NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ajjjajjajajajjjajaj
ne ne ne ne, könyörgöm NE! ide NE!

Source: Troy WR Jerrel Jernigan ran 4.32, 4.38s at Pro Day today: Met with Colts, Packers, Panthers at combine

Mondjuk a Panthers-nek is pont Jernigan kéne Armanti mellé... még a Packers-nek érné meg legjobban

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit tudtok Buster Skrineról? Számomra ismeretlen.Raider89
gyorsan tud szaladni.

a Chattanooga másodosztályú csapat, ergo szerintem senkinek sincs személyes élménye róla.Höri
update
2009-ben volt Alabama - Chattanooga, ha azt meg tudod szerezni, akkor ott meg lehet nézni, hogy mit csinált Skrine Julio ellenHöri
3/65 yard 1 TD.
összesen 16 pass kisérlete volt a bamának, szóval nem hiszem hogy sokat megtudsz ebből 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit tudtok Buster Skrineról? Számomra ismeretlen.Raider89
gyorsan tud szaladni.

a Chattanooga másodosztályú csapat, ergo szerintem senkinek sincs személyes élménye róla.Höri
update
2009-ben volt Alabama - Chattanooga, ha azt meg tudod szerezni, akkor ott meg lehet nézni, hogy mit csinált Skrine Julio ellen

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Lombardi első tíz választottja... Mint már írtam nagyon nem értek hozzá majd haromt, JJ, Höri és a többiek majd megmondják, hogy Lombardi mit hozott össze. Szerintem mondták neki, hogy Top 5-be tegyen már bele 2 QB-t és akiket meg az elejére várunk azt meg csúsztassa le...

1. Gabbert QB Panthers ,
2. Quinn DE Broncos,
3. Bowers DE Bills,
4. Newton QB Benglas,
5. Peterson CB Cardinals,
6 A.J. Green Browns,
7. Von Miller 49ers,
8. Fairley DT Titans,
9. Dareus DT Cowboys,
10. Aldon Smith DE RedskinsThundersNFL
Panthers nem fog QB-t húzni,ha mégis akkor Newtont,mert Rivera szerelmes belé
Broncosnak a fal belsejébe kell ember,most dobták ki Bannant és Jamal Williamst,konkrétan egy emberük nincs a posztra,itt egy Fairley pick lesz szvsz,DE-ben am is megvannak,a Doom,Ayers páros több mint korrekt.
Bowers to Bills előfordulhat,ebben nincs hiba
Newton to Bengals is,mert nincs irányítójuk és ugye idéntől run heavy O#-t tolnak,oda meg nem árt egy scrambler,más kérdés,hogy 4.helyen marha nagy reach lenne Cam
Cardinalst nem tudom,de ott asszem megvan a két kezdő corner,DRC és Toler személyében
Green to Browns korrekt,kell nekik a jó elkapó,McCoy biztos örülne 😊
Von Miller is megeshet,mert úgy néz ki Lawsont nem marasztalják,de ide inkább egy corner kéne,mert a CB párosuk vicceske
A 8.-9. pick hülyeség,mert odáig nem csúszik egyik sem,a Boysnak kell majd egy 3-4-es DE,ők biztos örülnének Dareusnak ha addig csúszna,de nem fog.
Smith to Redskins is könnyen létrejöhet,plána,hogy Andre Carter most menesztették,így Orakpo melletti OLB poszt nem megoldott,megint más kérdés,hogy Aldon itt reach 😊

szerk:ja igen,az nfl.comos szakikat ne nagyon vedd komolyan,Lombardit meg pláne ne 😊Newman
köszönöm a teljes értékű kommentet, jó velős.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lombardi első tíz választottja... Mint már írtam nagyon nem értek hozzá majd haromt, JJ, Höri és a többiek majd megmondják, hogy Lombardi mit hozott össze. Szerintem mondták neki, hogy Top 5-be tegyen már bele 2 QB-t és akiket meg az elejére várunk azt meg csúsztassa le...

