NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.htmlDoM
Egy olyan mockot sem veszek komolyan ahol OT jön hozzánk első körben.
de ezt már megbeszéltük.Bazzani
Lesz az még OT irl 😀 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ennyiért ajándék lenne PP 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.htmlDoM
az a Philly 19 helyes feltrade felemésztené az egész draftjukat. mondjuk egy PP-ért lehet megérné 😊
Mondjuk azt is nehezen képzelem el hogy a Cards kitrade-eljen a második körből, kell az ember

amúgy érdekes olvasmányFucu
Semmit nem emészt fel, 1/23 + Kolb = 1/4 az író szerint. 😀
Egyébként mivel igazán a secondary a nagy lyuk, ezért egy elit CB megéri, hogy akár a 10 pick nagy részét rááldozzuk. Főleg, ha tényleg nem lesz szezon, akkor jövőre lehet még majd foltozgatni a kisebb hiányokat.Deny
az indoklást nem olvastam el 😊 kellett volna...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.htmlDoM
az a Philly 19 helyes feltrade felemésztené az egész draftjukat. mondjuk egy PP-ért lehet megérné 😊
Mondjuk azt is nehezen képzelem el hogy a Cards kitrade-eljen a második körből, kell az ember

amúgy érdekes olvasmányFucu
Semmit nem emészt fel, 1/23 + Kolb = 1/4 az író szerint. 😀
Egyébként mivel igazán a secondary a nagy lyuk, ezért egy elit CB megéri, hogy akár a 10 pick nagy részét rááldozzuk. Főleg, ha tényleg nem lesz szezon, akkor jövőre lehet még majd foltozgatni a kisebb hiányokat.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.htmlDoM
az a Philly 19 helyes feltrade felemésztené az egész draftjukat. mondjuk egy PP-ért lehet megérné 😊
Mondjuk azt is nehezen képzelem el hogy a Cards kitrade-eljen a második körből, kell az ember

amúgy érdekes olvasmány



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.htmlDoM
Egy olyan mockot sem veszek komolyan ahol OT jön hozzánk első körben.
de ezt már megbeszéltük.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nevis akkora ász, hogy a Colts és aBears is draftolja
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.htmlDoM

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akeem Ayers a twitteren közölte, hogy döntött, és elfogadja a meghívást, ott lesz New Yorkban a drafton.

Illetve, ha minden igaz Tyron Smith is biztosan elmegy.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.htmlDoM
huhh, vannak benne nagyon érdekes és akár realisztikus elképzelések, de a 46. odavert egyet, utána nem olvastam tovább 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Csámcsognivaló trade-del fűszerezve - a dátum senkit ne tévesszen meg:

http://deljzc.blogspot.com/2011/04/mock-draft-v10.html
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
mennyi idő után veszed úgy, hogy vége az első körnek?Wyatt
az elsőt holnap délelőtt, a másodikat késő este zárom
27-én szeretném a teljeset kirakni a szerkesztői mockkal együtt, szóval kicsit meg kell húzni az elején a határidőket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mennyi idő után veszed úgy, hogy vége az első körnek?

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
a szurkolói mockra aki teheti, válasszon valakit, az a lényeg hogy minél nagyobb legyen a mintavétel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Maryland’s Will Yeatman is a 6-7, 275 pound kid with 34 ¾ inch arms who ran in the 4.7 range at the Terrapins pro day and posted a 28.5-inch vertical. Even more impressive was his grace/body control catching the football during position drills and his overall athleticism for a guy his size when asked to get down the field. Now, he had only 13-catches during the regular season, but Yeatman isn’t exactly the most seasoned of football players at this stage.

The reason. He’s a two-sport stud. Yeatman is a former All-American lacrosse player who was part of the U.S. National Team tryout pool selection team in 2010, which explains why a guy at his size is such a natural and coordinated athlete.

He’s since decided to commit himself to football and has made quite the impression on talent evaluators throughout the NFL.

Yeatman, much like Maneri is a physically imposing kid who has a frame that can continue to get even bigger. He displays natural bend when asked to sit into his stance, displays an impressive burst off the line for his size and really looked natural breaking down and changing directions as a route runner. Now, there’s no doubt that he’s still raw, as he lacks ideal hand placement into contact and will waste some motion on his punch as a blocker. However, watching the big man adjust to passes thrown his way and use his raw power to simply outmuscle ACC defensive ends this year was rather impressive.

Therefore, what do you do with the guy?

In my mind, you use a draft pick on him late. You give him every chance to get bigger and develop as a potential tackle in the NFL and see how quickly can he mature. And even if he doesn’t, you can always use him as a short yardage/goal line guy, which still isn’t a bad fallback. In my mind it’s a win/win.

When talking with an NFL scout this past week, he told me that if someone made him (Yeatman) a offensive tackle three years ago, the guy would be 310-pounds right now and could be a first round pick.
http://www.nationalfootballpost.com/Is-a-former-lacrosse-player-this-years-late-round-draft-gem.html
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó cikk 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kötelező irodalom unatkozó QB fanoknak:

Lies, damn lies and Ryan Mallettgsn
Ez a cikk egeszen hihetetlen! Azonnal konyvjelzoztem, elolvastam, imadtam!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Kötelező irodalom unatkozó QB fanoknak:

Lies, damn lies and Ryan Mallettgsn
de szeretnék egyszer én is ilyen szófosásos lenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
Kötelező irodalom unatkozó QB fanoknak:

Lies, damn lies and Ryan Mallett

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bekerült az ismertetők közé Franklin (OT), Von Miller (LB) és Sheard (DE)
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192695#p192695

a hétvégén még jön kb 10 játékosHöri
felkerült Gabbert (QB), Dowling (CB) és Bruce Carter (LB) is

éjjel frissítem az érték adatokat, mert volt pár alany, aki már többet vagy kevesebbet ér

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Szerintem simán Kampman-féle pass rusher lesz, ha nem 3-4-be kerül.Stez
Ha tényleg hozzánk kerül, akkor a jós szóljon belőled.
Az a baj, hogy eddig akit a Jags draftolt a utóbbi pár évben DE poszton mind csalódást keltett (Austen Lane és Larry Hart esetében majd meglátjuk mi lesz). Hayward, Spicer, Mincey, és Kampman mind máshonnan jött ide. A legjobb Jags által draftolt DE az utóbbi pár évben a 7. körben hozott Bobby McCray volt akinek volt egyszer egy 10 sackes szezonja, és ezzel nagyjából mindent el is mondtam róla....iktriad
dehogy mondtál, Warnert visszavonultatta, Favre-ot kicsinálta, két egymást követő meccsen 😀Wyatt
Megcsinálta a PO runt a Saintsnek 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, valahogy az a benyomásom róla ahogy igy az elmúlt hónapokban utánaolvastam a srácnak, hogy jó játékos, de nem elit pass rusher lenne belőle az NFL-ben. Ha persze draftoljuk és sackgyárossá válik a profik között is, mea culpázni fogok 1000-el. iktriad
Szerintem simán Kampman-féle pass rusher lesz, ha nem 3-4-be kerül.Stez
Ha tényleg hozzánk kerül, akkor a jós szóljon belőled.
Az a baj, hogy eddig akit a Jags draftolt a utóbbi pár évben DE poszton mind csalódást keltett (Austen Lane és Larry Hart esetében majd meglátjuk mi lesz). Hayward, Spicer, Mincey, és Kampman mind máshonnan jött ide. A legjobb Jags által draftolt DE az utóbbi pár évben a 7. körben hozott Bobby McCray volt akinek volt egyszer egy 10 sackes szezonja, és ezzel nagyjából mindent el is mondtam róla....iktriad
dehogy mondtál, Warnert visszavonultatta, Favre-ot kicsinálta, két egymást követő meccsen 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mert?
Kerrigan fasza, írtana nálatok. Én mondjuk örülnék, ha nem veszélyeztetné PM-et évente kétszer. 😛Stez
Nem tudom, valahogy az a benyomásom róla ahogy igy az elmúlt hónapokban utánaolvastam a srácnak, hogy jó játékos, de nem elit pass rusher lenne belőle az NFL-ben. Ha persze draftoljuk és sackgyárossá válik a profik között is, mea culpázni fogok 1000-el. iktriad
Szerintem simán Kampman-féle pass rusher lesz, ha nem 3-4-be kerül.Stez
Ha tényleg hozzánk kerül, akkor a jós szóljon belőled.
Az a baj, hogy eddig akit a Jags draftolt a utóbbi pár évben DE poszton mind csalódást keltett (Austen Lane és Larry Hart esetében majd meglátjuk mi lesz). Hayward, Spicer, Mincey, és Kampman mind máshonnan jött ide. A legjobb Jags által draftolt DE az utóbbi pár évben a 7. körben hozott Bobby McCray volt akinek volt egyszer egy 10 sackes szezonja, és ezzel nagyjából mindent el is mondtam róla....
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
A Kerrigan-Jags pont utána is szépen tartja magát. Bár remélem Cameron Jordan vagy JJ Watt vagy letrade miatt nem jön össze...iktriad
Mert?
Kerrigan fasza, írtana nálatok. Én mondjuk örülnék, ha nem veszélyeztetné PM-et évente kétszer. 😛Stez
Nem tudom, valahogy az a benyomásom róla ahogy igy az elmúlt hónapokban utánaolvastam a srácnak, hogy jó játékos, de nem elit pass rusher lenne belőle az NFL-ben. Ha persze draftoljuk és sackgyárossá válik a profik között is, mea culpázni fogok 1000-el.

Áh, Kerrigan elsőkörös. Majd Jeremy Beal megy a Jacksonvillehez 😀tenorx
Szerintem Alualu szerű sokk Jags pick 1 estben lehet, ha a Jags megcsinálja azt amit én mock draft gameben az első körben. 😊 (Ha ez megtörténik, felveszem a kapcsolatot a front office-el egy állásért.)iktriad
Szerintem simán Kampman-féle pass rusher lesz, ha nem 3-4-be kerül.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem is kurva jó lesz az idei draft, bírom ezt a megjósolhatatlanságot 😀 A tavalyiban voltak elég stabil pickek, idén szerintem egy sincs, talán az Ingram-Miami tűnik annak.tenorx
A Kerrigan-Jags pont utána is szépen tartja magát. Bár remélem Cameron Jordan vagy JJ Watt vagy letrade miatt nem jön össze...iktriad
Mert?
Kerrigan fasza, írtana nálatok. Én mondjuk örülnék, ha nem veszélyeztetné PM-et évente kétszer. 😛Stez
Nem tudom, valahogy az a benyomásom róla ahogy igy az elmúlt hónapokban utánaolvastam a srácnak, hogy jó játékos, de nem elit pass rusher lenne belőle az NFL-ben. Ha persze draftoljuk és sackgyárossá válik a profik között is, mea culpázni fogok 1000-el.

Áh, Kerrigan elsőkörös. Majd Jeremy Beal megy a Jacksonvillehez 😀tenorx
Szerintem Alualu szerű sokk Jags pick 1 estben lehet, ha a Jags megcsinálja azt amit én mock draft gameben az első körben. 😊 (Ha ez megtörténik, felveszem a kapcsolatot a front office-el egy állásért.)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Áh, Kerrigan elsőkörös. Majd Jeremy Beal megy a Jacksonvillehez 😀