NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Smith 2 évet kezdett RT-ben. A legnagyobb kérdés vele kapcsolatban a súlya volt, azt pedig már "megoldotta". Nem nagyobb projekt, mint - talán Carimit kivéve - az összes első körös T. De Carimi is 4 évet kezdett LT-ben, nem biztos, h olyan zökkenőmentes lesz átkerülnie a jobb oldalra. Amennyiben a jobb oldalon fog játszani...Robilluma
Barkley előtt RT - Romo előtt LT: a különbség felbecsülhetetlen. Én óriási potenciált látok a srácban, ha nem lesz igazam, megint Kitnával/McGee-vel fejezzük be a szezont.Dzsokijuing
Nem Free marad a LT? Smith megy Colombo helyére jobbra.Robilluma
RT-t akartam írni, tudat alatt hosszabbítottam Colombóval 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A Cam Newton 1/1 és a Tyron Smith 1/9 óta nem hagy nyugodni, hogy (legalábbis a top pickeknél) vajon az NFL Draftot is eléri az NBA-átok és a fejlődési potenciált helyezik előtérbe a csapatok az egyetemi játéktapasztalat rovására?Dzsokijuing
Smith 2 évet kezdett RT-ben. A legnagyobb kérdés vele kapcsolatban a súlya volt, azt pedig már "megoldotta". Nem nagyobb projekt, mint - talán Carimit kivéve - az összes első körös T. De Carimi is 4 évet kezdett LT-ben, nem biztos, h olyan zökkenőmentes lesz átkerülnie a jobb oldalra. Amennyiben a jobb oldalon fog játszani...Robilluma
Barkley előtt RT - Romo előtt LT: a különbség felbecsülhetetlen. Én óriási potenciált látok a srácban, ha nem lesz igazam, megint Kitnával/McGee-vel fejezzük be a szezont.Dzsokijuing
Ha Free ki lesz fizetve, akkor nem is kell a Smith LT-n problémázni.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A Cam Newton 1/1 és a Tyron Smith 1/9 óta nem hagy nyugodni, hogy (legalábbis a top pickeknél) vajon az NFL Draftot is eléri az NBA-átok és a fejlődési potenciált helyezik előtérbe a csapatok az egyetemi játéktapasztalat rovására?Dzsokijuing
Smith 2 évet kezdett RT-ben. A legnagyobb kérdés vele kapcsolatban a súlya volt, azt pedig már "megoldotta". Nem nagyobb projekt, mint - talán Carimit kivéve - az összes első körös T. De Carimi is 4 évet kezdett LT-ben, nem biztos, h olyan zökkenőmentes lesz átkerülnie a jobb oldalra. Amennyiben a jobb oldalon fog játszani...Robilluma
Barkley előtt RT - Romo előtt LT: a különbség felbecsülhetetlen. Én óriási potenciált látok a srácban, ha nem lesz igazam, megint Kitnával/McGee-vel fejezzük be a szezont.Dzsokijuing
Nem Free marad a LT? Smith megy Colombo helyére jobbra.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
A Cam Newton 1/1 és a Tyron Smith 1/9 óta nem hagy nyugodni, hogy (legalábbis a top pickeknél) vajon az NFL Draftot is eléri az NBA-átok és a fejlődési potenciált helyezik előtérbe a csapatok az egyetemi játéktapasztalat rovására?Dzsokijuing
Smith 2 évet kezdett RT-ben. A legnagyobb kérdés vele kapcsolatban a súlya volt, azt pedig már "megoldotta". Nem nagyobb projekt, mint - talán Carimit kivéve - az összes első körös T. De Carimi is 4 évet kezdett LT-ben, nem biztos, h olyan zökkenőmentes lesz átkerülnie a jobb oldalra. Amennyiben a jobb oldalon fog játszani...Robilluma
Barkley előtt RT - Romo előtt LT: a különbség felbecsülhetetlen. Én óriási potenciált látok a srácban, ha nem lesz igazam, megint Kitnával/McGee-vel fejezzük be a szezont.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
volt néhány pick ami nagyon tetszett:

Cardinals - Peterson
Lions - Fairley
Rams - Quinn
Giants - Amukamara

sztem ezek voltak az első nap legjobb húzásai.gabokocka
a herceg olyan részbe jött, ahol kb ugyanolyan tudású játékosok vannak (nem nagy ballhawkok, nem kiemelkedően gyorsak) és ilyenből van legalább 2 és fél...
szép helyen húztuk be de ez olyan mintha 1/17nél a pats elviszi newtont...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem tetszett a közvetítés, csak nem volt zökkenőmentes, mert egyszerre néztem az espn streamel 😊 De ez nyilván saját probléma, ami nálam is kritika, hogy egyikőtök hangos volt, a másik meg halk. Ezt amúgy Höri vs JJ és még haromt vs Rajna párosításnál is észrevettem, plusz az, hogy időnként ugyanaz az ember is, sokkal hangosabb lett hirtelen, ami ilyen későn zavaró 😊

De egyébként ez nem volt tragikus probléma, ettől függetlenül élvezhető, és nagyon jó volt 😊 Respect érte, főleg a jó minőség vs stabilitás összhangjáért 😊fetomy
És még Sobrinak is sikerült összehozni a hangot. 😀 😛 Külön respect Fucunak...
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Amúgy az utolsó 4 pick iszonyat jól sült el, hála néhány "fura" választásnak, mind a 4 palit (Carimi, Sherrod, Wilkerson és Heyward) nagyon bírom és a Jets-Bears-Packers trióval is az átlagnál jobban szimpatizálok. Csak lestem nagyokat, h mindannyian bennmaradtak a végéig. Bármelyiket választotta volna Colbert nem lettem volna csalódott, persze így a legjobb, ahogy végül alakult 😊 . Talán a Bills-hez még lecsúszhatott volna Sherrod.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát nyomhatnátok ott egy második streamet is 😊

A fáradtságot átérzem 3 óra alvás után....De szerencsére nekem csak estig kell beszélnem.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem tetszett a közvetítés, csak nem volt zökkenőmentes, mert egyszerre néztem az espn streamel 😊 De ez nyilván saját probléma, ami nálam is kritika, hogy egyikőtök hangos volt, a másik meg halk. Ezt amúgy Höri vs JJ és még haromt vs Rajna párosításnál is észrevettem, plusz az, hogy időnként ugyanaz az ember is, sokkal hangosabb lett hirtelen, ami ilyen későn zavaró 😊

De egyébként ez nem volt tragikus probléma, ettől függetlenül élvezhető, és nagyon jó volt 😊 Respect érte, főleg a jó minőség vs stabilitás összhangjáért 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy meglepett hogy mennyire józan voltál, jókat is mondtál.
Ennyire megörültél Millernek? 😊Delonso_
öregszem. így is lement 6-7 sör, de már nem bírok sokat inni.

igazából most olyan fáradt vagyok hogy nem tudok aludni.
a kinti szobába kellett volna egy kamera. Höri gurulása a Carpenter picknél priceless volt 😀
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Aki kéri a draft felvételét írjon pm-et. Ma felveszem az ESPN Americáról a szerkesztett változatot az 1. körről. (Úgy látom 3 órás). De felveszem majd a többi adást is.
Személyes átadás a Vörösmarty téren jöhet majd szóba.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amúgy meglepett hogy mennyire józan voltál, jókat is mondtál.
Ennyire megörültél Millernek? 😊
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ide is tartozik, meg a lockoutos topicba. (Bocs ha már ide idézte valaki!)

http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f8c041/article/goodell-booed-at-draft-agrees-with-fans-im-with-you-i-get-it?module=HP_headlines

Godel mosolya nem volt felhőtlen az elején. A szívemet azért megmelengette, hogy eltérő csapatok rajongói kifütyülik és együtt kórusban kiabálják:

"We want football!" Ezt akár még a Rams, 49ers, Cardinals fanokkal is együtt kiabáltam volna szívesen. Ja és persze a többivel is. Pl. Broncos
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na és Newtonban milyen fejlődési lehetőségek vannak? Mert én nem sokat látok. Max ilyen jamarcusiakat.