1. Gabbert QB Panthers ,
2. Quinn DE Broncos,
3. Bowers DE Bills,
4. Newton QB Benglas,
5. Peterson CB Cardinals,
6 A.J. Green Browns,
7. Von Miller 49ers,
8. Fairley DT Titans,
9. Dareus DT Cowboys,
10. Aldon Smith DE RedskinsThundersNFL
Panthers nem fog QB-t húzni,ha mégis akkor Newtont,mert Rivera szerelmes belé
Broncosnak a fal belsejébe kell ember,most dobták ki Bannant és Jamal Williamst,konkrétan egy emberük nincs a posztra,itt egy Fairley pick lesz szvsz,DE-ben am is megvannak,a Doom,Ayers páros több mint korrekt.
Bowers to Bills előfordulhat,ebben nincs hiba
Newton to Bengals is,mert nincs irányítójuk és ugye idéntől run heavy O#-t tolnak,oda meg nem árt egy scrambler,más kérdés,hogy 4.helyen marha nagy reach lenne Cam
Cardinalst nem tudom,de ott asszem megvan a két kezdő corner,DRC és Toler személyében
Green to Browns korrekt,kell nekik a jó elkapó,McCoy biztos örülne 😊
Von Miller is megeshet,mert úgy néz ki Lawsont nem marasztalják,de ide inkább egy corner kéne,mert a CB párosuk vicceske
A 8.-9. pick hülyeség,mert odáig nem csúszik egyik sem,a Boysnak kell majd egy 3-4-es DE,ők biztos örülnének Dareusnak ha addig csúszna,de nem fog.
Smith to Redskins is könnyen létrejöhet,plána,hogy Andre Carter most menesztették,így Orakpo melletti OLB poszt nem megoldott,megint más kérdés,hogy Aldon itt reach 😊

szerk:ja igen,az nfl.comos szakikat ne nagyon vedd komolyan,Lombardit meg pláne ne 😊

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én sem értek hozzá, de szerintem ez így teljesen értelmetlen draftsorrend.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Lombardi első tíz választottja... Mint már írtam nagyon nem értek hozzá majd haromt, JJ, Höri és a többiek majd megmondják, hogy Lombardi mit hozott össze. Szerintem mondták neki, hogy Top 5-be tegyen már bele 2 QB-t és akiket meg az elejére várunk azt meg csúsztassa le...

1. Gabbert QB Panthers ,
2. Quinn DE Broncos,
3. Bowers DE Bills,
4. Newton QB Benglas,
5. Peterson CB Cardinals,
6 A.J. Green Browns,
7. Von Miller 49ers,
8. Fairley DT Titans,
9. Dareus DT Cowboys,
10. Aldon Smith DE Redskins

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
ha már mock.
elindult az oldal blog-ja. elsőnek természetesen egy mock drafttal 😊
http://bowlhu.blog.hu/2011/03/01/mock_draft_combine_utan#comment-formharomt
Lenne két kérdésem:
Hogy került Greg Jones a 2. és Mason Foster a 3. körbe?
Bruce Carter > Mason Foster?Bazzani
Foster azért került a 4. körökbe a mockokba, mert ennyit ér (nálam még ennyit sem). Én biztos voltam benne, h a combine után nagyot fog csúszni, mert egy tökéletes atlétikai antitálentum. Nem atletikus, bénán fut, nincs sebessége. Emiatt 4-3-ba nehezen illik be a profik között, talán 3-4-be ILB-be rombolásra jó. Ezen segített, h 245 fontra felizmozta magát.

Az atletikai képességeiről mindent elmond, h messze övé a leggyengébb súlypont-emelkedés az egész combine-on!!! 21 inch!!! Ez hihetetlen. Utána 23.5-tel utolsó előtti egy támadófalember. Egy LB sem került 30 inch alá!
Persze ezeknél az atlétikai felmérőknél sokkal fontosabb, amit meccseken mutatott. Inkább abból induljon ki mindenki.
Nekem már a Huskies meccsein is borsódzott tőle a hátam.

Bruce Carterben 100x nagyobb potenciál van, mint Fosterben. Ha teljesen felépül, akkor a 2. körben nagy steal lehet vkinek.
Akárcsak Herzlich, akire ráfér még legalább 10 font. Elég vékonykának tűnt a combine-on a 244-el. Remélem teljesen rendbe jön és visszanyeri az erejét, nekem ő a legnagyobb kedvencem a teljes idei draft class-ból. Ha a Steelers behúzná 2/31-el (vagy 3/31-el), akkor az összes szomszédom fel fog ébredni 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát ezt eddig nem is tudtam Petersonról:
Cousins of NFL cornerback Bryant McFadden and wide receivers Santana and Sinorice Moss.

Meg akkor Walt McFadden is az uncsitesója. Szép kis brigád. 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Össze van itt gyüjtve mindegyik Pro Day időpontja. A legfontosabb egyértelműen március 17.-e 😀 http://www.mockingthedraft.com/2011/3/3/2027078/2011-nfl-draft-pro-day-scheduledeny79
ez sem teljes, mert direkt utánanéztem, idén a negyedosztályú Mount Union is saját Pro Day-t rendez, március 16-ánJJ
Felkészületlen csak az oldal így 😀 De hát nem mindenki JJ. Egyébként egy ilyen kis iskolát mi visz rá saját Pro Day-re, mert gondolom a Mount Union és környéki kis iskolák nem sok embert fognak a draftra adni relatívan (nem néztem utána mondjuk van-e hány prospect van onnan). Vagy próba szerencse alapján rendeznek egyet, van ennyi feles pénz a háznál?deny79
ha van egy nevesebb prospect, akkor általában összehoznak neki egy Pro Day-t, a Mount Union 2008-ban is rendezett egyet Pierre Garçon miatt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát gondolom a Mount Union Cecil Shorts miatt csinálja.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Össze van itt gyüjtve mindegyik Pro Day időpontja. A legfontosabb egyértelműen március 17.-e 😀 http://www.mockingthedraft.com/2011/3/3/2027078/2011-nfl-draft-pro-day-scheduledeny79
ez sem teljes, mert direkt utánanéztem, idén a negyedosztályú Mount Union is saját Pro Day-t rendez, március 16-ánJJ
Felkészületlen csak az oldal így 😀 De hát nem mindenki JJ. Egyébként egy ilyen kis iskolát mi visz rá saját Pro Day-re, mert gondolom a Mount Union és környéki kis iskolák nem sok embert fognak a draftra adni relatívan (nem néztem utána mondjuk van-e hány prospect van onnan). Vagy próba szerencse alapján rendeznek egyet, van ennyi feles pénz a háznál?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Össze van itt gyüjtve mindegyik Pro Day időpontja. A legfontosabb egyértelműen március 17.-e 😀 http://www.mockingthedraft.com/2011/3/3/2027078/2011-nfl-draft-pro-day-scheduledeny79
ez sem teljes, mert direkt utánanéztem, idén a negyedosztályú Mount Union is saját Pro Day-t rendez, március 16-án


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Össze van itt gyüjtve mindegyik Pro Day időpontja. A legfontosabb egyértelműen március 17.-e 😀 http://www.mockingthedraft.com/2011/3/3/2027078/2011-nfl-draft-pro-day-schedule
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na jó de az egész combine attól volt hangos hogy Dareus és PP volt a legjobb.haromt
Éppen ezért top3-ba rakni őket nem nagy cucc 😛fetomy
ha meg nem írod be őket top3-5be akkor meg fasz vagy 😛haromt
Ja, de legalább beszélnek rólad 😀 Persze amúgy nyilván nem sok esély van rá, hogy egy ilyen bejön, de ha igen, nagy király lesz a faszból 😊 Meg hát mondom, olyan mockot írni, amiben nyilvánvaló dolgok vannak, nem nagy extra, annak van értelme, ha vannak benne, elgondolkodtató/megbotránkoztató/érdekes megoldások 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na jó de az egész combine attól volt hangos hogy Dareus és PP volt a legjobb.haromt
Éppen ezért top3-ba rakni őket nem nagy cucc 😛fetomy
ha meg nem írod be őket top3-5be akkor meg fasz vagy 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na jó de az egész combine attól volt hangos hogy Dareus és PP volt a legjobb.haromt
Éppen ezért top3-ba rakni őket nem nagy cucc 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az említett 3 pick közül mindet el tudom speciel én képzelni 😊 ennyit erről.

