NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Demario Ballardról mit lehet tudni?
(Western Oregon WR)
Hozzánk került UDFAként és a kinti fórumokon nagyon sokat beszélnek úgy róla mint aki megcélozhat egy végső roster helyet.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amazing race helyzetjelentés.

már csak 48-an vannak szerződés nélkül, abból 8 az első három körből.

1. kör: Solder, Liuget, Amukamara
2. kör: Vereen
3. kör: J.Houston, Conte, Curtis Brown, FuaHöri
Vereen aláírt már. nálunk már csak Solder hiányzikMattMiller
Olyannyira, hogy már meg is sérült

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát sajna a fentebb linkelt táblázat szokott hibázni, Delone Cartert sem jelöli, pedig már volt a campben fumble-je is 😀

akkor szurkoljatok Soldernek 😊

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
amazing race helyzetjelentés.

már csak 48-an vannak szerződés nélkül, abból 8 az első három körből.

1. kör: Solder, Liuget, Amukamara
2. kör: Vereen
3. kör: J.Houston, Conte, Curtis Brown, FuaHöri
Vereen aláírt már. nálunk már csak Solder hiányzik

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amazing race helyzetjelentés.

már csak 48-an vannak szerződés nélkül, abból 8 az első három körből.

1. kör: Solder, Liuget, Amukamara
2. kör: Vereen
3. kör: J.Houston, Conte, Curtis Brown, Fua

több mint 13 éve
gsn 3 548
John Clayton:

There may not be a supplemental draft this year because Terrelle Pryor isn't eligible and they may not be any players to select


Terrelle Pryor is ineligible because the NCAA and Ohio State haven't formally ruled anything on him and that needs to happen for the draftpeterbadbone
Ez mondjuk hülyeség, a héten az Ohio State 5 évre kitiltotta a programból. (Természetesen Rosenhausék nyomására, de ez mindegy.)

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
John Clayton:

There may not be a supplemental draft this year because Terrelle Pryor isn't eligible and they may not be any players to select


Terrelle Pryor is ineligible because the NCAA and Ohio State haven't formally ruled anything on him and that needs to happen for the draft

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://backseatfan.com/2011/04/2011-nfl-draft-rookie-signing-status/
126 újonc írt eddig alá a 254-ből

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Friss cikk Herzlich-ről (Herzlich says 49ers are on his list of landing spots):
Herzlich, who figures to be an outside linebacker in a 3-4 or 4-3 scheme, says the 49ers currently are on his short list.

As for the 49ers, Herzlich says they've "definitely been in discussion." The process of choosing where he ends up, of course, depends on which teams call him when free agency opens. From there, he and his agent will find the best fit. "You look at a lot of teams and say, 'Ok, these guys might need an outside linebacker. It might be a good fit,'" he said. "But then free agency could come about and then they sign a few veteran outside linebackers and all of sudden it's not a good fit anymore."

At least one of Herzlich's acquaintances has been talking him up to the 49ers. Herzlich has been training at IMG Academies in Bradenton, Fla. under strength coach Jeff Dillman. Dillman said he's chatted with 49ers linebackers coach Jim Leavitt, who formerly coached nearby at the University of South Florida, about Herzlich's mammoth work ethic.
"Jim Leavitt's a friend of mine," Dillman said. "I told him (Herzlich's) a monster. The guy's a monster. No one is going to outwork him."
Érdekes, hogy Herzlich 3-4-ben is OLB-nek vizionálja magát (persze lehet csak azért, mert ott több a lóvé). Én szívesen látnám nálunk ILB-ben Farrior utódjaként.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
remélem Herzlichet leigazolja valaki, legalább annyi esélyt adjanak neki, hogy a TCben megmutathassa magát.aztec
Jön a Lionsba.
Legalábbis ezt pedzegették a helyi források.Bazzani
No, akkor külön figyelem majd a Lions meccseit és a topikot. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
remélem Herzlichet leigazolja valaki, legalább annyi esélyt adjanak neki, hogy a TCben megmutathassa magát.aztec
ha nem lenne ajánlata, már rég az UFL-ben edzene

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
remélem Herzlichet leigazolja valaki, legalább annyi esélyt adjanak neki, hogy a TCben megmutathassa magát.aztec
Jön a Lionsba.
Legalábbis ezt pedzegették a helyi források.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
remélem Herzlichet leigazolja valaki, legalább annyi esélyt adjanak neki, hogy a TCben megmutathassa magát.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Több forrás szerint kérdéses, hogy Pryor jöhet-e egyáltalán a supplemental draftra, kérdések vannak azzal kapcsolatban, hogy jogosult-e rá.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TE-nek? Nem WR-nek? Bár nem tudom Pryor mennyire tudna ott blokkolgatni

