NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Wilson kellett volna oda, ez megint nagy csalás, nyilván nem akarták, hogy denveri baseballos nyerjen. 😛
Akkor Ball-nak szurkolok, mert a többiek a csapból is folynak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
tök mindegy mert Luck nyer.Höri
Ezt se látod jól, a szavazatok területi eloszlása miatt RGIII nyer, Luck a második, Richardson a harmadik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Schleck
Ráadásul Richardson-ra valószínüleg szép, hosszú nfl-karier vár(bár sztem egy szürke igásló lesz), míg LMJ-nek ez lehetett volna élete nagy eredménye, ha már bajnokságot nem tudtak nyerni.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
Kleint akarom 😊

Richardson LMJ helyén szerintem is gáz, de egyéni választásban is alá kellett támasztani a Bama nagydöntős helyét.Dzsokijuing
Weeden is megérdemelte volna idén szvszHurka
Ő sem véletlenül maradt ki.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
Kleint akarom 😊

Richardson LMJ helyén szerintem is gáz, de egyéni választásban is alá kellett támasztani a Bama nagydöntős helyét.Dzsokijuing
Weeden is megérdemelte volna idén szvsz
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
Kleint akarom 😊

Richardson LMJ helyén szerintem is gáz, de egyéni választásban is alá kellett támasztani a Bama nagydöntős helyét.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
+ (indokolatlan mennyiségű) 1

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊Schleck
tök mindegy mert Luck nyer.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardsongsn
Booo. Bár valahogy éreztem, hogy Richardsont be fogják nyomni, hiába futott hihetetlen átlaggal LMJ idén, a többiek helyét pedig nem nagyon lehet megkérdőjelezni.

Egyébként Ball, III. Róbert és Mathieu közül szeretném személy szerint, hogy kikerüljön a győztes. 😊

több mint 12 éve
gsn 3 548
Heisman finalisták:

-Montee Ball
-A Harmadik Robert Griffin
-Andrew Luck
-Tyrann Mathieu
-Trent Richardson

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
ACC: 8 csapat, 2 extra bowl (Military, Kraft Fight...)
Big East: 5 csapat, 1 extra bowl (Beef O'Brady) *gyak. nincs extra a Notre Dame miatt
B12: 8 csapat, 0 extra bowl
B1G: 10 csapat, -1 rend. álló bowl
SEC: 9 csapat, 1 extra bowl (BBVA)
P12: 7 csapat, 1 extra (New Mexico)

WAC: 3 csapat, 0 extra
MAC: 6 csapat, -2 rend. álló bowl
MWC: 5 csapat, -1 rend. álló bowl
Sun Belt: 4 csapat, -2 rend. álló bowl
CUSA: 5 csapat, 2 extra (Military, New Orleans)

-------
Az így kimaradt bowlok résztvevői (dőlt betűvel a konf szerződése miatt bekerült csapatok):

Military: Air Force (7-5) v. Toledo (8-4)
Kraft Fight: Illinois (6-6) v. UCLA (6-7)
BBVA: SMU (7-5) v. Pittsburgh (6-6)
New Orleans: San Diego State (8-4) v. LA Lafayette (8-4)

Mivel a UCLA negatív mérleggel nem lehetett volna papíron alkalmas bowl résztvevőnek, hiába volt szerződése vele a Pac-12-nek, más, pozitív mérlegű csapatot kellett volna meghívniuk, és ha már nincs olyan, csak akkor más alkalmast.

Ugyanakkor a UCLA, mint divízió bajnok mégis jó alapon követelhet magának helyet egy bowlon.

Végső soron a Western Kentucky kárára az Illinois fog bowlozni.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
a WKU 7-5-tel nem bowlozikHöri
De a Western Kentucky nem Pac-12.Dzsokijuing
jó, csak Domnak gondolom miattuk jutott ez eszébe. Meg hogy 4 Bigtenes bowlozik 6-6tal pölöHöri
Többek között. Ugye a Northwestern (6-6) is előkelőbb bowlra került mint a PSU (9-3), akiket nyilván a botrány miatt büntettek a döntnökök.

2010-11-es idény előtt törölték el, most rákerestem.

1. Bowl games that have a contract with a conference must select a team with at least seven wins if one is available.

2. Any bowl berths that become eligible when a conference fails to meet its contracted tie-ins must first be filled by any eligible seven-win teams before any remaining FBS 6–6 teams can be accommodated.

