NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem is kurva jó lesz az idei draft, bírom ezt a megjósolhatatlanságot 😀 A tavalyiban voltak elég stabil pickek, idén szerintem egy sincs, talán az Ingram-Miami tűnik annak.tenorx
A Kerrigan-Jags pont utána is szépen tartja magát. Bár remélem Cameron Jordan vagy JJ Watt vagy letrade miatt nem jön össze...iktriad
Mert?
Kerrigan fasza, írtana nálatok. Én mondjuk örülnék, ha nem veszélyeztetné PM-et évente kétszer. 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem is kurva jó lesz az idei draft, bírom ezt a megjósolhatatlanságot 😀 A tavalyiban voltak elég stabil pickek, idén szerintem egy sincs, talán az Ingram-Miami tűnik annak.tenorx
A Kerrigan-Jags pont utána is szépen tartja magát. Bár remélem Cameron Jordan vagy JJ Watt vagy letrade miatt nem jön össze...
több mint 13 éve
gsn 3 548
amugy ingrammel es leshourerel kapcsolatban meg sosem merult fel olyan h nem tudnak eleg jol blokkolni
esvagy nem eleg jo elkapok ? mondjuk ez utobbit nem gondolnam hamar ilyen magasra taksaljak oket de gondolomen ez sem kizart eset. mert fokeppen ha az elobbi vmelyikkel kapcsolatban kerdes lehet akkor azert nagy csapodas lesz azoknak akik annyira biztosra veszik az elso koruket.Fake
Sabannál nem is játszhatna olyan játékos, aki nem tud blokkolniJJ
Ennek ellenére LeShoure jobb blitz pickupban Ingramnél. Kezeik hasonlóan közepes kategóriát képviselnek szerintem. Futóstílus kicsit más, emiatt van előrébb Ingram, aki fizikálisabb, LeShoure viszont a pályán szerintem gyorsabban játszik és valamivel több védőt késztet sikertelen szerelésre.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy ingrammel es leshourerel kapcsolatban meg sosem merult fel olyan h nem tudnak eleg jol blokkolni
esvagy nem eleg jo elkapok ? mondjuk ez utobbit nem gondolnam hamar ilyen magasra taksaljak oket de gondolomen ez sem kizart eset. mert fokeppen ha az elobbi vmelyikkel kapcsolatban kerdes lehet akkor azert nagy csapodas lesz azoknak akik annyira biztosra veszik az elso koruket.Fake
Sabannál nem is játszhatna olyan játékos, aki nem tud blokkolniJJ
az addig oke de azert kicsit mas az ncaaben olvasni es blokkolni mint az nflben. bar en aztan vegkepp nem ertek hozza
csak probalok minden lehetoseget figyelembe venni. mert azert ingram is hiaba heisman dijas ha a bama megtehette azt amit egy nfl csapat nem. ha ingram fent volt akkor futottak aztan ha passzoltak es a hbnek bent kell maradnia blokkolni akkor cserelnek. de mondom ez csak teoria arra lennek kivancsi h ebbol vajon lesz-evmelyikojuknek akkora csapodas mint nagyjabol shonn greennek volt. ra pl en azt olvastam ez nagyon is igaz volt h azert esett 3. korig az urge mert egyszeruen alkalmatlan volt passzblokkra bar ha jol emlekszem azert o nem volt abban a classban akkora kiraly habar csak moreno volt konzisztensen mindenhol elotte.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
amugy ingrammel es leshourerel kapcsolatban meg sosem merult fel olyan h nem tudnak eleg jol blokkolni
esvagy nem eleg jo elkapok ? mondjuk ez utobbit nem gondolnam hamar ilyen magasra taksaljak oket de gondolomen ez sem kizart eset. mert fokeppen ha az elobbi vmelyikkel kapcsolatban kerdes lehet akkor azert nagy csapodas lesz azoknak akik annyira biztosra veszik az elso koruket.Fake
Sabannál nem is játszhatna olyan játékos, aki nem tud blokkolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy ingrammel es leshourerel kapcsolatban meg sosem merult fel olyan h nem tudnak eleg jol blokkolni
esvagy nem eleg jo elkapok ? mondjuk ez utobbit nem gondolnam hamar ilyen magasra taksaljak oket de gondolomen ez sem kizart eset. mert fokeppen ha az elobbi vmelyikkel kapcsolatban kerdes lehet akkor azert nagy csapodas lesz azoknak akik annyira biztosra veszik az elso koruket.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ami szintén nem stabil mert le akarunk tradelni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem is kurva jó lesz az idei draft, bírom ezt a megjósolhatatlanságot 😀 A tavalyiban voltak elég stabil pickek, idén szerintem egy sincs, talán az Ingram-Miami tűnik annak.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ami biztos, h izgalmas draft lesz. nagyon sok az olyan prospect aki az első körtől a 3.ig bárhol elkelhet, + a nincs ember aki meg tudná jósolni top5-t, de még az 1/1t sem. amit azért az utóbbi években ilyenkor már nagyjából sejteni lehetett.braxa88
Hát igen, azért az, hogy nem lehetett FA-zni eléggé befolyásolta, mivel semmilyen lyukat nem tudtak betömni, így a need is több marad draftra. Jó nagy lesz a nézettsége a draftnak, azt jövőre bevezetik, hogy előbb draft, aztán FA 😛😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ami biztos, h izgalmas draft lesz. nagyon sok az olyan prospect aki az első körtől a 3.ig bárhol elkelhet, + a nincs ember aki meg tudná jósolni top5-t, de még az 1/1t sem. amit azért az utóbbi években ilyenkor már nagyjából sejteni lehetett.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én olyat is olvastam hogy safetyt akarnak belőle csinálni 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
itt egy 14-es lista akiket biztosan meghívtak:
Adrian Clayborn, Blaine Gabbert, Julio Jones, J.J. Watt, Aldon Smith, Patrick Peterson, Jake Locker, Von Miller, Da'Quan Bowers, Tyron Smith, Prince Amukamara, Nick Fairley, Marcell Dareus, and Mark Ingram.

Locker úgy döntött, hogy nem megy el, hanem otthon marad a családja körében.Fucu
Locker a legszimpatikusabb prospect az elmúlt években. ez a megnyílvánulása is szimpatikus nekem, h a családja fontosabb mint h NYban legyen.
én örülnék ha maradna Seattleben.braxa88
azért gondolom az is közrejátszik, hogy nem igazán tartják első körös prospectnek és ezt valahol ő is érzi és nem akar ott ücsörögni hót egyedül.Fucu
sztem valaki elviszi az első körben.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Kansasbe nem kéne WR az első 2 körben?eaglesmcnabb
kellene-kellene
de más is kellene
azért egy little nem lenne rossz a második körben
gyors mélységi wr nem kell, cassel úgyis csak szökőévente tud 20 yardnál messzebb pontosan dobni
😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lassan már 3. körbe csúszikStez
másodikban elviszi a Seattle ha addig bent marad



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan már 3. körbe csúszik

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fucunál a pont.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
20 játékost hívtak meg a draftra és köztük van Von Miller is.gsn
itt egy 14-es lista akiket biztosan meghívtak:
Adrian Clayborn, Blaine Gabbert, Julio Jones, J.J. Watt, Aldon Smith, Patrick Peterson, Jake Locker, Von Miller, Da'Quan Bowers, Tyron Smith, Prince Amukamara, Nick Fairley, Marcell Dareus, and Mark Ingram.

Locker úgy döntött, hogy nem megy el, hanem otthon marad a családja körében.Fucu
Locker a legszimpatikusabb prospect az elmúlt években. ez a megnyílvánulása is szimpatikus nekem, h a családja fontosabb mint h NYban legyen.
én örülnék ha maradna Seattleben.braxa88
azért gondolom az is közrejátszik, hogy nem igazán tartják első körös prospectnek és ezt valahol ő is érzi és nem akar ott ücsörögni hót egyedül.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
20 játékost hívtak meg a draftra és köztük van Von Miller is.gsn
itt egy 14-es lista akiket biztosan meghívtak:
Adrian Clayborn, Blaine Gabbert, Julio Jones, J.J. Watt, Aldon Smith, Patrick Peterson, Jake Locker, Von Miller, Da'Quan Bowers, Tyron Smith, Prince Amukamara, Nick Fairley, Marcell Dareus, and Mark Ingram.

Locker úgy döntött, hogy nem megy el, hanem otthon marad a családja körében.Fucu
Locker a legszimpatikusabb prospect az elmúlt években. ez a megnyílvánulása is szimpatikus nekem, h a családja fontosabb mint h NYban legyen.
én örülnék ha maradna Seattleben.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Locker nem akar égni azzal, hogy a 3. körben választják 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Locker úgy döntött, hogy nem megy el, hanem otthon marad a családja körében.Fucu
Tebowt játszani nem menő

mondjuk ebben a 14-es listában most tényleg nincs meglepetés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
20 játékost hívtak meg a draftra és köztük van Von Miller is.gsn
itt egy 14-es lista akiket biztosan meghívtak:
Adrian Clayborn, Blaine Gabbert, Julio Jones, J.J. Watt, Aldon Smith, Patrick Peterson, Jake Locker, Von Miller, Da'Quan Bowers, Tyron Smith, Prince Amukamara, Nick Fairley, Marcell Dareus, and Mark Ingram.

Locker úgy döntött, hogy nem megy el, hanem otthon marad a családja körében.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bekerült az ismertetők közé Franklin (OT), Von Miller (LB) és Sheard (DE)
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192695#p192695

a hétvégén még jön kb 10 játékos

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Charley Casserly: Tyron Smith is a better prospect than Jason Smith coming out of Baylor.
Charley Casserly: I would have Champ Bailey ahead of Patrick Peterson. Bailey is a faster player and has better ball skills.
Charley Casserly: Kevin Kolb would be the 2nd-rated QB in this year's draft. I'd have him only behind Blaine Gabbert.
Charley Casserly: Von Miller is a top-five pick. Absolutely. One of the safest players in this draft.
Charley Casserly: Greg Little might have the best hands in the draft. He has terrific body control. A 2nd-round talent, but rated lower
Charley Casserly: Marvin Austin has first-round ability, but will probably go in the second round.
Charley Casserly: I wouldn't take Jake Locker in the first two rounds.!!!!!!!!!!!!!!!
Charley Casserly: "This is the worst senior class I've seen in a while. A.J. Green and Von Miller are the safest prospects."


Michael Lombardi: Greg Little is a rare athlete. If he checks out, he's going to be a big-time player. He's a hit-or-miss prospect
Michael Lombardi: If I were a 3-4 team, I would be concerned with Robert Quinn being in space.
Michael Lombardi: Pete Carroll was the only head coach at Washington's Pro Day. Locker's probably not high on a lot of boards.!!!!
Michael Lombardi: Jake Locker (39-41 at his Pro Day) was accurate with the football. There were not a lot of outside-the-number throws


Bucky Brooks reporting that Tyron Smith has a phenomenal Pro Day, but doesn't seem him playing left tackle. A "top-20 pick."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kansasbe nem kéne WR az első 2 körben?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gsn 3 548
20 játékost hívtak meg a draftra és köztük van Von Miller is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness