NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tyron Smith hol kelhet el? Mert gondolom hozzánk már nem fog csúszni.. 😊
És ahogy elnézem, Őt vélik a legjobb OT-nek idén, az is valóban?Stez
A drafton kelhet el.
De azért az ,hogy fizikális szörny, nem feltétlen győzi meg a tulajok többségét, és az ,hogy prospect listákon most épp ő a tuti befutó, az meg még ennyire sem. Nem most kell kifejtenem, hogy mennyire komolyan veszi egy vezetés azt, hogy ne szórja pénzt, hiába milliárdos üzletről beszélünk. ÉS valakit TOP 15ben elvinni az nagy kiadás, és kockázat. Sztem ahhoz túl nagy, hogy egy Tyron Smith féle project beleférjen. De persze mindig vannak akiknek semmi nem drága ha tetszik egy arc. Viszont tavaly például az Oklandhez is vártak Bruce Campbell OT-t első körbe (a Raidershez, és másodikra úgy általában.), és ment is, csak negyedikben.ulpianus
én Robilluma véleményére lennék kiváncsi,ő Tyron legnagyobb fanja(?),biztos meg van rá az oka,hogy miért 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ezt kapjátok ki
http://twitter.com/Bowl_hu/status/50943700909572096JJ
Hát ez hülye. Mindenesetre elég furcsa az idei draft, a tavalyi egy cseppett kiszámíthatóbb volt.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
ezt kapjátok ki
http://twitter.com/Bowl_hu/status/50943700909572096


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van 2 abszolút kiemelkedő WR. Utána semmi. csak második körösök. Abból is max 3-4 van. Bár igaz hogy a WR-ek között még úgy ahogy találni később is elfogadható játékost.

a DE class erős. csak hát az NFL nem 4-3as DE-kre éhes, hanem 3-4es OLB-re és annak nem mindenki fog megfelelni, sőt.

a CB még elfogadható, bár az első 5-6 ember után totálisan 0 játékosokat hypeolnak

az egész classban jó ha összesen van 3 nose tackle, 3 technique 2.kör közepe után senki.
Klasszikus 43as OLB jó ha kettő van értelmes.

ha lehet ilyet és pontozni kéne a posztok erősségét 10es skálán akkor
QB: 3, RB: 8, WR: 6, TE: 2, OT: 5, OG: 6, C: 6
43DE: 8
43DT: 5
34DE: 6
NT: 2
43OLB: 2
ILB: 5
34OLB: 3
CB: 7
S: 2
K/P: 9
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
cb se gáz meg wr se, legalábbis vannak egész pofásak 😊
mondjuk tavaly mindenki hogy odavolt, hogy milyen szar class, de majd az idei, na az jó lesz, erre most meg az elmúlt 6 év legszarabbjának van aposztrofálva 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nekem a középső-hátsó körös arcok nem tetszenek. nincsnek igazán nagy sleeperek, max az RB-k között. sok olyan poszt van ahol az első kör után totál homályharomt
lassan megéljük pl., hogy TE-ket közvetlenül a kosárcsapatokból fognak draftolni 😂 😊JJ
a TE class az valami vicc. az OT-król ne is beszéljünk az első 5-6 ember után. safetyk katasztrófa.

Komolyan az RB mellett a legerősebb poszt idén a P/Kharomt
DE class azért elég jó
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Tyron Smith hol kelhet el? Mert gondolom hozzánk már nem fog csúszni.. 😊
És ahogy elnézem, Őt vélik a legjobb OT-nek idén, az is valóban?Stez
A drafton kelhet el.
De azért az ,hogy fizikális szörny, nem feltétlen győzi meg a tulajok többségét, és az ,hogy prospect listákon most épp ő a tuti befutó, az meg még ennyire sem. Nem most kell kifejtenem, hogy mennyire komolyan veszi egy vezetés azt, hogy ne szórja pénzt, hiába milliárdos üzletről beszélünk. ÉS valakit TOP 15ben elvinni az nagy kiadás, és kockázat. Sztem ahhoz túl nagy, hogy egy Tyron Smith féle project beleférjen. De persze mindig vannak akiknek semmi nem drága ha tetszik egy arc. Viszont tavaly például az Oklandhez is vártak Bruce Campbell OT-t első körbe (a Raidershez, és másodikra úgy általában.), és ment is, csak negyedikben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
gsn 3 548
Tyron Smith hol kelhet el? Mert gondolom hozzánk már nem fog csúszni.. 😊
És ahogy elnézem, Őt vélik a legjobb OT-nek idén, az is valóban?Stez
Combine-ig nem így volt, akkor ránéztek a méreteire illetve a testfelépítésére, és azóta ő az OT prototípusa. Az senkit sem zavar, hogy collegeban nem kezdett soha LT poszton, vagy éppen annyira domináns se volt.