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
He's a midround pick as an athlete, not a quarterback. I'd stick him on my 53-man roster and move him to tight end in a couple of years.

vajon ki lehet ő? 😊

Robillumának meg utólag kiosztanék egy jj-féle piros pontot, ha így folytatod, augusztus végén megkereslek majd egy visszautasíthatatlan ajánlattal :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hazannya, elég alapos vagy! 😀 Jan
Muszáj 😊 , két NT-t fogunk draftolni a következő 2 évben.
Megnéztem a két nevezett játékosról fellelhető anyagokat a tube-on, hát mit mondjak.... kicsit másra számítottam, valszeg azért, mert egyáltalán nem vagyok járatos az egyetemi fociban.
Ráadásul 4-3-ban játszanak mindketten. Worthy-t nem gondolnám. Szerinted Taamu vagy másvalaki?Jan
Ta'amut többször is megnéztem tavaly, nem rossz játékos, bazi erős. El tudnám képzelni nálunk, de nem első körben, annyit sztem nem ér.
A többiek a listán többnyire még csak kérdőjelek. Sokan friss JUCO igazolások és vannak akik még alig játszottak (és lehet, h nem is nagyon fognak), de vannak előkelő helyen jegyzett prospectek közülük, csak én egyáltalán nem figyeltem őket tavaly.
Majd kiderül nemsoká, sok NCAA-t kell nézni 😊 .
No és egyeseknél még az augusztus lehet egy alakformáló kúra időpontja is. Az Aggies-nél a 365 fontra írt Strahan (aki a 3-4es védelmükbe jött idén NT-nek JUCO-ról) például kissé karcsúnak nézett ki a spring practice-ok idején 😊 :


A redshirted sophomore-ok és juniorok pedig egyáltalán nem biztos (sőt), hogy idén kijönnek, csak én számoltam így velük.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Ha már így felmerült, kérdezném a hozzáértőktől: NT poszton az említett srácon kívül ki van még, akire érdemes figyelni, aki jövőre szóbajöhet a Steelersnél?Jan
Jerel Worthy, ha nem juttok be a playoffba.Höri
Worthy-t nem tartják kifejezetten NT prototípusnak. A MSU preview-ban is ezt írták róla:
The anchor and star of the defense is junior Jerel Worthy, who has about 13 games left in his college career before he’s off to the NFL as a top 15 draft pick. The 6-3, 305-pounder has good size and is extremely active, leading the team with four sacks and eight tackles for loss, to go along with 40 tackles. He got a little bit bigger, but he didn’t lose any of his athleticism, and while he’s not a massive space eater who can do much on the nose, he can be a terrific one-gap defender and a dream of a 4-3 tackle at the next level.
Én olvasom a scout.com beharangozóit és a (méret alapján) NT prospecteket külön is kiírom magamnak.
...Robilluma
Hazannya, elég alapos vagy! 😀

Megnéztem a két nevezett játékosról fellelhető anyagokat a tube-on, hát mit mondjak.... kicsit másra számítottam, valszeg azért, mert egyáltalán nem vagyok járatos az egyetemi fociban.
Ráadásul 4-3-ban játszanak mindketten. Worthy-t nem gondolnám. Szerinted Taamu vagy másvalaki?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szívesen.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ez mán fasza kis lista, tetszik!
Köszönjük szépen Robilluma!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ha már így felmerült, kérdezném a hozzáértőktől: NT poszton az említett srácon kívül ki van még, akire érdemes figyelni, aki jövőre szóbajöhet a Steelersnél?Jan
Jerel Worthy, ha nem juttok be a playoffba.Höri
Worthy-t nem tartják kifejezetten NT prototípusnak. A MSU preview-ban is ezt írták róla:
The anchor and star of the defense is junior Jerel Worthy, who has about 13 games left in his college career before he’s off to the NFL as a top 15 draft pick. The 6-3, 305-pounder has good size and is extremely active, leading the team with four sacks and eight tackles for loss, to go along with 40 tackles. He got a little bit bigger, but he didn’t lose any of his athleticism, and while he’s not a massive space eater who can do much on the nose, he can be a terrific one-gap defender and a dream of a 4-3 tackle at the next level.
Én olvasom a scout.com beharangozóit és a (méret alapján) NT prospecteket külön is kiírom magamnak. Az ideális NT méret ugye 6'1-6'3 és 325+ font, de vannak jópáran, akik kilógnak az NFL-ben ebből magasságban felfelé (pl Garay) vagy súlyban lefelé (pl nálunk Hoke) és mégis jó NT-k, mert bikaerősek ill. a magasságuk ellenére lent van a súlypontjuk. Így alacsony magasságnál 310+ig, míg 340+ súlynál 6'5-ig engedtem a mércét.
Ők azok, akik beleillenek ebbe a sablonba és a jövő évi draftig lesz 3 lehúzott évük (évf., magasság, súly, becsült 40 yard, mezszám):
(A "+" jel sérülésből lábadozást jelöl).

