NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Milyen nevesebb WR-ek ellen játszott Jimmy Smith?
Egyre egyértelműbb számomra, hogy ő lesz az 1/13.
Tehát ez a jó teljesítmény csak azért volt mert gyengébbek voltak az ellen WRei vagy a jobbak ellen is jól ment neki?Bazzani
blackmon, broyles, dez bryant AJ Green na meg eleve BIG12. tehát szar nem lehetett 😛haromt
Tehát fogta (gondolom nem rosszul) a tavalyi az idei és a jövő évi egyik legjobb WR-t.
Azért ez nem rossz ajánlólevél.
Nem csodálom,hogy leszarják a Lionsnál a karakterproblémákat.

Miben jobb Amukamara mint Smith?

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kösszke 😊

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
a Lions mit követett el, hogy bukta a 7. körösét és kicserélték a KC-vel az ötödik körösét?Wyatt
szabotázs 😊
Gunther Cunningham DC a Chiefstől a Lionshoz ment, és szabálytalanul környékezte meg pár volt játékosát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Milyen nevesebb WR-ek ellen játszott Jimmy Smith?
Egyre egyértelműbb számomra, hogy ő lesz az 1/13.
Tehát ez a jó teljesítmény csak azért volt mert gyengébbek voltak az ellen WRei vagy a jobbak ellen is jól ment neki?Bazzani
blackmon, broyles, dez bryant AJ Green na meg eleve BIG12. tehát szar nem lehetett 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Lions mit követett el, hogy bukta a 7. körösét és kicserélték a KC-vel az ötödik körösét?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Milyen nevesebb WR-ek ellen játszott Jimmy Smith?
Egyre egyértelműbb számomra, hogy ő lesz az 1/13.
Tehát ez a jó teljesítmény csak azért volt mert gyengébbek voltak az ellen WRei vagy a jobbak ellen is jól ment neki?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mire kaptunk mi compensatoryt? jár az elbaszott tradek után is vagy mi?

fogalmam sincs ki ment el tőlünk mint UFA. Vonnie Holliday? szerintem őt is kivágtuk Chris Simms?haromt
Ben HamiltonHöri
ja tényleg. már el is felejtettem pedig az egyik kedvenc OL-em
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mire kaptunk mi compensatoryt? jár az elbaszott tradek után is vagy mi?

fogalmam sincs ki ment el tőlünk mint UFA. Vonnie Holliday? szerintem őt is kivágtuk Chris Simms?haromt
Ben Hamilton

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mire kaptunk mi compensatoryt? jár az elbaszott tradek után is vagy mi?

fogalmam sincs ki ment el tőlünk mint UFA. Vonnie Holliday? szerintem őt is kivágtuk Chris Simms?
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ben Watsonért adhattak volna szerintem.Schleck
mert nektek nincs elég 😛Höri
Minél több van, annál többet lehet eltradelni jövőre 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ben Watsonért adhattak volna szerintem.Schleck
mert nektek nincs elég 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ben Watsonért adhattak volna szerintem.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2011 NFL Draft compensatory picks
Rd No./Overall Team
3 33/97 Carolina
4 33/130 Tennessee
4 33/131 Green Bay
5 33/164 Baltimore
5 34/165 Baltimore
6 33/198 N.Y. Giants
6 34/199 Kansas City
6 35/200 Minnesota
6 36/201 San Diego
6 37/202 N.Y. Giants
6 38/203 Carolina
7 33/233 San Diego
7 34/234 Miami
7 35/235 Minnesota
7 36/236 Philadelphia
7 37/237 Tampa Bay
7 38/238 San Francisco
7 39/239 Philadelphia
7 40/240 Oakland
7 41/241 Seattle
7 42/242 New Orleans
7 43/243 Carolina
7 44/244 Buffalo
7 45/245 Cincinnati
7 46/246 Denver
7 47/247 Cleveland
7 48/248 Arizona
7 49/249 San Francisco
7 50/250 Tennessee
7 51/251 Dallas
7 52/252 Washington
7 53/253 Houston

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a project játékosok értéke éppen hogy csökkenne ha elmarad a a szezon ugyanis ha nincs CBA, akkor nincs edzés.

