Bowl-szezon 2019/20

2 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Január 13., hétfő (magyar idő szerint kedd)
02:00 CFB NAGYDÖNTŐ LSU Tigers vs Clemson Tigers [New Orleans, Louisiana] - galaxy4, ESPN

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
RGIII is kacsa volt?
ThundersNFL
ő Bayloros volt, ők majd a Rose Bowl után játszanak a Sugar Bowlon a Georgia ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
RGIII is kacsa volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
bjeela 161 — szabo64peter@gmail.com
RoseBowlon kiket érdemes figyelni, esetleges draft szempontból?
Jan
DUCKS Justin Herbert, QB
DUCKS Juwan Johnson, WR
DUCKS Deommodore Lenoir, CB
WISCY Jonathan Taylor, RB
WISCY Tyler Biadasz, OC
WISCY Caesar Williams, CB

Booking.com a főtámogató... Wow, jól feltörtek
Mondjuk miattam is, mert én is ott foglalok szállást külföldre. Akkor hozzájárultam a Rose Bowlhoz?! 😁😎
Chargers LT
én is ott foglaltam Thaiföldre, mikor az USA-ban éltem a Chick-fil-A volt a kedvenc gyorséttermem és a Wendy's baconator a kedvenc hamburgerem, ha kólát ittam, csak Dr. Peppert, nálam tényleg nem érheti egy szó sem a ház elejét 😀
r.baggio
Wendy's the best. Amikor az Oktogonon megnyílt az éttermük azonnal elfelejtette minden értelmes ember a többi hamburgerest... 😉
bjeela
Viszont a Dr. Pepper egy szar.
több mint 4 éve
bjeela 161 — szabo64peter@gmail.com
RoseBowlon kiket érdemes figyelni, esetleges draft szempontból?
Jan
DUCKS Justin Herbert, QB
DUCKS Juwan Johnson, WR
DUCKS Deommodore Lenoir, CB
WISCY Jonathan Taylor, RB
WISCY Tyler Biadasz, OC
WISCY Caesar Williams, CB

Booking.com a főtámogató... Wow, jól feltörtek
Mondjuk miattam is, mert én is ott foglalok szállást külföldre. Akkor hozzájárultam a Rose Bowlhoz?! 😁😎
Chargers LT
én is ott foglaltam Thaiföldre, mikor az USA-ban éltem a Chick-fil-A volt a kedvenc gyorséttermem és a Wendy's baconator a kedvenc hamburgerem, ha kólát ittam, csak Dr. Peppert, nálam tényleg nem érheti egy szó sem a ház elejét 😀
r.baggio
Wendy's the best. Amikor az Oktogonon megnyílt az éttermük azonnal elfelejtette minden értelmes ember a többi hamburgerest... 😉
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
No Johnny fiú beturbózza magát a top 5-10be?
dande
Melyik Johnny, Firpo? Netán Johnny Herbert? 😊
iktriad
Manziel hamissal játszik?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No Johnny fiú beturbózza magát a top 5-10be?
dande
Melyik Johnny, Firpo? Netán Johnny Herbert? 😊
iktriad
Nem csalódtam benne, hogy te hoztad ez még elő 😛
dande
Van, ami nem változik. Minden másra ott a mastercard.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Booking.com a főtámogató... Wow, jól feltörtek
Mondjuk miattam is, mert én is ott foglalok szállást külföldre. Akkor hozzájárultam a Rose Bowlhoz?! 😁😎
Chargers LT
A harmadik negyed közepén fognak bemondani az egyik reklámszünetről visszajőve, egy "brought to you by" félperces keretében
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
No Johnny fiú beturbózza magát a top 5-10be?
dande
Melyik Johnny, Firpo? Netán Johnny Herbert? 😊
iktriad
Nem csalódtam benne, hogy te hoztad ez még elő 😛
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
RoseBowlon kiket érdemes figyelni, esetleges draft szempontból?
Jan
DUCKS Justin Herbert, QB
DUCKS Juwan Johnson, WR
DUCKS Deommodore Lenoir, CB
WISCY Jonathan Taylor, RB
WISCY Tyler Biadasz, OC
WISCY Caesar Williams, CB

Booking.com a főtámogató... Wow, jól feltörtek
Mondjuk miattam is, mert én is ott foglalok szállást külföldre. Akkor hozzájárultam a Rose Bowlhoz?! 😁😎
Chargers LT
én is ott foglaltam Thaiföldre, mikor az USA-ban éltem a Chick-fil-A volt a kedvenc gyorséttermem és a Wendy's baconator a kedvenc hamburgerem, ha kólát ittam, csak Dr. Peppert, nálam tényleg nem érheti egy szó sem a ház elejét 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No Johnny fiú beturbózza magát a top 5-10be?
dande
Melyik Johnny, Firpo? Netán Johnny Herbert? 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
RoseBowlon kiket érdemes figyelni, esetleges draft szempontból?
Jan
Alább (följebb?) a beharangozónál ott van
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
No Johnny fiú beturbózza magát a top 5-10be?
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Booking.com a főtámogató... Wow, jól feltörtek
Mondjuk miattam is, mert én is ott foglalok szállást külföldre. Akkor hozzájárultam a Rose Bowlhoz?! 😁😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
RoseBowlon kiket érdemes figyelni, esetleges draft szempontból?
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Marha vicces, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták a Bűnvadászok bunyós jelenetét, amikor Terrence és Bud leveri a Jeronimo bandát 😂
Chargers LT
Miamiban forgatták.
Amadeus
A stadionra ki van írva, hogy Rose Bowl, a filmben látni.
Vagy azt a részt ott vették fel, vagy akkor Miamiban volt a Rose Bowl...
De tuti, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták
Chargers LT
rosszul emlékszel, az Orange Bowlban forgatták, ami Miamiban volt, míg le nem rombolták (ma a Marlins baseballarénája van a helyén) direkt rákerestem most a teljes filmre és a jelenethez pörgettem


