vettem meg, mert előtte elég jó éve volt, aztán az én szezonomban már szar, utána viszont újra hígfos. 😀
Mondjuk ott még azért igen rutintalan voltam, kb. első trade-em volt a karrierem során sztem 😊

Egyébként valamelyikőtök nem tudná lementeni, és elküldeni nekem onnan a régi admint? 😊 megnézném milyen tradejeim voltak 😊

szerk.: Jah nem pick, Sapp 😊 Egyébként 1 évet még játszott, tehát az egy éves játékban pont jó volt 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sapp már nem is játszott akkor

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
+ 2007-ben a Vick trade, aki futott vagy 100 yardot 16 meccs alatt 😀Höri
Mondjuk ha jól rémlik olyan sokat nem adtam érte akkor, Jani ment asszem meg egy 2. körös talán.Döme
a régi fórumon ott van a trade admin a fórumszemétben, visszakereshető.

lehet majd mazsolázok onnan pár trade-t, ami így utólag erősen lol kategóriaHöri
Nekem ez nagyon tetszik:
1/9 Matt Ryan ----> Tampa Bay

Gaines Adams --------> Bengals
1/29 Limas Sweed ----> Bengals

Bár ez már ugye 2008-as.

A Vick-tréd is meglett:
Atlanta Falcons : Michael Vick QB ($ 6 000 000) + 2. / 12. pick, ovr. 44
Oakland Raiders : Damon Huard QB ($ 1 200 000) + Warren Sapp DT ($ 4 800 000) + Sebastian Janikowski K ($ 1 350 000)
Hát ez így utólag gecire lehúzos nekem, dehát Huardnak akkor kijött egy jó év, azt hittük jó QB. 😛