NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Hacsak Newton tolószékbe nem kerül, személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy jövőre is betoljon egy top5 környéki picket QB-ra a Panthersfetomy
Jimmy Claut nagyon sajnálom. szerintem nagyon jó irányító. Ezek után nemtom melyik csapatba illik majd bele. na és persze hogy mennyiért vihető. Én Kolbra cserélném, aztán Vick helyett elnézegetném Phillyben 😀Shawn84
Szerintem ugyanaz lesz vele, mint Brady Quinnel...aztec
Na annak nem örülnék. Én Quinnt is bírtam, és a mai napig nem hiszem el hogy ne lehetett volna belőle jó irányító az NFL-ben.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Akkor azért Lucknak jövőre lesz helye azért. Talán épp a Carolina viszi majd. 😛 (tudom, hogy Newtont draftolták 😉 )aztec
Hacsak Newton tolószékbe nem kerül, személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy jövőre is betoljon egy top5 környéki picket QB-ra a Panthersfetomy
Jimmy Claut nagyon sajnálom. szerintem nagyon jó irányító. Ezek után nemtom melyik csapatba illik majd bele. na és persze hogy mennyiért vihető. Én Kolbra cserélném, aztán Vick helyett elnézegetném Phillyben 😀Shawn84
Szerintem ugyanaz lesz vele, mint Brady Quinnel...

Amúgy pedig a Luck pick vicc volt, remélem nem vettétek komolyan. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Akkor azért Lucknak jövőre lesz helye azért. Talán épp a Carolina viszi majd. 😛 (tudom, hogy Newtont draftolták 😉 )aztec
Hacsak Newton tolószékbe nem kerül, személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy jövőre is betoljon egy top5 környéki picket QB-ra a Panthersfetomy
Jimmy Claut nagyon sajnálom. szerintem nagyon jó irányító. Ezek után nemtom melyik csapatba illik majd bele. na és persze hogy mennyiért vihető. Én Kolbra cserélném, aztán Vick helyett elnézegetném Phillyben 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
A legdurvább vélemény a draftról:
"If Locker, Gabbert and Ponder are franchise QBs for the next decade a lockout may be the high point."

és az esemény legviccesebb momentuma:
http://larrybrownsports.com/football/nick-saban-mark-ingram-shocked-james-carpenter-was-drafted-in-first-round/65754JJ
Carroll biztos tudja mit csinál 😀Shawn84
Nem rossz pick, tökéletes lesz zone-blockingba, csak reach.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor azért Lucknak jövőre lesz helye azért. Talán épp a Carolina viszi majd. 😛 (tudom, hogy Newtont draftolták 😉 )aztec
Hacsak Newton tolószékbe nem kerül, személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy jövőre is betoljon egy top5 környéki picket QB-ra a Panthers
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A legdurvább vélemény a draftról:
"If Locker, Gabbert and Ponder are franchise QBs for the next decade a lockout may be the high point."

és az esemény legviccesebb momentuma:
http://larrybrownsports.com/football/nick-saban-mark-ingram-shocked-james-carpenter-was-drafted-in-first-round/65754JJ
Valaki elárulná nekem, hogy miben jobb Ponder és Locker Mallettnél?aztec
Tudnak futni. Egyébként Mallett a jobb!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A legdurvább vélemény a draftról:
"If Locker, Gabbert and Ponder are franchise QBs for the next decade a lockout may be the high point."

és az esemény legviccesebb momentuma:
http://larrybrownsports.com/football/nick-saban-mark-ingram-shocked-james-carpenter-was-drafted-in-first-round/65754JJ
Carroll biztos tudja mit csinál 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A legdurvább vélemény a draftról:
"If Locker, Gabbert and Ponder are franchise QBs for the next decade a lockout may be the high point."

