NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
oldalon nem oldható meg, de a draft játékos megoldást megcsinálhatjátok, mi ebbe nem szólunk bele.
a kérdéseket, véleményeket a liveblogra írjátok mad mert azt fogjuk olvasniFucu
Rendben.
Annyi kérés lehetne,hogy ha megcsináljuk a mibbites chat-et akkor azt is kitennétek valami látható helyre? A kérdéseket nyomatni fogjuk a liveblogra. A másikon meg majd megy a sok hülye duma.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sokkal viccesebb lenne fucu feje a 1/2-re gabbert feltradelés után mint az enyém a newton picknél 😛haromt
Az biztos... szeirntem még az 1/5-nél Gabbert pick is vicces fejet hozna ki belőlem

Pár hete még az is szóba került h 1/2-re is hajlandó lenne felmenni Gabbert-ért.empty taxi
1: pár hete a lényeg azóta szerencsére mindenki leszokott a mindenáron Gabbert pickről. Quinn lesz ennek a mock alapján
2: az egy durva pletyka volt
3: azt magyarázd meg hogy miért imádná?Fucu
Ok értettem. A 3.-ra válaszolva: kellően mobilis ahhoz h a nem éppen betonfalatok mögött megéljen, megvan a karja ahhoz h a sok mélységben is használható WR-etekhez odadobja a labdát, leadernek sem utolsó. Ez sztem mind olyan tulajdonság, ami fontos lenne nektek. Hozzáteszem egyet értek az aláírásodban szereplő Kent Somers-féle idézettel.empty taxi
ez mind megvan Skeltonban is, és ő már itt van egy éve. Inkább ő mint még egy újonc, hiába volt 5. körös

Még lenne egy kérdésem.
Remek,hogy lesz stream meg liveblog.
De nekem nagyon hiányozna ha nem lenne chat.
Megoldható az oldalon a szokásos módon vagy ott ahol a draft játék volt esetleg?Bazzani
oldalon nem oldható meg, de a draft játékos megoldást megcsinálhatjátok, mi ebbe nem szólunk bele.
a kérdéseket, véleményeket a liveblogra írjátok mad mert azt fogjuk olvasni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elvileg a liveblogot is lehet úgy használni hogy ne kelljen nekünk közzétenni a hozzászólásokat de az totál káoszba fulladna.

mellesleg a fórumot is csetként használjátok az eredménykövetésnél 😛
arra lehet majd most is 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sokkal viccesebb lenne fucu feje a 1/2-re gabbert feltradelés után mint az enyém a newton picknél 😛haromt
Én mindkettőt szeretettel várom. 😀
Készítek majd egy videót a Lions 1/13 OT picknél is...Bazzani
én már nem leszek ideges. beletörődtem hogy síkhülye a vezetőségünk, fucu viszont még a remény rabja 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Így van, valami chat jó lenne közben, a liveblog másra való, viszont én is elhülyülnék szerintem közben cseten 😊

Mondjuk igen, max úgy követhető, ha valami "zárt" chat van, mert ha van benne 60 ember, azt sose követed végig 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vagom mi az a liveblog, de szerintem minkettot kovetni egyszerre sok lenne (hoztateszem en is a chatet preferalnam).
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vélemények?
http://www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2011-7749106empty taxi
Lions OT pick.
Úgy gondolod,hogy Castonzo meg tudja állítani a Matthews,Peppers,Allen hármast?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát mibbiten csinálhatunk egyet, de gondolom ehelyett akarnak liveblogot.tenorx
Csak a liveblog sokkal másabb mint a chat. csak akkor látszik a hozzászólásod (kérdésed) ha válaszolnak rá. Meg azt kár lenne ökörködéssel teleírni,mert azért olyan is szokott lenni. a két dolog (mibbit és liveblog) meg nem zárja ki egymást.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
"Whisenhunt imádja a Mizzou GB-t" WTF?!Fucu
Pár hete még az is szóba került h 1/2-re is hajlandó lenne felmenni Gabbert-ért.empty taxi
1: pár hete a lényeg azóta szerencsére mindenki leszokott a mindenáron Gabbert pickről. Quinn lesz ennek a mock alapján
2: az egy durva pletyka volt
3: azt magyarázd meg hogy miért imádná?Fucu
Ok értettem. A 3.-ra válaszolva: kellően mobilis ahhoz h a nem éppen betonfalatok mögött megéljen, megvan a karja ahhoz h a sok mélységben is használható WR-etekhez odadobja a labdát, leadernek sem utolsó. Ez sztem mind olyan tulajdonság, ami fontos lenne nektek. Hozzáteszem egyet értek az aláírásodban szereplő Kent Somers-féle idézettel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát mibbiten csinálhatunk egyet, de gondolom ehelyett akarnak liveblogot.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
sokkal viccesebb lenne fucu feje a 1/2-re gabbert feltradelés után mint az enyém a newton picknél 😛haromt
Én mindkettőt szeretettel várom. 😀
Készítek majd egy videót a Lions 1/13 OT picknél is...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még lenne egy kérdésem.
Remek,hogy lesz stream meg liveblog.
De nekem nagyon hiányozna ha nem lenne chat.
Megoldható az oldalon a szokásos módon vagy ott ahol a draft játék volt esetleg?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sokkal viccesebb lenne fucu feje a 1/2-re gabbert feltradelés után mint az enyém a newton picknél 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vélemények?
http://www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2011-7749106empty taxi
"Whisenhunt imádja a Mizzou GB-t" WTF?!Fucu
Pár hete még az is szóba került h 1/2-re is hajlandó lenne felmenni Gabbert-ért.empty taxi
1: pár hete a lényeg azóta szerencsére mindenki leszokott a mindenáron Gabbert pickről. Quinn lesz ennek a mock alapján
2: az egy durva pletyka volt
3: azt magyarázd meg hogy miért imádná?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Vélemények?
http://www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2011-7749106empty taxi
"Whisenhunt imádja a Mizzou GB-t" WTF?!Fucu
Pár hete még az is szóba került h 1/2-re is hajlandó lenne felmenni Gabbert-ért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 236 — Texans fan
semmiképp, mi is szeretünk meglepődni, haromt arca a Newton picknél priceless pillanat leszJJ
Rendben, köszönöm a megnyugtató választ.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vélemények?
http://www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2011-7749106empty taxi
"Whisenhunt imádja a Mizzou GB-t" WTF?!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Vélemények?
http://www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2011-7749106


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
ez egy kommentált Stream lesz tulajdonképpen?Amadeus91
nem mutathatunk az eredeti közvetítésből részleteket, de igyekszünk úgy alakítani a streamet, hogy aki nincs megelégedve csodálatos ábrázatunkkal, az az élő kép mellé háttérzajnak azért nyugodtan hallgathasson minket (talán menni fog a feliratozás is a ustreamen)

A közvetítésetekkel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy befogjátok e mondani a Schefter féle (és egyéb) spoiled pickeket? Csak mert én nem szeretném előre tudni a csapatok választásait.DC
semmiképp, mi is szeretünk meglepődni, haromt arca a Newton picknél priceless pillanat lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 236 — Texans fan
A közvetítésetekkel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy befogjátok e mondani a Schefter féle (és egyéb) spoiled pickeket? Csak mert én nem szeretném előre tudni a csapatok választásait.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 641
ez egy kommentált Stream lesz tulajdonképpen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Menjetek szobára😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man
az még csak hagyján, de még látni is fogsz 😊Fucu
Hogy ez megtörténik, azt még legmerészebb álmaimban sem hittem 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ugye ezek az adások később is elérhetőek lesznek azok számára akik okosodni szeretnének, de nem tudják élőben követni? (Pl: én)Matthew99
yes, sir (a tervek szerint)Fucu
Köszönöm, mester, akkor majd szépen meghallgatlak 😊Matthew99
az még csak hagyján, de még látni is fogsz 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man
Ugye ezek az adások később is elérhetőek lesznek azok számára akik okosodni szeretnének, de nem tudják élőben követni? (Pl: én)Matthew99
yes, sir (a tervek szerint)Fucu
Köszönöm, mester, akkor majd szépen meghallgatlak 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.