NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
laikus vagyok, de az, hogy a Boise State-et a Las Vegas Bowlra száműzték azért elég röhej....brk
szakértő vagy

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735Höri
laikus vagyok, de az, hogy a Boise State-et a Las Vegas Bowlra száműzték azért elég röhej...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
párosítások http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2735

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Az ncaa-nek mondjuk nem kellene mást csinálnia, csak egy kicsit rugalmasabban kezelni a dolgokat egyfajta "flexible schedule" bevezetésével. Jövô hét szombatra leszervezni egy Bama-oklahoma state meccset (úgyis mindkét csapat csak 12-szer játszott szemben az lsu 13 gyôzelmével) és szevasz...JJ
"Ha minden ilyen flottul menne." (Woody Allen)

Eb. igazad van, csak lépésről-lépésre fogják bevezetni a rájátszást, először a plus-one jön.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Amúgy oklahoma state-west virginia fiesta bowlt, clemson-tcu orange bowlt és stanford-michigan sugar bowlt tippelekJJ
továbbra is él a kérdés bennem, hogy a szabadnapos michigan hogy a rákos lónak a faszában kerül a kansas state elé miközben utóbbi nyert tegnap, és eddig is előrébb voltak.Höri
Jogos és okos kérdés. Biztos valami barbatrükkel 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy oklahoma state-west virginia fiesta bowlt, clemson-tcu orange bowlt és stanford-michigan sugar bowlt tippelekJJ
továbbra is él a kérdés bennem, hogy a szabadnapos michigan hogy a rákos lónak a faszában kerül a kansas state elé miközben utóbbi nyert tegnap, és eddig is előrébb voltak.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Szerintem az OSU-nak kéne az LSU-val meccselnie.
Azon nem vitáznék jobbak e, mint a Bama (egy külön meccs erre valóban jó lenne), de az tény, hogy nekik még nem volt esélyük megverni az LSU-t.
A Bama-nak volt, nem élt vele.
Így ha a Bama jobb is momentán (persze necces és véleményes szavazások eredményeképpen), az esély akkor is az OSU-nak járna.
Márcsak az LSU miatt is. Mert ha az a meccs is megvan, akkor teljesen jogosan nemzeti bajnokok.
Ha meg nincs, akkor élt az underdog az eséllyel.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az edzők szavazatai alapján is másodikak vagyunk.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Az ncaa-nek mondjuk nem kellene mást csinálnia, csak egy kicsit rugalmasabban kezelni a dolgokat egyfajta "flexible schedule" bevezetésével. Jövô hét szombatra leszervezni egy Bama-oklahoma state meccset (úgyis mindkét csapat csak 12-szer játszott szemben az lsu 13 gyôzelmével) és szevasz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14


😀 😀 😀
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Az AP-nél maradtunk másodikak.

Az ESPN-en magyar idő szerint 2:15-től BCS selection show.vassadi
A kinti újságokat olvasva és híradásokat nézve szinte biztos az Lsu-Alabama nagydöntô, az Oklahoma State-nek a fiesta bowl maradJJ
Gundy sztem agyon fog verni mindenkit, a meccs végén lényegében csak ennyit mondott, hogy "Oklahoma State should be Number 2. No question"Hurka
Én se szeretnék rematch-t látni, de a itteni újságírók szinte egyöntetû véleménye, hogy az lsu és a bama a két legjobb csapat, pont

Amúgy oklahoma state-west virginia fiesta bowlt, clemson-tcu orange bowlt és stanford-michigan sugar bowlt tippelek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Az AP-nél maradtunk másodikak.

Az ESPN-en magyar idő szerint 2:15-től BCS selection show.vassadi
A kinti újságokat olvasva és híradásokat nézve szinte biztos az Lsu-Alabama nagydöntô, az Oklahoma State-nek a fiesta bowl maradJJ
Gundy sztem agyon fog verni mindenkit, a meccs végén lényegében csak ennyit mondott, hogy "Oklahoma State should be Number 2. No question"
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Az AP-nél maradtunk másodikak.

Az ESPN-en magyar idő szerint 2:15-től BCS selection show.vassadi
A kinti újságokat olvasva és híradásokat nézve szinte biztos az Lsu-Alabama nagydöntô, az Oklahoma State-nek a fiesta bowl marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az AP-nél maradtunk másodikak.

Az ESPN-en magyar idő szerint 2:15-től BCS selection show.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Eddigi biztos bowl-résztvevők:
BCS National Championship Game: LSU
Rose Bowl: Wisconsin - Oregon
Orange Bowl: Clemson
Famous Idaho Potato Bowl: Utah State
New Orleans Bowl: Louisiana-Lafayette
Beef O'Brady's Bowl: Florida International
Poinsettia Bowl: Louisiana Tech
Armed Forces Bowl: Brigham Young
GoDaddy.com Bowl: Arkansas State
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
gsn-blog téma

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor jóu

+ ha kikap a Sooners, akkor a K-State tuti beelőzi

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?Höri
Szerintem ez egyszerűen a Houstonról szól idén konfgyőzelem esetén.Dzsokijuing
de a MWC bajnok is meg fogja előzni a Big Eastet majdnem biztosan.Höri
No more than one such team from Conference USA, the Mid-American Conference, the Mountain West Conference, the Sun Belt Conference, and the Western Athletic Conference shall earn an automatic berth in any year. (Note: a second team may be eligible for at-large eligibility as noted below.) If two or more teams from those conferences satisfy the provisions for an automatic berth, then the team with the highest finish in the final BCS Standings will receive the automatic berth, and the remaining team or teams will be considered for at-large selection if it meets the criteria.

Az én értelmezésemben a Houston konfgyőzelme esetén automatikus résztvevő és az at-large kritériumot nem éri el a TCU, ha SEC-házidöntő lesz. Akkor az Arkansas vagy a Stanford lesz a szerencsés.

A mostani állás szerint a BCS-részvételre esélyesek:
LSU, Bama, Oregon/UCLA, Michigan State/Wisconsin, Oklahoma State/Oklahoma, Stanford/Arkansas, Houston, Virginia Tech/Clemson, Cincy/WVU/Louisville.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?Höri
Szerintem ez egyszerűen a Houstonról szól idén konfgyőzelem esetén.Dzsokijuing
de a MWC bajnok is meg fogja előzni a Big Eastet majdnem biztosan.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?Höri
Szerintem ez egyszerűen a Houstonról szól idén konfgyőzelem esetén.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Non-BCS conf champ will reach BCS bowl if final ranking is higher than 1 automatic bid."

ez a szabály akkor most akkor a TCU-t favorizálja a Boise State kárára?

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
a big east kiesett (pass heavy miatt). 😊

Oklahoma, Oklahoma State lehet jó. ott van fanatizmus, és pass heavy felfogás. a big12-nél úgy sincs pass happy-bb bcs konf.DoM
vissza a kályhához. Mike Leach lett az új Wazzu HC. Lesz ott pass heavy rendesen. Szeptemberben nem jött be a hype, hátha most.

két videó: http://www.youtube.com/watch?v=vcSP4S2sFwU&feature=related
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a big east kiesett (pass heavy miatt). 😊
DoM
west virginia? 😛 jó, mondjuk ott is csak Holgerson miatt, de ha már nekem pl személyes kedvenc, annak is adhatsz egy esélyt, Mex
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
itt van egy kis hagyomány 😊
http://www.youtube.com/watch?v=t_Yg0x3gwB0Joci
Denard Robinson... 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A BCS csapatokat általában jobban kedvelem és szeretem a pass heavy csapatokat, és engem a szurkolótábor fanatizmusa, a hagyományok is nagyon meg tudnak fogni.Mex
itt van egy kis hagyomány 😊
http://www.youtube.com/watch?v=t_Yg0x3gwB0


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/