r.baggio
tegnap néztem pont barátnőmmel, meg is lepett, hogy milyen retek helyen nyomták anno az Orange Bowl-t.
Amadeus
És tényleg, nekem Rose Bowl rémlett... De akkor Orange Bowl
Akkor is érdekesség 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
A dicsőség zászlajának egyik jelenetét forgatták pl. a Rose Bowlban, de CGI-vel a Soldier Fieldnek állították be a stadiont 😊



na de akkor kezdődjön a futballünnep, hajrá Ducks!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Marha vicces, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták a Bűnvadászok bunyós jelenetét, amikor Terrence és Bud leveri a Jeronimo bandát 😂
Chargers LT
Miamiban forgatták.
Amadeus
A stadionra ki van írva, hogy Rose Bowl, a filmben látni.
Vagy azt a részt ott vették fel, vagy akkor Miamiban volt a Rose Bowl...
De tuti, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták
Chargers LT
rosszul emlékszel, az Orange Bowlban forgatták, ami Miamiban volt, míg le nem rombolták (ma a Marlins baseballarénája van a helyén) direkt rákerestem most a teljes filmre és a jelenethez pörgettem


r.baggio
tegnap néztem pont barátnőmmel, meg is lepett, hogy milyen retek helyen nyomták anno az Orange Bowl-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Marha vicces, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták a Bűnvadászok bunyós jelenetét, amikor Terrence és Bud leveri a Jeronimo bandát 😂
Chargers LT
Miamiban forgatták.
Amadeus
A stadionra ki van írva, hogy Rose Bowl, a filmben látni.
Vagy azt a részt ott vették fel, vagy akkor Miamiban volt a Rose Bowl...
De tuti, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták
Chargers LT
rosszul emlékszel, az Orange Bowlban forgatták, ami Miamiban volt, míg le nem rombolták (ma a Marlins baseballarénája van a helyén) direkt rákerestem most a teljes filmre és a jelenethez pörgettem



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az a baj hogy itt ma az Oregon szétszed mindenkit de még az LSUt is 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Marha vicces, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták a Bűnvadászok bunyós jelenetét, amikor Terrence és Bud leveri a Jeronimo bandát 😂
Chargers LT
Miamiban forgatták.
Amadeus
A stadionra ki van írva, hogy Rose Bowl, a filmben látni.
Vagy azt a részt ott vették fel, vagy akkor Miamiban volt a Rose Bowl...
De tuti, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Egy meccs az tényleg nem reális mintavétel, Wilsonról kizárólag a magassága miatt nem feltételezték, hogy franchise qb lesz, minden adottsága megvolt ezen kívül, és aki követte egyetemi karrierjét, ezzel tisztában volt, ahogy azzal is, hogy a Wisconsinról kikerülő RB-k sokszor a kiváló támadófalnak köszönhetik remek statjaikat. És ha már Badgers futó, a Rose Bowl közben lehet majd azon polemizálni, hogy Jonathan Taylor az új Melvin Gordon vagy Montee Ball lesz-e?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
egyre biztosabb vagyok benne, hogy Tua ha fel is épül, óriási bust lesz az NFL-ben
a Bama elkapósorával még Trubisky is 1/1-esnek nézne ki
r.baggio
NFL-ben is kerülhet olyan helyre, ahol jó WR sor van
Jan
De ha már a college-ben is az elkapók teszik naggyá, akkor hogy várod tőle az extrát a profik között?
kapitnono
Életemben az első college meccs egy Wisconsin vs akárki volt, ahol nagyon komoly run offense volt, egy Montee Ball nevű srác vitte a csapatot. A QB WIlson volt, aki azon a meccsen semmi különöset nem mutatott.

Amekkora szerepük volt a csapatban, és ahogy játszottak, később teljesen reálisnak tűnt, hogy Ballt elvitték 2. körben, Wilsont meg 3.-ban. Wilsonról akkor élő ember meg nem mondta volna, hogy NFL-ben fr. QB lesz. Pláne hogy SB-t nyer.

Ugyanúgy, amikor AB befutott nálunk, nézegettem régebbi felvételeket róla. College teljesítménye alapján a világon semmi nem utalt arra, hogy később milyen szezonokat fog tolni. Ésatöbbi...

Én college focit ritkán nézek, főleg csak hozzánk jósolt játékosokat szoktam megnézni, és csak a D-ben. Ebben volt 3 elég jó prognózisom, és kb ennyi.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Marha vicces, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták a Bűnvadászok bunyós jelenetét, amikor Terrence és Bud leveri a Jeronimo bandát 😂
Chargers LT
Miamiban forgatták.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
az hogy van, hogy minden egyes Bama játékos nagyobb darab(nak tűnik), mint a michiganiek?
Amadeus
ezért nyert öt bajnoki címet a Bama mialatt a Michigan egyet sem
r.baggio
ezt a részét értem. De ez min múlik? Recruiting vagy már coaching? Kettő egyvelege?
Amadeus
toborzás + erőnléti program
a Bamánál az utóbbi is legendásan jó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Marha vicces, hogy a Rose Bowl stadionban forgatták a Bűnvadászok bunyós jelenetét, amikor Terrence és Bud leveri a Jeronimo bandát 😂

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