NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Galippo már a USC-ben sem kezdő, Tannehillt idén fogják igazából QB-ként felfedezni maguknak a scoutok, McNutt meg egyelőre másodhegedűs volt DJK mögöttJJ
Galipponak nem volt valami jó szezonja (sőt), a szezon elején 5 meccsből ha jól emlékszem kettőn nem is játszott mindenki meglepetésére. Ha jól tudom, akkor egy hátsérülés hátráltatta. Kb minden mutatóban a 2009-es számai felét hozta, de ha rendben lesz az egészsége, akkor nálam első körös tehetség. Második kör végétől (a Ravens-hez írva) az ötödik kör elejéig láttam most a mockokban, de lesz ő feljebb is remélem.
Tannehill a konvertálása utáni egy év "irányítóskodás" után még nem számíthat nagy hype-ra, de én sokat várok tőle, jó felépítésű pali, aki a kevéske tapasztalatával is jó döntéseket hozott tavaly a pályán. Szerintem szépen folytatja majd az integrálódást és az első két körbe be fog férni.
McNutt játékát pedig csak szimplán kedvelem, magas, koordinált elkapó, idén villantani fog remélem. Stanzi távozása persze nem segít neki, sem pedig a bivalyerős WR class, de akkor vki majd jól jár vele a 3-4. körben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Galippo már a USC-ben sem kezdő, Tannehillt idén fogják igazából QB-ként felfedezni maguknak a scoutok, McNutt meg egyelőre másodhegedűs volt DJK mögött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
3 kedvencem, Galippo, Tannehill és McNutt sem fért be a "mock top89"-be. Sebaj, nem most kell 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Knile Davis sem QB, hanem RB.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Janorist is elírtam. Mindegy, ki lehet következtetni 😀

blog.hu sucks, annál még a blogter is jobb, csak kijöttem a formából.Höri
sőt, még a címet is elírtad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Janorist is elírtam. Mindegy, ki lehet következtetni 😀

blog.hu sucks, annál még a blogter is jobb, csak kijöttem a formából.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Höri: Véletlenül nem akarnál áttérni mondjuk a blog.hu-ra? Ez a szar most sem akar működni, mint az esetek többségében.Schleck
mi már mondtuk neki 😛

de neked elég annyi, hogy ha nem tudod elolvasni, hogy Harris és LMJ is nyiszlettek, nem NFLbe valók 😛haromt
😛
Nah, végül bejött a cikk. Az általad kiemelt részeken kívül kurva jó az egész. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utálja blog.hu szerkesztő felületét, és hogy a képeket csak a post bal oldalára lehet pakolni 😀Deny
én be tudtam rakni középre is 😊 igaz órákat szenvedem vele 😛haromt
Ha már kicsit offolunk, akkor valaki PM-ben megoszthatja, hogyan lehet nem baloldalra blogon képet rakni 😀 (én megoldásom, nagy kép keresés, és beszúr, de akkor se jobbra tőle, se balra nincs szöveg 😀)Deny
igen ezt tettem én is. viszont 45446546 db entert kellett ütnöm utána hogy be kúrja szét így a szöveget.
de valami megoldás tuti van a jobbra rendezésre is, csak gondolom a forráskódban kell buzerálni
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Höri: Véletlenül nem akarnál áttérni mondjuk a blog.hu-ra? Ez a szar most sem akar működni, mint az esetek többségében.Schleck
Utálja blog.hu szerkesztő felületét, és hogy a képeket csak a post bal oldalára lehet pakolni 😀Deny
én be tudtam rakni középre is 😊 igaz órákat szenvedem vele 😛haromt
Ha már kicsit offolunk, akkor valaki PM-ben megoszthatja, hogyan lehet nem baloldalra blogon képet rakni 😀 (én megoldásom, nagy kép keresés, és beszúr, de akkor se jobbra tőle, se balra nincs szöveg 😀)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Höri: Véletlenül nem akarnál áttérni mondjuk a blog.hu-ra? Ez a szar most sem akar működni, mint az esetek többségében.Schleck
Utálja blog.hu szerkesztő felületét, és hogy a képeket csak a post bal oldalára lehet pakolni 😀Deny
én be tudtam rakni középre is 😊 igaz órákat szenvedem vele 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Höri: Véletlenül nem akarnál áttérni mondjuk a blog.hu-ra? Ez a szar most sem akar működni, mint az esetek többségében.Schleck
Utálja blog.hu szerkesztő felületét, és hogy a képeket csak a post bal oldalára lehet pakolni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Höri: Véletlenül nem akarnál áttérni mondjuk a blog.hu-ra? Ez a szar most sem akar működni, mint az esetek többségében.Schleck
mi már mondtuk neki 😛

de neked elég annyi, hogy ha nem tudod elolvasni, hogy Harris és LMJ is nyiszlettek, nem NFLbe valók 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Höri: Véletlenül nem akarnál áttérni mondjuk a blog.hu-ra? Ez a szar most sem akar működni, mint az esetek többségében.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mustain-el mi a helyzet? Ha lesz FA kap majd esélyt szerintetek vagy a dílerkedés miatt neki befellegzett?JayB
szerintem már nem is gondol a futballra

amúgy most látom, hogy a táblázatban Jelani Jenkins, a floridai LB neve mellé került a North Alabama 😊
Nate Potter pedig nem QB, hanem OTJJ
SZerintem az Janoris akart lenni, bár elvileg Jelani is kijöhet már idén. Tőle várok is valami nagy robbantást. 4-3as OLB úgyse nagyon nincsen Travis Lewison kívül.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Mustain-el mi a helyzet? Ha lesz FA kap majd esélyt szerintetek vagy a dílerkedés miatt neki befellegzett?JayB
szerintem már nem is gondol a futballra

amúgy most látom, hogy a táblázatban Jelani Jenkins, a floridai LB neve mellé került a North Alabama 😊
Nate Potter pedig nem QB, hanem OT


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Mustain-el mi a helyzet? Ha lesz FA kap majd esélyt szerintetek vagy a dílerkedés miatt neki befellegzett?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
a táblázat 6-7. oszlopát lenyeste a blogter



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
írtam egy kellőképp informatív bejegyzést a jövő év elé http://nflscout.blogter.hu/468433/2012_-_korai_kitenkinto

persze a blogter *** bőnyállal, amiért háromszor kellett újraformáznom, mire észrevette, hogy van szöveg.Höri
Kellett is Cousins utólagos beszerkesztése. 😊 Jövőre 1-2. körnél nem csúszik hátrább. Ha meg idén kijön, röhögve első kör ebben a mezőnyben (Foles példa mentén).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam egy kellőképp informatív bejegyzést a jövő év elé http://nflscout.blogter.hu/468433/2012_-_korai_kitenkinto

persze a blogter *** bőnyállal, amiért háromszor kellett újraformáznom, mire észrevette, hogy van szöveg.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem rossz ötlet:
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81fb7b7c/New-rule-Eisen-style?continuous=truetenorx
+ ban Schefter 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem rossz ötlet:
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81fb7b7c/New-rule-Eisen-style?continuous=true
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából semmiben nem fogom vissza, de ennél lazábbra szerintem nincs szükség 😊 Csak akkor szoktam belenyúlni, ha látok valami egyeztetési, elgépelési hibát, de ez itt off
Viszont PM-ben akár elküldheted, mire gondolsz pontosan, hátha be lehetne próbálni

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tessék pedig járkálni, és kattintani szépen az NFL-eket, hogy szép magasak legyenek a kattintásszámok 😛Wyatt
Tényleg nagyon jó, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz vevő rá az ottani közönség. (Maradt benne néhány elütés (már minden védőkre használták fel, 2. körös draftjoguk beáldozás?t sem sajnálta rá))tomi-tomi
Pedig még én is átolvastam egyszer, de úgy látszik van, ami fennakadt a rostán, köszi 😊
Hát nagyon nem zabálják, de ma amúgy se szinte semmit, ahhoz képest nem rossz, kommentek is vannak hozzá, ami nem mindig szokott lenni. Majd látjuk, hogy alakul a többi 😊
Majd még otthon egyszer átnézem, remélem más már nem maradt benneWyatt
Én többet nem találtam, de ez nem jelent semmit. Általában igaz: Akárhányan olvassák át, mindig marad benne hiba.
Tényleg, most látom a kommenteket is, rendben is vannak. Hörinek nem engedtek/engedtél lazább stílust?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szép, alapos írás, kopizd ha kikerül a többi is, mert egyébként nem járok NSO-n.Sobri Jóska
Tessék pedig járkálni, és kattintani szépen az NFL-eket, hogy szép magasak legyenek a kattintásszámok 😛Wyatt
Tényleg nagyon jó, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz vevő rá az ottani közönség. (Maradt benne néhány elütés (már minden védőkre használták fel, 2. körös draftjoguk beáldozás?t sem sajnálta rá))tomi-tomi
Pedig még én is átolvastam egyszer, de úgy látszik van, ami fennakadt a rostán, köszi 😊
Hát nagyon nem zabálják, de ma amúgy se szinte semmit, ahhoz képest nem rossz, kommentek is vannak hozzá, ami nem mindig szokott lenni. Majd látjuk, hogy alakul a többi 😊
Majd még otthon egyszer átnézem, remélem más már nem maradt benne

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És már kint is ficeg, remélhetően semmi eget rengető nem jön most közbe 😊
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-akiknel-neha-csak-a-fejunket-fogtuk-2077292/Wyatt
Szép, alapos írás, kopizd ha kikerül a többi is, mert egyébként nem járok NSO-n.Sobri Jóska
Tessék pedig járkálni, és kattintani szépen az NFL-eket, hogy szép magasak legyenek a kattintásszámok 😛Wyatt
Tényleg nagyon jó, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz vevő rá az ottani közönség. (Maradt benne néhány elütés (már minden védőkre használták fel, 2. körös draftjoguk beáldozás?t sem sajnálta rá))

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)