CFB követő 2022

5 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
Megérkeztem a "dartsról", egyből SC Touchdown 😀
Heisman nádor
aki a Sun Bowl helyett a darts nézte az meg is érdemli


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 190 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megérkeztem a "dartsról", egyből SC Touchdown 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Mérges vagyok mert CK-nak kijárt volna ez a bowl......na mindegy majd jövőre....
dande2
Nem értünk egyet, mert CK-nak csak a szája jár 😊
Na de amúgy mostanában tényleg komolyabb munkát végez, de mondjuk még mindig egy túlértékelt HC
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mérges vagyok mert CK-nak kijárt volna ez a bowl......na mindegy majd jövőre....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
igen ezt te cseszted el DTR akár hogy nézel...........legyél UDFA...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 079 — Deion Sanders for president!
Fordít a Pitt. 😀
Greengo
sikeres hail mary? 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 625 — Eagles fan
Fordít a Pitt. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 718 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na jó, mi a fasz ez a meccs?! (és csak az utolsó 5 percet láttam) 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
és csak sikerült kikapni bazz 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
34 mp ...Jó meccs. 😀
Greengo
a Gator Bowlt is tudom ajánlani mindenkinek, 24-24, kiváló hangulat, remek játékok, ennél többet nem lehet várni egy bowltól
r.baggio
Jacksonvilleben csak jó meccs lehet idén. 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
o rohadt életbe be fogják rúgni............
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
34 mp ...Jó meccs. 😀
Greengo
a Gator Bowlt is tudom ajánlani mindenkinek, 24-24, kiváló hangulat, remek játékok, ennél többet nem lehet várni egy bowltól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gyerünk falat emelni senkit rajta ár nem engedni 😊
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 625 — Eagles fan
34 mp ...Jó meccs. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 079 — Deion Sanders for president!
NCAA-ben lehet kétszer egymás után TO-t kérni?
dande2
csak Saban-nak

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
NCAA-ben lehet kétszer egymás után TO-t kérni?
dande2
lehet, mint látod

hihetetlen, ha ezt megnyeri a UCLA...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
NCAA-ben lehet kétszer egymás után TO-t kérni?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor ragadják meg az esélyt...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
cirkusz meccs rendesen 😀 😀
dande2
Jó meccs, sok cserével…
DTR tökéletesen megmutatja miért nem érdemes bowl meccsel kockáztatni a Pitt meg megérdemli....
dande2
Ezt mondtam én is. Nem szabad kockáztatni, mert nincs mit nyerni. Ha jól játszott volna, akkor is azt mondom, hogy a legjobbakat nélkülöző Pitt ellen, na mindegy, remelem nem súlyos
Klaci79
Izom sérülésnek tűnik, bízom benne én is, hogy nem súlyos, mert ha SenBon-se tud játszani (nem tudom meghívták-e) illetve kombájnolni akkor nehezen hiszem, hogy 3. napnál korábban kimenne
dande2
Shrine Bowlra megy
dancogo
Ahogy elnézem egyelőre inkább lelkileg kicsit tönkre...
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
cirkusz meccs rendesen 😀 😀
dande2
Jó meccs, sok cserével…
DTR tökéletesen megmutatja miért nem érdemes bowl meccsel kockáztatni a Pitt meg megérdemli....
dande2
Ezt mondtam én is. Nem szabad kockáztatni, mert nincs mit nyerni. Ha jól játszott volna, akkor is azt mondom, hogy a legjobbakat nélkülöző Pitt ellen, na mindegy, remelem nem súlyos
Klaci79
Izom sérülésnek tűnik, bízom benne én is, hogy nem súlyos, mert ha SenBon-se tud játszani (nem tudom meghívták-e) illetve kombájnolni akkor nehezen hiszem, hogy 3. napnál korábban kimenne
dande2
Shrine Bowlra megy

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
cirkusz meccs rendesen 😀 😀
dande2
Jó meccs, sok cserével…
DTR tökéletesen megmutatja miért nem érdemes bowl meccsel kockáztatni a Pitt meg megérdemli....
dande2
Ezt mondtam én is. Nem szabad kockáztatni, mert nincs mit nyerni. Ha jól játszott volna, akkor is azt mondom, hogy a legjobbakat nélkülöző Pitt ellen, na mindegy, remelem nem súlyos
Klaci79
Izom sérülésnek tűnik, bízom benne én is, hogy nem súlyos, mert ha SenBon-se tud játszani (nem tudom meghívták-e) illetve kombájnolni akkor nehezen hiszem, hogy 3. napnál korábban kimenne
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
cirkusz meccs rendesen 😀 😀
dande2
Jó meccs, sok cserével…
DTR tökéletesen megmutatja miért nem érdemes bowl meccsel kockáztatni a Pitt meg megérdemli....
dande2
Ezt mondtam én is. Nem szabad kockáztatni, mert nincs mit nyerni. Ha jól játszott volna, akkor is azt mondom, hogy a legjobbakat nélkülöző Pitt ellen, na mindegy, remelem nem súlyos
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
DTR tökéletesen megmutatja miért nem érdemes bowl meccsel kockáztatni a Pitt meg megérdemli....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
A fumblit visszaszerzi a a Pitt (naná) aztán drop TD amiből drop INT egy játékban 😀 😀 😀
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=yH1DvMClUAM&ab_channel=FOOTBALLUSFFUS


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal