NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
a Dolphins jól járna 😛Newman
mert?briareos
sok (drogos) top prospect paradicsomaNewman
ezt alátámasztanád valamivel? 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a Dolphins jól járna 😛Newman
mert?briareos
sok (drogos) top prospect paradicsoma

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
pár csapatnak annyi is lenne ilyen esetben 😊briareos
abszolút nem. tekintve a több 10ezres kínálatot minden évben.haromt
És az ettől még meglévő salary cap-et.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
a Dolphins jól járna 😛Newman
mert?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a Dolphins jól járna 😛

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
hát nem tudom tibi.
itt azért bejátszhatnak olyan faktorok, mint csapat helyzete, kilátások, piac méret, adózási feltételek stb stb.
azért mégis csak a pénz beszél

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pár csapatnak annyi is lenne ilyen esetben 😊briareos
abszolút nem. tekintve a több 10ezres kínálatot minden évben.haromt
most nem feltétlenül a tömegre gondoltam, hanem a prémium játékosokrabriareos
de egyik prémium játékos sem akarna 4.LB-nek menni valahova mondjuk, ha máshol kezdő lehet.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
pár csapatnak annyi is lenne ilyen esetben 😊briareos
abszolút nem. tekintve a több 10ezres kínálatot minden évben.haromt
most nem feltétlenül a tömegre gondoltam, hanem a prémium játékosokra

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pár csapatnak annyi is lenne ilyen esetben 😊briareos
abszolút nem. tekintve a több 10ezres kínálatot minden évben.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
pár csapatnak annyi is lenne ilyen esetben 😊

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
A "trösztellenes per" támadja a draftot is, mégpedig azért, mert nincs verseny a csapatok között minden egyes rookie leigazolásáértgsn
na jó, persze... mennyivel jobb is lenne ha az nfl csapatoknak toboroznia kellene 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pont most beszélt a Duke - VT kosármeccs szünetében Schefter-rel telefonon a stúdióból. Ő is azt mondta, hogy semmi játékosmozgás, semmi egyéb nem történthet a CBA hiányában, de ha jól értettem akkor a draftra azt mondta, hogy meg lesz tartva
több mint 13 éve
gsn 3 548
A "trösztellenes per" támadja a draftot is, mégpedig azért, mert nincs verseny a csapatok között minden egyes rookie leigazolásáért. Emellett a draft szabályozás egy elemét, az "Entering Player Poolt", ami jelenleg nincs érvényben.

Szerintem annyira nem komoly fenyegetés, de majd meglátjuk. Holnap írok bővebben arról, mi van az Antitrust lawsuitban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha draft se lesz, az azért elég gáz. Főleg, hogy már mióta hypeolják az nfl.comon is.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, basszák el még azt a kurva draftot is, nehogy valami jót is kapjon az az idióta, aki nézi őket...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez százalékban kb. mennyire sanszos? Mármint, hogy esetleg elmaradhat az idei draft?Vrijbloed
jelen állás szerint törvénybe ütközik a játékosok jogának lefoglalása, de nem tudok erről egyebet, tegnap olvastam.Höri
Na ez nekem új. Azt hittem, hogy az idei draft betonbiztos.FViktor93
az is volt, amíg a decertifikáció meg nem történt.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nem biztos azértHöri
Ez százalékban kb. mennyire sanszos? Mármint, hogy esetleg elmaradhat az idei draft?Vrijbloed
jelen állás szerint törvénybe ütközik a játékosok jogának lefoglalása, de nem tudok erről egyebet, tegnap olvastam.Höri
Na ez nekem új. Azt hittem, hogy az idei draft betonbiztos.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az idei draft mindenképp meg lesz tartva.FViktor93
nem biztos azértHöri
Ez százalékban kb. mennyire sanszos? Mármint, hogy esetleg elmaradhat az idei draft?Vrijbloed
jelen állás szerint törvénybe ütközik a játékosok jogának lefoglalása, de nem tudok erről egyebet, tegnap olvastam.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Most ha elmarad a szezon, elmarad a draft is ugye? Viszont aki draftra jelentkezett már nem mehet vissza az NCAA-be vagyis 1 évet pihiznek, nem? Hát most erről jutott eszembe, hogy Luck így is sima 1/1 lett volna, de így, +1 évet játszik (és nem sérül meg) jövőre totál 1/1 -re várható. Nem?Amadeus91
Az idei draft mindenképp meg lesz tartva.FViktor93
nem biztos azértHöri
Ez százalékban kb. mennyire sanszos? Mármint, hogy esetleg elmaradhat az idei draft?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most ha elmarad a szezon, elmarad a draft is ugye? Viszont aki draftra jelentkezett már nem mehet vissza az NCAA-be vagyis 1 évet pihiznek, nem? Hát most erről jutott eszembe, hogy Luck így is sima 1/1 lett volna, de így, +1 évet játszik (és nem sérül meg) jövőre totál 1/1 -re várható. Nem?Amadeus91
Az idei draft mindenképp meg lesz tartva.FViktor93
nem biztos azért

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Most ha elmarad a szezon, elmarad a draft is ugye? Viszont aki draftra jelentkezett már nem mehet vissza az NCAA-be vagyis 1 évet pihiznek, nem? Hát most erről jutott eszembe, hogy Luck így is sima 1/1 lett volna, de így, +1 évet játszik (és nem sérül meg) jövőre totál 1/1 -re várható. Nem?Amadeus91
Luckról
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2117


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most ha elmarad a szezon, elmarad a draft is ugye? Viszont aki draftra jelentkezett már nem mehet vissza az NCAA-be vagyis 1 évet pihiznek, nem? Hát most erről jutott eszembe, hogy Luck így is sima 1/1 lett volna, de így, +1 évet játszik (és nem sérül meg) jövőre totál 1/1 -re várható. Nem?Amadeus91
Az idei draft mindenképp meg lesz tartva.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Most ha elmarad a szezon, elmarad a draft is ugye? Viszont aki draftra jelentkezett már nem mehet vissza az NCAA-be vagyis 1 évet pihiznek, nem? Hát most erről jutott eszembe, hogy Luck így is sima 1/1 lett volna, de így, +1 évet játszik (és nem sérül meg) jövőre totál 1/1 -re várható. Nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valószínű akkor lottó lesz
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Most pótoltam egy adag mockot az utóbbi napokból, és ahhoz képest, hogy egy időben mindenki egyértelműen Fairley mellett tette le a voksát mint 1/1, most már szinte senkinél sincs ő az első helyen...vassadi27
Erről nem Fairley tehet. 😊Sobri Jóska
Nyilván; de nem is mondtam, hogy őt hibáztatom érte.