márpedig lehet valakiben óriási potenciál, a halastó partján vagy a habparty közepén nem tudják ezt előhozni belőle.
akkor már inkább egy biztosabb húzás, aki nem felejti el 1 év alatt, amit eddig tanítottak neki.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolkodhatnak-e úgy egyes csapatoknál, hogy az esetlegesen elmaradó szezon miatt, nem feltétlenül kell azonnal bevethető játékost draftolni? Próbálhatnak-e olyan játékost húzni aki esetleg még nem annyira kiforrott, de megfelelő időráfordítással -megítélésük szerint-, jobb lehet a későbbiekben, mint az a társa akit jelenleg előrébb rangsorolnak?Zolika
Az ilyen ember mindig rosszabb is. Tehát lehet ,hogy majd egyszer jó, de leginkább most nem az. Vagyis akkor lenne ennek értelme, ha egy idősebb jó játékost cserélsz rosszabb ,de talán majd egyszer jobb játékosra. Két fiatal közül (ahol mindkettőben van rizikó csak egyikben kicsi másikban nagy), azt kell vinni, ha az áruk megegyezik (márpedig a pick u.a. tehát megegyezik). amelyik jobb. Nagyon kevés játékos van, aki most jó de fejlődésképtelen. Ők nem is első körösek, szal helyettük meg pláne rossz projecteket lehet húzni.

És még annyit, hogy sok szurkoló a kedvenc csapata rossz játékosait nem rossznak látja, hanem projectnek. Most hoztuk és rossz, de nem úgy ,hanem csak még nem fejlődött eleget 16 meccs alatt, mert izé a hozé, de jövőre ha király volna, akkor a mellette álló is jobb volna, és akkor hozunk egy Istent másik oldalra és jó is. Tehát úgy tűnhet, mintha a procjectek beválnának idővel, de igazából többnyire nem, sajnos. Ettől még el fognak kelni, de direkt növelni a kockázatot értelmetlen. Mert nem kapsz semmit cserébe. A nem project is fejlődhet ha elmarad szezon.ulpianus
Mondjuk ebbe en olyan szempontbol gondoltam bele h egy adott csapat mivel ugy all hozza h jovore ugysem lesz szezon tehat semmi jelentosege nincs h milyen osszetetelu a roster ezert vegigbpazza a draftot. jovore ugyis lesz draft es akkor lesz jelentosege h milyen poszton kik vannak es hanyan.
hosszutavon szvsz ezzel sokat lehetne nyerni csak sztem nincs olyan csapat aki ezt megmeri huzni elvegre sztem mindenki bizik abban legkesobb jovo januarig h lesz szezon ugy meg az mar nem olyan jo vicc h jatszani is kene az adott emberanyaggal.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van új draftcountdown mock.
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

tenorx
Miért Tyron Smith miééééééééééért?
Valamelyik marha elkezdte ezt a hülyeséget a többi meg folytatja.


Lions | GM does not really see OL as big need

Wed, 23 Mar 2011 13:47:20 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew said he does not see the offensive line as a big need for the team because it only gave up 27 sacks in 2010 and believes the injuries to the team's quarterbacks were not the offensive line's fault, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. "I read one article, I said, 'This guy doesn't know what he's talking about,' " Mayhew said. "Then I read another one, and I thought, 'Wait a minute, they're all saying the same thing.' They're all saying that's an issue for us, that that's a problem for us. I think they make a connection between the injuries and the ability to protect the quarterback, when that may not be a correct assumption. ... Sometimes injuries just happen, and you just get a bunch of things at the same time."

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Gondolkodhatnak-e úgy egyes csapatoknál, hogy az esetlegesen elmaradó szezon miatt, nem feltétlenül kell azonnal bevethető játékost draftolni? Próbálhatnak-e olyan játékost húzni aki esetleg még nem annyira kiforrott, de megfelelő időráfordítással -megítélésük szerint-, jobb lehet a későbbiekben, mint az a társa akit jelenleg előrébb rangsorolnak?Zolika
Az ilyen ember mindig rosszabb is. Tehát lehet ,hogy majd egyszer jó, de leginkább most nem az. Vagyis akkor lenne ennek értelme, ha egy idősebb jó játékost cserélsz rosszabb ,de talán majd egyszer jobb játékosra. Két fiatal közül (ahol mindkettőben van rizikó csak egyikben kicsi másikban nagy), azt kell vinni, ha az áruk megegyezik (márpedig a pick u.a. tehát megegyezik). amelyik jobb. Nagyon kevés játékos van, aki most jó de fejlődésképtelen. Ők nem is első körösek, szal helyettük meg pláne rossz projecteket lehet húzni.

És még annyit, hogy sok szurkoló a kedvenc csapata rossz játékosait nem rossznak látja, hanem projectnek. Most hoztuk és rossz, de nem úgy ,hanem csak még nem fejlődött eleget 16 meccs alatt, mert izé a hozé, de jövőre ha király volna, akkor a mellette álló is jobb volna, és akkor hozunk egy Istent másik oldalra és jó is. Tehát úgy tűnhet, mintha a procjectek beválnának idővel, de igazából többnyire nem, sajnos. Ettől még el fognak kelni, de direkt növelni a kockázatot értelmetlen. Mert nem kapsz semmit cserébe. A nem project is fejlődhet ha elmarad szezon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Gondolkodhatnak-e úgy egyes csapatoknál, hogy az esetlegesen elmaradó szezon miatt, nem feltétlenül kell azonnal bevethető játékost draftolni? Próbálhatnak-e olyan játékost húzni aki esetleg még nem annyira kiforrott, de megfelelő időráfordítással -megítélésük szerint-, jobb lehet a későbbiekben, mint az a társa akit jelenleg előrébb rangsorolnak?

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ha már OT, akkor a prototípus RT-nek tetszelgő Cariminél nincs jobb alternatíva (mivel Vollmer már megmutatta, hogy tud a vakoldalon játszani, teljesen felesleges a támadófal legnagyobb kihívást jelentő posztjára kísérletezgetni), és nem is annyira lutri mint T. Smith. Csak upside-ra meg nem lehet top20-ban ész nélkül draftolni.DoM
Sztem ti nem szoktatok ész nélkül falembereket draftolni. Majd kiderül, h ki mennyire tetszik a stábnak. Azért, mert mi nem tudjuk megítélni innen a fotelből, h mit tud, attól még nem biztos, hogy akkora lutri a srác, mint amekkorának mindenki kikiáltja. Carimi persze 4 éve kezdő, őt könnyebb megítélni, az egyszer szent.

Ha már Pats és OL draft, akkor a BC pro day-éről:
The Patriots had four representatives in attendance -- Scarnecchia, director of college scouting Jon Robinson, assistant director of college scouting Brian Smith and Bill Belichick's right-hand man, Berj Najarian -- at least two more than any of the other 16 teams in attendance.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha már OT, akkor a prototípus RT-nek tetszelgő Cariminél nincs jobb alternatíva (mivel Vollmer már megmutatta, hogy tud a vakoldalon játszani, teljesen felesleges a támadófal legnagyobb kihívást jelentő posztjára kísérletezgetni), és nem is annyira lutri mint T. Smith. Csak upside-ra meg nem lehet top20-ban ész nélkül draftolni.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Pats is viheti, ha Vollmerben RT-ként gondolkodnak mert Light még elkaristol egy ideig előtte, vagy akár a jobb oldalon is kiköthet, ha Vollmer átmegy a vakoldalra. Ők ráadásul elég sok zone blockingot nyomnak (a draw playeknél szinte mindig), ahol remek lehet.
A lényeg, hogy ebben a paliban én inkább a további upside-ot látom, nem a bustot, mert a technikája sztem jó.Robilluma
Ez így kicsit sánta nekem, mert Light egyszerűen nem képes RT-t játszani. És nem is fog soha a Patriotsban, hiába jobb futásblokkolásban.Schleck
sztem felreertetted. azt mondja h amig light jatszik ltt addig smith siman jo project lehetne mogotte
es vollmer addig rtt jatszana mint az elmult szezonban.
ha meg light esetleges visszavonulasaval megis atraknak vollmert rtbol a tuloldalra akkor smith rtkent is patent lehetne.Fake
Most ezt nem Lightra értette? Egyébként egyetértek az érvelésével, sőt bőven jobban örülnék neki, mint puncinak vagy valami korai RB-nek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Pats is viheti, ha Vollmerben RT-ként gondolkodnak mert Light még elkaristol egy ideig előtte, vagy akár a jobb oldalon is kiköthet, ha Vollmer átmegy a vakoldalra. Ők ráadásul elég sok zone blockingot nyomnak (a draw playeknél szinte mindig), ahol remek lehet.
A lényeg, hogy ebben a paliban én inkább a további upside-ot látom, nem a bustot, mert a technikája sztem jó.Robilluma
Ez így kicsit sánta nekem, mert Light egyszerűen nem képes RT-t játszani. És nem is fog soha a Patriotsban, hiába jobb futásblokkolásban.Schleck
sztem felreertetted. azt mondja h amig light jatszik ltt addig smith siman jo project lehetne mogotte
es vollmer addig rtt jatszana mint az elmult szezonban.
ha meg light esetleges visszavonulasaval megis atraknak vollmert rtbol a tuloldalra akkor smith rtkent is patent lehetne.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Pats is viheti, ha Vollmerben RT-ként gondolkodnak mert Light még elkaristol egy ideig előtte, vagy akár a jobb oldalon is kiköthet, ha Vollmer átmegy a vakoldalra. Ők ráadásul elég sok zone blockingot nyomnak (a draw playeknél szinte mindig), ahol remek lehet.
A lényeg, hogy ebben a paliban én inkább a további upside-ot látom, nem a bustot, mert a technikája sztem jó.Robilluma
Ez így kicsit sánta nekem, mert Light egyszerűen nem képes RT-t játszani. És nem is fog soha a Patriotsban, hiába jobb futásblokkolásban.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt kapjátok ki
http://twitter.com/Bowl_hu/status/50943700909572096JJ
Hát ez hülye. Mindenesetre elég furcsa az idei draft, a tavalyi egy cseppett kiszámíthatóbb volt.tenorx
Dilfert nem lehet komolyan venni mert a saját tudását mértékadónak érzi 😀

