GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Wyatt meg bekaphatja.
Adalis Thomas + Matt Light = 1/7 + Ernie Sims, miért nem volt még ekkora kötelező láttamoztatás 😀tenorx
Khm mintha nem szóltam volna hogy ez baromság....
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Muhaha.. megint jobban tradeltem mint tenorx 😊Igor
Gaither jobb, és fiatalabb, mint Light. Light nem ért 4. kört, bár egy 5.nek örültem volna.tenorx
RT-nek jobb... de nala is van kockazati tenyezo.
Ha pedig egy evre tervezel, tokmindegy..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Muhaha.. megint jobban tradeltem mint tenorx 😊Igor
Gaither jobb, és fiatalabb, mint Light. Light nem ért 4. kört, bár egy 5.nek örültem volna.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Muhaha.. megint jobban tradeltem mint tenorx 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wyatt meg bekaphatja.
Adalis Thomas + Matt Light = 1/7 + Ernie Sims, miért nem volt még ekkora kötelező láttamoztatás 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Jó időzítés volt, Höri 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az összes baszakodás abból lesz, hogy a legtöbb ember szándékosan kiskapuk után kutat. haromt
Na pont ezért kell bizony alkalom adtán idény közben is szabályt változtatni.

Viszont ha hozunk idény közben egy szabályt, azt jól kell kommunikálni, hogy mindenkihez eljusson az infó a változtatásról.Soldados
Igen, nem látom be, hogy most pl. az RFA-t miért nem lehet normálisan megcsinálni az általam felhozott probléma miatt (UDFA-nak minimum 2. körös tendert kell adnom). Senkivel nem lenne kibaszás most még, viszont helyre lehetne tenni egy hibás dolgot, ami gondolom csak elírás miatt került bele a szabálykönyvbe.Döme
az RFA-s dolgot majd berakom a topik 1. hsz-be a megnyitásakor, de most előbb a tagelést akartam lerendezni

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tudom, hogy láncreakció lehet, de majd amikor itt lesz az ideje, lehet rá jobb megoldást találni. Most spec azért nem tör le annyira, mert ígyis marad, de ha emiatt FA lenne, az szopó lenne. De ezzel most felesleges foglalkozni, mert 1 év mire, újra aktuális lesz 😊

kétségkívül a kiskapukutatás okoz ilyeneket, de ez nem felttlenül baj. Személy szerint mondjuk egy ilyen X elfogadná-e az adott szerződést dolgok, mint ami volt, tipikus kukacoskodás, mivel elég jól le vannak korlátozva a szerződésadási lehetőségek, ami ezen belül szabályos, at nem gondolom, hogy ilyen "ha én lennék aFeri, nem fogadnám el" indokkal kell "visszavonatni". Max új szabály kell, amit LEGKÖZELEBB alkalmazunk, nem "utólag". De az ilyeneket leszámítva, nem feltétlenül hátrányos a kiskapukeresés, csak azért k.va zavaró, mert mindig idény közben jönnek elő..:/
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
az összes baszakodás abból lesz, hogy a legtöbb ember szándékosan kiskapuk után kutat. haromt
Na pont ezért kell bizony alkalom adtán idény közben is szabályt változtatni.

Viszont ha hozunk idény közben egy szabályt, azt jól kell kommunikálni, hogy mindenkihez eljusson az infó a változtatásról.Soldados
Igen, nem látom be, hogy most pl. az RFA-t miért nem lehet normálisan megcsinálni az általam felhozott probléma miatt (UDFA-nak minimum 2. körös tendert kell adnom). Senkivel nem lenne kibaszás most még, viszont helyre lehetne tenni egy hibás dolgot, ami gondolom csak elírás miatt került bele a szabálykönyvbe.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az összes baszakodás abból lesz, hogy a legtöbb ember szándékosan kiskapuk után kutat. haromt
Na pont ezért kell bizony alkalom adtán idény közben is szabályt változtatni.

Viszont ha hozunk idény közben egy szabályt, azt jól kell kommunikálni, hogy mindenkihez eljusson az infó a változtatásról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát szerintem ez a kb. 2-3%, ha arról van szó, hogy jöhessen 2. ajánlat, akkor kb. semmi, mivel utána úgyis megkapja amit kér. De felesleges ebből megint hatoldalas vitát generálni, majd jövőre, ha eszemben lesz felhozom, aztán vagy támogatják elegen, vagy nem😊fetomy
de akkor megint azt lesz hogy szabályozd be hogy hány % a hibahatár. aztán a hibahatár hibahatára és így tovább.

az összes baszakodás abból lesz, hogy a legtöbb ember szándékosan kiskapuk után kutat. itt most nem erre az esetre és rád értem, hanem úgy egészében
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát szerintem ez a kb. 2-3%, ha arról van szó, hogy jöhessen 2. ajánlat, akkor kb. semmi, mivel utána úgyis megkapja amit kér. De felesleges ebből megint hatoldalas vitát generálni, majd jövőre, ha eszemben lesz felhozom, aztán vagy támogatják elegen, vagy nem😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
80ezer jelentéktelen ha 5-6 milliós emberről van szó. Ha 1,8 akkor már nem.

eddig is megadtam ha valaki 10-20kval alálőtt, de 80nál nem
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
LOL Smith-nél ha 80.000-el többet ajánlok, mehetek második körre.....nájsz. (amúgy jövőre lehetne ezen is változtatni majd, hogy ilyen jelentéktelen különbségnél ne bukja már el az ember a játékost😊)

LOOOOL az hagyján, hogy lol, hogy 3 misit akar egy Reggie Smith, de hogy úgy, hogy ugyanannál a rosinál Cason 4-et.. haromt és fake sztem mindkettőt jól belőtték, de hát ezen ledöbbentem 😊

Amúgy köszi srácok 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem tudok xlst nyitni, valaki nem írná be nekem Cason és Reggie Smith árait?😊fetomy
Cason átlag:4533333 TTT:5 800 000 Soldi:4 400 000 Somos:4 000 000 Szegecs:4 000 000 Fake:5 200 000

Smith átlag:1850000 TTT:1 250 000 Soldi:3 000 000 Somos:1 900 000 Szegecs:2 250 000 Fake:1 400 000

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem tudok xlst nyitni, valaki nem írná be nekem Cason és Reggie Smith árait?😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
+Jacksont 😛Newman
Óriási lesz a kereslet a 3. számú QBra + a 3. számú RBre 😀tenorx
Jackson 3rd down RB-nek bőven jó,még cserének is
Dixon meg 2.számú QB volt,ha jól tudom 😐Newman
Mert lesérült Leftwich. Mondjuk nálam is bent van minden csere OLB, szóval nekem nyolc 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Beleírtad Dixont? 😀tenorx
+Jacksont 😛Newman
Óriási lesz a kereslet a 3. számú QBra + a 3. számú RBre 😀tenorx
Jackson 3rd down RB-nek bőven jó,még cserének is
Dixon meg 2.számú QB volt,ha jól tudom 😐

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
friss kekiNewman
Beleírtad Dixont? 😀tenorx
+Jacksont 😛Newman
Óriási lesz a kereslet a 3. számú QBra + a 3. számú RBre 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
friss kekiNewman
Beleírtad Dixont? 😀tenorx
+Jacksont 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
friss kekiNewman
Beleírtad Dixont? 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
friss keki

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hú bazz, mekkora állatkodás volt itt.. és most véletlenül kimaradtam, belőle... ejj 😕

Holnap küldök szerződéslebontást.. és csak Tulkot fizettem túl nem is vészes.
Brady és Hampton 😂 rulez!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem mindenkinek lehet egy Mendenhallja :cool:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1,5 milla alatt keres mindkét IRL kezdő futóm, így nyilván nem adnék érte ennyit. 😊Soldados
egyiknek jobb szezonja volt mint a másiknak 😛braxa88
Addai-nál talán jobb volt 😀, bár ez nem nagy szó. 😊Soldados
tehát 5 millió alatti beárazás már most hiteltelen az esetükben.