NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ugye ezek az adások később is elérhetőek lesznek azok számára akik okosodni szeretnének, de nem tudják élőben követni? (Pl: én)Matthew99
yes, sir (a tervek szerint)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man
Ugye ezek az adások később is elérhetőek lesznek azok számára akik okosodni szeretnének, de nem tudják élőben követni? (Pl: én)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kérdést teljesen hülyén tettem fel 😀 Azt akartam kérdezni, hogy 21-től mi lesz, és hogy ha a draft 2-től kezdődik, akkor éjféltől lesz 2 órás beharangozó? 😀

Egyébként köszi a válaszokat 😊 És örömmel veszem a streammel kapcsolatos dolgot 😊fetomy
igen, 2 órát dumálunk majd az 1. pick előtt.

csapatokról, játékosokról, édenhotel párválasztásról egyaránt.

a cover-it liveblogban pedig a pletykálás megy majd, illetve az olvasói kérdésekre válaszolás.
ha valaki nem akar aznap 46 féle szakértő twitterét követni akkor megtesszük helyette mi és elmondjuk mi érdekes, mi nem.Höri
értem 😊 Mindez tökéletes, csak az édenhotel helyett legyen való világ, mert előbbit nem nézem, utóbbiból meg lehet majd elemezni a kihívást 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kérdést teljesen hülyén tettem fel 😀 Azt akartam kérdezni, hogy 21-től mi lesz, és hogy ha a draft 2-től kezdődik, akkor éjféltől lesz 2 órás beharangozó? 😀

Egyébként köszi a válaszokat 😊 És örömmel veszem a streammel kapcsolatos dolgot 😊fetomy
igen, 2 órát dumálunk majd az 1. pick előtt.

csapatokról, játékosokról, édenhotel párválasztásról egyaránt.

a cover-it liveblogban pedig a pletykálás megy majd, illetve az olvasói kérdésekre válaszolás.
ha valaki nem akar aznap 46 féle szakértő twitterét követni akkor megtesszük helyette mi és elmondjuk mi érdekes, mi nem.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kérdést teljesen hülyén tettem fel 😀 Azt akartam kérdezni, hogy 21-től mi lesz, és hogy ha a draft 2-től kezdődik, akkor éjféltől lesz 2 órás beharangozó? 😀

Egyébként köszi a válaszokat 😊 És örömmel veszem a streammel kapcsolatos dolgot 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hogy kicsit eltérjünk Cannontól: http://m.yahoo.com/w/sports/nfl/news/article?urn=urn%3Anewsml%3Asports.yahoo%2Cyhoo%3A20050301%3Anfl%2Carticle%2Cms-silver_rogue_scout_enjoys_label_042511%3A1&.ts=1303795586&.intl=US&.lang=en&.tsrc=attnet

Nagyon érdekes dolgok vannak benne, főleg a Cardinalsos rész.tenorx
nincs benne semmi érdekes a Cards.os résznél. Graves beleszeretett Branch-be draftolta és 4 év múlva majdnem kezdő is, de legalább fejlődik. megesik az ilyesmi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2193JJ
Wunderbar!
két kérdés 😊
1) A stream mennyire megbízható? Tavaly nem tudtam nézni, idén viszont mindenképp jó lenne 😊
2) Ez azt jelenti, hogy 21-től már egyfolytában, magyarán 3 órás felvezetéssel lesz stream? 😊fetomy
teljesen jó minőségű, ha valakinek nem megy, akkor a hiba az ő készülékében lesz!Höri
2: olvasd el figyelmesebben fetomy 😊
éjféltől indul a stream, 21:00-től a liveblog



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2193JJ
Wunderbar!
két kérdés 😊
1) A stream mennyire megbízható? Tavaly nem tudtam nézni, idén viszont mindenképp jó lenne 😊
2) Ez azt jelenti, hogy 21-től már egyfolytában, magyarán 3 órás felvezetéssel lesz stream? 😊fetomy
teljesen jó minőségű, ha valakinek nem megy, akkor a hiba az ő készülékében lesz!

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2193JJ
Wunderbar!
két kérdés 😊
1) A stream mennyire megbízható? Tavaly nem tudtam nézni, idén viszont mindenképp jó lenne 😊
2) Ez azt jelenti, hogy 21-től már egyfolytában, magyarán 3 órás felvezetéssel lesz stream? 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2193


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jenoris is egy zseni, még idén is lehetett volna 1. körös, szerintetek így jövőre hova kerül, és mennyivel csökkennek esélyei?Wyatt
jövőre? supplemental draft is van 😊Fucu
persze de nem 100%, hanem 99 😛

még beíratkozhat egy másik egyetemre is 😂Höri
Mivel nem akar kihagyni egy évet, igy marad az FCS. Versengeni fog érte az egész Ivy Leauge 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
még beíratkozhat egy másik egyetemre is 😂Höri
az alábbi lista alapján a Wisconsin és a Colorado esélyes
http://hightimes.com/entertainment/ht_admin/2229


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jenoris is egy zseni, még idén is lehetett volna 1. körös, szerintetek így jövőre hova kerül, és mennyivel csökkennek esélyei?Wyatt
jövőre? supplemental draft is van 😊Fucu
persze de nem 100%, hanem 99 😛

még beíratkozhat egy másik egyetemre is 😂

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jenoris is egy zseni, még idén is lehetett volna 1. körös, szerintetek így jövőre hova kerül, és mennyivel csökkennek esélyei?Wyatt
jövőre? supplemental draft is van 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogy kicsit eltérjünk Cannontól: http://m.yahoo.com/w/sports/nfl/news/article?urn=urn%3Anewsml%3Asports.yahoo%2Cyhoo%3A20050301%3Anfl%2Carticle%2Cms-silver_rogue_scout_enjoys_label_042511%3A1&.ts=1303795586&.intl=US&.lang=en&.tsrc=attnet

Nagyon érdekes dolgok vannak benne, főleg a Cardinalsos rész.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
alig várom a supplemental draftot 😀

több mint 13 éve
gsn 3 548
Érdekes, a hat potenciális első körös prospecten kívül a CAA-nak két idei rookie ügyfele van, Cannon és Herzlich. Alapvetően csak első körös potenciállal rendelkezőkkel szoktak dolgozni mostanában már, így a két játékos alapból furcsa volt.

Janorisnak gratulálok. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nagy kapkodás lesz érte supp. drafton mondjuk

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
azért az nfl karrierjének ennyi, a kemótól szét fognak menni az izületei+ a csontjai, sőt csontritkulása is lehet, és tudjuk mennyire veszi még az egészségek szervezetét is igénybe ez a sport.
udfa leszsapka
4 kemó is ennyire igénybe veszi a szervezetet?tenorx
nem veszi igénybe, csak szimplán károsítja, de nem szeretnék off lenni nagyon, inkább olvass utána
bár azt még elképzelhetőnek tartom, hogy valami hiperszuper fejlett űrtechnológiával tudják kompenzálni, de az biztos, hogy nem lesz a régi.
+azért a 'vázán' igen sokat ront, hogy ekkora a súlyasapka
meglátjuk hol kel el Herzlich, ha nagyon későn, akkor nem győzte meg a csapatokat a tavalyi szezonnal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Janoris észlény. Supplemental lesz ebből. Totál hülye hogy nem jött ki idén. Ok hogy sérült volt de akkor is.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyáltalán nem off, elég durván érinti a draftot. Lekopogom, hálistennek még az ismerőseim közül senkinél nem kellett kemoterápiát használni, ezért ez így elég új. A tavalyi McClaines Crohn's disease témában azért tájékozottabb voltam.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Akkor ennyit a második körös reményeiről 😕 . Remélem felépül.
Robilluma
azért az nfl karrierjének ennyi, a kemótól szét fognak menni az izületei+ a csontjai, sőt csontritkulása is lehet, és tudjuk mennyire veszi még az egészségek szervezetét is igénybe ez a sport.
udfa leszsapka
4 kemó is ennyire igénybe veszi a szervezetet?tenorx
nem veszi igénybe, csak szimplán károsítja, de nem szeretnék off lenni nagyon, inkább olvass utána
bár azt még elképzelhetőnek tartom, hogy valami hiperszuper fejlett űrtechnológiával tudják kompenzálni, de az biztos, hogy nem lesz a régi.
+azért a 'vázán' igen sokat ront, hogy ekkora a súlya

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
AdamSchefter
TCU's Marcus Cannon has non-Hodgkin lymphoma and is between Stage 2-3; receives his first chemotherapy Wednesday. 90 percent success rate.Höri
Akkor ennyit a második körös reményeiről 😕 . Remélem felépül.
Robilluma
azért az nfl karrierjének ennyi, a kemótól szét fognak menni az izületei+ a csontjai, sőt csontritkulása is lehet, és tudjuk mennyire veszi még az egészségek szervezetét is igénybe ez a sport.
udfa leszsapka
4 kemó is ennyire igénybe veszi a szervezetet?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jenoris is egy zseni, még idén is lehetett volna 1. körös, szerintetek így jövőre hova kerül, és mennyivel csökkennek esélyei?

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
AdamSchefter
TCU's Marcus Cannon has non-Hodgkin lymphoma and is between Stage 2-3; receives his first chemotherapy Wednesday. 90 percent success rate.Höri
Akkor ennyit a második körös reményeiről 😕 . Remélem felépül.
Robilluma
azért az nfl karrierjének ennyi, a kemótól szét fognak menni az izületei+ a csontjai, sőt csontritkulása is lehet, és tudjuk mennyire veszi még az egészségek szervezetét is igénybe ez a sport.
udfa lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!