NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenesetre holnap már Ochoval edz, a twittervilág meg lélegzetvisszafojtva vár.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1 perces sajtótájékoztató volt. 😂 Monológ, aztán pont.

Drew Rosenhaus: "Terrelle Pryor will be a great quarterback in the NFL...a 1st round pick."

Classic.gsn
ez elég gyenge volt Rosenhaus-tól 😀

több mint 13 éve
gsn 3 548
1 perces sajtótájékoztató volt. 😂 Monológ, aztán pont.

Drew Rosenhaus: "Terrelle Pryor will be a great quarterback in the NFL...a 1st round pick."

Classic.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Locker olyan híres máris, hogy külön helyiséget (szobát) neveztek el róla a stadionban.
- ha még valaki nem írta volna korábban, ha igen, akkor bocs -
😀 😀 😀 😀 😀



több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Valaki megtalálta ennek a Three For The Shownak a második meg harmadik részét a neten? A Lockeres részekre lennék kíváncsi, nem Tyrod Taylorra.tenorx
június 18-án, magyar idő szerint 23-tól fog menni a második, nulla órától a harmadik rész az ESPN2-n, jobbat egyelőre nem tudok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rosenhaus lett Pryor ügynöke. Nem hiszem hogy ő lesz majd az egyik legsikeresebb játékos, akit menedzsel....iktriad
Megadja a módját. Holnap Miami Beachen sajtótájékoztató délután 2-kor. Kíváncsi leszek hol viszik el majd a supplementalon Pryort. Illetve, hogy utána milyen szponzori szerződései lesznek.gsn
röhögnék ha ő is "elvinné a tehetségét a déli bicskére"

hadd mentorálja tovább LeBron

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki megtalálta ennek a Three For The Shownak a második meg harmadik részét a neten? A Lockeres részekre lennék kíváncsi, nem Tyrod Taylorra.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Rosenhaus lett Pryor ügynöke. Nem hiszem hogy ő lesz majd az egyik legsikeresebb játékos, akit menedzsel....iktriad
Megadja a módját. Holnap Miami Beachen sajtótájékoztató délután 2-kor. Kíváncsi leszek hol viszik el majd a supplementalon Pryort. Illetve, hogy utána milyen szponzori szerződései lesznek.

Lesz dolga Drewnak az biztos, "millió" FA-je van, köztük TO és Burress, Ochot is el kellene valahova sóznia Cincyből, DeSeannak kinézhetne egy új szerződés, és akkor még jön Pryor, de hát az ő kedvenc ügyfelei mindig is azok voltak, akiknek van egyénisége. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rosenhaus lett Pryor ügynöke. Nem hiszem hogy ő lesz majd az egyik legsikeresebb játékos, akit menedzsel....
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nem is a szövegre gondoltam a magam részéről. Ahogy sóhajt meg előtte is, érezni a súlyt a vállán. Vannak benne még emberi reakciók ezen kívül is, csak ez nagyon átjön. A kötelező köröket persze lefutják, anélkül nem lehet leforgatni egy ilyen filmet, azt megszokhattuk. Még egy USA horror fimbe is kell romantikus szál. Nem zavar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Hát nem tudom, nekem minden pillanattal egyre unszimpatikusabb Cam.
Locker meg kurva jó 😀tenorx
ESPN America-n láttam egy-két hete, tényleg nagyon nagy ez a cucc. Az én szememben nagyot nőtt Locker, igen szimpatikus csávó, felületesen ismerve egy nagyarcú gyökérnek tűnt. Jók az ilyen műsorok amik emberközelbe hozzák a playákat.Döme
Csak kérdés, mennyire önmaguk akkor, amikor jelen van a kamera. Nekem azért mű minden ilyen műsor, mert nem feltétlen azt kapod, amit a mindennapokban látnál...gsn
nézd meg előbb, meg fogsz lepődni, Cam és faterja persze még így sem tud szimpatikusabbá válni 😊
viszont az autós monológja során tényleg igen durva szöveget nyom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát nem tudom, nekem minden pillanattal egyre unszimpatikusabb Cam.
Locker meg kurva jó 😀tenorx
ESPN America-n láttam egy-két hete, tényleg nagyon nagy ez a cucc. Az én szememben nagyot nőtt Locker, igen szimpatikus csávó, felületesen ismerve egy nagyarcú gyökérnek tűnt. Jók az ilyen műsorok amik emberközelbe hozzák a playákat.Döme
Csak kérdés, mennyire önmaguk akkor, amikor jelen van a kamera. Nekem azért mű minden ilyen műsor, mert nem feltétlen azt kapod, amit a mindennapokban látnál...gsn
Én most naiv vagyok, és elhiszem hogy ezek (kivéve Camet) nagyjából ilyenek tényleg. 😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
Hát nem tudom, nekem minden pillanattal egyre unszimpatikusabb Cam.
Locker meg kurva jó 😀tenorx
ESPN America-n láttam egy-két hete, tényleg nagyon nagy ez a cucc. Az én szememben nagyot nőtt Locker, igen szimpatikus csávó, felületesen ismerve egy nagyarcú gyökérnek tűnt. Jók az ilyen műsorok amik emberközelbe hozzák a playákat.Döme
Csak kérdés, mennyire önmaguk akkor, amikor jelen van a kamera. Nekem azért mű minden ilyen műsor, mert nem feltétlen azt kapod, amit a mindennapokban látnál...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát nem tudom, nekem minden pillanattal egyre unszimpatikusabb Cam.
Locker meg kurva jó 😀tenorx
ESPN America-n láttam egy-két hete, tényleg nagyon nagy ez a cucc. Az én szememben nagyot nőtt Locker, igen szimpatikus csávó, felületesen ismerve egy nagyarcú gyökérnek tűnt. Jók az ilyen műsorok amik emberközelbe hozzák a playákat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, nekem minden pillanattal egyre unszimpatikusabb Cam.
Locker meg kurva jó 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Tyrod Taylor 😀
Egyébként tényleg kurva jó, In Locker We Trust 😀tenorx
Tyrodnál arra gondolsz, amikor mondják neki, hogy Dalton, meg Stanzi, meg Locker (rájuk emlékszem) hogy dobnak, és az nem is hátrány? Az nem rossz.