Clemson Tigers - Brandon Thompson
Sr 6-2 310 5.30 #98
Florida State Seminoles - Moses McCray (+)
rJr 6-2 320 4.89 #90
North Carolina Tar Heels - Tydreke Powell
rSr 6-3 315 5.06 #91
Michigan State Spartans - Anthony Rashad White (JUCO)
Jr 6-2 320 5.34 #98
Northwestern Wildcats - Niko Mafuli
rSr 6-3 310 5.08 #93
Indiana Hoosiers - Larry Black, Jr.
rJr 6-2 326 N/A #97
Penn State Nittany Lions - Jordan Hill
Jr 6-1 316 5.06 #47
Georgia Bulldogs - Kwame Geathers
rSo 6-5 348 5.33 #99
Kentucky Wildcats - Marc Crawford (JUCO)
rSr 6-1 324 5.09 #98
Kentucky Wildcats - Mister Cobble (+)
rSo 6-0 338 N/A #97
Tennessee Volunteers - Montori Hughes
rJr 6-4 327 N/A #93
Alabama Crimson Tide - Josh Chapman
rSr 6-1 310 5.09 #99
Alabama Crimson Tide - Jesse Williams (AUS, JUCO)
Jr 6-4 319 5.28 #54
Arkansas Razorbacks - Alfred Davis (backup)
rJr 6-1 326 N/A #51
California Golden Bears - Aaron Tipoti
rJr 6-2 311 N/A #50
Washington Huskies - Alameda Ta'amu
Sr 6-3 330 5.29 #74
Utah Utes - Star Lotulelei (2010 JUCO)
Jr 6-4 320 4.98 #92
Baylor Bears - Nicolas Jean-Baptiste
rSr 6-2 316 5.06 #90
Kansas Jayhawks - Darius Parish
Jr 6-4 327 5.25 #55
Texas A&M Aggies - LeMarc Strahan (JUCO)
Jr 6-4 365 N/A #?
Texas Tech Red Raiders - Myles Wade
Sr 6-1 310 5.36 #47
Marshall Thundering Herd - Brandon Bullock
Sr 6-3 361 N/A #93
Memphis Tigers - Dontari Poe
rJr 6-5 350 N/A #74
Colorado State Rams - Nuku Latu
rSr 6-2 310 N/A #92
Ball State Cardinals - Donovan Jarrett (backup)
Jr 6-2 310 N/A #97
BYU Cougars - Romney Fuga (+)
Sr 6-2 307 5.04 #98
North Texas Mean Green - Tevin Cantly
rJr 6-4 336 N/A #96
Oklahoma State Cowboys - Maurice Hayes (JUCO, backup?)
Jr 6-2 323 5.29 #93

Plusz két alsóbb osztályú játékos, akik felkerültek az nfldraftscout DT listájára és NT méretűek:
Albany State - Justin Blash
Jr 6-4 320 N/A #96
Missouri Southern State - Brandon Williams
rJr 6-2 325 N/A #66


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már így felmerült, kérdezném a hozzáértőktől: NT poszton az említett srácon kívül ki van még, akire érdemes figyelni, aki jövőre szóbajöhet a Steelersnél?Jan
Jerel Worthy, ha nem juttok be a playoffba.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Ha már így felmerült, kérdezném a hozzáértőktől: NT poszton az említett srácon kívül ki van még, akire érdemes figyelni, aki jövőre szóbajöhet a Steelersnél?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sosincs elég korán 2012-es mockhoz, így itt van egy, amiben még választási sorrend is kalkulálva lett: http://www.mockingthedraft.com/2011/7/11/2270713/dbs-on-the-money-mock-draft
Tudom, hogy semmi értelme, de hátha más is van így, mint én, hogy névmegismerésnek jó, és eszerint is választ idén NCAA találkozót.Deny
Ezt így ahogy van, venném.

NT, 1/32-re, minden szempontból tökéletes. 😀Jan
És még szamoai is! Kell még egy Polamalu mellé.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Sosincs elég korán 2012-es mockhoz, így itt van egy, amiben még választási sorrend is kalkulálva lett: http://www.mockingthedraft.com/2011/7/11/2270713/dbs-on-the-money-mock-draft
Tudom, hogy semmi értelme, de hátha más is van így, mint én, hogy névmegismerésnek jó, és eszerint is választ idén NCAA találkozót.Deny
Ezt így ahogy van, venném.

NT, 1/32-re, minden szempontból tökéletes. 😀