NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Chargers draft érthetetlen az biztos (illetve rájöttem, hogy az egész draft 2. körtől az ST unitra ment, mert tavaly azzal szívtak 😊 ) és szeritnem is a másik 3 csapat draftja egész jó lett...

Nálam: 1.Chiefs 2.Raiders 2.Denver 4.Chargers...

Én modnjuk azt gondolom, hogy ez nem baj, mert jó lenne ha megint az NFL erős csoportjai közé tartoznánk megint...Rolni
Amúgy tényleg, 2. körtől ment a ST-BPA. Elég vicces, de ami még viccesebb, az a tavalyi ST-ünk.szaba
Mondjuk ha úgy nézi az emebr, hogy #1 D és #O volt tavaly papíron, akkor érthető a nagy ST építkezés, de azért ha köv 1-2 évben nem kerül a csapat SB közelbe akkor ez visszaüthet...Rolni
Mondjuk hiába Nr 1 D# meg O# ha nincs PO.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
állítólag be akaratuk jönni az első körbe Fairleyért de nem sikerült, így inkább jött Moore és Carter, mert hogy a két kezdő safety 38 és 33 éves volt, ők meg talán a két legjobb S prospectek voltak. Persze egyik sem egy Eric Berry de akkor is.

Biztos hogy lesz Orton trade meg DT FA.
Ami baj, hogy a Chargers sok butulásán kívül elég jó lett az egész csoport draftjaharomt
Chargers draft érthetetlen az biztos (illetve rájöttem, hogy az egész draft 2. körtől az ST unitra ment, mert tavaly azzal szívtak 😊 ) és szeritnem is a másik 3 csapat draftja egész jó lett...

Nálam: 1.Chiefs 2.Raiders 2.Denver 4.Chargers...

Én modnjuk azt gondolom, hogy ez nem baj, mert jó lenne ha megint az NFL erős csoportjai közé tartoznánk megint...Rolni
Amúgy tényleg, 2. körtől ment a ST-BPA. Elég vicces, de ami még viccesebb, az a tavalyi ST-ünk.szaba
Mondjuk ha úgy nézi az emebr, hogy #1 D és #O volt tavaly papíron, akkor érthető a nagy ST építkezés, de azért ha köv 1-2 évben nem kerül a csapat SB közelbe akkor ez visszaüthet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
nem találom most, és wikin sincs frissítve, valaki egy trade historys linket pls, ki mit cserélgetett a 4-7. körökben
kösszWyatt
http://www.prosportstransactions.com/football/DraftTrades/Years/2011.htm
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Devine vagy Herzlich most akkor jelentkezhetnek az ufl-draftra? Azt már vágom h a cfl-be free agentként mehetnek.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
állítólag be akaratuk jönni az első körbe Fairleyért de nem sikerült, így inkább jött Moore és Carter, mert hogy a két kezdő safety 38 és 33 éves volt, ők meg talán a két legjobb S prospectek voltak. Persze egyik sem egy Eric Berry de akkor is.

Biztos hogy lesz Orton trade meg DT FA.
Ami baj, hogy a Chargers sok butulásán kívül elég jó lett az egész csoport draftjaharomt
Chargers draft érthetetlen az biztos (illetve rájöttem, hogy az egész draft 2. körtől az ST unitra ment, mert tavaly azzal szívtak 😊 ) és szeritnem is a másik 3 csapat draftja egész jó lett...

Nálam: 1.Chiefs 2.Raiders 2.Denver 4.Chargers...

Én modnjuk azt gondolom, hogy ez nem baj, mert jó lenne ha megint az NFL erős csoportjai közé tartoznánk megint...Rolni
Amúgy tényleg, 2. körtől ment a ST-BPA. Elég vicces, de ami még viccesebb, az a tavalyi ST-ünk.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem találom most, és wikin sincs frissítve, valaki egy trade historys linket pls, ki mit cserélgetett a 4-7. körökben
kössz

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
állítólag be akaratuk jönni az első körbe Fairleyért de nem sikerült, így inkább jött Moore és Carter, mert hogy a két kezdő safety 38 és 33 éves volt, ők meg talán a két legjobb S prospectek voltak. Persze egyik sem egy Eric Berry de akkor is.

Biztos hogy lesz Orton trade meg DT FA.
Ami baj, hogy a Chargers sok butulásán kívül elég jó lett az egész csoport draftjaharomt
Chargers draft érthetetlen az biztos (illetve rájöttem, hogy az egész draft 2. körtől az ST unitra ment, mert tavaly azzal szívtak 😊 ) és szeritnem is a másik 3 csapat draftja egész jó lett...

Nálam: 1.Chiefs 2.Raiders 2.Denver 4.Chargers...

Én modnjuk azt gondolom, hogy ez nem baj, mert jó lenne ha megint az NFL erős csoportjai közé tartoznánk megint...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
nagyon horribilis mikor van 5 picked összesen játékost meg nem cserélhetszJJ
Az én megítélésem és sok drafttal foglalkozó oldal megítélése szerint is ez sok.
Én elfogadom ha szerinted nem. Azt sem igazán értem egy újraigazolt PT és egy jó Ivory mellé ha Bush el is menne miért egy ennyire értékes prospect, de nyilván kellett ezt SP jobban tudja, vagy azon a helyen nem volt már szíve bent hagyni. A sérülékenység lehet ok persze az a kérdés ennyire égető e.Delonso_
A tavalyi sérüléshullámra adott válasz ez. Lehet azt mondani, hogy az egyedi volt és túlreagálták Paytonék, de volt okuk rá. Thomas és Ivory már az NCAA-ben is sérülékeny volt, Bush meg az NFL-t nem bírja. Az lesz a ritka, ha mind a hárman le tudnak húzni egyszerre kihagyás nélkül egy szezont.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Én asztat mondom a Denvert nem lehetett felépíteni egy draftból. Senki nem tudta volna. Elway sem tudta, és akkor? Majd megoldja higgadtan FAról a tűzoltást. És hozza a hosszútávon legjobb embereket drafton. QB kérdés volt (nem marad egy stabil kezdő és egy csere ha megy Orton) DT kérdés volt, főleg a 4-3- miatt is. Meg más is. Ezt nem lehet így megoldani. Nem minden pick első két körben van.

De most azt akartam mondani előbb, hogy nem tudjuk, csak felételezzük hogy a Denver hozzá tud jutni a megfelelő DTkhez. draftra is volt terve DT poztra. terve másnak is lesz, most is. Nem tudjuk. Lehet jól sül el, de ha nem, akkor bizony az a (Broncos) draftra sem vet jó fényt utólag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
állítólag be akaratuk jönni az első körbe Fairleyért de nem sikerült, így inkább jött Moore és Carter, mert hogy a két kezdő safety 38 és 33 éves volt, ők meg talán a két legjobb S prospectek voltak. Persze egyik sem egy Eric Berry de akkor is.

Biztos hogy lesz Orton trade meg DT FA.
Ami baj, hogy a Chargers sok butulásán kívül elég jó lett az egész csoport draftja
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A broncos draft érdekes. n azt írtam már közvetlenül a Von Miller pick után, hogy majd egy DT pick indokolttá teszi. És úgy láttam ,hogy TTT is utána ezt gondolta, én egyetértek vele, hogy egyetért velem! 😊
Idén volt DT sok, nem kell vele kapkodni. Von Miller nem volt sok.
És LB is kellett a Broncosba. De az is igaz, hogy Dareus sem terem minden bokorban. Sztem nem rossz a Denver draft egyénenként ,csak mint rendszer érthetetlen ,és ne egy FA piac miatt ,ami nem is volt és nem is tudjuk mi lesz (a Broncosnál ki lesz), magyarázza meg a draftot.

Azt azért ne feledjük, hogy Haromt és Fucu is élőben láthattuk, hogyan reagált a saját csapata pickjeire. Ma már máshogy látják, mert az ember elfogult. Én is. Ha nem zárjuk a Powe(r) pickkel a (majdnem) legvégén, akkor lennének kérdéseim. De ettől ha élőben valaki vett volna mondjuk a 3/22 Allen Bailey picknél, hát nem a felhőtlen öröm jellemzett. Ez az emóciós érem másik oldala, ezt nem tagadnám.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
Ha egy normálisan lejátszott FA után nyomunk egy ilyen draftot akkor a miénk tényleg kurva jó szerintem is. Csak ez várható volt hogy nehéz értelmezni úgy, hogy minden needre a draftot nézed, pedig rendes évben is egyrészét szabadügynökökből oldod meg. Megoldottuk a secondaryt, a TE-t és az LB sor átállást Drafton, tényleg kurva jó játékosokkal. A DT kimaradt, de ez most azért tűnik így mert csak most jön majd az FA ahol első prioritás lesz majd, ezt leszögezte fox is.
Most annyival nem lennénk beljebb, ha a 4-7.körben hozunk DTket mert azok csak depthnek jók.
4 első három körös pickből 6 poszt needjét nem lehet megoldani.

Sanszos hogy valami Orton-Big Al üzlet körvonalazódik, illetve rárepül majd Fox Deangelo Williamsre.haromt
Ez így persze oké. Amennyire kihagytátok a DT- t könnyen lehet van már valami háttéralku (ami persze nincs mert nem lehet) 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
Ha egy normálisan lejátszott FA után nyomunk egy ilyen draftot akkor a miénk tényleg kurva jó szerintem is. Csak ez várható volt hogy nehéz értelmezni úgy, hogy minden needre a draftot nézed, pedig rendes évben is egyrészét szabadügynökökből oldod meg. Megoldottuk a secondaryt, a TE-t és az LB sor átállást Drafton, tényleg kurva jó játékosokkal. A DT kimaradt, de ez most azért tűnik így mert csak most jön majd az FA ahol első prioritás lesz majd, ezt leszögezte fox is.
Most annyival nem lennénk beljebb, ha a 4-7.körben hozunk DTket mert azok csak depthnek jók.
4 első három körös pickből 6 poszt needjét nem lehet megoldani.

Sanszos hogy valami Orton-Big Al üzlet körvonalazódik, illetve rárepül majd Fox Deangelo Williamsre.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt leírtad már, de nem tartom jó picknek azt ami hatalmas needeknél nem needre jön, ha két három év múlva 1000- 1200+ os szezonok után azt mondod mennyire kellett ez, minőségit javult a futójáték, azt majd elismerem.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
a Seattle, a Washington és az Arizona mégse húzott qb-t, ez előrevetíti egy jövőbeni FA QB megszerzését (persze ha lesz addigra szabályozás újra), vagy egy jövő évi próba cseresznye alapon Luck?aztec
a seattle idei 3.körös QBja Charlie Whitehurstbraxa88
Tegnap ezt külön hangsúlyozta is Pete Carroll interjúban Gil Brandtéknak.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
az agyatlanság erős túlzásFucu
Ez a futó pick nekem magas. Megértem hogy nincs nagy elégedettség Htowerrel és Wellsel de iszonyat lukak vannak a csapatban. De ezt leírtad te is. Későbbi körökben már voltak jó pickek, de ez eléggé lehúzza őket. PP meg fel.Delonso_
BPA ennyi, top 15-nek tartották az edzők hát behúzták nem törődve azzal hogy van Wels és Hightower, nem agyatlan pick csak durván nem needre jött



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
a Seattle, a Washington és az Arizona mégse húzott qb-t, ez előrevetíti egy jövőbeni FA QB megszerzését (persze ha lesz addigra szabályozás újra), vagy egy jövő évi próba cseresznye alapon Luck?aztec
a seattle idei 3.körös QBja Charlie Whitehurst
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
nagyon horribilis mikor van 5 picked összesen játékost meg nem cserélhetszJJ
Az én megítélésem és sok drafttal foglalkozó oldal megítélése szerint is ez sok.
Én elfogadom ha szerinted nem. Azt sem igazán értem egy újraigazolt PT és egy jó Ivory mellé ha Bush el is menne miért egy ennyire értékes prospect, de nyilván kellett ezt SP jobban tudja, vagy azon a helyen nem volt már szíve bent hagyni. A sérülékenység lehet ok persze az a kérdés ennyire égető e.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én a GB, KC, NYG, MIN, HOU ötös draftját emelném ki, mint legjobbak.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
az agyatlanság erős túlzásFucu
Ez a futó pick nekem magas. Megértem hogy nincs nagy elégedettség Htowerrel és Wellsel de iszonyat lukak vannak a csapatban. De ezt leírtad te is. Későbbi körökben már voltak jó pickek, de ez eléggé lehúzza őket. PP meg fel.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
az agyatlanság erős túlzás



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals nem top5 a Chiefs és a Saints pedig igen.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.Delonso_
nagyon horribilis mikor van 5 picked összesen játékost meg nem cserélhetsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
A Broncos és a Cardinals meglep főleg a DT utóbbi meg az agyatlanság miatt. Helyette a Giantsé a Cheifsé és ha lehagyjuk a horribilis feltrade árat a Saintsé inkább tetszik.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Adam Schefter Top 5 Draftja:
1. Buccaneers; 2. Cardinals; 3. Broncos; 4. Lions; 5. Texans.Laki
rohadtul nem értem miért vagyunk 2-ak

valószínűleg azért mert BPA-ztunk és a játékosok értékét nézi



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter