NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
dbo 81 — hater
• Boston College linebacker Mark Herzlich
JJ
Mark lehet a 3. napig fog ulni a zold szobaba? 😐

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
És, ne csak off legyen, itt egy szép nagy elemzés a 2009-es Meineke Car Care Bowl-ról, ahol UNC a Pittsburgh ellen meccselt. Deny
oh ezt ki nem látta élőben? 😀 😛Höri
ezt ki nem látta a Sportklub kiváló szakkommentátorával?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És, ne csak off legyen, itt egy szép nagy elemzés a 2009-es Meineke Car Care Bowl-ról, ahol UNC a Pittsburgh ellen meccselt. Deny
oh ezt ki nem látta élőben? 😀 😛

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Idén én simán ráváltok stream-re végig, hónapok óta várom, hogy Eagles kit, mikor, hogyan húz, azon a pár perces csúszáson max nem múlik. Twitter off vagy Schefter unfollow lesz.

És, ne csak off legyen, itt egy szép nagy elemzés a 2009-es Meineke Car Care Bowl-ról, ahol UNC a Pittsburgh ellen meccselt. Látható rajta már pár most is NFL játékos, de rengeteg idei arc is: Robert Quinn, Marvin Austin, Bruce Carter, Gregg Little, Deunta Williams, Quan Sturdivant, Jon Baldwin, Jabaal Sheard, Dion Lewis, stb.
http://www.mockingthedraft.com/2011/4/25/2131647/the-prospect-playbook-the-2009-meineke-car-care-bowl-unc-v-pitt-3rd
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó dolog ez, csak amikor elkezdenek telfonálgatni azzal lelövik a poént...braxa88
a bowl.hu-s streamen garantáltan nem látsz telefonálgatós játékostJJ
max ha valaki felhívja Hörit 😊fetomy
ezek után tuti felhív majd valaki közületek miközben beszélek 😛

keresnem is kell valami ütős csengőhangot, mint a pl a high rollers

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
a mi mockunk
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2185JJ
a folytatás
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2188


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én speciel (bár nem voltam ott) nem vettem basztatásnak, de szerintem a többiek sem. Idén nem lesz cetlizés. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
ezt idén máshogy fogjuk megoldani, nem ilyen "jön a futár, hogy megmondja ki volt a pick" módszerrelJJ
Nem basztatásból mondtam. Én néztem, és imádtam, legjobb műsor volt. Aki kicsit is szereti a sportot és tud magyarul, az nézze! Jobbat úgyse talál.

De a kedvenc csapatánál senki nem ezt nézi, hanem az élő képet. Ki bírná ki? És akkor nem segít, hogy itt nincs telefonálás, ha az élő képen van. Mert annál a csapatnál azt nézem. Persze ha élőben fog menni (így értem amit írsz) ,akkor leveszem a hangot máshonnan és lesz osztott képernyő. Az lenne a tuti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
jó dolog ez, csak amikor elkezdenek telfonálgatni azzal lelövik a poént...braxa88
a bowl.hu-s streamen garantáltan nem látsz telefonálgatós játékostJJ
De ott a múltkor is le voltatok maradva kicsit (mire beérkezett a cetli). Ami nemgond, nem azért mondtam. Kivéve akkor, amikor az én kedvenc csapatom jön. Akkor minden századmásodperc egy évvel öregít. És akkor a telefonálás látszik ugye.ulpianus
ezt idén máshogy fogjuk megoldani, nem ilyen "jön a futár, hogy megmondja ki volt a pick" módszerrel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
jó dolog ez, csak amikor elkezdenek telfonálgatni azzal lelövik a poént...braxa88
a bowl.hu-s streamen garantáltan nem látsz telefonálgatós játékostJJ
De ott a múltkor is le voltatok maradva kicsit (mire beérkezett a cetli). Ami nemgond, nem azért mondtam. Kivéve akkor, amikor az én kedvenc csapatom jön. Akkor minden századmásodperc egy évvel öregít. És akkor a telefonálás látszik ugye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jó dolog ez, csak amikor elkezdenek telfonálgatni azzal lelövik a poént...braxa88
a bowl.hu-s streamen garantáltan nem látsz telefonálgatós játékostJJ
max ha valaki felhívja Hörit 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
jó dolog ez, csak amikor elkezdenek telfonálgatni azzal lelövik a poént...braxa88
a bowl.hu-s streamen garantáltan nem látsz telefonálgatós játékost