egyébként nem látom a véleményeket a tegnapi műsorrol 😛haromt
Majd megnézem még1× még ma -4 streamet hallgattam egyszerre-, nem tudtam 100%-ig odafigyelni. Amit láttam, az szokás szerint tetszett.
Ja és azt szeretném kérdezni hogy Igor és Gabbert véletlenül nem féltestvérek? 😊iktriad
igor öccse dalton
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na és Newtonban milyen fejlődési lehetőségek vannak? Mert én nem sokat látok. Max ilyen jamarcusiakat.


egyébként nem látom a véleményeket a tegnapi műsorrol 😛haromt
Majd megnézem még1× még ma -4 streamet hallgattam egyszerre-, nem tudtam 100%-ig odafigyelni. Amit láttam, az szokás szerint tetszett.
Ja és azt szeretném kérdezni hogy Igor és Gabbert véletlenül nem féltestvérek? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ma JJnél leszünk. Még nem tudjuk mi milyen a hely, de igyekszünk
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na és Newtonban milyen fejlődési lehetőségek vannak? Mert én nem sokat látok. Max ilyen jamarcusiakat.


egyébként nem látom a véleményeket a tegnapi műsorrol 😛haromt
Én végighallgattam és jó volt!!!
Köszönet érte!
Ha a zúgással tudtok valamit csinálni, akkor perfect lesz 😉
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A Cam Newton 1/1 és a Tyron Smith 1/9 óta nem hagy nyugodni, hogy (legalábbis a top pickeknél) vajon az NFL Draftot is eléri az NBA-átok és a fejlődési potenciált helyezik előtérbe a csapatok az egyetemi játéktapasztalat rovására?Dzsokijuing
Smith 2 évet kezdett RT-ben. A legnagyobb kérdés vele kapcsolatban a súlya volt, azt pedig már "megoldotta". Nem nagyobb projekt, mint - talán Carimit kivéve - az összes első körös T. De Carimi is 4 évet kezdett LT-ben, nem biztos, h olyan zökkenőmentes lesz átkerülnie a jobb oldalra. Amennyiben a jobb oldalon fog játszani...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
na és Newtonban milyen fejlődési lehetőségek vannak? Mert én nem sokat látok. Max ilyen jamarcusiakat.


egyébként nem látom a véleményeket a tegnapi műsorrol 😛haromt
Most hallgatom, még bakizhattok 😛

Newton lehet az első futkorászó QB, akit nem törnek össze a darálóban. Ha az edzői kar betöri, mint Vince-et a Titánoknál és nekiállnak csak és kizárólag passzoltatni, akkor Dzsámárkusz 2.

(Vick második évére is kiváncsi leszek ebből a szempontból.)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tudod jól nem vagyok nagy Newton fan...
Ez könnyen lehet az új rezsim halálos itélete is....

A műsorról? A rosszal kezdem.
A hang iszonyat szar. Ráadásul pl Höri vs JJ nél Höri baromi halk, JJ meg üvölt (gondolom sokkal közelebb volt a mikrofon) a karakterisztikája a hangosabb beszédet nem szűri.

Amúgy roppant élvezetes és sokszínű.
Érdekes mennyire másképp látjátok a dolgokat emberenként. De nincsenek ezzel a kinti szakértők se máshogy időnként. Személyes kritikát nem írok, szórakoztató a cucc.
Azért van egy két ember akinek nagyon jók a meglátásai.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még alszik a banda... Nem bírják a gyűrődést 😀 Nekem nagyon tetszett, köszönöm a hitközség nevében is!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na és Newtonban milyen fejlődési lehetőségek vannak? Mert én nem sokat látok. Max ilyen jamarcusiakat.


egyébként nem látom a véleményeket a tegnapi műsorrol 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fontos faktor.

Meg az is hogy neked kész játékos kell vagy egy nagyon tehetséges gyerek.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
A Cam Newton 1/1 és a Tyron Smith 1/9 óta nem hagy nyugodni, hogy (legalábbis a top pickeknél) vajon az NFL Draftot is eléri az NBA-átok és a fejlődési potenciált helyezik előtérbe a csapatok az egyetemi játéktapasztalat rovására?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A második kör mikor kezdődik? (magyar idő)beltazor
éjfél