NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Tibi, mi a legfontosabb need Seattleben?

nem szeretem az ilyen értékeléseket, mi innen nem tudjuk ezt megiténi, ki jó ember ki nem...
Carpenter was Seattle's target, said general manager John Schneider.
"Quite frankly, our top-rated guy came to us and he stayed there the whole time," he said.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
GM ben is csinálhatnál már ilyet 😮
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kár volt felnéznem a walterra.
C-t kaptunk a Fairley pickre.
1/13nál egyszerűen nem húzhattunk volna olyat,aki nála többet jelentene a védelemnek.

A másik kedvenc pickem a PP-Arizona,főleg ha behúzzák mellé Mallett-et aki bebizonyítja,hogy jobb mint az első körös csodák.Bazzani
Szerintem Fairley pickel simán jól jártatok...

ahogy tegnap mondták a srácok, nem lennék Suh-Fairley páros útjában!!!ThundersNFL
Én még a közelükben sem, jó lesz a monitor előtt.... Jaj szegény Cutler..... 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy rövid értékelés. Direkt ilyen formában

CAR: Newton - Értékelhetetlen. --
DEN: Miller - Jó ember, de csak közepesen fontos needre B-
BUF: Dareus - Jó ember, de csak közepesen fontos needre B-
CIN: Green - Jó ember, abszolút nem needre C- és óriási hiba
ARI: PP - Jó ember, abszolút nem needre C- és óriási hiba
ATL: JJ - Jó ember, a legnagyobb needre A Csak nagyon drágán
SF: Aldon Smith - Nem jó ember a needre D
TEN: Locker - Nem jó ember a legnagyobb needre C
DAL: Tyron Smith - Jó ember, needre B+
JAX: Gabbert - Jó ember, de csak közepesen fontos needre B-
HOU: Watt - Jó ember, needre B+
MIN: Ponder - Rossz ember, needre C-
DET: Fairley - Jó ember, de csak közepesen fontos needre. B+ Viszont jó elképzelés
STL: Quinn - Jó ember, needre A-
MIA: Pouncey - Jó ember, needre B
WAS: KerriganNem feltétlenül jó ember, csak közepesen nagy needre C-
NE: Solder - Luxuspick B-
SD: Liuget - Jó ember, fontos needre B
NYG: Amukamara - Jó ember, de nem needre C-
TB: Clayborn - Rossz ember, a legnagyobb needre C
CLE: Phil Taylor - Értelmezhetetlen --
IND: Castonzo - Nem feltétlen a legjobb ember, de a legnagyobb needre B
PHI: Watkins - Viszonylag jó ember, de nem a legnagyobb needre C+
NO: Jordan - Jó ember, needre A-
SEA: Carpenter - Gigamegareach, nem a legfontosabb needre. D- hatalmas hiba
KC: Baldwin - Nem a legjobb ember, de needre. B-
BAL: Jimmy Smith - Jó ember, a legnagyobb needre B Viszont idióta megvalósítással
NO: Ingram - Jó ember, needre B+ Talán egy kicsit drágán
CHI: Carimi - Jó ember, a legnagyobb needre B+
NYJ: Wilkerson - Nem jó ember, a legnagyobb needre C-
PIT: Heyward - Luxuspick B-
GB: Sherrod - Jó ember, needre B-
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
szóval ilyen pairokon olvassák be a pickeket:
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Kár volt felnéznem a walterra.
C-t kaptunk a Fairley pickre.
1/13nál egyszerűen nem húzhattunk volna olyat,aki nála többet jelentene a védelemnek.

A másik kedvenc pickem a PP-Arizona,főleg ha behúzzák mellé Mallett-et aki bebizonyítja,hogy jobb mint az első körös csodák.Bazzani
Szerintem Fairley pickel simán jól jártatok...

ahogy tegnap mondták a srácok, nem lennék Suh-Fairley páros útjában!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Carroll biztos tudja mit csinál 😀Shawn84
Nem rossz pick, tökéletes lesz zone-blockingba, csak reach.Sebii
kezdek énis megbarátkozni vele. A GM és a HC úr ért hozzá, ezt tavaly megmutatták. Végre talán nem utolsó lesz a futójátk. visszatér Unger is. bizok az OLben, jüvőre jobb QBk lesznek a drafton.
DE és CB még van bőven jó. Bowersért akár fel is lehetne menni. Burtonnek pedig nagyon örülnék.braxa88
Ha elfogadjuk, hogy Saban tisztában van a saját játékosai értékével, akkor ez a Seattle-pick elég gyanús jövőképpel rendelkezik 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kár volt felnéznem a walterra.
C-t kaptunk a Fairley pickre.
1/13nál egyszerűen nem húzhattunk volna olyat,aki nála többet jelentene a védelemnek.

A másik kedvenc pickem a PP-Arizona,főleg ha behúzzák mellé Mallett-et aki bebizonyítja,hogy jobb mint az első körös csodák.Bazzani
sztem ha az 1.ben nem huztak QBt akkor 2.ban sem fognak
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Az egyetlen ember vagyok, aki fizetett azért, hogy láthassa a draftközvetítéseteket, de azt mondom megérte. 😊
Maga a szándék, a megvalósítás, a lelkesedés egyértelműen díjazandó, köszönet.
Azért mondok pár szakmai kritikát, észrevételt, építő meglátást magáról a közvetítésről, a sportszakmai részbe nem folyok bele, ahhoz nincs kompetenciám:
- azok a részek voltak a legélvezetesebbek, amikor Höri néha belehelyezkedett az értő kérdező szerepkörébe, és irányította kérdésekkel a beszélgetést, adta a témát. Ha két ember beszél egyszerre sokkal jobb az effajta felállás, könnyebb befogadni, ráadásul jobban kontrollálhatóak az elhangzó információk, vagyis, hogy az adott téma rendesen körül legyen járva. Én azt ajánlom, hogy ebbe az irányba mozduljatok el, vagyis egy értő kérdező, és egy válaszoló, akinek a mondandójába/hoz azért a kérdező is bele/hozzászól.
- technikai dolog, ha 2 embernek egy mikrofon van, nem állítható karakterisztikával, akkor másfél méteres kilengéseket, dülöngéléseket nem szerencsés megejteni, nagy hátradőléseket érdemes elkerülni, ajánlott az adott helyen nyugodtan megmaradni, akkor nem fog decibeleket ugrálni a hang, és nem lesz olyan sem, hogy kimozogva a miki hatósugarából megy a semmibe az értékes gondolat. 😊
ha kézimikrofon lesz, abba meg mindig bele kell beszélni, nem metakommunikálni, integetni vele, mint Uhrin Benedek playbackeknél.
- próbáljatok kerek, egész mondatokban beszélni. Nem világvége ha nem sikerül, elvégre nem ebből akartok majd megélni, de egy próbát megér, és annak a 100+ embernek, aki nézett titeket ártani nem fog. Igor volt ebben a tekintetben a legösszeszedettebb, ráadásul jól artikulált is, külön pirospont neki. 😊
- ha jön a poén, a vulgárisabb kifejezés nyugodtan engedjétek el, ebben a szituban maximálisan belefér, ez nem az m1, hanem egy kvázi baráti társaság összejövetele, olyan, mint egy szinpadi beszélgetés, nézők elött. fake-nek maximálisan igaza van, hogy mehet a humor, akár durvábban is, az az önkéntelen öncenzúra, ami félvicceket, gyenge poénokat eredményez a természetesség, és a spontaneitás rovására, felesleges.
- és pont emiatt bár sportszakmailag szuper volt a közvetítés, de kicsit merev, hivataloskodó, komolykodó lett, mindenki idősebbnek próbált tűnni a koránál (kivéve haromt, de nála egy ilyen igyekezet eleve morbid lett volna 😊 ), de ezt biztos látjátok, mikor visszanézitek. A végén, az utolsó pár picknél, mikor Höri belazult, annak volt a legélvezetesebb hangulata.
Szóval összegezve az egészet azt gondolom teljesen jó a kezdeményezés, élvezetes a megvalósítása, persze lehetne jobb - mi nem, ugye?- de csak így tovább.
És egy ötletem is beugrott ezügyben, ha lesz szezon, érdemes lenne így meccseket is kommentálni. Akár 19 órást, ami csak streamen megy, akár a sport tévést. Nektek, akik csináljátok is élvezetes lenne, és nekünk is.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kár volt felnéznem a walterra.
C-t kaptunk a Fairley pickre.
1/13nál egyszerűen nem húzhattunk volna olyat,aki nála többet jelentene a védelemnek.

A másik kedvenc pickem a PP-Arizona,főleg ha behúzzák mellé Mallett-et aki bebizonyítja,hogy jobb mint az első körös csodák.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A legdurvább vélemény a draftról:
"If Locker, Gabbert and Ponder are franchise QBs for the next decade a lockout may be the high point."

és az esemény legviccesebb momentuma:
http://larrybrownsports.com/football/nick-saban-mark-ingram-shocked-james-carpenter-was-drafted-in-first-round/65754JJ
Carroll biztos tudja mit csinál 😀Shawn84
Nem rossz pick, tökéletes lesz zone-blockingba, csak reach.Sebii
kezdek énis megbarátkozni vele. A GM és a HC úr ért hozzá, ezt tavaly megmutatták. Végre talán nem utolsó lesz a futójátk. visszatér Unger is. bizok az OLben, jüvőre jobb QBk lesznek a drafton.
DE és CB még van bőven jó. Bowersért akár fel is lehetne menni. Burtonnek pedig nagyon örülnék.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
a legjobb szerintem nem kérdés 😛
Newman
Kiváncsian várom, hogy Bowers meddig csúszik a sérülése miatt

OFF: Akkor válaszolhatsz is a PM-re Newman 😉

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
Ki a legjobb játékos a 2-3.körben draftolhatók közül?aztec
Marvin Austin, Bowers, Brandon Harris
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a legjobb szerintem nem kérdés 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki a legjobb játékos a 2-3.körben draftolhatók közül?aztec
a legjobb jatekos bowers. a legjobb prospect kerdeset passzolom azert versenyeznek vagy oten.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ki a legjobb játékos a 2-3.körben draftolhatók közül?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor azért Lucknak jövőre lesz helye azért. Talán épp a Carolina viszi majd. 😛 (tudom, hogy Newtont draftolták 😉 )aztec
Hacsak Newton tolószékbe nem kerül, személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy jövőre is betoljon egy top5 környéki picket QB-ra a Panthersfetomy
Biztos nem fognak, főleg amekkora szerződést fog kapni Cam. Elég csak tavalyi 1/1-re gondolni, és akkor még apucival itt nem is számoltunk 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ponder mondjuk annyiban, hogy született leader és érti a játékot. Állítólag Mallett nem.Mikey
Ha nem is leader Mallett de szerintem érti a játékot elég jól.Shawn84
Mallett legnagyobb baja a pályán kivül van (drog & partik 😊 )iktriad
Ezen meg az edzők nem nagyon tudnak változtatni, ha Mallett nem látja be hogy fel kéne hagyni ezekkel a dolgokkal.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki elárulná nekem, hogy miben jobb Ponder és Locker Mallettnél?aztec
Ponder mondjuk annyiban, hogy született leader és érti a játékot. Állítólag Mallett nem.Mikey
Ha nem is leader Mallett de szerintem érti a játékot elég jól.Shawn84
Mallett legnagyobb baja a pályán kivül van (drog & partik 😊 )
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Valaki elárulná nekem, hogy miben jobb Ponder és Locker Mallettnél?aztec
Ponder mondjuk annyiban, hogy született leader és érti a játékot. Állítólag Mallett nem.Mikey
Ha nem is leader Mallett de szerintem érti a játékot elég jól.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Valaki elárulná nekem, hogy miben jobb Ponder és Locker Mallettnél?aztec
Ponder mondjuk annyiban, hogy született leader és érti a játékot. Állítólag Mallett nem.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
a draft során nem győztem a többiekbe sulykolni, hogy beszéljenek hangosabban, az ő halkságukról nem tehetek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na és Newtonban milyen fejlődési lehetőségek vannak? Mert én nem sokat látok. Max ilyen jamarcusiakat.
egyébként nem látom a véleményeket a tegnapi műsorrol 😛haromt
jo volt sztem. eleg jol korbejartatok a temat minden picknel. respekt az adasert.
mondjuk sztem ha ennyi kritikat megengedtek ha humorizaltok akkor humorizaljatok
es ne keveredjetek bele ilyen cinkes felviccekbe amin magatok sem rohogtok mert ugy nincs ertelme.
en hianyolnam meg azt h a kameraba nezzetek ha lehetseges
es ne folyton egymasra vagy a papirra elottetek.
tudom h nem vagytok profik de ez meg szinvonalasabba tehetne az adast sztem.
ja igen meg egy dolog. vhogy probaljatok osszehangolni h milyen halkan/hangosan beszeltek.
ezzel mondjuk sok bajom nem volt csak annyi h jj felfele log ki a csapatbol
(ugy ordit mint en 😀 illetve gondolom ez tudatlan csak ien a hangszined)
ork pedig iszonyat halk es artikulalhatna kicsit jobban.
de meg egyszer mondom ezek legyenek a legnagyobb bajok
"szakmailag" nem hangzott el semmi egbekialto allatsag sztem.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor azért Lucknak jövőre lesz helye azért. Talán épp a Carolina viszi majd. 😛 (tudom, hogy Newtont draftolták 😉 )aztec
Hacsak Newton tolószékbe nem kerül, személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy jövőre is betoljon egy top5 környéki picket QB-ra a Panthersfetomy
Jimmy Claut nagyon sajnálom. szerintem nagyon jó irányító. Ezek után nemtom melyik csapatba illik majd bele. na és persze hogy mennyiért vihető. Én Kolbra cserélném, aztán Vick helyett elnézegetném Phillyben 😀Shawn84
Én is szívesen látnám.... Amúgy Tebow tényleg csak harmadik irányító Denverben? Ő már hétfőn jöhetne.... 😀
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Most nézem vissza a draftműsort. Nagyon tetszik. És Rajna arca a Lockler picknél 😀 Priceless 😂