A tavalyi classban nálam négyen, tavalyelőtt szintén négyen, azelőtt meg a Long classban hatan biztosabb és jobb játékosok voltak szerintem, mint a most hypeolt Smith.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Tyron Smith hol kelhet el? Mert gondolom hozzánk már nem fog csúszni.. 😊
És ahogy elnézem, Őt vélik a legjobb OT-nek idén, az is valóban?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem az az egyszerűbb kérdés, hogy kiben nem látjuk a bust esélyt. Az első körös prospectek idén szinte mind tele vannak kérdésekkel, vagy személyiségük miatt, vagy képesség terén vannak bizonytalanságok.
Szerintem messze a leggyengébb class ez az idei az elmúlt hat évben.gsn
nekem a középső-hátsó körös arcok nem tetszenek. nincsnek igazán nagy sleeperek, max az RB-k között. sok olyan poszt van ahol az első kör után totál homályharomt
lassan megéljük pl., hogy TE-ket közvetlenül a kosárcsapatokból fognak draftolni 😂 😊JJ
a TE class az valami vicc. az OT-król ne is beszéljünk az első 5-6 ember után. safetyk katasztrófa.

Komolyan az RB mellett a legerősebb poszt idén a P/K
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Szerintem az az egyszerűbb kérdés, hogy kiben nem látjuk a bust esélyt. Az első körös prospectek idén szinte mind tele vannak kérdésekkel, vagy személyiségük miatt, vagy képesség terén vannak bizonytalanságok.
Szerintem messze a leggyengébb class ez az idei az elmúlt hat évben.gsn
nekem a középső-hátsó körös arcok nem tetszenek. nincsnek igazán nagy sleeperek, max az RB-k között. sok olyan poszt van ahol az első kör után totál homályharomt
lassan megéljük pl., hogy TE-ket közvetlenül a kosárcsapatokból fognak draftolni 😂 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem az az egyszerűbb kérdés, hogy kiben nem látjuk a bust esélyt. Az első körös prospectek idén szinte mind tele vannak kérdésekkel, vagy személyiségük miatt, vagy képesség terén vannak bizonytalanságok.
Szerintem messze a leggyengébb class ez az idei az elmúlt hat évben.gsn
nekem a középső-hátsó körös arcok nem tetszenek. nincsnek igazán nagy sleeperek, max az RB-k között. sok olyan poszt van ahol az első kör után totál homály
több mint 13 éve
gsn 3 548
Szerintem az az egyszerűbb kérdés, hogy kiben nem látjuk a bust esélyt. Az első körös prospectek idén szinte mind tele vannak kérdésekkel, vagy személyiségük miatt, vagy képesség terén vannak bizonytalanságok.
Szerintem messze a leggyengébb class ez az idei az elmúlt hat évben.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Én Solderben érzek erős bustgyanút.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Ha hozzánk kerül: Green. QB nélkül nehéz lesz neki....apeszos
Mert Megatron rossz attól, hogy a csapat rossz volt? Lehet kimagasló egy WR jó QB nélkül is, max nem dönt statotak, meg nem nyer. De mindenki tudja, hogy nem ő szállt rossz bustra. Persze rossz érzés és nehéz tovább hajtani, koncentrálni. Sivatagi Fitznek is ez a gondja mostanság, hogy rendeltetésszerű QBt akar, de attól tudjuk, hogy ő az egyik legjobb, ha kap végül, ha nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
unFairleynek én nem jósolok túl fényes nfl karriert, a rengeteg pénzbünti és egyéb marhaságok miatt 2 év után olyan szinten szarni fog az egészbe h az hihetetlen. olyan jmres utat képzelek neki.kristof
sztem nagyon tul van értekelve az ő karakerproblémái. james harrison is minden nap büntetik mégis elit játékos. Fairley is nagyon jó lesz
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha hozzánk kerül: Green. QB nélkül nehéz lesz neki....apeszos
nálatok 2 is van 😛Höri
Még..... 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha hozzánk kerül: Green. QB nélkül nehéz lesz neki....apeszos
nálatok 2 is van 😛

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha hozzánk kerül: Green. QB nélkül nehéz lesz neki....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
unFairleynek én nem jósolok túl fényes nfl karriert, a rengeteg pénzbünti és egyéb marhaságok miatt 2 év után olyan szinten szarni fog az egészbe h az hihetetlen. olyan jmres utat képzelek neki.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
bailey annyit esett h bőven lesznek nagyon bustok nála.
és nem lesz bust úgysem 😀

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Bailey. Bár ő már nem lesz elsőkörös szerintem.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, egy kis közvélemény kutatás. Szerintetek a potenciálisan első körbe várt játékosok közül, ha az irányítókat nem vesszük, kiben van a legnagyobb bust lehetőség és miért? (QB-kal együtt gondolom Cam aratna.)
Szerintem, és rögtön magam ellen beszélek, vagyis egyik kedvencem ellen, Aldon Smith-ben. Szerintem nem fogja megtalálni a helyét a profik között, se DE-ként, se OLB-ként nem fog beválni. Olyan tipikus, college szinten király volt, NFL-ben nem fog menni játékosnak vélem. De azért szurkolok neki.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
kompenzációs pick osztás pénteken!Höri
Idén nem lesz előrejelzés AdamJT13-tól.
http://adamjt13.blogspot.com/

Akit viszont érdekel, hogy egy fel/letrade mibe fájna, tök jó az a 17 éves összesített fel/letrade-lista a második bejegyzés végén.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kompenzációs pick osztás pénteken!