NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Week 2

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91110-2014-NCAA-Football-Week-2-Streaming-amp-Discussion
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez egy nagyon buta meccs 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Ez nem a USC 5 perce volt 😊.Robilluma
nem baj, ott a fumble, kezd tetszeni a dolog 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Még jó, hogy múlt időben írtam 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ez nem a USC 5 perce volt 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sarkisian 2 pen/20 yards 😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
*lemondó sóhaj*

ezek után ajánlom Mariotáéknak, hogy alakítsanak egy normális meccset, ez rosszabb mint egy szezon végi NFL-meccs, amikor már minden mindegy.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Na, Allen, végre!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tényleg nem tudom, hányszor kell még elbasznia a Stanfordnak... a redzone offense playhívás a Stanford részéről a mút heti Virginiát idézi, az a győzelembe került.berger90
Ők ilyenek, így van felépítve az O. Sztem nem volt rossz a playcall, egy ilyen short yardage szitut illik betolniuk. Csak a korábbiakhoz képest most nincsenek olyan jó blokkoló TE-ek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
espn oldalán
Upset Alert: #14 USC 7, #13 Stanford 10
oké.... 😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Tényleg nem tudom, hányszor kell még elbasznia a Stanfordnak... a redzone offense playhívás a Stanford részéről a mút heti Virginiát idézi, az a győzelembe került.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez de fos play volt a Cardinaltól 4.-re

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
rég kiabáltam már meccsen a monitorommal, most a USC D# kihozta 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
Múlt héten a Villanova kickere a győzelmet jelentő FGt rúgta mellé 25 yardról...iktriad
Mi is kihagytunk ma egyet, igaz az 44 yardról volt. Azt is be kellett volna rúgni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
Múlt héten a Villanova kickere a győzelmet jelentő FGt rúgta mellé 25 yardról...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Úristen, de benéztük ezt a középső futást. Szépít a Mid. Tennessee State 28:7
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Mi alapján gondolod így?vassadi
1-2. körbe szvsz simán befér. Nálam max a sebessége kérdőjel vele kapcsolatba. A Route-okat is jól futja, gyors cutokkal, megbízható kezekkel. Az egy dolog, hogy a Weber State ellen 10 elkapása volt, várható is volt, de tavaly pl a Stanford ellen is 10+ elkapást és 100+ yardot hozott.
persze lehet, szarul látom a dolgokat 😛Drip
Én mondjuk semmi olyat nem látok a játékában, ami akár csak 2. körre predesztinálná.vassadi
lehet neked lesz igazad, aztán simán kicsúszik onnan, de az is lehet, hogy szezon végére még téged is meggyőz 😊 messze van még április-május 😊

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
mindent elkövetnek, hogy meccsben maradjunk, hihetetlen.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
Előtte 3&7-re futás az még nagyobb wtf volt sztem. Lesz hiszti ha ezt így elbukják..
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmi
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 079 — Deion Sanders for president!
Maryland - USF 14 -17
4 Terrapins turnover

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Brian 70
ezt nem hiszem el...Ole Miss BS ellen 7-8 false startot csinált, most a Vandy ellen 20 perc alatt 9nél tart...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben vezet az Eastern Washington. Jó lenne, ha Adamséknek is összejönne az upset, mint múlt héten az NDSUnak.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Mi alapján gondolod így?vassadi
1-2. körbe szvsz simán befér. Nálam max a sebessége kérdőjel vele kapcsolatba. A Route-okat is jól futja, gyors cutokkal, megbízható kezekkel. Az egy dolog, hogy a Weber State ellen 10 elkapása volt, várható is volt, de tavaly pl a Stanford ellen is 10+ elkapást és 100+ yardot hozott.
persze lehet, szarul látom a dolgokat 😛Drip
Én mondjuk semmi olyat nem látok a játékában, ami akár csak 2. körre predesztinálná.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Hát eddig nem valami jó ez a meccs.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Kessler 7-10, 37 yards. Ez így kevés lesz, baszkikám. :/

Mindig jövőre