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tyron Smith hol kelhet el? Mert gondolom hozzánk már nem fog csúszni.. 😊
És ahogy elnézem, Őt vélik a legjobb OT-nek idén, az is valóban?Stez
A drafton kelhet el.
De azért az ,hogy fizikális szörny, nem feltétlen győzi meg a tulajok többségét, és az ,hogy prospect listákon most épp ő a tuti befutó, az meg még ennyire sem. Nem most kell kifejtenem, hogy mennyire komolyan veszi egy vezetés azt, hogy ne szórja pénzt, hiába milliárdos üzletről beszélünk. ÉS valakit TOP 15ben elvinni az nagy kiadás, és kockázat. Sztem ahhoz túl nagy, hogy egy Tyron Smith féle project beleférjen. De persze mindig vannak akiknek semmi nem drága ha tetszik egy arc. Viszont tavaly például az Oklandhez is vártak Bruce Campbell OT-t első körbe (a Raidershez, és másodikra úgy általában.), és ment is, csak negyedikben.ulpianus
én Robilluma véleményére lennék kiváncsi,ő Tyron legnagyobb fanja(?),biztos meg van rá az oka,hogy miért 😊Newman
Igen ő project játékos, ez nem is kérdés. RT volt, de LT-ben lenne ideális az atletikussága miatt. Ez pedig mindig necces egy kicsit. Így - az általánosan elfogadott elv alapján, miszerint project playa nem való top15-be - én sem nagyon tudom, h hol fog kimenni. Mégis azt mondom, h inkább a 10-hez közelebb, mint a 30-hoz. Mert ő nem "csak" egy atléta, mint pl Selvish Capers volt tavaly, hanem egy jó játékos is. A maga 280 fontjával is remekül blokkolta a futást a jobb oldalon, mert baromi jó a technikája. (Most ugye már 305 körül mozgott, mondjuk a pro day-ére kíváncsi leszek nagyon.) Passz ellen pedig határ a csillagos ég. Nyers a pali, így nem biztos, h megéri olyan csapatnak behúzni, aki azonnal bevethető LT-t keres (a lockout miatti kevesebb workout sem segít), de akinek nem azonnal kell vki, mert egy ideig van alternatívája, az simán viheti korán. A Lions-nál pl Backus mögé jó lenne néhány meccs erejéig, aztán beugorhatna. És akár Cherilus helyére is mehet. A Pats is viheti, ha Vollmerben RT-ként gondolkodnak mert Light még elkaristol egy ideig előtte, vagy akár a jobb oldalon is kiköthet, ha Vollmer átmegy a vakoldalra. Ők ráadásul elég sok zone blockingot nyomnak (a draw playeknél szinte mindig), ahol remek lehet.
A lényeg, hogy ebben a paliban én inkább a további upside-ot látom, nem a bustot, mert a technikája sztem jó.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!