NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri: A Giants topicban már szó volt róla, de Martez Wilsont senki nem merte be("rém")álmodni nekünk, rajtam kívül. Az Ayers pick esélyét ennyire elvetted vagy ha nem OT-t [ami ha Castonzo kimegy reális] akkor mint BPA: Jimmy Smith?salander
Ayers-t én sose tartottam túl nagy tehetségnek, de végleg a combine után írta le magát.

1. körös CB ? Na ez is meglepne eléggé. Van három 1. vagy 2. körös CB a keretben, ha belőlük nem tudtak sztárt csinálni, Jimmy-ből se fog sikerülni.Höri
Apropó. Ayerst hova várod? Illetve 4-3-ba vagy 3-4-be húzzák be szerinted?eaglesmcnabb
Holnap kiderül

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Höri: A Giants topicban már szó volt róla, de Martez Wilsont senki nem merte be("rém")álmodni nekünk, rajtam kívül. Az Ayers pick esélyét ennyire elvetted vagy ha nem OT-t [ami ha Castonzo kimegy reális] akkor mint BPA: Jimmy Smith?salander
Ayers-t én sose tartottam túl nagy tehetségnek, de végleg a combine után írta le magát.

1. körös CB ? Na ez is meglepne eléggé. Van három 1. vagy 2. körös CB a keretben, ha belőlük nem tudtak sztárt csinálni, Jimmy-ből se fog sikerülni.Höri
Apropó. Ayerst hova várod? Illetve 4-3-ba vagy 3-4-be húzzák be szerinted?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri: A Giants topicban már szó volt róla, de Martez Wilsont senki nem merte be("rém")álmodni nekünk, rajtam kívül. Az Ayers pick esélyét ennyire elvetted vagy ha nem OT-t [ami ha Castonzo kimegy reális] akkor mint BPA: Jimmy Smith?salander
Ayers-t én sose tartottam túl nagy tehetségnek, de végleg a combine után írta le magát.

1. körös CB ? Na ez is meglepne eléggé. Van három 1. vagy 2. körös CB a keretben, ha belőlük nem tudtak sztárt csinálni, Jimmy-ből se fog sikerülni.

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Höri: A Giants topicban már szó volt róla, de Martez Wilsont senki nem merte be("rém")álmodni nekünk, rajtam kívül. Az Ayers pick esélyét ennyire elvetted vagy ha nem OT-t [ami ha Castonzo kimegy reális] akkor mint BPA: Jimmy Smith?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
a 17 ember

Tennessee safety Eric Berry
California running back Jahvid Best
Oklahoma quarterback Sam Bradford
Iowa offensive tackle Bryan Bulaga
Wake Forest cornerback Brandon Ghee
Florida cornerback Joe Haden
Texas defensive tackle Lamarr Houston
Oklahoma defensive tackle Gerald McCoy
Georgia Tech defensive end Derrick Morgan
Penn State defensive tackle Jared Odrick
Oklahoma State offensive tackle Russell Okung
Clemson running back C.J. Spiller
Nebraska defensive tackle Ndamukong Suh
Georgia Tech wide receiver Demaryius Thomas
Tennessee defensive tackle Dan Williams
Oklahoma offensive tackle Trent Williams

és én erre írtam, hogy a felének elfelejtettek szólni, hogy idén az első nap csak az első kört rendezik meg, vagy ennyire szeretnének csak a Giants-hez/Jetshez szerződni

facepalm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Adrian Clayborn megkapta meghívóját a Radio City Music Hall-baFucu
visszakerestem, 17 játékos jelent meg a tavalyi drafton személyesen New Yorkban, közülük 14-et (+ Tebow, aki az utolsó pillanatokban mondta le a részvételt) el is vittek az első körben, szóval ez nekem elég jó indikátornak tűnik...

Rob Gronkowski és Lamarr Houston nem égett akkorát, ellentétben Brandon Ghee-vel, ő egészen a harmadik kör végéig várt a soráraJJ
Ghee meghívása eleve indokolatlan voltHöri
PR szempontból kell olyan is, akit lehet mutogatni. Bár, ezzel a napi szétbontással annyira nem gáz már egy első körből való kiesés
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Adrian Clayborn megkapta meghívóját a Radio City Music Hall-baFucu
visszakerestem, 17 játékos jelent meg a tavalyi drafton személyesen New Yorkban, közülük 14-et (+ Tebow, aki az utolsó pillanatokban mondta le a részvételt) el is vittek az első körben, szóval ez nekem elég jó indikátornak tűnik...

Rob Gronkowski és Lamarr Houston nem égett akkorát, ellentétben Brandon Ghee-vel, ő egészen a harmadik kör végéig várt a soráraJJ
Ghee meghívása eleve indokolatlan volt

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Adrian Clayborn megkapta meghívóját a Radio City Music Hall-baFucu
visszakerestem, 17 játékos jelent meg a tavalyi drafton személyesen New Yorkban, közülük 14-et (+ Tebow, aki az utolsó pillanatokban mondta le a részvételt) el is vittek az első körben, szóval ez nekem elég jó indikátornak tűnik...

