CFB követő 2024

3 feliratkozó

26 napja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
2024. szeptember 20., péntek (magyar idő szerint szombat)
01:30 Stanford @ Syracuse - ARENA4

Szerkesztette: r.baggio
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajna a Colorado kezdi bedarálni a Bisont. Viszont a Sacramento State 14-7-re vezet a San Jose State ellen.
20 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
NC State meg mi a lófaszt csinál a másodosztályú WCU ellen? 21-17 a 4. negyedre fordulva
dancogo
A Catamounts már tavaly is erős szezont futott. szóval ez nem annyira meglepi.

Közben vezetnek Travis Hunterék...
iktriad
Igen, csak a legjobbjaik pont távoztak NFL-be/portalon meg azért P5 csapat ellen 😀 De Concepcion idén is vadállat lesz szerencsére

20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NC State meg mi a lófaszt csinál a másodosztályú WCU ellen? 21-17 a 4. negyedre fordulva
dancogo
A Catamounts már tavaly is erős szezont futott. szóval ez nem annyira meglepi.

Közben vezetnek Travis Hunterék...
20 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
NC State meg mi a lófaszt csinál a másodosztályú WCU ellen? 21-17 a 4. negyedre fordulva

20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevis Hunter az új Myles Jack?
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondtam Kristófnak és Bálintnak a meccs előtt, hogy itt ma az NDSU mindent ki fog pakolni az asztalra és lesznek meglepetések.

Az eredeti hangsáv miatt szori, felhívtuk Coloradót és azt mondták, hogy nem gyártanak csak nemzetközi hangsávot 😀😀😀DDDDDDDD (pedig előzetesen le volt fixálva, hiszen kiajánlott mérkőzés volt)
shawnka
Engem nem zavar. Az a lényeg, hogy FCS csapat meccse megy az Arena4en. Akik vezetnek. 😀
20 napja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Mondtam Kristófnak és Bálintnak a meccs előtt, hogy itt ma az NDSU mindent ki fog pakolni az asztalra és lesznek meglepetések.

Az eredeti hangsáv miatt szori, felhívtuk Coloradót és azt mondták, hogy nem gyártanak csak nemzetközi hangsávot 😀😀😀DDDDDDDD (pedig előzetesen le volt fixálva, hiszen kiajánlott mérkőzés volt)
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kisebbik Sanders fiú ma is egy támadható pont.
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én a South Dakota State-s Marc Gronowskiban látok egy akár nagyon korán is draftolható QB-t, de ma Cam Miller is beírhatja magárt pár noteszbe az NFL-ben.
20 napja
JustoVillar Michigan State Spartans 603
Jó ez a bolenyes meccs 😀
JustoVillar
Ha a Bison D is előkerülne még ma, akkor még nagy upset alert is lehetne.
iktriad
Meg is jött 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég komoly zavarok vannak a hazaiknál.
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOLOLOLOL visszanyalt a fagyi!
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó ez a bolenyes meccs 😀
JustoVillar
Ha a Bison D is előkerülne még ma, akkor még nagy upset alert is lehetne.
20 napja
JustoVillar Michigan State Spartans 603
Jó ez a bolenyes meccs 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol a Bison D? Még Fargoban?
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Le a kalappal Millerrék előtt. Tudom, hogy szar a Colorado D, de 10 pont az 10 pont 2 driveból.

Jottem scotolni Sanderst Dak helyere 😊
beltazor
Inkább Dak. mint Sanders. Ha a fia Dallasba kerülne, Deion mindent megtenne, hogy Cowboys HC legyen, azt meg ne akard! 😀

Szerkesztette: iktriad
20 napja
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
Jottem scotolni Sanderst Dak helyere 😊

20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most kell lefújni. 😀
20 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Go Bison, jöjjön meg az első upset egy Dakota State csapattól a héten! Aztán a nyulak követhetik a lépteiket az Oklahoma State ellen.
20 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 759 — Browns GM
 net4.network4.hu/press/szuper-izgalmas-csapatok-meccsevel-jovunk-az-egyetemi-ligabol/

bő hat óra múlva kezdünk! a lefújás után a NET4+-on azonnal visszanézhető a találkozó, így ha valaki nem akar éjszakázni de spoilerbe sem futna bele, ott pénteken egyből vissza tudja nézni a teljes meccset.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
25 napja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
25 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Van itt egy New Mexico - Montana State meccs, ami most kezdődik, és ugye FBS vs. FCS meccs.
Viszont a fogadóirodáknál óriási favorit az FCS csapat, amit én még szerintem nem is láttam eddig.
Kampman
És a Bobcats hozta is a papírformát.
iktriad
Követtem egy darabig.
Nem mondom, hogy a legmagasabb színvonalú meccs volt, de egészen szórakoztató.
25 napja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Megmenekült az SMU, kemény fordítás volt a negyedik negyedben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
25 napja
JustoVillar Michigan State Spartans 603
Csodálatos volt ez a 3. Nevada TD drive:
Először úgy néz ki hogy 3&out, majd egy nagyon alul dobott passzra jön egy DPI 15yard first down.
Nem nagyon sikerül haladni, 4&6 puntra készül a Nevada, snap, repül a zászló, false start, 5 yard al hátrébb, am az egyik okos SMU játékos raköp a labdára, 15 yard first down.
Par szép játék, majd a 30-as környékén ismét elakadnak, 3&hosszura szar passz az end zoneba, megint DBI.
10 yardrol már sikerült bevinni 😀

Remélem meglesz az upset itt is 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
25 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van itt egy New Mexico - Montana State meccs, ami most kezdődik, és ugye FBS vs. FCS meccs.
Viszont a fogadóirodáknál óriási favorit az FCS csapat, amit én még szerintem nem is láttam eddig.
Kampman
És a Bobcats hozta is a papírformát.