NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2194

liveblog + chat
utóbbi már él, a blog 15 perc múlva indul

jó szórakozást mára is!JJ
A mibbit chaten egyedül vagyok 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
nfc west: D, D, D-, C+
zsír egy csoport 😀braxa88
Végtére is 4-12-vel is el lehet vinni a csoportgyőzelmet. 😊

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Thx Höri.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2194

liveblog + chat
utóbbi már él, a blog 15 perc múlva indul

jó szórakozást mára is!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi az elismerő szavakat, Nevis rulez

Greg Salas (Hawaii); Kaeloha Pilares valahova beférhet még??Laki
Salas alap. legkésőbb 6. kör.
Pilares esélytelen.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Greg Salas (Hawaii); Kaeloha Pilares valahova beférhet még??


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Két játékos iránt érdeklődnék.
Marcus Cannon illetve Deunta Williams elkelhet ma a körülmények ismeretében? Ha igen hol?Blevi
Cannon nem fog.
Deunta igen
több mint 13 éve
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Két játékos iránt érdeklődnék.
Marcus Cannon illetve Deunta Williams elkelhet ma a körülmények ismeretében? Ha igen hol?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nfc west: D, D, D-, C+
zsír egy csoport 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi, a Miamit kihagytad!
Punci, D.ThomasSanco
ja valóban. az alváshiány átka.

nincs baj azzal a drafttal.

Sima A-
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Tibi, a Miamit kihagytad!
Punci, D.Thomas
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A 4 nagyon tehetséges, csak épp kicsi rb-ből(Lewis, Hunter,Rodgers,Devine) még egy se kelt el.Szerintetek elviszik őket egyáltalán?valaki2
Nekünk szükségünk lesz egyre.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyors elemzés, még kurva álmosan átszaladva a pickeken

Arizona:
Kritikán alúli az egész. Hiába kurva jó PP és Ryan Williams, semmi értelme nem volt itt. Housler meg vicc

D

Atlanta:
Julio zseniális pick, Dent faszság

B+

Baltimore:
Tetszik mind a három húzás. Persze az OLB vajon mi?

B

Buffalo:
Különösen nem lehet belekötni a játékosokba, de itt is kimaradt a legnagyobb need az OLB

C+

Carolina:
McClain egyedül többet ér mint a másik kettő. 4-3ban még talán lesz is valami Fuaból

C-

CHicago:
AZ első két pick jó, bár Paeaára tartom hogy erőemelésben az igazi és nem fociban. Conte meg egy kurva nagy nulla, bár tény hogy safety kellett nekik

C

Cincinnati:
Huh. 3 jó játékos, akiből az egyikre nem volt szükség, a másiknak meg 0 értelme van itt. Vicc hogy Dalton menti eddig ezt a draftot

C-

Cleveland:
A Phil Taylor dolog nekem homályos, de Sheard és Little jó és kellettek is.

B

Dallas:
Jó kezdés, idióta folytatás. Bruce Carter vicces lesz mint ILB. Murray meg nagyon kellett Barber, Choice és Felix mellé....

C-

Denver:
Minden játékos jó és needre is jött mind, de a DT elmulasztása megbocsáthatatan. Emiatt most felemás a dolog

B-

Detroit:
Szerintem kurva jó draft. 3 kezdő játékos, needre. Bár CB még kell, de az maradt benn.

A

Green Bay:
Nem volt hatalmas need, de a kisebbekre jó emberek jöttek. Green annyira nem tetszik

B

Houston:
Tökéletes pickek a helyükön. Talán a legjobb draft eddig.

A+


Indianapolis:
Hogy minek kellett Castonzo után azt senki se tudja. Nevis viszont nagy steal

B

Jacksonville:
Nem szeretem Rackleyt. Azt hiszem itt is jönnek majd a walk-on DB-k a fórumról. Úgy látszik Genenek tetszik a secondary

C-

Kansas City:
Sajnos ez egy jó draft, bár Baldwin és Bailey is markáns bust esély.

A-

Minnesota:
Facepalm. Simán versenyben vannak a legaljáért. Ponder még versenyezhet Percyvel is, hogy melyikük lesz többet sérült. A szar secondaryre és 1000 éves DL-re a megoldás pedig, hogy húzunk egy második TE-t. Kreativ

D

New England:
Vicces pickek de sokat megengedhetnek maguknak. Aki leírja Ridleyt az kattanjon rá valamelyik idei LSU meccsre és meggondolja magát. Persze a back-to-back RB hatalmas hülyeség volt. Bár ezt a draftot Mallett és Solder egyedül elviszi

C

New Orleans:
Ez is szinte tökéletes. Lehet cutolni Pat Robinsont. Nem tudok sehol belekötni

A+

NY Giants:
Hát ezt nem tudom mi. Mintha needektől függetlenül böködött volna a boardra COughlin. Linebacker vagy OL esetleg? Nem. 7.WR, 5.DT és Dime CB. Az mentő körülmény hogy jó játékosok jöttek

C-

NY Jets:
DL reparálás. Lehetett várni. Más need nem is nagyon volt. Mondjuk erős bust esély mind a két versenyző

B

Oakland:
A két OL jó pick, DVD meg Al papa. Egy ilyenre mindig szükség van hogy tudjuk hogy ott van a drafton. Még sok húzásuk van így elmegy.

B+

Philadelphia:
Nagyon ezzel sem tudok vitatkozni. Legalábbis a posztokon. Viszont a játékosok mind a 3 esetben kétségesek, hogy nem volt-e benn jobb.

C+

Pittsburgh:
Nem Soldi vagyok álnéven bejelentkezve, de ez így egy tökéletes draft. És nem azért mert Gilbert és Brown is nagy kedvencem

A+

San Diego:
Jonas Mouton. Csak Vincy Brown miatt nem F az osztályzat. Annak minden AFC Westes örül, hogy Clary továbbra is kezdő

D+

San Francisco:
harbó gyúr Luckra. Borzalmas, kivéve Cullivert.

D-

Seattle:
Két villámlábú OL a ZBS-be. Legalább van esélye a rosteren maradnia Polombusnak

D

St.Louis:
Nem csalódtunk benned JMD. Kendrick is top10 faszság a draftot. Pedig a másik két pick jóféle. A Rams szurkolók tanulhatják, a JMD takaroggy kórust. persze Kendrickestől is messze a legjobb draft a csoportban

C+

Tampa Bay:
RAheem Morris gyilkol. Most adjuk oda neki az év edzője díjat. Clayborn nem lesz annyira jó, de Bowers ellopása úgyis mindent kompenzál. Foster is ellehet egy ilyen rendszerben

A

Tennessee:
3 erősen kérdéses pick. Ayers legalább biztos bejön itt. Casey borzalmas játékos

C-

Washington:
Shanny egy zseni. Nem biztos a két front seven húzás, de 80%ot adok hogy bejönnek. Hankerson is steal. A legnagyobb nyereségük az hogy még 1000ret húznak, mert iszonyat sok lyuk van a csapatukon

B
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
A 4 nagyon tehetséges, csak épp kicsi rb-ből(Lewis, Hunter,Rodgers,Devine) még egy se kelt el.Szerintetek elviszik őket egyáltalán?

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Apropó hol lesz ma a chat?
Mert ugye stream nem lesz.Bazzani
csinálunk mibbiten szobát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Apropó hol lesz ma a chat?
Mert ugye stream nem lesz.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Lions és Texans draft tetszik nagyon, de hiába tűnik mindkettő elképesztően jónak, nálam a New Orleanst már nem lehet idén verni szerintem, még az Ingramért kiadott óriási ár ellenére is

Tegnap nem írtam, de köszönet az egész munkátokért, remélem kicsit tudott segíteni az NSO-s promo is 😊Wyatt
Bucs is nagyon jó, Lions Saints, Giants, Ravens, Texans, Chiefs és Redskins is mind tetszik
Bills sem rossz

ami nem tetszik:
Seahawks, 49ers, PAnthers, Chargers, Bengals, Cowboys, Broncos, VIkings, Patriots, Eagles,
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha már köznép hálálkodás, akkor én is! Nagyon jól tolta mindenki, voltak szakmázások, poénok (Coob-ra poénra még mindig jár a 10 perc sarokban állás Höri), priceless arcok, kitörő örömök, Seahawks sapi, minőség is jó volt. 😀
Én nem bántam meg, hogy nem nyomtam be semmilyen streamet odakinnről, annyira nem akarom nézni, ahogy Goodel olvas, meg telefonálgatnak 😀

Köszi mindenkinek, ma már káosz is lehet chaten úgyis 😀

És, hogy kérdezzek is: ki lehet olyan játékos, akiért megérné Eagles-nek felfelé menni 4/22-vel (esetleg 4/7-ről, de már hova), mert van még 8 pickünk (két 4., két 5, egy 6. és három 7.). Vagy inkább szedjenek össze idén 11 rookiet a tavalyi kb. 13-hoz, és akkor újjáépítés meg is történt? 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én is igen élveztem a közvetítést.

A draftot is élvezem, sok a homály pick, ahogy az kell ilyenkor.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remek volt a két nap amúgy, örök hála a közvetítésért.
A Mouton pick örökre bennünk marad. 😀
Este jövök liveblogolni.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
kösz viszont

szerintem érdekes, hogy az utóbbi két évben már két Virginia Cavaliers CB kelt el a draft 2. körének első két pickjével, és a legjobb, a harmadik, Chase Minnifield csak jövőre jön 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap nem írtam, de köszönet az egész munkátokért, remélem kicsit tudott segíteni az NSO-s promo is 😊Wyatt
mi köszönjük. de ne felejtsük el hogy ma még lesz liveblog a kaotikus utolsó 4 körre 😊

a két napot 1372 egyedi néző látta, ami szerintem nem rossz. majd jövőre elfoglaljuk az MTV székházat és akkor stúdiónk is lesz 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lions és Texans draft tetszik nagyon, de hiába tűnik mindkettő elképesztően jónak, nálam a New Orleanst már nem lehet idén verni szerintem, még az Ingramért kiadott óriási ár ellenére is

Tegnap nem írtam, de köszönet az egész munkátokért, remélem kicsit tudott segíteni az NSO-s promo is 😊

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nagy grat srácok! mindenki 1től 1ig profi volt a közvetítésen, poénok is volt, szakmázás is. respekt.

a Höri-TTT párosnak pedig TV-Showt! 😀braxa88
A vége kissé káoszba torkollott 😀Shawn84
az volt a legjobb
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
nagy grat srácok! mindenki 1től 1ig profi volt a közvetítésen, poénok is volt, szakmázás is. respekt.

a Höri-TTT párosnak pedig TV-Showt! 😀braxa88
A vége kissé káoszba torkollott 😀