NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Én egy fia statisztikát nem találtam róla, ami azt bizonyítaná, hogy egyáltalán létezik, mint focista. Nekem ez a megdöbbentő.
De hátha valaki talál valahol valamit.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Én gondoltam kicsit utánanézek kedvenc nevű játkosomnak, Xavier Rambonak.
Ami az érdekes, se a Delta State, se a Kansas Jayhawks honalpján nem találtam róla semmilyen statisztikát, és vagy 5 draftoldal közül egyiken sem. Csak súly, és magasság mindenhol, de sehol semmi nyoma, hogy akár egy percet is játszott volna valaha. A Delta State honlapján van a csapat minden meccséről play-by-play leírás, és statisztika, de még ott sem.
Én rontottam el valamit, vagy elképzelhető, hogy a 2010es szezonban (és elötte) egy másodpercet sem játszott sehol?
Akkor viszont hogy került fel a Cbs vagy az Espn prospectlistájára.
Tanácstalan vagyok, pedig google a barátom. Tudja valaki mi a megoldás?Sobri Jóska
a harmadosztályú döntőn nem játszott, ez biztos, mert azt a meccset élőben néztem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Én gondoltam kicsit utánanézek kedvenc nevű játkosomnak, Xavier Rambonak.
Ami az érdekes, se a Delta State, se a Kansas Jayhawks honalpján nem találtam róla semmilyen statisztikát, és vagy 5 draftoldal közül egyiken sem. Csak súly, és magasság mindenhol, de sehol semmi nyoma, hogy akár egy percet is játszott volna valaha. A Delta State honlapján van a csapat minden meccséről play-by-play leírás, és statisztika, de még ott sem.
Én rontottam el valamit, vagy elképzelhető, hogy a 2010es szezonban (és elötte) egy másodpercet sem játszott sehol?
Akkor viszont hogy került fel a Cbs vagy az Espn prospectlistájára.
Tanácstalan vagyok, pedig google a barátom. Tudja valaki mi a megoldás?

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Armon Binnsről azt hittem simán kimegy. Ő is csak az idei őrület áldozata, vagy most nála ez volt a realitás?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
erős hogy maradhattak volna még az egyetemen mind.
Hynoski azért jött mert a spreadben nem játszott volna egy percet sem, Will Hill azért mert ha nem jelentkezik akkor pont ott tartana mint Janoris Jenkins. DeAndre Brown már nem kockáztathatott meg több sérülést úgy hogy közben nem keres pénzt.
Az igazi hülye az Evans, Gurley és Clay.haromt
a játékengedélyre értettem, ezen az alapon Javes Lewis is megérthető, mivel az Oregonban is csak csere volt, Nick Claytor valószínűleg unta a triple optiont, Clayről meg sérülése idején kiderült, hogy nem is annyira nélkülözhetetlen a Wisconsinban

sőt Evans sem kockáztathatott több sérülést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
erős hogy maradhattak volna még az egyetemen mind.
Hynoski azért jött mert a spreadben nem játszott volna egy percet sem, Will Hill azért mert ha nem jelentkezik akkor pont ott tartana mint Janoris Jenkins. DeAndre Brown már nem kockáztathatott meg több sérülést úgy hogy közben nem keres pénzt.
Az igazi hülye az Evans, Gurley és Clay.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Micsoda bálna.... huhh.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
A 13 UDFA, aki még maradhatott volna egy évet az egyetemen:
Darvin Adams, WR (Auburn)
DeAndre Brown, WR (Southern Miss)
John Clay, RB (Wisconsin)
Nick Claytor, OT (Georgia Tech)
Jerrard Tarrant, S (Georgia Tech)
Darren Evans, RB (Virginia Tech)
Tori Gurley, WR (South Carolina)
Will Hill, FS (Florida)
Henry Hynoski, FB (Pittsburgh)
Thomas Keiser, LB (Stanford)
Javes Lewis, DB (Oregon)
Zane Parr, DE (Virginia)
Sealver Siliga, DT (Utah)

Az összes draftolt közül talán Michael Jasper a legérdekesebb. Majdnem 400 (!) font, 5.53 alatt futotta a Pro Day-en a 40 yardot, egyetemi karrierjét a másodosztályú UT Martinnál kezdte, átment az FBS-es MTSU-hoz, de mivel a tanulmányi eredményei nem voltak megfelelőek, végül az NAIA-s (!) Bethelnél kötött ki

bria már linkelt róla egy képet a csapattopicba, félelmetes



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Na ezekből tudom hogy olvassátok a cikkeket. A legkisebb elírásokat is észreveszitek, és beírjátok 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha esetleg valakit érdekelne egy Eagles draft értékelő.
http://philly.blog.hu/2011/05/02/2011_draft_ertekeloShawn84
How the F*ck is Curtis Marsh????
Szerintem jól van, köszöni 😀tenorx
😂

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha esetleg valakit érdekelne egy Eagles draft értékelő.
http://philly.blog.hu/2011/05/02/2011_draft_ertekeloShawn84
How the F*ck is Curtis Marsh????
Szerintem jól van, köszöni 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ha esetleg valakit érdekelne egy Eagles draft értékelő.
http://philly.blog.hu/2011/05/02/2011_draft_ertekelo
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Top 50 UDFA:
http://www.draftcountdown.com/Results/Undrafted.php

Durva. És még beférnének jópáran (Chas Henry, Jeff Maehl, Kevin Rutland, Alex Wujciak, Anthony Gray stb)
Szívesen látnám a Steelers-ben a Herzlich, Chas Henry, Andre Smith, Anthony Gray, Armon Binns/Demario Ballard ötöst. Mintha egy második draft lenne...

Will Hill pedig annyira kiírta magát mindenhonnan, h már meg se nagyon említik sehol, top100-as listákban sem találtam.Robilluma
Az benne a "jó" hogy Herzlich a prospect rankingson is a 110. helyen áll, az UDFA-n meg első...Néztem a külföldi blogokon szinte minden csapatnál fel vannak háborodva a szurkolók, hogy nem draftolta a csapatuk. :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Top 50 UDFA:
http://www.draftcountdown.com/Results/Undrafted.php

Durva. És még beférnének jópáran (Chas Henry, Jeff Maehl, Kevin Rutland, Alex Wujciak, Anthony Gray stb)
Szívesen látnám a Steelers-ben a Herzlich, Chas Henry, Andre Smith, Anthony Gray, Armon Binns/Demario Ballard ötöst. Mintha egy második draft lenne...

Will Hill pedig annyira kiírta magát mindenhonnan, h már meg se nagyon említik sehol, top100-as listákban sem találtam.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Janoris Jenkins-re kb. hányadik kört áldozhatnak a csapatok? Mert most olvasom, hogy Reid nem hazudott, nem akar FA CB-t, majd Jenkins-re megy rá (hihetetlen lenne, ha Jimmy és ezer prospect a balhé, karakterproblémák miatt lett elvetve, és akkor ő jönne...)Deny
2-7 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Janoris Jenkins-re kb. hányadik kört áldozhatnak a csapatok? Mert most olvasom, hogy Reid nem hazudott, nem akar FA CB-t, majd Jenkins-re megy rá (hihetetlen lenne, ha Jimmy és ezer prospect a balhé, karakterproblémák miatt lett elvetve, és akkor ő jönne...)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tényleg remek cikk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már a draft előtt is gondolkoztam az udfa-k helyzetén, és jobban megfontolva, abszolút nem véletlen hogy idén ennyi, a korábbi évekhez képest különösen sok számunkra és még az elemzők számára is "ismeretlen" ember kelt el

az udfa-zásnál tulajdonképp egymásra licitálnak a csapatok (tízezer dolláros összegek forognak ilyenkor), és most hogy az offseason ezen része erősen kérdésessé vált, teljesen érthető, hogy saját felfedezettjeiket véletlenül sem akarták, hogy más szerezze meg

bevett szokás, hogy a draft 6-7. köre alatt már tárgyalnak azokkal a játékosokkal, akiket udfa-ként szándékoznak leszerződtetni, ebben az évben ezt viszont senki nem tehette megJJ
gsn leírta az udfa húzások titkait, na ilyen nincs idén
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/05/az-udfa-targyalasok-titkai.htmlJJ
Nagyon király a cikk!!!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
+ ugye nem a yardok alapján kéne mérni a Numero Uno Def/Off-t sem 😛Igor
Abszolút nagy igazság! 😉
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
már a draft előtt is gondolkoztam az udfa-k helyzetén, és jobban megfontolva, abszolút nem véletlen hogy idén ennyi, a korábbi évekhez képest különösen sok számunkra és még az elemzők számára is "ismeretlen" ember kelt el

az udfa-zásnál tulajdonképp egymásra licitálnak a csapatok (tízezer dolláros összegek forognak ilyenkor), és most hogy az offseason ezen része erősen kérdésessé vált, teljesen érthető, hogy saját felfedezettjeiket véletlenül sem akarták, hogy más szerezze meg

bevett szokás, hogy a draft 6-7. köre alatt már tárgyalnak azokkal a játékosokkal, akiket udfa-ként szándékoznak leszerződtetni, ebben az évben ezt viszont senki nem tehette megJJ
gsn leírta az udfa húzások titkait, na ilyen nincs idén
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/05/az-udfa-targyalasok-titkai.htmlJJ
Jó cikk lett nagyon

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Azért a Chargers még mindig az egyik legerősebb csapat az AFCben. Minden évben ott vannak a top5 SB esélyes csapatok között, csak mindig valamit elbalfaszkodnak. De egyzser meg fog szakadni és tényleg SBt fognak játszani. Mint a Colts anno.FViktor93
Legyen igazad 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
már a draft előtt is gondolkoztam az udfa-k helyzetén, és jobban megfontolva, abszolút nem véletlen hogy idén ennyi, a korábbi évekhez képest különösen sok számunkra és még az elemzők számára is "ismeretlen" ember kelt el

az udfa-zásnál tulajdonképp egymásra licitálnak a csapatok (tízezer dolláros összegek forognak ilyenkor), és most hogy az offseason ezen része erősen kérdésessé vált, teljesen érthető, hogy saját felfedezettjeiket véletlenül sem akarták, hogy más szerezze meg

bevett szokás, hogy a draft 6-7. köre alatt már tárgyalnak azokkal a játékosokkal, akiket udfa-ként szándékoznak leszerződtetni, ebben az évben ezt viszont senki nem tehette megJJ
gsn leírta az udfa húzások titkait, na ilyen nincs idén
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/05/az-udfa-targyalasok-titkai.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért a Chargers még mindig az egyik legerősebb csapat az AFCben. Minden évben ott vannak a top5 SB esélyes csapatok között, csak mindig valamit elbalfaszkodnak. De egyzser meg fog szakadni és tényleg SBt fognak játszani. Mint a Colts anno.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
+ ugye nem a yardok alapján kéne mérni a Numero Uno Def/Off-t sem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Amúgy tényleg, 2. körtől ment a ST-BPA. Elég vicces, de ami még viccesebb, az a tavalyi ST-ünk.szaba
Mondjuk ha úgy nézi az emebr, hogy #1 D és #O volt tavaly papíron, akkor érthető a nagy ST építkezés, de azért ha köv 1-2 évben nem kerül a csapat SB közelbe akkor ez visszaüthet...Rolni
Mondjuk hiába Nr 1 D# meg O# ha nincs PO.Shawn84
És miért nem volt PO? ST és turnoverek. Ebből az egyik orvosolható a drafton, márpedig most arra mentünk rá. Meglássuk mi lesz ebből.