NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egy kérdés, nem tudom h volt e. ha teljesen elmarad a szezon, akkor a 2012es draftsorrend ugyanez lesz mint az idei?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Solder megblokkolja az egyik Denver scoutot, aki Butkus díjas volt:
http://www.youtube.com/watch?v=KQVGtrqmy9g&feature=player_embeddedDöme
ez kurva jó 😊

kár hogy az aktív LB-ket meg DL embereket nem így hajigálja 😊haromt
Ja, kérdés az, hogy mit gondolt a csávó, hogy beállt a drillbe. 😊Döme
Solder rendes gyerek, ellene lehet bohóckodni.
Fairley-vel valamiért nem készült ilyen videó 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Solder megblokkolja az egyik Denver scoutot, aki Butkus díjas volt:
http://www.youtube.com/watch?v=KQVGtrqmy9g&feature=player_embeddedDöme
ez kurva jó 😊

kár hogy az aktív LB-ket meg DL embereket nem így hajigálja 😊haromt
Ja, kérdés az, hogy mit gondolt a csávó, hogy beállt a drillbe. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Solder megblokkolja az egyik Denver scoutot, aki Butkus díjas volt:
http://www.youtube.com/watch?v=KQVGtrqmy9g&feature=player_embeddedDöme
ez kurva jó 😊

kár hogy az aktív LB-ket meg DL embereket nem így hajigálja 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Solder megblokkolja az egyik Denver scoutot, aki Butkus díjas volt:
http://www.youtube.com/watch?v=KQVGtrqmy9g&feature=player_embedded
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Most pótoltam egy adag mockot az utóbbi napokból, és ahhoz képest, hogy egy időben mindenki egyértelműen Fairley mellett tette le a voksát mint 1/1, most már szinte senkinél sincs ő az első helyen...vassadi27
Erről nem Fairley tehet. 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Most pótoltam egy adag mockot az utóbbi napokból, és ahhoz képest, hogy egy időben mindenki egyértelműen Fairley mellett tette le a voksát mint 1/1, most már szinte senkinél sincs ő az első helyen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó persze. de ezek is durvák azért. Főleg Knile Davisnél aki egyébként szerintem a legtöbbre tartott RB lesz ha lesz draft. Ő ugye nagyon nem speedster RB stílusra.

Wondy Pierre-Louis itt is visszaköszön 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
én még emlékszem erre nem is olyan régről



a kézzel mért idők jelentősen eltérhetnek a géppel mértekhez képest amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jövőre jönnek az igazi workout warriorok. Az Arkansas spring practice-on nyomtak Petrinoék 40 yardokat

1. Jarius Wright WR 4.27
1. Ronnie Wingo Jr. RB 4.27
3. Knile Davis RB 4.29
4. Joe Adams WR 4.30
😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A Portland State pro day-én ott volt egy érdekes WR:
Players from other schools around Oregon participated as well, including Western Oregon wide receiver Demario Ballard (6-5 1/2, 219). He ran 4.48 and 4.51 in the 40-yard dash, had a 35 1/2 vertical leap, 10-8 broad jump, 4.18 short shuttle and 7.13 in the cone drill.

Many scouts had never seen Ballard in action and he could land on a roster as an undrafted free agent.
Egy 15 perces highlights róla:
http://www.youtube.com/watch?v=O-ASYHs9xjM
Ekkora gólyát is ritkán látni 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Hogy-hogy nem draftolta senki sem A.J. Jefferson-t?Amadeus91
Höri leírta pont az általad írt hsz előtt. Bár én életemben nem láttam játszani. De vki nem attól lesz jó futballista, hogy gyors, jók az atlétikus képességei, ha magához a játékhoz segghülye. Usain Boltból se lesz NFL sztár.tüsi91
visszahordóként elég nagy király volt a Fresno-ban, három éven keresztül top10-ben tanyázott KR-ként és a puntokat is ő hordta vissza elég jó százalékkal

ha Scotty McGee elkelhetett a hatodik körben, akkor annyit Jefferson is ért volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hogy-hogy nem draftolta senki sem A.J. Jefferson-t?Amadeus91
Höri leírta pont az általad írt hsz előtt. Bár én életemben nem láttam játszani. De vki nem attól lesz jó futballista, hogy gyors, jók az atlétikus képességei, ha magához a játékhoz segghülye. Usain Boltból se lesz NFL sztár.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Hogy-hogy nem draftolta senki sem A.J. Jefferson-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem AJ Jefferson példája mindenkinek rámutat ismét, hogy ez foci, nem atlétika.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi Höri

Egy kis érdekesség: adott combine kategóriában az idei, a tavalyi és a valaha volt legjobb teljesítmény (vagy valami ahhoz hasonló), és ki hol kelt el utána:

40-Yard Dash
2011 - CB DeMarcus Van Dyke, Miami - 4.28 seconds
2010 - WR Jacoby Ford, Clemson - 4.28 seconds (4th Round, 108th overall pick, Oakland)
Recent Best - 2008 - RB Chris Johnson, East Carolina 4.24 seconds (1st Round, 24th overall pick, Tennessee)

Bench Press
2011 - DT Stephen Paea, Oregon State - 49 reps
2010 - G Mitch Petrus, Arkansas - 45 reps (5th Round, 147th overall pick, New York Giants)
Notable - 2010 - DT Jeff Owens, Georgia - 44 reps (7th Round, 243rd overall pick, Eagles)

Vertical Jump
2011 - TE Virgil Green, Nevada - 42.5 inches
2010 - CB A.J. Jefferson, Fresno State - 44.0 inches (Undrafted)
Notable - 2010 - LB Keenan Clayton, Oklahoma - 41.5 inches (4th Round, 121st overall pick, Eagles)

Broad Jump
2011 - WR Julio Jones, Alabama - 11'-3"
2010 - CB Chris Cook, Virginia - 11'-0" (2nd Round, 34th overall pick, Minnesota)
Recent Best - 2008 - WR Jerome Simpson, Coastal Carolina - 11'-4" (2nd Round, 46th overall pick, Cincinnati)

Three-Cone Drill
2011 - WR Jeff Maehl, Oregon - 6.42 seconds
2010 - WR Scott Long, Louisville - 6.45 seconds (Undrafted)
Notable - Nine of top 15 times since 2006 posted this year.