és az esemény legviccesebb momentuma:
http://larrybrownsports.com/football/nick-saban-mark-ingram-shocked-james-carpenter-was-drafted-in-first-round/65754JJ
Jaja, ez nekem is tetszett. 😀
Valaki elárulná nekem, hogy miben jobb Ponder és Locker Mallettnél?Ezzel az erővel Stanzi simán 2.kör eleje lesz...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
A legdurvább vélemény a draftról:
"If Locker, Gabbert and Ponder are franchise QBs for the next decade a lockout may be the high point."

és az esemény legviccesebb momentuma:
http://larrybrownsports.com/football/nick-saban-mark-ingram-shocked-james-carpenter-was-drafted-in-first-round/65754


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Akkor azért Lucknak jövőre lesz helye azért. Talán épp a Carolina viszi majd. 😛 (tudom, hogy Newtont draftolták 😉 )

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Dolphins is... Esetleg Raiders.Delonso_
Bengals is biztosan.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dolphins is... Esetleg Raiders.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2.-3. körben milyen qb draft lesz? Arizona, 49ers, Seahawks rámehet a Mallett-Dalton-Kaepernick trióból valakire?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Hol lehet visszahallgatni? Én élőben nem tudtam követni, de érdekelne.visi_b
http://www.ustream.tv/recorded/14340949

De ha rámész az eredeti linkre (amit ír az élő shownál), akkor is odavezet. Csak ha ma sem látod, akármikor bele akarsz nézni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Igazából amíg a gondolatok be vannak fejezve, annyira nem tragikus az egymás szavába vágás 😊 Elméletben lehet, hogy nem helyes,viszont szerintem nem annyira zavaró. Más, profi közvetítésekben is előfordul, csak olyankor szar, amikor az elkezdett gondolat emiatt félbemarad. Tehát pl. egy olyan helyzetben, hogy
"A: Szerintem Newton jó lesz, mert...
B: Hát szerintem Gabbert sokkal jobb lesz.
A: Gabbertről az a véleményem..."
elég szar dolog, mivel sosem tudjuk meg miért is jó Newton 😛 viszont én tegnap ilyenre nem emlékszem, úgyhogy nem gond szerintem 😊fetomy
erre én vagyok nagyon hajlamos 😊 írásban persze ezzel nincs gond, élőbeszédben ezen még sokat kellene gyakorolni
most hallgatom vissza, Daltontól egy pillanat alatt átugrottam a Texas Tech-es irányítókhoz 😀JJ
Hol lehet visszahallgatni? Én élőben nem tudtam követni, de érdekelne.visi_b
http://www.ustream.tv/recorded/14338691

A mai 3. kör meddig tart előreláthatólag? 😀
(A Jets 3/30-as választására vagyok kíváncsi és szeretném látni, azért kérdezem. 😛 )hellan
5, fél 6 szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Igazából amíg a gondolatok be vannak fejezve, annyira nem tragikus az egymás szavába vágás 😊 Elméletben lehet, hogy nem helyes,viszont szerintem nem annyira zavaró. Más, profi közvetítésekben is előfordul, csak olyankor szar, amikor az elkezdett gondolat emiatt félbemarad. Tehát pl. egy olyan helyzetben, hogy
"A: Szerintem Newton jó lesz, mert...
B: Hát szerintem Gabbert sokkal jobb lesz.
A: Gabbertről az a véleményem..."
elég szar dolog, mivel sosem tudjuk meg miért is jó Newton 😛 viszont én tegnap ilyenre nem emlékszem, úgyhogy nem gond szerintem 😊fetomy
erre én vagyok nagyon hajlamos 😊 írásban persze ezzel nincs gond, élőbeszédben ezen még sokat kellene gyakorolni
most hallgatom vissza, Daltontól egy pillanat alatt átugrottam a Texas Tech-es irányítókhoz 😀JJ
Hol lehet visszahallgatni? Én élőben nem tudtam követni, de érdekelne.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A mai 3. kör meddig tart előreláthatólag? 😀
(A Jets 3/30-as választására vagyok kíváncsi és szeretném látni, azért kérdezem. 😛 )
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Igazából amíg a gondolatok be vannak fejezve, annyira nem tragikus az egymás szavába vágás 😊 Elméletben lehet, hogy nem helyes,viszont szerintem nem annyira zavaró. Más, profi közvetítésekben is előfordul, csak olyankor szar, amikor az elkezdett gondolat emiatt félbemarad. Tehát pl. egy olyan helyzetben, hogy
"A: Szerintem Newton jó lesz, mert...
B: Hát szerintem Gabbert sokkal jobb lesz.
A: Gabbertről az a véleményem..."
elég szar dolog, mivel sosem tudjuk meg miért is jó Newton 😛 viszont én tegnap ilyenre nem emlékszem, úgyhogy nem gond szerintem 😊fetomy
erre én vagyok nagyon hajlamos 😊 írásban persze ezzel nincs gond, élőbeszédben ezen még sokat kellene gyakorolni
most hallgatom vissza, Daltontól egy pillanat alatt átugrottam a Texas Tech-es irányítókhoz 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából amíg a gondolatok be vannak fejezve, annyira nem tragikus az egymás szavába vágás 😊 Elméletben lehet, hogy nem helyes,viszont szerintem nem annyira zavaró. Más, profi közvetítésekben is előfordul, csak olyankor szar, amikor az elkezdett gondolat emiatt félbemarad. Tehát pl. egy olyan helyzetben, hogy
"A: Szerintem Newton jó lesz, mert...
B: Hát szerintem Gabbert sokkal jobb lesz.
A: Gabbertről az a véleményem..."
elég szar dolog, mivel sosem tudjuk meg miért is jó Newton 😛 viszont én tegnap ilyenre nem emlékszem, úgyhogy nem gond szerintem 😊
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Tetszett nekem is. Ha nyikorgó ajtó nem lesz ma akkor már tényleg tökéletes. Egyébként ez így jó volt, hogy amikor jött a pick akkor ti is néztétek, bemondta Goodell és utána értékeltetek. Így lehet követni két streamet is.

Igort amúgy nem ilyennek képzeltem 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Volt még ilyen draft a történelemben, h egy futó sem ment el az első körben?valaki2
Ingram elment.

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Volt még ilyen draft a történelemben, h egy futó sem ment el az első körben?
Na, nagyon balfasz vagzok, Ingramen átnéztem.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Vagy egy párezres asztalit állítható karakterisztikával...Delonso_
elméletileg a webcamban is van automatikus fényszűrés mellett hangszűrés is, de helytől is függ, hogy ez hogy és mennyire jön ki
hangmérnökök nem vagyunk, és profi technikával sem rendelkezünk 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vagy egy párezres asztalit állítható karakterisztikával...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Nekem tetszett a közvetítés, csak nem volt zökkenőmentes, mert egyszerre néztem az espn streamel 😊 De ez nyilván saját probléma, ami nálam is kritika, hogy egyikőtök hangos volt, a másik meg halk. Ezt amúgy Höri vs JJ és még haromt vs Rajna párosításnál is észrevettem, plusz az, hogy időnként ugyanaz az ember is, sokkal hangosabb lett hirtelen, ami ilyen későn zavaró 😊

De egyébként ez nem volt tragikus probléma, ettől függetlenül élvezhető, és nagyon jó volt 😊 Respect érte, főleg a jó minőség vs stabilitás összhangjáért 😊fetomy
kösz mindenkinek, a kritikák is nyugodtan jöhetnek, közel sem tökéletes még természetesen a stream és úgy amblokk a draftos közvetítés, de remélhetőleg a lelkesedés átjön így is

a hangprobléma megoldása egyszerűbb, mint gondolnánk, egy kézimikrofont kell még beszereznünk, és ezzel az a probléma is kiküszöbölhető, hogy egymás szavába vágunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal