NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Colts a mi eredeti pickünkön húz most - irónia.

És az Indy előbb húz az FCS-ből mint mi 😂
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
No Indy... AUstin álom lenne

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
erre kíváncsi leszek...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
hearing Ryan Mallett could well fall another round or two. Stay tuned. Maybe smart team even without a QB need might step up in 3rd or 4th

Jason LcFora
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A sports.yahoo a combine-on megszokott minőséget hozza:
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AvJqnJh_Z..bCbmTlMPMoa_Xb6x_?slug=ys-nfl_draft_live_video


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na, sikerült még kiraknom ma is gyorsan a stream linkjét 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Van a drafthoz valakinek jól működő streamje?Delonso_
http://atdhenet.tv/7215/watch-espnzinedine5
Ezért is köszönet 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Köszi de nekem nem megy az nfl.com, de találtam linket.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 299 — Ajmo Vatreni
Van a drafthoz valakinek jól működő streamje?Delonso_
http://atdhenet.tv/7215/watch-espn
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.ustream.tv/channel/bowl-hu-draft-show-2011 😊

btw, az nfl.com-on korrekt minőség volt tegnap, és lesz ma is éjféltől.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Van a drafthoz valakinek jól működő streamje?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem is szaggat, megáll időnként.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
Csak nekem szaggat a stream?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Sikerült, kösz az útutatást.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt árulja el valaki, hogy miként lehet az usstream csetjébe írni?Sobri Jóska
regisztrálni kell a ustreamre

Hurka: tegnap volt liveblog aztán nem volt elég gép, meg volt elég gondunk 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Azt árulja el valaki, hogy miként lehet az usstream csetjébe írni?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
működik a ustream-es chat isFucu
nekem valamiért most nem jó.. de egyébként tegnap is írogattunk páran oda is 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
működik a ustream-es chat is



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
http://01.chat.mibbit.com/
sztem ma is írhatnánk ide is
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
De ha idén kiderült a tavalyi hiba (a DL bustgyár), akkor azt azért ki kell javítani. Így biztos nem maradhat.
LB-t a 2-4. körben lehet hozni, előbb OLB a másodikban, aztán ILB mondjuk a negyedikben. 3 lyuk betömésével nagyot léphetnének előre D-ben. 3. körben meg jöhet egy OT. De nagyon kellett Dareus alappillérnek.
A csapat needjeire (van belőle jópár) sztem elég jól illeszkedik az idei draft. QB is kellene, de hát mindent nem lehet egyszerre. Most az nem lesz.Robilluma
Gyakorlatilag nulla játékidővel, edzések alapján kiderült, hogy alkalmatlan az a két játékos, akit egy évvel korábban workoutok alapján érdemesnek tartottak arra, hogy top75-ben válasszanak. Elég jó munka mehet arrafelé.DoM
Még egyszer mondom, Carringtont az egyik kezdő DE-nek szánják, a másik lesz Dareus, Troup meg Kyle Williams cseréje lesz. Tavaliy szezon előtt szerintem maguk sem hitték hogy Williams ilyen jó lesz.

Szóval nem igazán kukázták ki őket, azért mert egy DLinemanből nem lesz egy év alatt kezdő, nem lesz bust.Döme
Carringtonról én azt olvastam szezon után, h LDE-be akarják berakni. Most hogy Dareus jött biztos RDE lesz belőle. Szépen alakul a D és remélem ma ez folytatódik.

Szerk. Erre emlékeztem:
The Buffalo News mentions 2010 third-round pick Alex Carrington as one of the main reasons for DE Marcus Stroud's Wednesday release.
The 72nd overall pick last year, Carrington graded out positively as a run defender and didn't embarrass himself as a pass rusher per Pro Football Focus' 2010 ratings. At 6'5/284 with power, Carrington's skill set and build are ideal fits for a 3-4 defensive end. He'll likely be a starter in 2011.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem beszélve arról, hogy tavaly kitűnő ütemérzékkel Troupot vitték a második kör elején Cody helyett, majd a harmadik elején Carringtont, mind a védőfal erősítésére. Kyle Williams mellé. Egy év után kukázzák őket azzal, hogy most 1/2-re Dareust választották. Ha ez nem random pickszórás, nem tudom mi az.DoM
De ha idén kiderült a tavalyi hiba (a DL bustgyár), akkor azt azért ki kell javítani. Így biztos nem maradhat.
LB-t a 2-4. körben lehet hozni, előbb OLB a másodikban, aztán ILB mondjuk a negyedikben. 3 lyuk betömésével nagyot léphetnének előre D-ben. 3. körben meg jöhet egy OT. De nagyon kellett Dareus alappillérnek.
A csapat needjeire (van belőle jópár) sztem elég jól illeszkedik az idei draft. QB is kellene, de hát mindent nem lehet egyszerre. Most az nem lesz.Robilluma
Gyakorlatilag nulla játékidővel, edzések alapján kiderült, hogy alkalmatlan az a két játékos, akit egy évvel korábban workoutok alapján érdemesnek tartottak arra, hogy top75-ben válasszanak. Elég jó munka mehet arrafelé.DoM
Még egyszer mondom, Carringtont az egyik kezdő DE-nek szánják, a másik lesz Dareus, Troup meg Kyle Williams cseréje lesz. Tavaliy szezon előtt szerintem maguk sem hitték hogy Williams ilyen jó lesz.

Szóval nem igazán kukázták ki őket, azért mert egy DLinemanből nem lesz egy év alatt kezdő, nem lesz bust.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
a pass rush egy 3-4es védelemnél a futás ellen is sokat tud javítani. AZ LB soruk a liga legszarabbja POZon kívül, míg Kyle Williamsék annyira nem rosszak, mint az Andra Davis, Ayodele, Maybin fasztudja még ki LB sor.haromt
Nem beszélve arról, hogy tavaly kitűnő ütemérzékkel Troupot vitték a második kör elején Cody helyett, majd a harmadik elején Carringtont, mind a védőfal erősítésére. Kyle Williams mellé. Egy év után kukázzák őket azzal, hogy most 1/2-re Dareust választották. Ha ez nem random pickszórás, nem tudom mi az.DoM
De ha idén kiderült a tavalyi hiba (a DL bustgyár), akkor azt azért ki kell javítani. Így biztos nem maradhat.
LB-t a 2-4. körben lehet hozni, előbb OLB a másodikban, aztán ILB mondjuk a negyedikben. 3 lyuk betömésével nagyot léphetnének előre D-ben. 3. körben meg jöhet egy OT. De nagyon kellett Dareus alappillérnek.
A csapat needjeire (van belőle jópár) sztem elég jól illeszkedik az idei draft. QB is kellene, de hát mindent nem lehet egyszerre. Most az nem lesz.Robilluma
Gyakorlatilag nulla játékidővel, edzések alapján kiderült, hogy alkalmatlan az a két játékos, akit egy évvel korábban workoutok alapján érdemesnek tartottak arra, hogy top75-ben válasszanak. Elég jó munka mehet arrafelé.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tavaly a Bills runD volt a legrosszabb a ligában. A 2714 yard és a 4,8-as átlag is tökutolsó.
Ennek a javítása nem közepesen fontos need egy olyan csoportban, ahol egy Jets runO karcol.
Ami még kiemelt need, az a QB és OT, de Gabbert/Locker és Tyron Smith is reach lett volna.
A pass rush-on lehetett volna még javítani Quinnel, de azért nála több kérdőjel van, mint Dareusnál.
Ez volt a legjobb választás.Robilluma
a pass rush egy 3-4es védelemnél a futás ellen is sokat tud javítani. AZ LB soruk a liga legszarabbja POZon kívül, míg Kyle Williamsék annyira nem rosszak, mint az Andra Davis, Ayodele, Maybin fasztudja még ki LB sor.haromt
Nem beszélve arról, hogy tavaly kitűnő ütemérzékkel Troupot vitték a második kör elején Cody helyett, majd a harmadik elején Carringtont, mind a védőfal erősítésére. Kyle Williams mellé. Egy év után kukázzák őket azzal, hogy most 1/2-re Dareust választották. Ha ez nem random pickszórás, nem tudom mi az.DoM
Én úgy tudom Carringtont mindenképpen az egyik kezdő DE-nek szánják, Stroudot is ezért rúgták ki elsősorban.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tavaly a Bills runD volt a legrosszabb a ligában. A 2714 yard és a 4,8-as átlag is tökutolsó.
Ennek a javítása nem közepesen fontos need egy olyan csoportban, ahol egy Jets runO karcol.
Ami még kiemelt need, az a QB és OT, de Gabbert/Locker és Tyron Smith is reach lett volna.
A pass rush-on lehetett volna még javítani Quinnel, de azért nála több kérdőjel van, mint Dareusnál.
Ez volt a legjobb választás.Robilluma
a pass rush egy 3-4es védelemnél a futás ellen is sokat tud javítani. AZ LB soruk a liga legszarabbja POZon kívül, míg Kyle Williamsék annyira nem rosszak, mint az Andra Davis, Ayodele, Maybin fasztudja még ki LB sor.haromt
Nem beszélve arról, hogy tavaly kitűnő ütemérzékkel Troupot vitték a második kör elején Cody helyett, majd a harmadik elején Carringtont, mind a védőfal erősítésére. Kyle Williams mellé. Egy év után kukázzák őket azzal, hogy most 1/2-re Dareust választották. Ha ez nem random pickszórás, nem tudom mi az.DoM
De ha idén kiderült a tavalyi hiba (a DL bustgyár), akkor azt azért ki kell javítani. Így biztos nem maradhat.
LB-t a 2-4. körben lehet hozni, előbb OLB a másodikban, aztán ILB mondjuk a negyedikben. 3 lyuk betömésével nagyot léphetnének előre D-ben. 3. körben meg jöhet egy OT. De nagyon kellett Dareus alappillérnek.
A csapat needjeire (van belőle jópár) sztem elég jól illeszkedik az idei draft. QB is kellene, de hát mindent nem lehet egyszerre. Most az nem lesz.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
BUF: Dareus - Jó ember, de csak közepesen fontos needre B-
haromt
Tavaly a Bills runD volt a legrosszabb a ligában. A 2714 yard és a 4,8-as átlag is tökutolsó.
Ennek a javítása nem közepesen fontos need egy olyan csoportban, ahol egy Jets runO karcol.
Ami még kiemelt need, az a QB és OT, de Gabbert/Locker és Tyron Smith is reach lett volna.
A pass rush-on lehetett volna még javítani Quinnel, de azért nála több kérdőjel van, mint Dareusnál.
Ez volt a legjobb választás.Robilluma
a pass rush egy 3-4es védelemnél a futás ellen is sokat tud javítani. AZ LB soruk a liga legszarabbja POZon kívül, míg Kyle Williamsék annyira nem rosszak, mint az Andra Davis, Ayodele, Maybin fasztudja még ki LB sor.haromt
Nem beszélve arról, hogy tavaly kitűnő ütemérzékkel Troupot vitték a második kör elején Cody helyett, majd a harmadik elején Carringtont, mind a védőfal erősítésére. Kyle Williams mellé. Egy év után kukázzák őket azzal, hogy most 1/2-re Dareust választották. Ha ez nem random pickszórás, nem tudom mi az.