Rob Gronkowski és Lamarr Houston nem égett akkorát, ellentétben Brandon Ghee-vel, ő egészen a harmadik kör végéig várt a sorára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Az kétségtelenül igaz hogy jól jönne. Csak a mondatból szerintem nem egyértelmű, hogy a draft későbbi köreiről van szó.Mikey
pedig arról van szó. Ha RT lesz akkor OG jön minden bizonnyalHöri
Szerintem - ill. mondhatom, hogy a Bengals topik minden lakója szerint - is fog jönni OG (a 3-4. körben).

Én csak a mondat megfogalmazását kérdőjeleztem meg. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri kinyilatkoztatta igéjét
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-elorejelzes-1-resz-2070678/Wyatt
Kíváncsi vagyok, h a Buffalo be meri-e vállalni Von Millert Maybin után. Ugynúgy a gyorsaságára épít, ugyanúgy workout warrior (is), úgyanúgy kérdések vannak a futás elleni védekezésével kapcsolatban. Én mondjuk nagyon szerettem a játékát a TAMU-ban, és nagyon bízom abban, h jó lesz az nflben, de azért van egy kis félsz bennem.Robilluma
a fő különbség, hogy Maybin redshirted sophomore éve után jelentkezett be, Miller meg elvégezte a sulit. Emiatt nálam ő sokkal NFL készebb, így eddig nem jutott eszembe a párhuzam Maybinnel.

Az kétségtelenül igaz hogy jól jönne. Csak a mondatból szerintem nem egyértelmű, hogy a draft későbbi köreiről van szó.Mikey
pedig arról van szó. Ha RT lesz akkor OG jön minden bizonnyal

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez csak az én olvasatom, lehet, hogy Höri máshogy értette, majd ő megmondja, és magyarázza is, ha kell 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Az kétségtelenül igaz hogy jól jönne. Csak a mondatból szerintem nem egyértelmű, hogy a draft későbbi köreiről van szó.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akár RT, akár RG lesz, mindenképp kell egy új, fiatal arc a másik pozícióba (nyilván) a draftról

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Még nem tudni, hogy a 2009-es első körös választott, Andre Smith a tackle vagy a guard posztra kerül-e a továbbiakban, de az biztos, hogy az egyikre szintén jól jön majd az utánpótlás.Höri
Biztosan marad RT, a Bengals OL coach Paul Alexander mondta.
Egyébként nekem az idézett rész második fele zavaros. Miféle utánpótlás?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Höri kinyilatkoztatta igéjét
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-elorejelzes-1-resz-2070678/Wyatt
Kíváncsi vagyok, h a Buffalo be meri-e vállalni Von Millert Maybin után. Ugynúgy a gyorsaságára épít, ugyanúgy workout warrior (is), úgyanúgy kérdések vannak a futás elleni védekezésével kapcsolatban. Én mondjuk nagyon szerettem a játékát a TAMU-ban, és nagyon bízom abban, h jó lesz az nflben, de azért van egy kis félsz bennem. Sztem bennük is. Én ezért inkább a futás ellen is állat Quinnt írnám hozzájuk, ha választani kell közülük. (De azért Fucunak sztem annyiban igaza van, h ő sem 100%os siker az agydaganata és a kihagyása miatt. Így csak 98% 😛 )
A legjobb az lenne, ha Dareus lecsúszna nekik.

A Steelers pick és az indoklás is nagyon rendben van. Én nagyon csalódott leszek, ha nem a DL-be húzunk az elsőben. A CB, ahogy írtad elég lesz a másodikban, nincs nagy színvonalesés, a RT kínálat pedig a 3. körben megfelelő. Ott jobban megéri, mint az elsőben, ha Carimi, Smith és Sherrod kiment.
Ha úgy alakul a draft, mint nálad és Wilkerson és Taylor benn lesz még előttünk a Jets-nél, akkor az már egy jó jel lesz nekem, Heyward mellett őket szeretném a legjobban az első körben.

Az Ingram pick nekem annyiban sántít, h pont akkor reachelnek be érte, amikor ilyen jó a RB class? Én inkább húznám AJ-t 1/4-re és a Delone Carter-Daniel Thomas-Bilal Powell-Stevan Ridley négyes valamelikét 4/4-re, így sztem tehetségben jobban járnának.
Ha a Miamiba sablonos írni, akkor én a inkább a Lions-ba írnám, hiszen a faluk mint tudjuk tökéletes, Jimmy pedig benn lesz még a második körben, majd feltradelnek érte 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
quinntől fosni? Nézz be a pszichiátriára fucu 😛haromt
😛 egyébként igen, egy kicsit fázok tőle. De ez az én hibám, mondjuk boldogtalan nem lennék ha őt húznánk, de a legboldogabb Millerrel lennék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
quinntől fosni? Nézz be a pszichiátriára fucu 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én a Peterson húzást nem igazán tudom hová tenni, egy secondary-be 3 elit játékos is elég, nem kell 4Höri
azért tavaly DRC minden volt csak elit nem és a két safety is néha (sokszor) betliztek futás ellen. Nem lenne ez olyan meglepő, vagy csak nekem?Fucu
a többi poszt sem volt elit, ugyanott vagyunk 😛

de ők hárman legalább fizetésben biztosan kiemelkedőek 😊Höri
ezt az utóbbit nem tudom honnan veszed
egyedül Wilson fizetése van 4-5 milla körül, Rhodes sem keres szerintem sokat és DRC is még az újoncszerződésében van (első kör közepe volt talán, ami nem jelent giga lóvét)

a lényeg tényleg logikus a Quinn pick, csak én fosok tőle, ennyi 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én félnék ettől a Quinn picktől, emlékeztetne a Levi Brown húzásra (needre a következő legjobb még akkor is ha hiányposztra jön), Nálam ha nem Von Miller akkor Patrick Paterson. a pass rusht meg majd megoldja később Whis

A Seahawks-hoz csak annyit, hogy a Red Bryant project működőképes volt egészen a sérüléséig

amúgy fasza kis mockFucu
én a Peterson húzást nem igazán tudom hová tenni, egy secondary-be 3 elit játékos is elég, nem kell 4Höri
azért tavaly DRC minden volt csak elit nem és a két safety is néha (sokszor) betliztek futás ellen. Nem lenne ez olyan meglepő, vagy csak nekem?Fucu
a többi poszt sem volt elit, ugyanott vagyunk 😛

de ők hárman legalább fizetésben biztosan kiemelkedőek 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
van hozzá 2. kör is, de már most is lehet támadni, ha valami nem hagy titeket nyugodniHöri
én félnék ettől a Quinn picktől, emlékeztetne a Levi Brown húzásra (needre a következő legjobb még akkor is ha hiányposztra jön), Nálam ha nem Von Miller akkor Patrick Paterson. a pass rusht meg majd megoldja később Whis

A Seahawks-hoz csak annyit, hogy a Red Bryant project működőképes volt egészen a sérüléséig

amúgy fasza kis mockFucu
én a Peterson húzást nem igazán tudom hová tenni, egy secondary-be 3 elit játékos is elég, nem kell 4Höri
azért tavaly DRC minden volt csak elit nem és a két safety is néha (sokszor) betliztek futás ellen. Nem lenne ez olyan meglepő, vagy csak nekem?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
van hozzá 2. kör is, de már most is lehet támadni, ha valami nem hagy titeket nyugodniHöri
én félnék ettől a Quinn picktől, emlékeztetne a Levi Brown húzásra (needre a következő legjobb még akkor is ha hiányposztra jön), Nálam ha nem Von Miller akkor Patrick Paterson. a pass rusht meg majd megoldja később Whis

A Seahawks-hoz csak annyit, hogy a Red Bryant project működőképes volt egészen a sérüléséig

amúgy fasza kis mockFucu
én a Peterson húzást nem igazán tudom hová tenni, egy secondary-be 3 elit játékos is elég, nem kell 4Höri
követik a Jacksonville "legalább egy csapatrész legyen tényleg jó" 2010-es példáját, semmi különleges nincs ebben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van hozzá 2. kör is, de már most is lehet támadni, ha valami nem hagy titeket nyugodniHöri
én félnék ettől a Quinn picktől, emlékeztetne a Levi Brown húzásra (needre a következő legjobb még akkor is ha hiányposztra jön), Nálam ha nem Von Miller akkor Patrick Paterson. a pass rusht meg majd megoldja később Whis

A Seahawks-hoz csak annyit, hogy a Red Bryant project működőképes volt egészen a sérüléséig

amúgy fasza kis mockFucu
én a Peterson húzást nem igazán tudom hová tenni, egy secondary-be 3 elit játékos is elég, nem kell 4

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A végén még nem valamelyik csoportriválisunkhoz kerül Green (mondjuk nyugodtabb is lennék 😛 ).

Ez a Steelers-pick... 😊 Nem mondom, van rá esély (még mindig jobb elgondolás, mint a Pouncey- vagy az ILB-pick), és az érvelés se rossz, de talán pont ezért fogják azt csinálni, hogy első körben húznak OT-t, másodikban CB-t.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
van hozzá 2. kör is, de már most is lehet támadni, ha valami nem hagy titeket nyugodniHöri
én félnék ettől a Quinn picktől, emlékeztetne a Levi Brown húzásra (needre a következő legjobb még akkor is ha hiányposztra jön), Nálam ha nem Von Miller akkor Patrick Paterson. a pass rusht meg majd megoldja később Whis

A Seahawks-hoz csak annyit, hogy a Red Bryant project működőképes volt egészen a sérüléséig

amúgy fasza kis mock



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mert nem hallgatsz podcastot 😛 😀Bébé
Még le is mentem őket a gépemre minden alkalommal. Ha haromt és höri beszél, én hallgatok!iktriad
Csak azért mert Höri már abban is Ingramot a Bengals-hoz mondta.Bébé
Emlékszem rá, de nem gondoltam volna hogy tényleg meg is lépi. 😊