NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kb. meddig fog ma tartani az 1. kör? Mert szerenád lesz és legkésőbb a Seattle pickre haza kéne érni.Sebii
sztem reggel 6fele lesz vége
4 órával biztosan lehet számolni
Jó szerenádozást! 😊Habi
ha nem lesz egyetlen csere sem, akkor 32x10 perc 😀

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kb. meddig fog ma tartani az 1. kör? Mert szerenád lesz és legkésőbb a Seattle pickre haza kéne érni.Sebii
sztem reggel 6fele lesz vége
4 órával biztosan lehet számolni
Jó szerenádozást! 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Kb. meddig fog ma tartani az 1. kör? Mert szerenád lesz és legkésőbb a Seattle pickre haza kéne érni.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
A szurkolói mockdraft (első kör) tovább fog tartani mint az IRL draft. Ez sem akármi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Ha lehetőség van rá légyszi mindenki legyen jelen a saját csapata pick-jénél. Szeretném látni a reakciókat. 😀Proxi
na ez is egy olyan dolog, amit kérni se kell 😊JJ
Az gyönyörű! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a legjobb Höri, JJ vagy az én selymes hangomból megtudni a picket. tehát nézzétek azt 😛haromt
Aztán nehogy úgy járj mint tavaly, hogy már a Broncos pick-ig nem jutsz el! 😀Proxi
haromt legnagyobb ellensége a letrade 😀empty taxi
meg a playoff mert akkoris keson valasztanak
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Ha lehetőség van rá légyszi mindenki legyen jelen a saját csapata pick-jénél. Szeretném látni a reakciókat. 😀Proxi
na ez is egy olyan dolog, amit kérni se kell 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Ha lehetőség van rá légyszi mindenki legyen jelen a saját csapata pick-jénél. Szeretném látni a reakciókat. 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Schefter most tweetelte, hogy lehet a Cards letrade-el. na akkor nem lennék annyira boldog, mert izgulhatnék tovább 😊

és frissiben Graves azt mondta, hogy nyitottak a cserére, de a megfelelő áron.Fucu
Na most képzeld magad a helyembe. Mint két éve, már szét izgultam magam mire a Patshez értek erre, trade down, izgulhattam tovább, megint jött a Pats és megint trade down, ott törött a berendezés rendesen 😀FViktor93
nem szeretném átélni, nem tenne jót a közvetítésnek és az egészségemnek sem 😊Fucu
ezt szerintem mindenki nevében nyugodtan cáfolhatom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Schefter most tweetelte, hogy lehet a Cards letrade-el. na akkor nem lennék annyira boldog, mert izgulhatnék tovább 😊

és frissiben Graves azt mondta, hogy nyitottak a cserére, de a megfelelő áron.Fucu
Na most képzeld magad a helyembe. Mint két éve, már szét izgultam magam mire a Patshez értek erre, trade down, izgulhattam tovább, megint jött a Pats és megint trade down, ott törött a berendezés rendesen 😀FViktor93
nem szeretném átélni, nem tenne jót a közvetítésnek és az egészségemnek sem 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Schefter most tweetelte, hogy lehet a Cards letrade-el. na akkor nem lennék annyira boldog, mert izgulhatnék tovább 😊

és frissiben Graves azt mondta, hogy nyitottak a cserére, de a megfelelő áron.Fucu
Na most képzeld magad a helyembe. Mint két éve, már szét izgultam magam mire a Patshez értek erre, trade down, izgulhattam tovább, megint jött a Pats és megint trade down, ott törött a berendezés rendesen 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Schefter most tweetelte, hogy lehet a Cards letrade-el. na akkor nem lennék annyira boldog, mert izgulhatnék tovább 😊

és frissiben Graves azt mondta, hogy nyitottak a cserére, de a megfelelő áron.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
a legjobb Höri, JJ vagy az én selymes hangomból megtudni a picket. tehát nézzétek azt 😛haromt
Aztán nehogy úgy járj mint tavaly, hogy már a Broncos pick-ig nem jutsz el! 😀Proxi
haromt legnagyobb ellensége a letrade 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
triangle 1 283
a legjobb Höri, JJ vagy az én selymes hangomból megtudni a picket. tehát nézzétek azt 😛haromt
Aztán nehogy úgy járj mint tavaly, hogy már a Broncos pick-ig nem jutsz el! 😀Proxi
azt nem állíthatjuk, hogy a csapat nem tesz meg mindent ennek elkerülése érdekébenJJ
hát igen, a pentörsznek nagyot kellene jaguároznia, hogy már a denver-pick előtt boruljon a bili 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
a legjobb Höri, JJ vagy az én selymes hangomból megtudni a picket. tehát nézzétek azt 😛haromt
Aztán nehogy úgy járj mint tavaly, hogy már a Broncos pick-ig nem jutsz el! 😀Proxi
azt nem állíthatjuk, hogy a csapat nem tesz meg mindent ennek elkerülése érdekében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
a legjobb Höri, JJ vagy az én selymes hangomból megtudni a picket. tehát nézzétek azt 😛haromt
Aztán nehogy úgy járj mint tavaly, hogy már a Broncos pick-ig nem jutsz el! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a legjobb Höri, JJ vagy az én selymes hangomból megtudni a picket. tehát nézzétek azt 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mivel jobb élőben nézni a meccset, mint NFL gamecenterből?tenorx
Ez nem enyhén sánta összehasonlítás. Kb. az a reális, hogy mivel jobb Goodel hangjából megtudni, hogy Touchdown, mint egy twitterről?

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
jelenlegi szabályok szerint a draftolt játékossal nem egyezhet meg a csapata?
tehát pl. az 1/1et nem fogjuk előbb megtudni, úgy mint pl. Longnál.sapka
vagy Clausennél .. 😀

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
jelenlegi szabályok szerint a draftolt játékossal nem egyezhet meg a csapata?
tehát pl. az 1/1et nem fogjuk előbb megtudni, úgy mint pl. Longnál.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mivel jobb élőben nézni a meccset, mint NFL gamecenterből?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Dehogynem lehet. Aki beírja kap egy bant a szobából.tenorx
attól azt a picket már lelőtte, és elég ha 6 ilyen lesz a 32-ből...Deny
Jó hát figyelj beírom szabályba, hogy ne írják be. Maximum 1-2 renitens lesz, akik max 2 picket baszhatnak el, remélhetőleg az elején. Szerintem gyertek minnél többen, mondom, én éjféltől leszek, és hajingálom ki a spoilerezőket.tenorx
Egyébként mivel jobb Goodel selymes hangjára megtudni a választást, mint mondjuk Schefter twitteréről?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na ez az amit cseten sosem leszel képes korlátozniJJ
Dehogynem lehet. Aki beírja kap egy bant a szobából.tenorx
attól azt a picket már lelőtte, és elég ha 6 ilyen lesz a 32-ből...Deny
Jó hát figyelj beírom szabályba, hogy ne írják be. Maximum 1-2 renitens lesz, akik max 2 picket baszhatnak el, remélhetőleg az elején. Szerintem gyertek minnél többen, mondom, én éjféltől leszek, és hajingálom ki a spoilerezőket.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chat-hez még tenorx, vagy kössétek ki, hogy nincs twitter spoiler, hanem stream alapján haladunk, vagy szóljatok, hogy lesz, mert akkor nekem annyit nem ér a pofázás szerintem.Deny
na ez az amit cseten sosem leszel képes korlátozniJJ
Dehogynem lehet. Aki beírja kap egy bant a szobából.tenorx
attól azt a picket már lelőtte, és elég ha 6 ilyen lesz a 32-ből...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vélemények?
http://www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2011-7749106empty taxi
Ingram és Clayborn? Isten ments egy iylen drafttól. 😛