NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hajnali 2-6ig. Munkanapon. Nem biztosított szezonnal
Ma többre számítunk azértharomt
Legjobb, mire vége lett készülhettem is munkába 😊
Ha 4-5 között ért volna véget az rosszabb lett volna ilyen szempontbólBlack_Adder
Én is mentem 7-re, és csak 5 söröm volt. Mára betankoltam... 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
ustream chaten ha csinálnátok egy külön bowl.hu felhasználót, akkor ott priviben nem lehet kérdéseket írni?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
liveblog ma nem lesz, csak stream, viszont ha szeretnétek tőlünk kérdezni, akkor várom ezeket PM-ben a fiókomra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Király volt a közvetítés, annyira, h én az nfl.com-os közvetítést ki is lőttem mellőletek...
A hanghibáról, a UPCnél egy időben hetente megesett hasonló, és ki se javították szal simán benne van, és addig is lehetett érteni, h mit mondotok

//Ha fejlődik a teknika, eltudok képzelni egy kivetítőt mögöttetek, ahova azonnal highlightokat nyomattok az épp kiválasztott játékosokról 😀

Amit viszont fel nem fogok, h 12268 felhasználóból hogyhogy alig több, mint 100 ember követte... Jobb napokon kis híján vendégből is van ennyi...Black_Adder
hajnali 2-6ig. Munkanapon. Nem biztosított szezonnal
Ma többre számítunk azértharomt
Eddig még nem mondtam,de nagyon gratulálok a közvetítéshez,végig nagyon jó volt.Nem fórumoztam,viszont ittam szavaitokat 😊
Ma is leszek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
PIT: Heyward - Luxuspick B-
haromt
Az egyik nagy need a CB volt. De ha egyszer senki sem éri meg? És ha a 2. kör végén is kb tökugyanolyan CB-t lehet leakasztani, akkor nehogy már reacheljünk egyért, amikor minden idők egyik legerősebb DL class-a miatt egy top 15-ös tehetségű pali, aki remekül illik a D-nkbe lecsúszik hozzánk. Komolyan mondom nem értem. A CB class gyengeségéről az első kör végén nem mi tehetünk. Brandon Harris esélytelen nálunk, ekkora méretű CB nálunk egyedül a nickel Gay. Ike, McFadden, Keenan Lewis és Crezdon Butler is 6'0+ magasak és gorillák. Nickel CB-t nem húzunk az első körben. Aaron Williams illik a standardünkbe, de már túlságosan is... Ő már inkább safety, az meg nem kell. Curtis Brown vagy Dowling még talán jöhetett volna, de őértük reachelni kellett volna. KB ennyi volt sztem az első körös CB tervünk.
OT: Csak Sherrod maradt benn. Én bírom a játékát, de ő inkább LT és nekünk RT kell. Amúgy is kisebb értéket képvisel a maga posztján mint Heyward. Nekünk megfelelő, átlagos pass protector, jó futásblokkoló RT-t pedig simán találhatunk a 3-4. körben. És akit húzunk ugyanúgy nem kezdene, mint Heyward, hiszen Flozell kijelentette, h vállal még egy évet.

És akkor a DL. A draft előtt 4 emberből állt a DL corps: Smith, Hampton, Keisel és Hood. Ebből Smith 35 és sorozatban IR-en fejezi be a szezont. UFA a 35 éves Hoke és Eason is (valszeg távoznak). Keisel 33 éves. Most kellett valaki, hogy két év múlva váltsa a kezdőben. Nagyon lenézte nálunk midenki a DL needet.
A sajtótájékoztatón pedig kiderült, hogy Heward benne volt a draft előtt Colbert által említett "20 special talent"-ben. Nem is vacakoltunk a cetli beadásával.
Nem volt ez luxuspick.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Király volt a közvetítés, annyira, h én az nfl.com-os közvetítést ki is lőttem mellőletek...
A hanghibáról, a UPCnél egy időben hetente megesett hasonló, és ki se javították szal simán benne van, és addig is lehetett érteni, h mit mondotok

//Ha fejlődik a teknika, eltudok képzelni egy kivetítőt mögöttetek, ahova azonnal highlightokat nyomattok az épp kiválasztott játékosokról 😀

Amit viszont fel nem fogok, h 12268 felhasználóból hogyhogy alig több, mint 100 ember követte... Jobb napokon kis híján vendégből is van ennyi...Black_Adder
hajnali 2-6ig. Munkanapon. Nem biztosított szezonnal
Ma többre számítunk azértharomt
Így van! (azért ma megnéztem 😊 )
Tényleg max respect!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez még érdekes lehet, a 2. kör végén.. hátha megint lesz Bears-Ravens trade.

http://www.chicagobreakingsports.com/sports/cbsports-nfl-looking-into-bears-botched-trade-witih-ravens-20110429,0,3786581.story

"As to whether the NFL will take action, there is not believed to be any precedent for a team to be awarded compensation for a situation like this.
One potential solution would be another trade Friday. The Bears could give the Ravens their fourth-round pick in order to move up four spots in the second round from the 62nd overall spot to the 58th spot."

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BUF: Dareus - Jó ember, de csak közepesen fontos needre B-
haromt
Tavaly a Bills runD volt a legrosszabb a ligában. A 2714 yard és a 4,8-as átlag is tökutolsó.
Ennek a javítása nem közepesen fontos need egy olyan csoportban, ahol egy Jets runO karcol.
Ami még kiemelt need, az a QB és OT, de Gabbert/Locker és Tyron Smith is reach lett volna.
A pass rush-on lehetett volna még javítani Quinnel, de azért nála több kérdőjel van, mint Dareusnál.
Ez volt a legjobb választás.Robilluma
a pass rush egy 3-4es védelemnél a futás ellen is sokat tud javítani. AZ LB soruk a liga legszarabbja POZon kívül, míg Kyle Williamsék annyira nem rosszak, mint az Andra Davis, Ayodele, Maybin fasztudja még ki LB sor.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
BUF: Dareus - Jó ember, de csak közepesen fontos needre B-
haromt
Tavaly a Bills runD volt a legrosszabb a ligában. A 2714 yard és a 4,8-as átlag is tökutolsó.
Ennek a javítása nem közepesen fontos need egy olyan csoportban, ahol egy Jets runO karcol.
Ami még kiemelt need, az a QB és OT, de Gabbert/Locker és Tyron Smith is reach lett volna.
A pass rush-on lehetett volna még javítani Quinnel, de azért nála több kérdőjel van, mint Dareusnál.
Ez volt a legjobb választás.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
hajnali 2-6ig. Munkanapon. Nem biztosított szezonnal
Ma többre számítunk azértharomt
Legjobb, mire vége lett készülhettem is munkába 😊
Ha 4-5 között ért volna véget az rosszabb lett volna ilyen szempontból

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Király volt a közvetítés, annyira, h én az nfl.com-os közvetítést ki is lőttem mellőletek...
A hanghibáról, a UPCnél egy időben hetente megesett hasonló, és ki se javították szal simán benne van, és addig is lehetett érteni, h mit mondotok

//Ha fejlődik a teknika, eltudok képzelni egy kivetítőt mögöttetek, ahova azonnal highlightokat nyomattok az épp kiválasztott játékosokról 😀

Amit viszont fel nem fogok, h 12268 felhasználóból hogyhogy alig több, mint 100 ember követte... Jobb napokon kis híján vendégből is van ennyi...Black_Adder
hajnali 2-6ig. Munkanapon. Nem biztosított szezonnal
Ma többre számítunk azért
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Király volt a közvetítés, annyira, h én az nfl.com-os közvetítést ki is lőttem mellőletek...
A hanghibáról, a UPCnél egy időben hetente megesett hasonló, és ki se javították szal simán benne van, és addig is lehetett érteni, h mit mondotok

//Ha fejlődik a teknika, eltudok képzelni egy kivetítőt mögöttetek, ahova azonnal highlightokat nyomattok az épp kiválasztott játékosokról 😀

Amit viszont fel nem fogok, h 12268 felhasználóból hogyhogy alig több, mint 100 ember követte... Jobb napokon kis híján vendégből is van ennyi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a mai pickbemondóemberek bemutatása fucutól
http://bowlhu.blog.hu/2011/04/29/regi_sztarok_fellepese_a_drafton
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyedül shipleynek van szerződése 2012-re, már hogy ne lenne need a wr ? és a draft egyik legjobb játékosa jött, minimum b+gabtsi
És ki fog neki dobálni? A visszavonuló palmer? Aki még mellé intézi a futójátékot is?
Nem hiszem hogy a Caldwell, Shipley, Olcsó, Simpson, Gresham 5-ös miatt lenne szar a bengals, aki majd AJ-vel hírtelen jó lesz...haromt
és kit lehetett volna ott korrekten húzni aki majd dob nekik ? senkit! hogy el kellett volna adjuk a picket a falconsnak arról lehet vitatkozni, de hogy így ebben a formában Green volt a legjobb választás sztem nehezen.gabtsi
nekem nem kell bemutatni Green, szerintem a karrierje meccseinek 70%-át láttam. Tudom hogy mekkora zseni, de 1/4-ről van szó, ahol olyan embert kell húzni, aki legalább esélyes, hogy nagyot ránt a lejtő alján lévő franchise szekerén.