3. Additionally, conferences are not allowed to sign contingency agreements with bowl games that would allow 6–6 teams from their conferences to receive bowl berths at the expense of any potential team with seven or more wins. While this does not prevent conferences from signing contingency agreements that are triggered when a second conference is unable to provide enough eligible teams to fill all of its contracted berths, it does not allow a 6–6 team from the contingency conference access to a bowl game over a seven win team from a third conference.
Tavaly ennek folyományaként a 8-4-es Temple nem kapott meghívást. Idén a 7-5-ös Western Kentucky.

Jól írta gsn tegnap, hogy nincs igazságos választás a postseasonban, és az egyetemi football lényegi része már lezajlott, azok a meccseket már lejátszották, de mindig érdekes látni, hogy milyen "védhetetlennek" tartott helyzetek jönnek létre gazdasági okok miatt a sport és teljesítmény "rovására"
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De, volt és van is ilyen szerintem. Csak vélelmezem, de a UCLA-t azért engedhették el, mert kevés volt az elérhető Pac-12 csapat és a +1 vereség a 12 meccsen túl esett.Dzsokijuing
a WKU 7-5-tel nem bowlozikHöri
De a Western Kentucky nem Pac-12.Dzsokijuing
jó, csak Domnak gondolom miattuk jutott ez eszébe. Meg hogy 4 Bigtenes bowlozik 6-6tal pölö

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
én nem emlékszem ilyenreHurka
De, volt és van is ilyen szerintem. Csak vélelmezem, de a UCLA-t azért engedhették el, mert kevés volt az elérhető Pac-12 csapat és a +1 vereség a 12 meccsen túl esett.Dzsokijuing
a WKU 7-5-tel nem bowlozikHöri
De a Western Kentucky nem Pac-12.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?DoM
én nem emlékszem ilyenreHurka
De, volt és van is ilyen szerintem. Csak vélelmezem, de a UCLA-t azért engedhették el, mert kevés volt az elérhető Pac-12 csapat és a +1 vereség a 12 meccsen túl esett.Dzsokijuing
a WKU 7-5-tel nem bowlozik

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?DoM
én nem emlékszem ilyenreHurka
De, volt és van is ilyen szerintem. Csak vélelmezem, de a UCLA-t azért engedhették el, mert kevés volt az elérhető Pac-12 csapat és a +1 vereség a 12 meccsen túl esett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?DoM
én nem emlékszem ilyenre
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Korábban nem volt egy olyan fék beépítve a rendszerbe, hogy 6-6-os csapatot csak akkor lehet bowlmeccsre hívni, ha már nincs pozitívmérlegű hátra?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Harris Poll:
http://www.harrisinteractive.com/vault/HICFP_Individual_Rankings_Dec_4_2011.pdf

Két szavazó (az egyikük Todd Husak, volt Stanford QB) kivételével mindenki 2. vagy 3. helyre tette a Bamát; az Oklahoma State több negyedik hely mellett három-három 5., illetve 6. helyezést is kapott. Mindezt csak érdekességképpen.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
laikus vagyok, de az, hogy a Boise State-et a Las Vegas Bowlra száműzték azért elég röhej....brk
Nem számûzték, mivel a boise state nem nyerte meg a (non-bcs-es) csoportját, így nem bcs bowlozhatott, és sajnos a mountain west bowl-kontraktusai olyan rosszak, hogy a konfból elsôként a las vegas, másodikként a poinsettia bowl választhat

Ezért "menekül" minden csapat bcs konfokba, és pl. ezért fontolgatja a boise a big easthez való csatlakozást is. Azt látom, hogy a bowl-rendszerrel kapcsolatban még mindig nagyon sok a félreértés, ahogy a Michigan példája is mutatja, viszont a cotton bowl jövôre papíron is bcs bowl lehet, szóval höri annyira nem is lôtt mellé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14


😀 😀 😀Hurka
nem jött be... persze még Erin lehet az övé 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀Schleck
nem direkt, de dolgozott a tudatalatti.Höri
Sejtettem, hogy valami ilyesmi áll a dolgok mögött. 😊

Más: Már korábban is említettétek ezt a jelenséget, de magyarázatra nem emlékszem. A számítógépek miért favorizálják ennyire a Big12-et? És ez csak idén jött elő, vagy korábban is látható volt?

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀Schleck
nem direkt, de dolgozott a tudatalatti.Höri
A Cotton Bowl a legerősebb BCS-en kívüli bowl, most hála a BCS-fajankóknak, betört a legszűkebb elitbe 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀Schleck
nem direkt, de dolgozott a tudatalatti.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
A rendszer elleni lázadásból a Cotton Bowlt nevezted ki 5. nagy bowlnak? 😀