NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Ma van az Auburn és az Arkansas Pro Daye is, jól összehozták.
Rivera megy megnézni személyesen az ikont és unnecessary roughnesst.gsn
A végén nem lesz túl hosszú, mert fairley csak azt nézi, hogy QB és nincs sípszó és eltöri Newton térdétharomt
Denver's John Fox and John Elway among those who've also shown up here for Pro Day. Newton and Fairley will do position drills here shortly 😉

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
A kickerek combine drilljeinek eredményéről van valami hír? szinte semmit nem találtam eddig :S
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma van az Auburn és az Arkansas Pro Daye is, jól összehozták.
Rivera megy megnézni személyesen az ikont és unnecessary roughnesst.gsn
A végén nem lesz túl hosszú, mert fairley csak azt nézi, hogy QB és nincs sípszó és eltöri Newton térdét
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Mallett hasított a Pro Dayen.

40 yard: 5,37
súlypontemelkedés: 26"
helyből távol: 8'7"gsn
Andre Woodson? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Mallett hasított a Pro Dayen.

40 yard: 5,37
súlypontemelkedés: 26"
helyből távol: 8'7"

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Jabaal Sheard be fog férni a 2. körbe (előreláthatólag)?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
két elkapóra hívnám fel a figyelmet.

Greg Ellingson, Florida International WR

Csütörtökön volt Pro Day, ahol 39.5 volt a vertical jumpja - a combine-n egyik WR se tudott ennél jobbat, a komplett mezőnyből pedig összesen hatan! Plusz 4.4-es 40 yardot futott pedig 6'4 magas és kb 200 font.
Kevin Walterhez hasonlítják a Texans-ból.

A másik Terrence McCrae, Ohio Bobcats, csütörtökön lesz Pro Day náluk, a Chiefs és a Dolphins szervezett is vele interjút. Ugyanakkora, mint Ellingson, szintén 4.4-et tud elvileg futni és junior valamint senior évében is 9-9 touchdownnal zárt.Höri
Baldwinnak 42 inches emelkedést írnak (szintén 6'4"-es de 4.5 csak a 40-je)Wyatt
nem tudom mit néztem éjjel, de már látom, hogy csomóan voltak 40 fölött

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
két elkapóra hívnám fel a figyelmet.

Greg Ellingson, Florida International WR

Csütörtökön volt Pro Day, ahol 39.5 volt a vertical jumpja - a combine-n egyik WR se tudott ennél jobbat, a komplett mezőnyből pedig összesen hatan! Plusz 4.4-es 40 yardot futott pedig 6'4 magas és kb 200 font.
Kevin Walterhez hasonlítják a Texans-ból.

A másik Terrence McCrae, Ohio Bobcats, csütörtökön lesz Pro Day náluk, a Chiefs és a Dolphins szervezett is vele interjút. Ugyanakkora, mint Ellingson, szintén 4.4-et tud elvileg futni és junior valamint senior évében is 9-9 touchdownnal zárt.Höri
Baldwinnak 42 inches emelkedést írnak (szintén 6'4"-es de 4.5 csak a 40-je)

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
9 perces Ellingson highlights:
http://www.youtube.com/watch?v=-b_PbZ6UuuQ
Jon Baldwin stílusban nyomja. Magas, erős. Nekem többnek tűnt a videó alapján, mint 200 font.Robilluma
Mondjuk ezeknek a Sun Belt secondaryknek a teljesítménye hagy némi kívánnivalót maga után. Némelyik DB úgy rohangál ezen a videón, mint valami levágott fejű csirke. 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ma van az Auburn és az Arkansas Pro Daye is, jól összehozták.
Rivera megy megnézni személyesen az ikont és unnecessary roughnesst.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
két elkapóra hívnám fel a figyelmet.

Greg Ellingson, Florida International WR

Csütörtökön volt Pro Day, ahol 39.5 volt a vertical jumpja - a combine-n egyik WR se tudott ennél jobbat, a komplett mezőnyből pedig összesen hatan! Plusz 4.4-es 40 yardot futott pedig 6'4 magas és kb 200 font.
Kevin Walterhez hasonlítják a Texans-ból.

A másik Terrence McCrae, Ohio Bobcats, csütörtökön lesz Pro Day náluk, a Chiefs és a Dolphins szervezett is vele interjút. Ugyanakkora, mint Ellingson, szintén 4.4-et tud elvileg futni és junior valamint senior évében is 9-9 touchdownnal zárt.Höri
9 perces Ellingson highlights:
http://www.youtube.com/watch?v=-b_PbZ6UuuQ
Jon Baldwin stílusban nyomja. Magas, erős. Nekem többnek tűnt a videó alapján, mint 200 font.

McCrae is hasonló:
http://www.youtube.com/watch?v=OXN_UCnz_Rk&feature=related


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
két elkapóra hívnám fel a figyelmet.

Greg Ellingson, Florida International WR

Csütörtökön volt Pro Day, ahol 39.5 volt a vertical jumpja - a combine-n egyik WR se tudott ennél jobbat, a komplett mezőnyből pedig összesen hatan! Plusz 4.4-es 40 yardot futott pedig 6'4 magas és kb 200 font.
Kevin Walterhez hasonlítják a Texans-ból.

A másik Terrence McCrae, Ohio Bobcats, csütörtökön lesz Pro Day náluk, a Chiefs és a Dolphins szervezett is vele interjút. Ugyanakkora, mint Ellingson, szintén 4.4-et tud elvileg futni és junior valamint senior évében is 9-9 touchdownnal zárt.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Írtam Eagles blogjára egy combine értékelőt, elsősorban Eagles szemmel: http://philly.blog.hu/2011/03/06/combine_eagles_szemmel Ha valakit érdekelne, illetve a szakiktól, van-e benne bődületes hülyeség?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
attól is függ, hogy egyszerű guardként tekint rá a draftoló csapat, vagy akár OT-ként is - előbbi esetben még 3. kör sem elképzelhetetlenDoM
Akkor a Lionsnál még számításba is jöhet, hisz Cherilusnak max egy éve van bizonyítani éshát Petermen sem az a biztos pont.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ki az az OT aki a Lions sémájába illeszkedik és elsősorban passzblokkolásban jó? RT posztra Cherilus helyett (első körben).Bazzani
Sherrod.DoM
És DeMarcus Love a második körben?
(Vele amúgy mi a probléma mert régebben elsőkörös prospect volt?)Bazzani
Elég gyakran változtatták a helyét az Arkansas támadófalában, így a technikája, lábmunkája nem elég kiforrott egyetlen posztra sem. Ezt idővel persze jó edzőkkel fel lehet javítani, és guard poszton akár elég korán játékidőhöz is juthat, de a fal szélén ezzel nem nagyon lehet kísérletezni. Emiatt a draftértéke kicsit meg is csappant (attól is függ, hogy egyszerű guardként tekint rá a draftoló csapat, vagy akár OT-ként is - előbbi esetben még 3. kör sem elképzelhetetlen). Ő mellette még Pinkston, Franklin, Cannon is olyan korábbi jónevű OT-k, akik az NFL-ben első körben inkább guard poszton játszhatnak.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki az az OT aki a Lions sémájába illeszkedik és elsősorban passzblokkolásban jó? RT posztra Cherilus helyett (első körben).Bazzani
Sherrod.DoM
És DeMarcus Love a második körben?
(Vele amúgy mi a probléma mert régebben elsőkörös prospect volt?)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hörinek az a baja hogy a Colts szóba jött. Jernigan volt a Troy mindenese. WR és wildcat QB. Option futó. Én nagyon bírom, de a combineon szar volt eléggé. Én nem tudom használ-e ilyen klasszikus slot WR-t a packersharomt
Nelson is az lényegébenHurka
köszi az infokat
azért Nelsonnal a méreteik okán is nehéz lenne összehasonlítani 😛. akkor már inkább Driver, ilyen szempontból viszont nem is lenne meglepő (főleg, hogy visszahordani is tud). hányadik körre várják?Szobi22
2-UDFA-ig
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hörinek az a baja hogy a Colts szóba jött. Jernigan volt a Troy mindenese. WR és wildcat QB. Option futó. Én nagyon bírom, de a combineon szar volt eléggé. Én nem tudom használ-e ilyen klasszikus slot WR-t a packersharomt
Nelson is az lényegébenHurka
köszi az infokat
azért Nelsonnal a méreteik okán is nehéz lenne összehasonlítani 😛. akkor már inkább Driver, ilyen szempontból viszont nem is lenne meglepő (főleg, hogy visszahordani is tud). hányadik körre várják?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ajjjajjajajajjjajaj
ne ne ne ne, könyörgöm NE! ide NE!

Source: Troy WR Jerrel Jernigan ran 4.32, 4.38s at Pro Day today: Met with Colts, Packers, Panthers at combine

Mondjuk a Panthers-nek is pont Jernigan kéne Armanti mellé... még a Packers-nek érné meg legjobbanHöri
ha már szóba jött vele kapcsolatban a Packers, írnátok róla pár szót, meg hogy mi vele a gond?Szobi22
hörinek az a baja hogy a Colts szóba jött. Jernigan volt a Troy mindenese. WR és wildcat QB. Option futó. Én nagyon bírom, de a combineon szar volt eléggé. Én nem tudom használ-e ilyen klasszikus slot WR-t a packersharomt
Nelson is az lényegében
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ajjjajjajajajjjajaj
ne ne ne ne, könyörgöm NE! ide NE!

Source: Troy WR Jerrel Jernigan ran 4.32, 4.38s at Pro Day today: Met with Colts, Packers, Panthers at combine

Mondjuk a Panthers-nek is pont Jernigan kéne Armanti mellé... még a Packers-nek érné meg legjobbanHöri
ha már szóba jött vele kapcsolatban a Packers, írnátok róla pár szót, meg hogy mi vele a gond?Szobi22
hörinek az a baja hogy a Colts szóba jött. Jernigan volt a Troy mindenese. WR és wildcat QB. Option futó. Én nagyon bírom, de a combineon szar volt eléggé. Én nem tudom használ-e ilyen klasszikus slot WR-t a packers
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ki az az OT aki a Lions sémájába illeszkedik és elsősorban passzblokkolásban jó? RT posztra Cherilus helyett (első körben).Bazzani
Sherrod.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ajjjajjajajajjjajaj
ne ne ne ne, könyörgöm NE! ide NE!

Source: Troy WR Jerrel Jernigan ran 4.32, 4.38s at Pro Day today: Met with Colts, Packers, Panthers at combine

Mondjuk a Panthers-nek is pont Jernigan kéne Armanti mellé... még a Packers-nek érné meg legjobbanHöri
ha már szóba jött vele kapcsolatban a Packers, írnátok róla pár szót, meg hogy mi vele a gond?Szobi22
kicsi, de csak Höri izél itt miatta folyamatosan 😛
slot receiver lesz, akárhol fog játszani, ez biztos
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ajjjajjajajajjjajaj
ne ne ne ne, könyörgöm NE! ide NE!

Source: Troy WR Jerrel Jernigan ran 4.32, 4.38s at Pro Day today: Met with Colts, Packers, Panthers at combine

Mondjuk a Panthers-nek is pont Jernigan kéne Armanti mellé... még a Packers-nek érné meg legjobbanHöri
ha már szóba jött vele kapcsolatban a Packers, írnátok róla pár szót, meg hogy mi vele a gond?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki az az OT aki a Lions sémájába illeszkedik és elsősorban passzblokkolásban jó? RT posztra Cherilus helyett (első körben).

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Armanti kiszorítja Clausent. Vagy jön a triple-option vele és Newtonnal 😀