NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Tavaly volt egy PDF doku ahol csapatonként össze volt rakva, hogy kikre kell figyelni draft szempontból. Tudtok ilyet most is valahol?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
na próbaképp beszúrok egy ilyet, remélem ugyanazt látjátok, amit én 😊


több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Herbie Awards 2013
 espn.go.com/college-football/preview13/story/_/id/9582258/which-players-earn-preseason-herbie-award


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Mind a 10 BCS konf és a maga a BCS media guide-ja egy csomagban:
 www.dropbox.com/s/cerf64w6h6oft2i/NCAA.rar


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
C-USA will play in new bowl games in Bahamas & Boca Raton, sources told ESPN.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekem a Trojans meglepő kicsit, mármint hogy egyáltalán a 25-ben vannak a tavalyi szezonvég után.berger90
Reális szerintem, a tavalyi szezonnál pedig már csak jobb jöhet.

Megnéztem a BCS-döntő után írt preseason rangsoromat, egészen hasonlít az első AP pollra. 😊 A 25-ben szereplő csapatok közül csak egyet nem találtam el (Arizona - Wisconsin).
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Nekem a Trojans meglepő kicsit, mármint hogy egyáltalán a 25-ben vannak a tavalyi szezonvég után.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért ezeket kérdeztem mert ezek a Michigan alatt vannak a listán, az Ohio State meg felette.Bazzani
Értem, csak nincs különösebb jelentősége, mert a Badgersszel az alapszakaszban sem találkozik a Wolverines.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
felkerült a legfrissebb AP top 25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
A Michigan valóban jobb lehet mint a Wisconsin vagy a Nebraska?Bazzani
Előbbinél egyértelműen, utóbbinál talán, de a Michigan State-re és még inkább a Northwesternre is figyelni kell a csoportban. Bár nem tudom, miért épp a Wisconsint kérdezed, a Rose Bowlba (BCS-döntőbe... xD ) az Ohio State-en át vezet az út.vassadi
Azért ezeket kérdeztem mert ezek a Michigan alatt vannak a listán, az Ohio State meg felette.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
felkerült a legfrissebb AP top 25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
A Michigan valóban jobb lehet mint a Wisconsin vagy a Nebraska?Bazzani
Előbbinél egyértelműen, utóbbinál talán, de a Michigan State-re és még inkább a Northwesternre is figyelni kell a csoportban. Bár nem tudom, miért épp a Wisconsint kérdezed, a Rose Bowlba (BCS-döntőbe... xD ) az Ohio State-en át vezet az út.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
felkerült a legfrissebb AP top 25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
A Michigan valóban jobb lehet mint a Wisconsin vagy a Nebraska?

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
felkerült a legfrissebb AP top 25
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 870 — Saturday Night Lights
hmm...
 espn.go.com/college-football/heisman/

empty taxi
Kevin Hogan, Stanford. Jobb lesz, mint Luck.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
hmm...
 espn.go.com/college-football/heisman/

Itt meg Dave Miller ír lehetséges impakt transzfer QB-kről:  www.nationalfootballpost.com/Impact-transfer-quarterbacks.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Az SI meg maradjon a mascot rangsoroknal az realisabb  sportsillustrated.cnn.com/college-football/photos/1308/the-best-college-mascots/1/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Sport Illustrated Top 25 rangsora:

 sportsillustrated.cnn.com/college-football/news/20130814/sports-illustrated-preseason-top-25/?sct=hp_t1t_a2&eref=sihpiktriad
kicsit erősnek érzem ezt a 2. helyet a Stanfordnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 870 — Saturday Night Lights
A Sport Illustrated Top 25 rangsora:

 sportsillustrated.cnn.com/college-football/news/20130814/sports-illustrated-preseason-top-25/?sct=hp_t1t_a2&eref=sihpiktriad
Így első látásra Texas állam valamennyi rangsorolt csapata overrated.

Ezen meg jól szórakoztam: "How can you have Florida no.1? Because I'm a Florida fan" és hasonló gyöngyszemek.

 www.sbnation.com/college-football/2013/8/14/4617656/college-football-teams-to-watch-2013

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Illustrated Top 25 rangsora:

 sportsillustrated.cnn.com/college-football/news/20130814/sports-illustrated-preseason-top-25/?sct=hp_t1t_a2&eref=sihp
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Digi idei közvetítéséről tudtok valamit?Shawn84
azonnal jeleznek, ha tudnak valami hivatalosat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Digi idei közvetítéséről tudtok valamit?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊jjncaa
Igyekszem "terjeszkedni", neha olyan csapatokat is elcsipni, akik abban az evben izgalmasak, es nem nagyon lattam meg oket, csakhat azert a legnagyobb meccsekrol nem akarok lemaradni fordulonkent, igy is mar csak ezzel a "beteg" meccsnezesi elvemmel tudom ezt is osszehozni😊
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊jjncaa
Mondj egy elsőosztályú csapatot akitől nem láttál tavaly meccset, megnézem csakazértis. 😊Sobri Jóska
az újoncoktól biztos nem, Texas State, South Alabama, UTSA, UMass, a csoportok közül a C-USA nem érdekelt egyáltalán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 045 — #NoStress
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊jjncaa
Mondj egy elsőosztályú csapatot akitől nem láttál tavaly meccset, megnézem csakazértis. 😊

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Kis NCAA focinézés statom 3 év alatt amióta követem: láttam 2010ben 44 teljes meccset 36 különböző csapattal,2011ben 65 meccs (!) 47 csapat, 2012ben 57 meccs 47 csapattal.Konfonként pedig 2010 és 2012es szezonban SEC meccs volt a legtöbb amit láttam, 2011ben beelőzte a BIG 12. Második vagy a PAC 12 vagy az ACC volt.zavi27
Az nem mindegy, hogy te így leköveted 😀 Kit láttál legtöbbször?Shawn84
LSU a 3 év alatt 17 meccsel.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Kis NCAA focinézés statom 3 év alatt amióta követem: láttam 2010ben 44 teljes meccset 36 különböző csapattal,2011ben 65 meccs (!) 47 csapat, 2012ben 57 meccs 47 csapattal.Konfonként pedig 2010 és 2012es szezonban SEC meccs volt a legtöbb amit láttam, 2011ben beelőzte a BIG 12. Második vagy a PAC 12 vagy az ACC volt.zavi27
nem rossz 😀 én nem tudnám lekövetni így, de az biztos, hogy tavalyról majdnem az összes WAC meccset láttam 😀