NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
1. National Champion: Alabama
2. Future Team: UCLA
3. Hype Team: Texas AM
4. Overrated Big-Name Team: Texas
5. Underrated Team: Ohio St

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
1. National Champion: Alabama
2. Future Team: Kentucky/Tennessee
3. Hype Team: LSU
4. Overrated Big-Name Team: Texas
5. Underrated Team: Oregon State


JT Daniels fan
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nekem sikerült helyet szorítani az Aggiesnek. 😛 Talán az ötödik kiválasztása volt a legnehezebb; a South Carolina megítélése talány számomra. A kettes pont kivételével bárhova beírhattam volna őket.

1. National Champion: Alabama
2. Future Team: Ole Miss
3. Hype Team: Texas AM
4. Overrated Big-Name Team: Michigan
5. Underrated Team: Oregon State
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
huhh, ez jó, most csak csapatnevek, aztán valamelyik bowl-beszélőben bővebben kifejtjük

1. Ohio State
2. Louisville/UCLA
3. Texas/Nebraska
4. LSU/Florida
5. Miami

a Texas A&M-et nem tudom hova beírni, de van egy olyan érzésem, hogy idén még pont nem jön össze nekik a döntő, a holtszezonban meg elmegy Manziel és Sumlin és visszacsúsznak a középmezőnybe

a hármas és a négyes pont szinte ugyanaz, a Clemson egy érdekes történet még szerintem, na meg a Stanford


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
footballsfuture topikjából. nektek? jj?
(ha van kedv akkor megjegyzéssel)
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=524708&postdays=0&postorder=asc&start=0

1. National Champion: your preseason favorite to win it all
2. Future Team: a team that may not be great right now but is full of young talent, heading in the right direction, and could be a NCG contender soon
3. Hype Team: a team receiving a ton of positive press and chatter, but that you believe will fall flat this year
4. Overrated Big-Name Team: a perennial big CFB name that is coasting on their name alone; they really aren't that good!
5. Underrated Team: a team not many are talking about but is really trending upward and could even compete this year for a major bowl game

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
egy apró újítás 😊
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csapatok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Danny O'Brien elhagyta a Badgerst 😀 belőle se lesz lófasz se

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
aha, nagyon kemény lett...
2 év próbaidő, 2-2 ösztöndíj elvesztése


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Erről van vmi bővebb infó? (twitteren futottam bele)
NCAA considering "Death Penalty" for Miss State (house arrest no one allowed to leave Starkville)Habi
ez tuti kamu, de komoly büntetés várható, az tény

@schadjoe: Mississippi State infractions considered major in nature, involving former WR coach Angelo Mirando & DB Will Redmond

ítélet pénteken


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Erről van vmi bővebb infó? (twitteren futottam bele)
NCAA considering "Death Penalty" for Miss State (house arrest no one allowed to leave Starkville)


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Sims a WVU-Cal duóból választ majd csapatot, a lényeg hogy egyből beállhasson.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
ez igen. néhol majdnem hanyatt dobtam magam a röhögéstőlDrip
hol? az RB1 és a CB1 max a gázos, a TE-sor so-so


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ez igen. néhol majdnem hanyatt dobtam magam a röhögéstől

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Phil Steele's 2013 Preseason All-American Team:
 www.philsteele.com/Blogs/2013/JUN13/DBJune05.html
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
nem áll jól a Houston szénája, Sims után DeWayne Peace is távozik (tanulmányi gondok) így a #1 RB után a tavalyi #1 WR sincs már náluk.Höri
olyannyira nem, hogy mivel a stadionjukat már ledózerolták, hogy 2014-re felhúzzanak a helyére egy újat, 2 hazai meccsüknek sincs még mindig helye 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem áll jól a Houston szénája, Sims után DeWayne Peace is távozik (tanulmányi gondok) így a #1 RB után a tavalyi #1 WR sincs már náluk.

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Top 200 College Football Recruits for 2014: Interactive Map
(nem kell rá biblia-ként nézni - és elvileg nem is teljes, de azért ötletes)
 bleacherreport.com/articles/1659569-top-200-college-football-recruits-for-2014-interactive-map

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 870 — Saturday Night Lights
 www.origo.hu/tudomany/20130523-buzz-aldrin-a-marsutazasrol.html

Buzz Aldrin: "De mindez csak a kikapcsolódás egyik formája, éppen olyan, mint az én időmben a Notre Dame és a Lone Ranger közötti focimeccsek voltak"

rögtön sejtettem, hogy ilyet a jó öreg Buzz nem mondhatott, rá is kerestem gyorsan az eredeti szövegre: "But it obviously is a distraction, just like the Notre Dame football team and the Lone Ranger were for me growing up."

hadd ne kommentáljam ezt bővebben...jjncaa
Atyaisten, az Origo, ami mértékadó hírportálnak akarja eladni magát... És a tudomány rovatban 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
 www.origo.hu/tudomany/20130523-buzz-aldrin-a-marsutazasrol.html

Buzz Aldrin: "De mindez csak a kikapcsolódás egyik formája, éppen olyan, mint az én időmben a Notre Dame és a Lone Ranger közötti focimeccsek voltak"

rögtön sejtettem, hogy ilyet a jó öreg Buzz nem mondhatott, rá is kerestem gyorsan az eredeti szövegre: "But it obviously is a distraction, just like the Notre Dame football team and the Lone Ranger were for me growing up."

hadd ne kommentáljam ezt bővebben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
még szebb lett a visszaszámolós főoldal 😊
 www.usatoday.com/topic/980e11db-b6b3-49f3-9ccf-ed0fe5ea7193/college-football-countdown/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nick Harwell pedig Kansasbe tart! Őt letartóztatás miatt tette ki a Miami OH, pedig a legjobb játékosuk.
tavaly 9 meccs alatt 870 yard, előtte teljes szezonban 1425

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
jobban jár ha talál magának egy bajnokesélyes gárdát, remélhetőleg nagyobb sikerrel mint Silas Redd 😀Höri
Mondanám, hogy mehet Sumlin után az A&M-hez, de RB-ből elég jól el van látva az Aggies.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Sims elhagyta a Houstont... elvileg akárhová aláírhat mivel diplomásHöri
azt írják több helyen is, hogy első körös prospect, hááát...
van RB-hiányos NFL csapat, akit a Supplemental Drafton érdekelhet egy 2. körösért?jjncaa
szerintem nincs, a 2. körhöz azért kurva jónak kell lenni és ez nem 1200 net yardot jelent a C-Usában...

jobban jár ha talál magának egy bajnokesélyes gárdát, remélhetőleg nagyobb sikerrel mint Silas Redd 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Charles Sims elhagyta a Houstont... elvileg akárhová aláírhat mivel diplomásHöri
azt írják több helyen is, hogy első körös prospect, hááát...

van RB-hiányos NFL csapat, akit a Supplemental Drafton érdekelhet egy 2. körösért?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Sims elhagyta a Houstont... elvileg akárhová aláírhat mivel diplomás