20-Yard Shuttle
2011 - WR Austin Pettis, Boise State - 3.88 seconds
2010 - CB A.J. Jefferson, Fresno State - 4.00 seconds (Undrafted)
Recent Best - 2006 - DB Jason Allen, Tennessee - 3.81 seconds (1st Round, 16th overall pick, Miami)

60-Yard Shuttle
2011 - CB Buster Skrine, Tennessee-Chattanooga - 10.75 seconds
2010 - CB A.J. Jefferson, Fresno State - 11.04 seconds (Undrafted)
Notable - Skrine's mark is the best since at least 2006.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DeAndre Brown, elkapó mire viheti profik mezőnyében, illetve kb. mikor kellhet el? Csak mert utóbbi időben többször is láttam emlegetve, mint késő középső körös prospectet hozzánk (bár ide minek elkapó..., na lényegtelen).Deny
szerintem rohadt nagy steal 😊

elit recruit volt, így hatalmas meglepetésnek számított, hogy a Southern Miss-be került. Gondolom ebbe az iskolai követelmények is belejátszhattak. Első évében volt egy irtózatos lábtörése a Bowl meccsén, de a következő szezonnyitón már ott volt.

Éretlen, de sok lehetőséget rejt magában mert a felépítése elit. Ha más nem, egy tuti possession WR lehet belőle.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeAndre Brown, elkapó mire viheti profik mezőnyében, illetve kb. mikor kellhet el? Csak mert utóbbi időben többször is láttam emlegetve, mint késő középső körös prospectet hozzánk (bár ide minek elkapó..., na lényegtelen).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma Indiana Pro Day, de nem lesz ott Doss. Külön lesz egyéni workout-ja április hatodikán.

így legalább tudjuk, hogy aki elmegy Bloomingtonba, annak Brewer kell 😛Höri
Ugyan. Chappell. Ha Kaepernick jó akkor ő is 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Liuget a maga 6-2-jével nem alacsony egy kicsit 3-4 DE-nek?empty taxi
Nem feltétlen. Rendszere válogatja, de nem problémás a 6'2, ha gyors a védelem nem pedig mauler. A Steeleersben sztem mindenki 6'3 vagy fölötte, de a Chiefsben sztem a 4 DEből 3 is 6'2 (na, most utnánéztem, és igen, 6'2, és Dorsey 6'1 ráadásul), Csak Tyson Jackson magas, ha jól emlékszem, de ő sem azért van ott. Miheztartás végett: egyik erőssége a DE poszt a védelemnek, de ez egy gyorsaságon alapuló 3-4 (LB is ilyenek, DBk is zúznak keményen, ez elvárás, stb.)

3-4ben ami default magasság 6'3, az a két OLB, azt nehéz kikerülni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma Indiana Pro Day, de nem lesz ott Doss. Külön lesz egyéni workout-ja április hatodikán.

így legalább tudjuk, hogy aki elmegy Bloomingtonba, annak Brewer kell 😛

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Liuget a maga 6-2-jével nem alacsony egy kicsit 3-4 DE-nek?empty taxi
"Though he's not a classic body type fit for the 3-4, Liuget has the disruption skills and athleticism to excel in Dom Capers' scheme at end"
Egyébként Pickett is 6-2, de ő sem az a tipikus 3-4 DE alkat 340 fonttal. Mondjuk Capersnél csak Raji biztos pont, a többiek között jelentős rotáció van playtől függően.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Liuget a maga 6-2-jével nem alacsony egy kicsit 3-4 DE-nek?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem háborodom fel, csak érthetetlen és idegesítő. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért mert megnézünk egy tehetséges helyi srácot, még nem lesz need a DE poszt. 😛 BPA alapján lehet, hogy behúznánk, de szerintem eleve esélytelen, mert kimegy a top 20-ban.
Néztem a Total Accest, ott is ezt írták, Packers Team needs: DE, OL, RB & nickel CB, de elég gyakran feltűnik 1/32-nél Liuget, Heyward, Wilkerson, vagy akár Watt és az indoklás szinte kivétel nélkül az, hogy Jenkins jövője kérdéses. Az lényegtelen, hogy a kieső Jenkins helyére ott van a visszatérő Jolly (akinek a teljesítménye ugyan valamelyest bizonytalan egy év kihagyás után, de tavalyelőtt jobb volt, mint Cullen), vagy a tavalyi szezont IR-en befejező Neal, (akit tavaly a 2.körben éppen Jenkins utódjának draftoltunk).Sanco
de miért kell ezen felháborodni? írnak ordító baromságokat. ezért újságírók.
ha úgy írná le, hogy előtte megkérdezi mccarthyt, hogy mit akarsz draftolni, akkor már kicsit nagyobb értelme van kiakadni, de soha nem tudni mit akar egy edző