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jó dolog ez, csak amikor elkezdenek telfonálgatni azzal lelövik a poént...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 731 — no es importante
rekordnak számító 25 játékos vesz részt személyesen a drafton, New Yorkban

• Nebraska cornerback Prince Amukamara
• UCLA linebacker Akeem Ayers
• Iowa defensive end Adrian Clayborn
• Kentucky receiver Randall Cobb
• Alabama defensive tackle Marcell Dareus
• Auburn DT Nick Fairley
• Missouri quarterback Blaine Gabbert
• Georgia receiver A.J. Green
• Boston College linebacker Mark Herzlich
• Alabama running back Mark Ingram
• California defensive end Cameron Jordan
• Alabama WR Julio Jones
• Purdue DE Ryan Kerrigan
• Illinois DT Corey Liuget
• Texas A&M LB Von Miller
• UCLA safety Rahim Moore
• Auburn QB Cam Newton
• LSU CB Patrick Peterson
• Florida offensive lineman Mike Pouncey
• Missouri DE Aldon Smith
• USC offensive tackle Tyron Smith
• Baylor DT Phil Taylor
• Baylor guard Danny Watkins
• Wisconsin DE J.J. Watt
• Virginia Tech RB Ryan Williams


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ha megint lesz közvetítés a draftról és ha 1 napon belül fel tudjátok rakni majd vmi tárhelyre, akkor légyszi főoldalon legyen látható vagy a podcast topikba is rakjátok be, mert úgy néz ki, hogy sajnos nem tudom élőben követni a draftot (legalábbis az első napot), de utólag szívesen megnézném vágatlanul, spoiler mentesen.Bébé
Ezzel én is így vagyok, és a "normál" változatot is szeretném megnézni, csak TYT-re nem tudok bejutni. :/
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
És itt egy számomra kivitelezésben és ötletekben nagyon tetsző mock.
Trade up Prince-ért?

http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=444451Bazzani
Küldd a papírt, aláírom azonnal 😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
Egyébként erre nem lehetne valami szabályt hozni, hogy bizonyos hsz. szám vagy reg. idő alatt/előtt ne lehessen részt venni az ilyen nyereményes játékokban?Schleck
Nagyon sokan csak olvassák a fórumokat és nem írnak (ők írnak most első hszt), olyanok is vannak, akik csak cikkeket olvasnak és fórumot nem használnak (ők regelnek be most). Ők is a célközönségünkbe tartoznak, nem csupán azok, akik aktív tagjai a fórumnak. Éppen az az ilyen játékok célja, hogy mindenkit megmozgasson, aki valaha is az oldalra tévedt. 😊gsn
Végül is ez is érthető teljesen. 😊
Egyébként rendelni most honnan lehet bowl.hu-s pólót? A footballshop.hu-s banner a főoldalon nem vezet sehova.Schleck
Jelenleg nem lehet, mert átalakult kicsit az oldal háttere, és az eddig marketingért felelős partnerünkkel megszakítottuk a kapcsolatot. Így a merchandising is szünetel, egy ideig egészen biztosan.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Egyébként erre nem lehetne valami szabályt hozni, hogy bizonyos hsz. szám vagy reg. idő alatt/előtt ne lehessen részt venni az ilyen nyereményes játékokban?Schleck
Félreértés ne essék,engem nem a póló miatt zavar az ilyen.
Csak ugyanezek az emberek lusták kommentelni,hozzászólni, szavazni.
De amikor nyerni lehet akkor rajzanak mint legyek a szarra.Bazzani
Azért ez elég kemény szerintem.Én se surun szokok ide irogatni, de nem azért mert nem akarok, hanem azért mert hulyeséget írni nem akarok!!Mindenki nem lehet csúcs szuper a témában mint egypáran ti!És ha netán véletlenul megnyerném akkor nyugodtan hagyátok meg a pólótokat!(kulfoldre ugy se lenne érdemes elkuldeni)én csak szimplán tippeltem hátha bejon a tippem mert nagyon kiváncsi vagyok az idei Draftra.Ennyi.m-bryo
és vannak páran akik sokat írnak és hülyeségeket😊
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Egyébként erre nem lehetne valami szabályt hozni, hogy bizonyos hsz. szám vagy reg. idő alatt/előtt ne lehessen részt venni az ilyen nyereményes játékokban?Schleck
Félreértés ne essék,engem nem a póló miatt zavar az ilyen.
Csak ugyanezek az emberek lusták kommentelni,hozzászólni, szavazni.
De amikor nyerni lehet akkor rajzanak mint legyek a szarra.Bazzani
Azért ez elég kemény szerintem.Én se surun szokok ide irogatni, de nem azért mert nem akarok, hanem azért mert hulyeséget írni nem akarok!!Mindenki nem lehet csúcs szuper a témában mint egypáran ti!És ha netán véletlenul megnyerném akkor nyugodtan hagyátok meg a pólótokat!(kulfoldre ugy se lenne érdemes elkuldeni)én csak szimplán tippeltem hátha bejon a tippem mert nagyon kiváncsi vagyok az idei Draftra.Ennyi.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ahogy elnézem a tippeket, ha Bowers top 10, Locker top 15 és Brooks Reed veri Houstont és Ayerst, akkor a póló az enyimééééé. 😀


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mehehehehehe
Nem is. Egyik a feleségem,a másik a lányom, a harmadik meg anyukám... 😀
Közben újabb versenyző.Bazzani
Egyébként erre nem lehetne valami szabályt hozni, hogy bizonyos hsz. szám vagy reg. idő alatt/előtt ne lehessen részt venni az ilyen nyereményes játékokban?Schleck
Nagyon sokan csak olvassák a fórumokat és nem írnak (ők írnak most első hszt), olyanok is vannak, akik csak cikkeket olvasnak és fórumot nem használnak (ők regelnek be most). Ők is a célközönségünkbe tartoznak, nem csupán azok, akik aktív tagjai a fórumnak. Éppen az az ilyen játékok célja, hogy mindenkit megmozgasson, aki valaha is az oldalra tévedt. 😊gsn
Végül is ez is érthető teljesen. 😊
Egyébként rendelni most honnan lehet bowl.hu-s pólót? A footballshop.hu-s banner a főoldalon nem vezet sehova.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Akinek esetleg nem lenne elég az itteni játék, érdeklődik esetleg a Pats iránt is, vagy csak szeretné bebizonyítani, hogy ő ismeri Belichick draft módszereit a legjobban 😀, azok figyelmébe ajánlom a Pats.hus tippeldét is: http://patriots.hu/nfl-draft-2011-tippjatek/

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
gsn 3 548
Az mind te vagy, beregeltél 10x, mert mindenáron pólót akarsz! Jó duma, hogy nem is tudod ki az! 😀ulpianus
Mehehehehehe
Nem is. Egyik a feleségem,a másik a lányom, a harmadik meg anyukám... 😀
Közben újabb versenyző.Bazzani
Egyébként erre nem lehetne valami szabályt hozni, hogy bizonyos hsz. szám vagy reg. idő alatt/előtt ne lehessen részt venni az ilyen nyereményes játékokban?Schleck
Nagyon sokan csak olvassák a fórumokat és nem írnak (ők írnak most első hszt), olyanok is vannak, akik csak cikkeket olvasnak és fórumot nem használnak (ők regelnek be most). Ők is a célközönségünkbe tartoznak, nem csupán azok, akik aktív tagjai a fórumnak. Éppen az az ilyen játékok célja, hogy mindenkit megmozgasson, aki valaha is az oldalra tévedt. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként erre nem lehetne valami szabályt hozni, hogy bizonyos hsz. szám vagy reg. idő alatt/előtt ne lehessen részt venni az ilyen nyereményes játékokban?Schleck
Félreértés ne essék,engem nem a póló miatt zavar az ilyen.
Csak ugyanezek az emberek lusták kommentelni,hozzászólni, szavazni.
De amikor nyerni lehet akkor rajzanak mint legyek a szarra.Bazzani
De engem viszont a póló miatt zavar. 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyébként erre nem lehetne valami szabályt hozni, hogy bizonyos hsz. szám vagy reg. idő alatt/előtt ne lehessen részt venni az ilyen nyereményes játékokban?Schleck
Félreértés ne essék,engem nem a póló miatt zavar az ilyen.
Csak ugyanezek az emberek lusták kommentelni,hozzászólni, szavazni.
De amikor nyerni lehet akkor rajzanak mint legyek a szarra.