az NFL.Comnak van 3-4 mock írója, akiknek az a dolga, hogy hetente írjanak egy ÚJ mockot. Tehát folyamatosan változtatgassák a vélemányüket és ellent mondjanak akár saját maguknak is.Höri
Ezzel egyébként szeirntem nincs is semmi baj. Alapból kevés az a csapat szerintem, ahova 2-3-4 needet ne lehetne beírni, arról meg nem is beszélve, hogy elég ha 1 csapat nem azt húzza, akit beírtak volna hozzá, vagy valamiért azt ki kell cserélni a mockban (fa, cut, stb... miatt), és máris jöhet a domino-elv.
Plusz alapból ha írnak világszerte százmillió mockot, akkor is szinte biztos, hogy egy olyan történik, amit senki nem írt meg előre. Én pont ezért szeretek sokféle mockot olvasgatni, annak semmi értelme, a mock alapvető lényegét veszi el, ha van 1-2 ami a legvalószínűbb, aztán jónapot 😊

Egyébként PP és Dareus bőven top3-áról annyit, hogy szerintem azért elég gyakori, hogy van a draftokon 1-1 csúszó, aki akár nagyot is csúszik 😊fetomy
na jó de az egész combine attól volt hangos hogy Dareus és PP volt a legjobb.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az említett 3 pick közül mindet el tudom speciel én képzelni 😊 ennyit erről.

az NFL.Comnak van 3-4 mock írója, akiknek az a dolga, hogy hetente írjanak egy ÚJ mockot. Tehát folyamatosan változtatgassák a vélemányüket és ellent mondjanak akár saját maguknak is.Höri
Ezzel egyébként szeirntem nincs is semmi baj. Alapból kevés az a csapat szerintem, ahova 2-3-4 needet ne lehetne beírni, arról meg nem is beszélve, hogy elég ha 1 csapat nem azt húzza, akit beírtak volna hozzá, vagy valamiért azt ki kell cserélni a mockban (fa, cut, stb... miatt), és máris jöhet a domino-elv.
Plusz alapból ha írnak világszerte százmillió mockot, akkor is szinte biztos, hogy egy olyan történik, amit senki nem írt meg előre. Én pont ezért szeretek sokféle mockot olvasgatni, annak semmi értelme, a mock alapvető lényegét veszi el, ha van 1-2 ami a legvalószínűbb, aztán jónapot 😊

Egyébként PP és Dareus bőven top3-áról annyit, hogy szerintem azért elég gyakori, hogy van a draftokon 1-1 csúszó, aki akár nagyot is csúszik 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az említett 3 pick közül mindet el tudom speciel én képzelni 😊 ennyit erről.

az NFL.Comnak van 3-4 mock írója, akiknek az a dolga, hogy hetente írjanak egy ÚJ mockot. Tehát folyamatosan változtatgassák a vélemányüket és ellent mondjanak akár saját maguknak is.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most láttam az NFL.comon Charles DAvis mockját hááát szerintem van benne érdekesség.

Newton 1/1Panthers,
PP csak 1/7 to SF?
Dareus 1/8 Titans

Érdekes mert szerintem amennyit olvastam az idei draftról PP és Dareus bőven top 3ThundersNFL
Azt hiszem ő volt az, akinek sikerült valamelyik mockban Mallettet írnia a Saintsnek. Ennyit róla kb.

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Most láttam az NFL.comon Charles DAvis mockját hááát szerintem van benne érdekesség.

Newton 1/1Panthers,
PP csak 1/7 to SF?
Dareus 1/8 Titans

Érdekes mert szerintem amennyit olvastam az idei draftról PP és Dareus bőven top 3

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit tudtok Buster Skrineról? Számomra ismeretlen.Raider89
gyorsan tud szaladni.

a Chattanooga másodosztályú csapat, ergo szerintem senkinek sincs személyes élménye róla.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Herzlich 34-ben mit játszana?szaba
Nyilván Ilb-t, pass rush nem az ő terepe. De őt nem raknám 3-4-be inkább. 😊Döme
hát most úgy látom hogy ő nagyon nem illik 43-ba. sebesség hiányzik. de most a fősodratu scoutok is elkezdték hogy inkább az 34 ILB feküdne neki, mert erőben jó, bírja a tömegjátékot
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Herzlich 34-ben mit játszana?szaba
Nyilván Ilb-t, pass rush nem az ő terepe. De őt nem raknám 3-4-be inkább. 😊