Pl Newton szerintem egy fos játékos az NFL-ben, de legalább az elméleti esély megvan hogy lendít valamit a Panthersen. Míg egy egyébként jó WR osztagba behúzni 1/4-re egy jó WR-t nem sok hatással lesz a csapatodra.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyedül shipleynek van szerződése 2012-re, már hogy ne lenne need a wr ? és a draft egyik legjobb játékosa jött, minimum b+gabtsi
És ki fog neki dobálni? A visszavonuló palmer? Aki még mellé intézi a futójátékot is?
Nem hiszem hogy a Caldwell, Shipley, Olcsó, Simpson, Gresham 5-ös miatt lenne szar a bengals, aki majd AJ-vel hírtelen jó lesz...haromt
és kit lehetett volna ott korrekten húzni aki majd dob nekik ? senkit! hogy el kellett volna adjuk a picket a falconsnak arról lehet vitatkozni, de hogy így ebben a formában Green volt a legjobb választás sztem nehezen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
egyedül shipleynek van szerződése 2012-re, már hogy ne lenne need a wr ? és a draft egyik legjobb játékosa jött, minimum b+gabtsi
És ki fog neki dobálni? A visszavonuló palmer? Aki még mellé intézi a futójátékot is?
Nem hiszem hogy a Caldwell, Shipley, Olcsó, Simpson, Gresham 5-ös miatt lenne szar a bengals, aki majd AJ-vel hírtelen jó lesz...haromt
Inkább dobáljon Dalton, mint pl. Gabbert.

Mellesleg Chad menni fog, szóval marad a 4 fiatal. Persze az bőven elég.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na tibi ezt az értékelést közvetítés előtt ledumáljuk 😊

Mindenkinek köszi az észrevételt, az ajtóval nem tudtunk mit csinálni nem vittem szerszámot hogy megcsináljam 😊 a hang az állandó probléma remélem ma tudunk olyan kialakítást csinálni, hogy jó legyen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyedül shipleynek van szerződése 2012-re, már hogy ne lenne need a wr ? és a draft egyik legjobb játékosa jött, minimum b+gabtsi
És ki fog neki dobálni? A visszavonuló palmer? Aki még mellé intézi a futójátékot is?
Nem hiszem hogy a Caldwell, Shipley, Olcsó, Simpson, Gresham 5-ös miatt lenne szar a bengals, aki majd AJ-vel hírtelen jó lesz...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy pedig nem vagyok sem Gabbert, sem Dalton rokona 😛Igor
hanem Kaepernick-éHöri
Igen én vagyok Kaepernick anyja, azért hypolom ennyire 😊 (pedig Dalton is non-BCS 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy pedig nem vagyok sem Gabbert, sem Dalton rokona 😛Igor
hanem Kaepernick-é

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyedül shipleynek van szerződése 2012-re, már hogy ne lenne need a wr ? és a draft egyik legjobb játékosa jött, minimum b+

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az ilyen jellegű konstruktív kritikák még jöjjenek nyugodtan.. köszönjük az eddigieket, megpróbáljuk akár a mai napra átvenni egyik-másikat (ez a kérdező-válaszoló felállás tervben volt pl. nálam is néha... de úgy látszik, nem jött át teljesen)

A hanggal próbálkozunk majd ma új helyen, hátha jobb lesz. A zúgás sztem sajnos a laptop ventillátora volt, meglátjuk ezt mennyire lehet kiküszöbölni... és ma hangosabbak leszünk. Tegnap vigyázni kellett a szomszédban lakó öreg nénik miatt 😊

Amúgy pedig nem vagyok sem Gabbert, sem Dalton rokona 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.nemzetisport.hu/nfl/cam-newton-az-11-es-zaporoztak-a-falemberek-2075082
ezt a négy részt találtam, remélem nem maradt ki semmi 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
köszi a kritikát mindenkinek

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi, mi a legfontosabb need Seattleben?

nem szeretem az ilyen értékeléseket, mi innen nem tudjuk ezt megiténi, ki jó ember ki nem...
Carpenter was Seattle's target, said general manager John Schneider.
"Quite frankly, our top-rated guy came to us and he stayed there the whole time," he said.braxa88
Secondary? DE? és persze QQQQBBBBBB...
Az nem ment fel egy DRAFT értékelésnél, hogy viszonylagos needre jött egy olyan ember aki 1 de akár 3 körrel később is benn lett volna. Egy top csapat, akinek alig van needje (Steelers, Pats, Jets, Packers) megengedhet magának reacheket vagy luxuspickeket, de egy nagyon nem topcsapat mint a seattle nem. Óriási hiba