Sztem a legjobb amikor a kocsiban ülve monologizál Cam, és ott érezni mekkora nyomás van rajtuk azért. Az nem gyenge.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tyrod Taylor 😀
Egyébként tényleg kurva jó, In Locker We Trust 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Óriási ez a műsor! Kösz JJ!
Nézze meg mindenki, aki teheti.ulpianus
youtube-on megtalálható a 2. és a 3. epizód Tyrod Taylor-os része, a "maradékot" még keresem
http://www.youtube.com/watch?v=b0t0M4saAsE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Óriási ez a műsor! Kösz JJ!
Nézze meg mindenki, aki teheti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
na megnéztem az első epizódot, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti az igazi insider műsorokat
nagy jelenet pl., mikor Cecile-ék San Diego-ban, Ogli G privát workoutja előtt nézik az ESPN-t és várják, hogy McShay mit fog róla mondani 😊
vagy Roger Theder véleménye Terry Bradshawról 😀

szerk.: persze az eredeti címe a sorozatnak "One for the money, Two for the show" lehetett :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
ESPN Three For The Show
"Three for the Show" provides behind-the-scenes access to three top QB prospects from their bowl games to draft day.
(Newton, Locker, Tyrod Taylor)

az első rész: http://www.divshare.com/download/14616610-ec1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig sokan dicsérik Folest. De erős lesz a QB mezőny jelen állás szerint.
Aztán majd zuhannak páran.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Egyik kedvenc jövő évi QB prospectemet, Nick Foles-t sem hypeolják az egekig 😊 Robilluma
A Luck, Barkley, Cousins, L. Jones, Foles 1-2. körös QB felhozatal szerintem minden igényt kielégít.

Cousins és Foles meg már idén is jól járt volna ebben a gyenge mezőnyben juniorként.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egyik kedvenc jövő évi QB prospectemet, Nick Foles-t sem hypeolják az egekig 😊

I noted a few weeks ago that the National Football Scouting (NFS) meetings were taking place in Florida, and whispers about the grades and measurements of some of the highly touted 2012 prospects are now beginning to circulate.

The most interesting news is that Arizona quarterback Nick Foles received a 5.0. A 5.0 is quite low considering that Foles has widely been speculated by the media as a potential first-round prospect in 2012. A 5.0, however, is roughly the equivalent of a seventh-round-UFA grade. Roughly 250 or so seniors earn a 5.0 or higher annually. National grades prospects on a 1.0-8.0 scale.

By comparison, the top senior quarterbacks graded last year were Washington's Jake Locker and Florida State's Christian Ponder, who each received a grade of 6.7. Both wound up being top 12 selections in the 2011 draft, Locker by the Tennessee Titans and Ponder by the Minnesota Vikings.

A low National grade in the preseason does not necessarily mean a player won't spring up draft boards with a big senior season. Nevada's Colin Kaepernick, for example, was given a 5.1 last year. Iowa's Ricky Stanzi was given a 4.9.
A teljes cikk: Arizona QB Foles gets 7th RD-UFA preseason grade


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár ez már Draft 2012, de érdemes megnézni ezt a videót.
Burfict meccsét szummáza az Oregon ellen:
http://www.youtube.com/watch?v=2CG4F_dwyvQ&feature=channel_video_title

Nagyon csípem a srácot, sokak szerint ő lehet a következő Ray Lewis. Én nem hasonlítgatnék ennyire azért, de az ILB needes csapatok szurkolói helyében kiemelt figyelmet szentelnék az Arizona State Universitynek 😊tenorx
inkább új Pat Willis. Fejben még nincs olyan szinten mint kellene, de brutális a fizikuma.
Vastag lesz a 12es ILB class