NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Jó az, csak regelni kell, hogy írni tudj.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
cset: http://01.chat.mibbit.com/
#bowldraft a channel
jertek!!braxa88
nem a stream mellett lesz chat ?Fake
az vmiért nem jó
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
cset: http://01.chat.mibbit.com/
#bowldraft a channel
jertek!!braxa88
nem a stream mellett lesz chat ?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
cset: http://01.chat.mibbit.com/
#bowldraft a channel
jertek!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ez egy pár órája került fel Adam Schefter Tweeterére: Bottom line: No free-agent signings during draft, no player trades during draft, only pick trades during draft. Free agency could start Mon.
A tradeket meg vizsgálja az NFL, szóval nem lehet olyat csinálni, hogy pl.: egy QB needes csapat odaadja az 1. vagy 2. körösét az Eaglesnek, ők meg cserébe adnak egy kamu hátsó köröst és amikor meg megnyílik az FA piac Kolb egy jövő évi 7. körös pickért beugrik egy franchise QB szerepkörbe.PredatorAbsolute
Eheh.Erre én is gondoltam.Remélem lesznek ilyen tradek.Mert kinek mi köze van ahhoz ,hogy egy csapatnak mennyit ér egy pick. :cool:Greengo
Biztos megy majd a seftelés de azt majd csak jó sokára fogjuk megtudni hogy mi volt
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Ez egy pár órája került fel Adam Schefter Tweeterére: Bottom line: No free-agent signings during draft, no player trades during draft, only pick trades during draft. Free agency could start Mon.
A tradeket meg vizsgálja az NFL, szóval nem lehet olyat csinálni, hogy pl.: egy QB needes csapat odaadja az 1. vagy 2. körösét az Eaglesnek, ők meg cserébe adnak egy kamu hátsó köröst és amikor meg megnyílik az FA piac Kolb egy jövő évi 7. körös pickért beugrik egy franchise QB szerepkörbe.PredatorAbsolute
Eheh.Erre én is gondoltam.Remélem lesznek ilyen tradek.Mert kinek mi köze van ahhoz ,hogy egy csapatnak mennyit ér egy pick. :cool: Persze ebből visszaélések is lehetnének..arról már nem is beszélve,hogy elvileg a háttérben sem tárgyalhatnak.(persze bizonyítani kéne...ami lehetetlen 😉 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Ez egy pár órája került fel Adam Schefter Tweeterére: Bottom line: No free-agent signings during draft, no player trades during draft, only pick trades during draft. Free agency could start Mon.
A tradeket meg vizsgálja az NFL, szóval nem lehet olyat csinálni, hogy pl.: egy QB needes csapat odaadja az 1. vagy 2. körösét az Eaglesnek, ők meg cserébe adnak egy kamu hátsó köröst és amikor meg megnyílik az FA piac Kolb egy jövő évi 7. körös pickért beugrik egy franchise QB szerepkörbe.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor Kolb marad a padon :SJanek
Vagy jövő évi pickért megy el.Deny
az megengedett most?Janek
Nem feltétlen ma kell elcserélni, 2 hónap múlva is jó lesz...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Gsn cikkéből kiemelve: későbbiekben szabályozzák a 2011-es szezon kezdő időpontját, a free agency kezdetét és a tranzakciókat. Így jelenleg úgy tűnik, hogy a draft során nem kerülhet sor játékosok bevonására a tradekbe, és jelenlegi körülmények között nem kerülhet sor tranzakciókra, hiszen nincs lefektetett szabályozás, ami alapján ez megvalósulhatna.
több mint 13 éve
gsn 3 548
az megengedett most?Janek
Nem, papíron semmilyen játékosok bevonásával végrehajtott tranzakció nem engedélyezett jelenleg.gsn
Elvileg Péntektől véget ér a Lock Out.

PFM-n fenn vannak a részletek. Ergo, ha pénteket 00:00tól nézzük, és miért ne, akkor lehetséges a játékos mozgás.Amadeus91
Hatalmas tévedés, nincs játékosmozgás a jelenlegi helyzet alaőpján. Olvasd el ezt: http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/04/liga-jelek-szerint-penteken-megkezdheti.html

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
az megengedett most?Janek
Nem, papíron semmilyen játékosok bevonásával végrehajtott tranzakció nem engedélyezett jelenleg.gsn
Elvileg Péntektől véget ér a Lock Out.

PFM-n fenn vannak a részletek. Ergo, ha pénteket 00:00tól nézzük, és miért ne, akkor lehetséges a játékos mozgás.Amadeus91
De ott még csak délután van szóval akkor holnap estétől léphet érvénybe legkorábban, a játékosok cseréje.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
Vagy jövő évi pickért megy el.Deny
az megengedett most?Janek
Nem, papíron semmilyen játékosok bevonásával végrehajtott tranzakció nem engedélyezett jelenleg.gsn
Elvileg Péntektől véget ér a Lock Out.

PFM-n fenn vannak a részletek. Ergo, ha pénteket 00:00tól nézzük, és miért ne, akkor lehetséges a játékos mozgás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
erre gondoltam én is

na jóccak

legyen hajnalra egy jó CB-nk

több mint 13 éve
gsn 3 548
Akkor Kolb marad a padon :SJanek
Vagy jövő évi pickért megy el.Deny
az megengedett most?Janek
Nem, papíron semmilyen játékosok bevonásával végrehajtott tranzakció nem engedélyezett jelenleg.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Kolb marad a padon :SJanek
Vagy jövő évi pickért megy el.Deny
az megengedett most?

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
najo csak ezt ki reszkirozna meg ? en ertem illetve gondolom h ebben a kornyezetben tobbet er az adott szo
mint a magyar epitoiparban de kozvetlen tobb millios uzleteket vajon megkotnenek ezek az uzletemberek csak ezalapjan ?
mivel utolag barki atcsurhetne barki fejet mivel a karosult nem tud mire hivatkozni amikor karteritest v barmi mast eszkozolne.Fake
titkos szerződés? (amit akkor hozna csak nyilvánosságra a másik fél ha nem tartják be)sapka
Ha jól értem erre nem hivatkozhatna, mert szabályellenes a játékosok trade-elése.Proxi
de nem is most tradelné, ez csak olyan mint egy futures opció, (mondjuk megnéznék egy Sneider-féle long callt 😉 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
najo csak ezt ki reszkirozna meg ? en ertem illetve gondolom h ebben a kornyezetben tobbet er az adott szo
mint a magyar epitoiparban de kozvetlen tobb millios uzleteket vajon megkotnenek ezek az uzletemberek csak ezalapjan ?
mivel utolag barki atcsurhetne barki fejet mivel a karosult nem tud mire hivatkozni amikor karteritest v barmi mast eszkozolne.Fake
titkos szerződés? (amit akkor hozna csak nyilvánosságra a másik fél ha nem tartják be)sapka
Ha jól értem erre nem hivatkozhatna, mert szabályellenes a játékosok trade-elése.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
najo csak ezt ki reszkirozna meg ? en ertem illetve gondolom h ebben a kornyezetben tobbet er az adott szo
mint a magyar epitoiparban de kozvetlen tobb millios uzleteket vajon megkotnenek ezek az uzletemberek csak ezalapjan ?
mivel utolag barki atcsurhetne barki fejet mivel a karosult nem tud mire hivatkozni amikor karteritest v barmi mast eszkozolne.Fake
titkos szerződés? (amit akkor hozna csak nyilvánosságra a másik fél ha nem tartják be)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és szerinted azt meg lehet tenni, hogy mint baseballban úgy tradelsz ma, hogy később megnevezendő játékos?haromt
Nem, jelenleg nincs érvényben olyan szabályozás, ami alapján sor kerülhetne akármilyen játékos tranzakcióra.gsn
mondjuk szerintem mindenféle háttéralkukkal ki fogják játszani. Lesznek majd furcsa csak pick tradek, amit majd a legális játékoscsere időben hasonlóan furcsa játékos tradek fognak követniharomt
najo csak ezt ki reszkirozna meg ? en ertem illetve gondolom h ebben a kornyezetben tobbet er az adott szo
mint a magyar epitoiparban de kozvetlen tobb millios uzleteket vajon megkotnenek ezek az uzletemberek csak ezalapjan ?
mivel utolag barki atcsurhetne barki fejet mivel a karosult nem tud mire hivatkozni amikor karteritest v barmi mast eszkozolne.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Akkor Kolb marad a padon :SJanek
Vagy jövő évi pickért megy el.Deny
Ezt a játékos cserét szerintem is valahogy megjátsszák a pickekkel ahogy Hatomt mondja.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor Kolb marad a padon :SJanek
Vagy jövő évi pickért megy el.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ide is beírom, mert biztos mindenkit érdekel: Jelenlegi állás szerint nem lehet játékosokat bevonni a tradekbe a draft folyamán, annak ellenére, hogy holnaptól beindul az NFL működése.gsn
és szerinted azt meg lehet tenni, hogy mint baseballban úgy tradelsz ma, hogy később megnevezendő játékos?haromt
Nem, jelenleg nincs érvényben olyan szabályozás, ami alapján sor kerülhetne akármilyen játékos tranzakcióra.gsn
mondjuk szerintem mindenféle háttéralkukkal ki fogják játszani. Lesznek majd furcsa csak pick tradek, amit majd a legális játékoscsere időben hasonlóan furcsa játékos tradek fognak követni
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Kolb marad a padon :S

több mint 13 éve
gsn 3 548
Ide is beírom, mert biztos mindenkit érdekel: Jelenlegi állás szerint nem lehet játékosokat bevonni a tradekbe a draft folyamán, annak ellenére, hogy holnaptól beindul az NFL működése.gsn
és szerinted azt meg lehet tenni, hogy mint baseballban úgy tradelsz ma, hogy később megnevezendő játékos?haromt
Nem, jelenleg nincs érvényben olyan szabályozás, ami alapján sor kerülhetne akármilyen játékos tranzakcióra.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ide is beírom, mert biztos mindenkit érdekel: Jelenlegi állás szerint nem lehet játékosokat bevonni a tradekbe a draft folyamán, annak ellenére, hogy holnaptól beindul az NFL működése.gsn
Pedig bíztam benne hogy Kolb(ász)t el tudjuk passzolni.