NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
El is ment pár belőlük az eltiltás ellenére is a top 50-60 ban.
De valóban elég durván felül volt reprezentálva a Tar heels.Delonso_
de mind hatalmasat csúszott, kivéve mondjuk Bruce Cartert, de ő meg vicc helyre ment 😀

kinn maradt Deunta Williams és Burney a két legjobb ember a secondaryből, bezzeg a sokkal szarabb Searcy kiment...meg a csere RB és a csere TE... A kezdő RB és a kezdő TE nem.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
+ tavaly ez volt a UNC-s játékosokkal, egyes mockokba hat Tar Heelt is beleírtak, és a top30-ban most is megtalálható három north carolinaiJJ
a Tar Heels-ből Quinton Coples tényleg szigorú ember lesz az NFL-ben is, de Zach Brownt és a többieket kár lenne korai picknek várni.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
El is ment pár belőlük az eltiltás ellenére is a top 50-60 ban.
De valóban elég durván felül volt reprezentálva a Tar heels.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
az ő méreteivel minek jöjjön ki? Pont annyira megszívná mint Quizz vagy Devine. Ha jót akar magának megnyeri még 2x a Pac12t aztán elmegy kanadába vagy baseballozni vagy akármi. Nem NFL matériaharomt
Ehhez képest, amit mondasz, azért jelenleg még a mock-ok nagy részében elsőkörös.valaki2
A mockolók nagy része most azt csinálja, hogy a legjobb college játékosokat bepakolja az első körbe. Azt általában nem nézik, hogy mennyire NFL kompatibilis egy játékos. Erre ki is találtam most egy új kedvenc mondatot: A draft szakértőknél csak egy rosszabb van, azok pedig a mock draft szakértők. 😊gsn
+ tavaly ez volt a UNC-s játékosokkal, egyes mockokba hat Tar Heelt is beleírtak, és a top30-ban most is megtalálható három north carolinai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
LMJ szerinted nem jön ki idén? Mit ne mondjak, én örülnék neki, de még egy szezon után már eléggé leharcolt lenne, nem?Schleck
az ő méreteivel minek jöjjön ki? Pont annyira megszívná mint Quizz vagy Devine. Ha jót akar magának megnyeri még 2x a Pac12t aztán elmegy kanadába vagy baseballozni vagy akármi. Nem NFL matériaharomt
Ehhez képest, amit mondasz, azért jelenleg még a mock-ok nagy részében elsőkörös.valaki2
A mockolók nagy része most azt csinálja, hogy a legjobb college játékosokat bepakolja az első körbe. Azt általában nem nézik, hogy mennyire NFL kompatibilis egy játékos. Erre ki is találtam most egy új kedvenc mondatot: A draft szakértőknél csak egy rosszabb van, azok pedig a mock draft szakértők. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
LMJ-nek még van 2 éve.
CLiff Harrisnek meg elég 180 font körülre felmennie. Egy CB-nél belefér, de RB-knél nem.haromt
LMJ szerinted nem jön ki idén? Mit ne mondjak, én örülnék neki, de még egy szezon után már eléggé leharcolt lenne, nem?Schleck
az ő méreteivel minek jöjjön ki? Pont annyira megszívná mint Quizz vagy Devine. Ha jót akar magának megnyeri még 2x a Pac12t aztán elmegy kanadába vagy baseballozni vagy akármi. Nem NFL matériaharomt
Ehhez képest, amit mondasz, azért jelenleg még a mock-ok nagy részében elsőkörös.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LMJ-nek még van 2 éve.
CLiff Harrisnek meg elég 180 font körülre felmennie. Egy CB-nél belefér, de RB-knél nem.haromt
LMJ szerinted nem jön ki idén? Mit ne mondjak, én örülnék neki, de még egy szezon után már eléggé leharcolt lenne, nem?Schleck
az ő méreteivel minek jöjjön ki? Pont annyira megszívná mint Quizz vagy Devine. Ha jót akar magának megnyeri még 2x a Pac12t aztán elmegy kanadába vagy baseballozni vagy akármi. Nem NFL matéria
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
LMJ-nek még van 2 éve.
CLiff Harrisnek meg elég 180 font körülre felmennie. Egy CB-nél belefér, de RB-knél nem.haromt
LMJ szerinted nem jön ki idén? Mit ne mondjak, én örülnék neki, de még egy szezon után már eléggé leharcolt lenne, nem?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LMJ-nek még van 2 éve.
CLiff Harrisnek meg elég 180 font körülre felmennie. Egy CB-nél belefér, de RB-knél nem.
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
lesz 2o12 mock draft a blogon nem sokára, nyugi 😊

addig is itt van ez 😀
http://www.draftsite.com/nfl/mock-draft/2012Höri
Hát tekintve hogy idén h túlnéztek a kis rb-ken, LMJ sem lesz első körös. Clif Harris is elég vékonyka.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Julio a legjobb

