NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Chat-hez még tenorx, vagy kössétek ki, hogy nincs twitter spoiler, hanem stream alapján haladunk, vagy szóljatok, hogy lesz, mert akkor nekem annyit nem ér a pofázás szerintem.Deny
na ez az amit cseten sosem leszel képes korlátozniJJ
Dehogynem lehet. Aki beírja kap egy bant a szobából.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Vélemények?
http://www.slideshare.net/emptytaxi/nfl-mock-draft-2011-7749106empty taxi
Jó draft lett, a QB-kat nagyon jól szétosztottad, én is nagyjából ilyesmit várok.

A Steelers pick viszont... Pfujj.
Ha IRL benn lesz Aaron Williams és Cameron Heyward és mi előbbit húzzuk, akkor nyilvános harakirit követek el egy láncfűrésszel.
Cameron Heyward a mi rendszerünkbe teremtetett. Erős, a bullrush-a gyilkos, gyorsan kirobban a snapnél, tömi a réseket gyönyörűen és "high character" pali. Nekem ő a no. 1 az első körös kívánságlistámon. Egy 5 helyes feltrade-et se sajnálnék kb egy 4. körössel. Bíztató (és nem véletlen), h az egy személyes pro day-én ott volt Tomlinnal LeBeau.

A sok Aaron Williams-t hozzánk jósoló mock-tól pedig őszintén megmondom ki vagyok akadva. Miért kellene ő nekünk? Mert nagyot üt? Na nee. Olyan CB-ből van elég a keretben, aki szar coverben, de a 10/10 completed passz után szépen ossza a tackle-ket. Jó lenne olyan cornert találni, aki amellett, h biztosan szerel, még coverezni is tud.
Ha pedig tényleg ilyen CB-FS hibrid McFadden klónokat keresünk, akkor azt bőven lehet találni a 3-4. körben is, pl Gilchrist.
Plusz Williams-ért az első kör alapból reach, és az igazi posztja sokkal inkább FS lesz.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chat-hez még tenorx, vagy kössétek ki, hogy nincs twitter spoiler, hanem stream alapján haladunk, vagy szóljatok, hogy lesz, mert akkor nekem annyit nem ér a pofázás szerintem.Deny
na ez az amit cseten sosem leszel képes korlátozniJJ
sajna ja, ezért nekem off lesz
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a draft idején nem menő bajnoknak lenni, és nagyon álmosan kötelezően fennmaradni az utolsó pickig 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Chat-hez még tenorx, vagy kössétek ki, hogy nincs twitter spoiler, hanem stream alapján haladunk, vagy szóljatok, hogy lesz, mert akkor nekem annyit nem ér a pofázás szerintem.Deny
na ez az amit cseten sosem leszel képes korlátozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chat-hez még tenorx, vagy kössétek ki, hogy nincs twitter spoiler, hanem stream alapján haladunk, vagy szóljatok, hogy lesz, mert akkor nekem annyit nem ér a pofázás szerintem.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igaz még Draftig van egy jó pár óra hossza, de lesz hasonló podcast róla mint tavaly?

Ha jól emlékszem az 5 legérdekesebb pick, 5 legjobban és legpocsékabbul draftoló csapat és kik lehetnek stealek volt a téma.

Idén várható valamilyen hasonló összeállítás?ThundersNFL
várható

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jobb alsó sarok és szerkeszt gomb. Inkább én szólok mielőtt az adminok tennék. Peace 😛
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Ha a Főnökség nem kavar be akkor én jelen leszek....


Csak már kezdődne.... rohadt kíváncsi vagyok már rá, hogy ki lesz az 1/1


Igaz még Draftig van egy jó pár óra hossza, de lesz hasonló podcast róla mint tavaly?

Ha jól emlékszem az 5 legérdekesebb pick, 5 legjobban és legpocsékabbul draftoló csapat és kik lehetnek stealek volt a téma.

Idén várható valamilyen hasonló összeállítás?

Na 3 hsz-ből csináltam 1-et....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha a szerkesztőket ki akarjuk emelni azt mibbiten is megoldhatjuk, a mezei userek kapnak alap fekete betűszínt, a szerkesztők meg nem tudom pirosat/kéket. A fórumos követéssel annyi a gond, hogy van ez a 60 másodperces limit.tenorx
Pontosan.
Nekem nagyon hiányozna a chat. Az sem zavar ha nem leszünk rajta ezren, de az itteni (nem szerkesztő) fórumozók kurva jól eldumálnak rajta már évek óta. Megy a heccelés, sokat lehet röhögni stb. Nekem hozzátartozik a drafthoz,mint a halászlé a Karácsonyhoz.Bazzani
Nincs is jobb mint röhögni a többi csapat balfaszságán, majd fogni a fejed amikor a te csapatod is azt csinálja 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de ha elhanyagoljátok a streamet és a liveblogot akkor halál lesz rátok 😛

