GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
Nem ilyen szűk a lista, vannak a stabilan erős csapatok, akik max akkor nyernek ilyet, ha annyira domináns szezont csinálnak, mint Go Vikes! (a Madden hatalma...). Vicces, hogy mindenki nyomja, hogy a madden szar, majd utána az alapján szavaznak (én sem vagyok teljesen kivétel), de mondjuk a csapat valódi erejéhez és a GM munkájához nincs mindig köze a szavazás eredményének.Rajna
igen a sok képmutató, kivéve én 😀
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..Igor
Igazából, nekem még 2 ember szerepelt a listámon: Szegecs és Te. Végre szereztél franchise QB-t, és ahogy mondtam, Szvsz végre tényleg erős keretet hoztál össze, nem véletlen, hogy végig versenyben is voltál. De ettől még sweep. 😛

amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
legalább tisztában vagy a korlátaiddal 😀 😀briareos
Soha senkinek nem akartam megfelelni saját magamon kívül. 😉 Sose érdekelt ki mit mond rólam. ennek megfelelően vagy nagyon szeretnek, vagy nagyon utálnak, velem nem igazán semleges senki. 😊 De ezt nem is bánom, a közönynél undorítóbb emberi vonás kevés van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
Nem ilyen szűk a lista, vannak a stabilan erős csapatok, akik max akkor nyernek ilyet, ha annyira domináns szezont csinálnak, mint Go Vikes! (a Madden hatalma...). Vicces, hogy mindenki nyomja, hogy a madden szar, majd utána az alapján szavaznak (én sem vagyok teljesen kivétel), de mondjuk a csapat valódi erejéhez és a GM munkájához nincs mindig köze a szavazás eredményének.

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszönöm a Te szavazatodat is Go_Vikes 😊
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..Igor
Igazából, nekem még 2 ember szerepelt a listámon: Szegecs és Te. Végre szereztél franchise QB-t, és ahogy mondtam, Szvsz végre tényleg erős keretet hoztál össze, nem véletlen, hogy végig versenyben is voltál. De ettől még sweep. 😛

amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀Soldados
legalább tisztában vagy a korlátaiddal 😀 😀

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛Höri
mert határidő nélkül Ork nem fog szavazni 😊braxa88
mivel elveszett a draft tracker és az FA mozgások én úgyse szavazok mert fingom sincs ki hogy változtatott a sim pedig nem érdekel a szavazattal kapcsolatban
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Úgy izgulok, vajon csinálok-e pontotStez
Fogsz. 😉 Akkor nyerek, ha lesz legalább 2-3 turnovered. Ha nem lesz, akkor akármi lehet.

(Bár egyik vereségemet akkor szereztem, amikor 4 labdát is szereztem. 😀 😀)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..Igor
Igazából, nekem még 2 ember szerepelt a listámon: Szegecs és Te. Végre szereztél franchise QB-t, és ahogy mondtam, Szvsz végre tényleg erős keretet hoztál össze, nem véletlen, hogy végig versenyben is voltál. De ettől még sweep. 😛

amúgy nem érdekel, hogy kapok-e szavazatot, nem sírtam volna, már többször leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hopgy Steelers, Colts, és Pats GM-ként nem nyerhetünk ilyen voksolást. Meg hát nem népszerűségi versenyt akarok nyerni, hanem SB-t. Amíg pedig mindenki fikáz, addig tudom, hogy jól dolgozok. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Úgy izgulok, vajon csinálok-e pontot

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂Soldados
Gondolom csak azert, hogy ne (s)irj 15 oldalt aztan 😛
(de hogy hizzon a majad: sztem amugy jobban dolgoztal mint Hori.. de ahogy mar irtam, hogy egy olyan csapatnak, ami alapbol franchise QB-vel, es 10 gyozelemre eselyes kerettel indul; nos, azoknak nehezebben adok szavazatot. Meg a sweep ellenere se 😛)

De meg en is kaptam szavazatot harom evnyi zeroparade utan 😊 szoval valoban itt a vilagvege..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikorra várható a sim?

Kaptam egy szavazatot. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
tenorx két szavazatot is kapott,én meg még nem
rasszisták 😛Newman
azért tegyük hozzá, hogy terrorx okkal kapott két szavazatot
te pedig nem véletlenül nem kaptálSzegecs
mi az ok? lelkesedés?Höri
töretlen lelkesedés, és végetnemérő önreklámozás


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tenorx két szavazatot is kapott,én meg még nem
rasszisták 😛Newman
azért tegyük hozzá, hogy terrorx okkal kapott két szavazatot
te pedig nem véletlenül nem kaptálSzegecs
mi az ok? lelkesedés?

több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
tenorx két szavazatot is kapott,én meg még nem
rasszisták 😛Newman
azért tegyük hozzá, hogy terrorx okkal kapott két szavazatot
te pedig nem véletlenül nem kaptál


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
tenorx két szavazatot is kapott,én meg még nem
rasszisták 😛

több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Yodát is cseréljük le


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛Höri
mert határidő nélkül Ork nem fog szavazni 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛Höri
2 napnak elégnek kell lenni, hogy leszavazzanak az emberek. Mindig így csináltuk, hogy kb ennyi időt adtunk és a div round eredményéig már lezárult a szavazás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.Soldados
és miért van most a határidő?

miért nem várunk meg mindenkit kivéve Yodát? 😛

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sim ma is 15 és 18 között várható?
amúgy lassan telítődik a keretem Rams és Bills játékosokkal, remélem megindulnak velük felfelé 😀

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tessék szavazni GM of the Yearre, mert még csak 19-en voksoltak, pedig a határidő MA 18 óra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldi is jól szavazott, grat

megütöm Wyattet utána megnézzük idén ki a jobb 😛
tetszik a matchup, WR posztom a legerősebb, nálad a CB-k a legrosszabbak.Höri
idén még valamivel esélyesebb vagy, de még nincs lefutva azért 😛Wyatt
idén MÉG ? 😀

édes komám, a te csapatod a Super Bowl címvédő, ha most elhasalsz a divisional roundban, onnan már csak lefelé visz az út, főleg ha 20 milliót akarsz Brady-nek fizetni.

Szerintem 2 évvel kb fiatalabb a csapatom átlagéletkorban.Höri
lehet, hogy átlagéletkorban fiatalabb most még valamivel, de az csak azért van, mert van pár nagyon vén emberem, akik közül jövőre a többség távozik, így pedig nagyon fiatal lesz az egész csapat, amely az évek során hosszú időre biztosíthatja a po-t
qb poszton brady az alap, oda tényleg kell nézni lassan helyettest, de 2-3 évig még elpöcög így, wr-ek között, falakban, lb-sorban és secben is rengeteg a fiatal, akiknek még kell egy-két év, aztán megtérül a fiatalítás 😛
Favre valóban, de ő csak meccs közben nem tudott visszatérni, nem sérült meg fél évre, mint Rice 😛

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát jó helyről draftolok az tuti.
Basszameg,,,

1/1 hozzácseréltem egy másik első kört a kör elejéről
2/1, 2/2, 2/3 + még két második kör, nameg két harmadik.

Mondjuk ezek a sérülések (Ryan, Mojo, Henderson) ... innentől minden posztra két elit kell. (nekem)
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Soldi is jól szavazott, grat

megütöm Wyattet utána megnézzük idén ki a jobb 😛
tetszik a matchup, WR posztom a legerősebb, nálad a CB-k a legrosszabbak.Höri
idén még valamivel esélyesebb vagy, de még nincs lefutva azért 😛Wyatt
idén MÉG ? 😀

édes komám, a te csapatod a Super Bowl címvédő, ha most elhasalsz a divisional roundban, onnan már csak lefelé visz az út, főleg ha 20 milliót akarsz Brady-nek fizetni.

Szerintem 2 évvel kb fiatalabb a csapatom átlagéletkorban.