JJ
miért is? 😛
éppen hogy az ő méreteivel és lehetőségeivel még fel kellett volna szednie legalább 10-15 font izmot 3 év alatt.
de Carpenter is fogyott.
Tehát Saban éhezteti a játékosait 😛
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Julio a legjobb



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pryor a supplementalra jön ki idén, nem?szaba
nem. csak nem játszik a szezon első felében a tatoogate miatt
a supplementalon nagyobbat szívsz ha UDFA leszel 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Pryor a supplementalra jön ki idén, nem?
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Pryor Cowboys franchise QB lesz, én pedig megeszem a Romo mezemet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Terrelle Pryor mennyit csúszhat a hülyeségei miatt?Mert egy éve stabil első körösnek mondták, most szerintem akár 2.kör vége is lehet a mentális hiányosságai miatt.aztec
énmost nem merném még értékelni. Sokat változott egy szezon alatt legutóbb, meg kell várni mi lesz vele. Sokan nem szeretik, meg hogy nem tud passzolni, stb... szóval érte kritika rendesen. Egy éve nemtudom ki mondta első körre, de az hülye. Tiszta szar éve volt. Majd idén, a szezon második felében ahogy játszik, attól fog függni. De elnézve azt, hogy idén a balhés játékosok miket csúsztak, az is lehet, hogy tök mindegy mit teljesít, 2-3 kört alapból csúszik 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boykinnal szemben elfogult vagyok, de tényleg van nála 4 jobb CB a jövő évi classban?empty taxi
több is van. igazából semmi olyant nem mutatott amitől akkora király lenne.
Gilmore, Jenkins, Minnifield, Cliff Harris biztos hogy jobb. Kirkpatrick is, de ő nem fog kijönni szerintem
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Boykinnal szemben elfogult vagyok, de tényleg van nála 4 jobb CB a jövő évi classban?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az "Utálom Terrelle Pryort" bandwagonra már most szeretném megválltani az éves bérletet. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Terrelle Pryor mennyit csúszhat a hülyeségei miatt?Mert egy éve stabil első körösnek mondták, most szerintem akár 2.kör vége is lehet a mentális hiányosságai miatt.aztec
mindenki nagyon utálja Pryort, egészen a 2012-es draftig ekézni fogjuk folyamatosan, mert egy nagyképű, túlértékelt bunkó, de ha Newton 1/1 lett, akkor ő is 1. körös lesz.

Persze sokkal jobb lenne a világnak ha Jerrod Johnson szintű karriert futna be 😊

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Terrelle Pryor mennyit csúszhat a hülyeségei miatt?Mert egy éve stabil első körösnek mondták, most szerintem akár 2.kör vége is lehet a mentális hiányosságai miatt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Lehet kérdezték már, ez esetben elnézést.
A Cowboys 7. körös centerének van valami magyar kötődése?
http://wisconsin.rivals.com/cviewplayer.asp?Player=65445MarioAna
Personal: Parents are Bill and Judy Nagy ... cousin, Amy Doman, played volleyball at Wyoming, while another cousin, Krissy Zatroch, played basketball at Kenyon College ... major is agricultural business management

igen biztos magyar volt az ük-ük-ük-ük apja.haromt
Szülővárosa Hudson, Ohio. A környékbeli települések (Windsor, Pepper Pike) magyar származású lakóinak arányszáma 5-10% között mozog, szóval sanszos 😊Dzsokijuing
http://search.espn.go.com/nagy/

az akroni Charles Nagy az MLB-ben húzott le jópár szezont, a South Dakota State kosárcsapatának edzője Scott Nagy, a Western Michigan segédedzője pedig Rich Nagy 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lesz 2o12 mock draft a blogon nem sokára, nyugi 😊

addig is itt van ez 😀
http://www.draftsite.com/nfl/mock-draft/2012

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szerintetek egyébként Kellen Moore, vagy ha kimegy, akkor Cliff Harris nem top 50?Schleck
szeretik nagyon az oregoni DB-ket, szóval jó eséllyel minimum 2. kör
Moore viszont late rounder


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintetek egyébként Kellen Moore, vagy ha kimegy, akkor Cliff Harris nem top 50?