kaptok 600 mp-s HSZ limitet 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bazzani én megcsinálom a chatet, de én csak éjfél-fele érek haza.
Igazából semmi különös nincs a megcsinálásban, az első ember aki fellép a channelre automatikusan adminná válik, illetve mivel nem létezik a channel meg is csinálja a mibbit automatikusan, tehát gyakorlatilag csak be kell lépni.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ebbe a chat-es eredménykövetős dologba mi nem fogunk beleszólni, lesz elég dolga a szerkesztőknek. a lényeg, hogy kérdések/észrevételek a liveblogra a többi a ti dolgotok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Bazzani, pedig én voltam olyan rendes, hogy a "Jimmy Smith-kampányodban" melléd álltam, és nem OT-ra szavaztam a szurkolói mockban... :rolleyes: 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egyébként kikapcsoltam ezt a 60 mp-s szart. fogalmam sem volt róla hogy ilyen van 😛haromt
Baszdmeg. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Végül csak az egész évet szenvedtük végig miatta. 😂Bazzani
jó van már. adminoknak nem volt ilyen, így evidens hogy nem vettem észre 😛haromt
Csak ezerszer írtuk be eredménykövetőbe végül.
Lényeg,hogy megoldottad. 😉
Köszönjük.

chat>eredménykövető

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként kikapcsoltam ezt a 60 mp-s szart. fogalmam sem volt róla hogy ilyen van 😛haromt
Baszdmeg. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Végül csak az egész évet szenvedtük végig miatta. 😂Bazzani
jó van már. adminoknak nem volt ilyen, így evidens hogy nem vettem észre 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
egyébként kikapcsoltam ezt a 60 mp-s szart. fogalmam sem volt róla hogy ilyen van 😛haromt
király,végülis csak fél éve könyörgünk emiatt 😛
azért köszi 😊
chat meg kell,egyértelmű,ami ott menni szokott,omg 😀

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Jajj csak kezdődne már...Bazzani
"A legjobb autó az új autó"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egyébként kikapcsoltam ezt a 60 mp-s szart. fogalmam sem volt róla hogy ilyen van 😛haromt
Baszdmeg. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Végül csak az egész évet szenvedtük végig miatta. 😂

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
tudom milyen a draft chat-en tavaly ott voltam én is 😉

megcsináljuk az eredménykövetőt és az első hozzászólásba belrakjuk a chat linkjét, remélem így megfelelFucu
Köszönöm és tudom,hogy ott voltál. 😉
Mostmár csak annyi kell,hogy tenorx vagy valaki megcsinálja a chat-et.
Jajj csak kezdődne már...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként kikapcsoltam ezt a 60 mp-s szart. fogalmam sem volt róla hogy ilyen van 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tudom milyen a draft chat-en tavaly ott voltam én is 😉

megcsináljuk az eredménykövetőt és az első hozzászólásba belrakjuk a chat linkjét, remélem így megfelel



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a szerkesztőket ki akarjuk emelni azt mibbiten is megoldhatjuk, a mezei userek kapnak alap fekete betűszínt, a szerkesztők meg nem tudom pirosat/kéket. A fórumos követéssel annyi a gond, hogy van ez a 60 másodperces limit.tenorx
Pontosan.
Nekem nagyon hiányozna a chat. Az sem zavar ha nem leszünk rajta ezren, de az itteni (nem szerkesztő) fórumozók kurva jól eldumálnak rajta már évek óta. Megy a heccelés, sokat lehet röhögni stb. Nekem hozzátartozik a drafthoz,mint a halászlé a Karácsonyhoz.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha a szerkesztőket ki akarjuk emelni azt mibbiten is megoldhatjuk, a mezei userek kapnak alap fekete betűszínt, a szerkesztők meg nem tudom pirosat/kéket. A fórumos követéssel annyi a gond, hogy van ez a 60 másodperces limit.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
oldalon nem oldható meg, de a draft játékos megoldást megcsinálhatjátok, mi ebbe nem szólunk bele.
a kérdéseket, véleményeket a liveblogra írjátok mad mert azt fogjuk olvasniFucu
Rendben.
Annyi kérés lehetne,hogy ha megcsináljuk a mibbites chat-et akkor azt is kitennétek valami látható helyre? A kérdéseket nyomatni fogjuk a liveblogra. A másikon meg majd megy a sok hülye duma.Bazzani
igazából amit Tibi is írt, hogy csinálunk egy Draft eredménykövetőt a fórumban az lenne a legjobb megoldás és akkor azt vissza lehet olvasni 😊 (és akkor oda is mehetnek a kérdések esetleg, bár azt is nehéz követni 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter