NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Ha esetleg volt már, akkor bocs.

Quarterback Wonderlic Scores Released: Updating The 26-27-60 Formula

Ponder, Gabbert, Dalton és McElroy felel meg a 26-27-60-as formulának.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
más
Blaine Sumner (Colorado School of Mines) DT, 52-t nyomott fekve a pro dayen.
6'1, 335 fontos NoseHöri
hmm.
majd UDFA-n rámegyek. Persze nem az 52 miatt, hanem mert Colorado Mines 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
persze, lehet ezer ellenpéldát felhozni, de akinek papírja van róla, hogy Ogli G okosabb nála egy teszt alapján, az nálam alapból elásta magát irányítóként...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wonderlics are booksmart/ processing tests. Peyton Manning + Drew Brees each scored 28. Elway 29. Marino + Jim Kelly each 15

más
Blaine Sumner (Colorado School of Mines) DT, 52-t nyomott fekve a pro dayen.
6'1, 335 fontos Nose

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
21 pontot ért el Ogli Wonderlichen. És ez 15 000 dollárba került
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézegetem, olvasgatom az előre jelzéseket egy ideje már, de szinte minden szakértő offense párti Redskins szemszögből. Nagy meglepi lenne, ha a D-be húznánk 1/10-re?apeszos
Special teamsen kívül nincs olyan, hogy meglepetés a Redskinsnél 1/10-re. Szerintem mondjuk annyiból egyszerűsíthető a kérdés, hogy vajon melyik irányító lesz elég szimpatikus nekik, és őt trade down után az első kör második felében, vagy egyből 1/10-re húzzák.DoM
Erről van szó. Viszont nem értem az elemzők makacs ragaszkodását az offense-hez. Való igaz, a béka segge alatt van, de Shanahan majdnem minden megmozdulása védelem felépítése felé mutat, ami igazából nem baj, sőt. A trade down most egyenlőre csak egy jövőbeli pick-el lehetséges, amiből nem állunk valami jól, de ha mondjuk addigra megszűnik a lockout akkor McNabb lehet alternatíva, akár előrébb is. QB-val állunk a legszarabbul az igaz. McNabb ugye megy, Grossmannak nincs szerződése, lockout alatt nem is lesz..... Ki lehet az a QB aki esetleg kezdhetne is, ha azt húzunk? Gabbert? Newton? Locker? Kaepernick? Mallett, vagy Ponder?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nézegetem, olvasgatom az előre jelzéseket egy ideje már, de szinte minden szakértő offense párti Redskins szemszögből. Nagy meglepi lenne, ha a D-be húznánk 1/10-re?apeszos
Special teamsen kívül nincs olyan, hogy meglepetés a Redskinsnél 1/10-re. Szerintem mondjuk annyiból egyszerűsíthető a kérdés, hogy vajon melyik irányító lesz elég szimpatikus nekik, és őt trade down után az első kör második felében, vagy egyből 1/10-re húzzák.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Chris Mortensen szerint Newton több pontot ért el a Wonderlicen, mint Locker
http://twitter.com/jjncaa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézegetem, olvasgatom az előre jelzéseket egy ideje már, de szinte minden szakértő offense párti Redskins szemszögből. Nagy meglepi lenne, ha a D-be húznánk 1/10-re?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nem lennék feltétlenül elégedett, ha ebböl a szar ilb classbòl hoznànk embert koràn.tenorx
Nekünk a Herzlich, Sheppard, Irving hármasból kell vki a 2-4. körben. Belőlük nagyon jó 3-4 ILB lehet sztem. Sheppard pro day-én nem véletlenül volt ott Tomlin és Colbert is.

Amúgy tegnap volt az Illinois pro day-e. Martez Wilson Rob Rang szerint (http://rob-rang.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/13682485/27938664) gyengus volt. Én nagyon nem örülnék ha őt draftolnánk, egyáltalán nem tetszik a játéka, mert vhogy nekem nem elég fizikális.
Két nagy kedvencem, Liuget és LeShoure viszont nagyon jól szerepelt: Liuget és LeShoure videó a pro day-ről
LeShoure elég zorallul néz ki 😊. Az egy kezes elkapása nem volt csúnya.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem lennék feltétlenül elégedett, ha ebböl a szar ilb classbòl hoznànk embert koràn.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
JJ
Észre sem lehetne venni egy stukkert... 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Új mockdraft "Mocking Dan"-től:
http://www.mockingthedraft.com/2011/3/15/2052896/updated-2011-nfl-mock-draftiktriad
Tetszik, nagyon is 😀

Mondjuk eleje szokásos vicces, de hát kell az újdonság, de az Eagles-nél minden a legjobb! Az is érdekes egyébként, hogy PP "csak" hetedik, unFairley nyolcadik és hogy Lions OT-t húz. Fins QB pick mondjuk jópofa.Deny
Nekem nagyon nem bejövős.

Hogy a Steelers első körben MLB-t húz? :o Ritka nagy ostobaság... (ez még a Pouncey-picken is túltesz 😛 )

Igaz, hogy újdonság az van benne bőven, de szerintem tele van hülyeséggel.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 181 — Vikings fan
Új mockdraft "Mocking Dan"-től:
http://www.mockingthedraft.com/2011/3/15/2052896/updated-2011-nfl-mock-draftiktriad
Nem vagyok híve az End draftunknak,de ha Bowers odáig lecsúszik ám legyen. Bowers , Allen duó durva lenne.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Iowában 2 pro day is lesz mert az első ütközik egy tulajdonos találkozóval.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Új mockdraft "Mocking Dan"-től:
http://www.mockingthedraft.com/2011/3/15/2052896/updated-2011-nfl-mock-draftiktriad
Tetszik, nagyon is 😀

Mondjuk eleje szokásos vicces, de hát kell az újdonság, de az Eagles-nél minden a legjobb! Az is érdekes egyébként, hogy PP "csak" hetedik, unFairley nyolcadik és hogy Lions OT-t húz. Fins QB pick mondjuk jópofa.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új mockdraft "Mocking Dan"-től:
http://www.mockingthedraft.com/2011/3/15/2052896/updated-2011-nfl-mock-draft
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
van még kérdés? 😊
braxa88
😀 😂 😀 😂 😀 😂 😀 😂 😀 😂 :o 😂 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
van még kérdés? 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
TYT-ről szedhető a "Path to the Pros" műsor első része, mely Dane Sanzenbacher (WR, Ohio State), Stefen Wisniewski (OL, Penn State), J.J. Watt (DE, Wisconsin) és Quentin Davie (LB, Northwestern) segítségével tekint be a színfalak mögé, a játékosok utját bemutatva a Combine-ig és azon túl

+ ajánlom még ugyaninnen a "Friday Nights in America" dokufilmet a középiskolai futballról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
A Pittsburgh pro-dayt valahol nem lehetne nézni? Kiváncsi vagyok, h Lewis tud-e javítani a megítélésén.

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
http://www.walterfootball.com/draft2011.php
Új walter-os mock.

Bazzani
Kendall Hunter is not Sproles, but he's a pass-catching, change-of-pace back who could serve as a substitute.
Ez úgy jön ki, mintha Hunter szarabb lenne mint Sproles.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.walterfootball.com/draft2011.php
Új walter-os mock.
Én konkrétan hánynék ha ez lenne a Lions draft, de vitaalapnak jó lehet. 😉

Newton 1/1
Baldwin első kör
Kaepernick 2/2
hirtelenBazzani
Kaepernick to Bills simán jó 😀

Amúgy Pats szempontból nem rossz. Bár Pouncey helyet jöhetne más.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
http://www.walterfootball.com/draft2011.php
Új walter-os mock.
Én konkrétan hánynék ha ez lenne a Lions draft, de vitaalapnak jó lehet. 😉

Newton 1/1
Baldwin első kör
Kaepernick 2/2
hirtelenBazzani
BPA-n(!?) behúzzuk Baldwint, mert kevés a needünk, viszont arra az egy igazi needre, amink van, arra nem húznánk be Ayers, akit véletlenül a következő pick-kel visz a Pats. 😂
Houston - Saints :o
A 2. körben Dalton, Dowling, Sash meglepő, bár Daltont még el is tudom képzelni.
2/32 megint DE - Jenkins miatt... 😊
Tovább nem olvastam!