NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én meg egyre inkább úgy, h nem 😊 . RT-ben bő választék van a 3-4. körben olyan tackle-kből, akik megfelelnek a mi standardünknek, 6'6 magasak, kb 330 font súlyúak, közepes passzblokkolók, de jók a futásblokkolásban (Hairston, Brewer, Love, Gilbert stb). Ők akár RG-ba is bemehetnek később. Nem kell nekünk OT az első körben komoly fetrade árán. Nem is annyira jók. Gilbert jön is vizitre, remélem nem smokescreen.
Minden idők egyik legerősebb DL felhozatala van idén az első körben, meg kell ragadni a lehetőséget és kell húzni egy top15ös tehetségű 3-4 endet (aki a leginkább csúszik az erős class miatt), vagy Phil Taylort, h a kiöregedő DL kapjon egy kis infúziót. CB 2. kör, OT 3., Herzlich 4., CB 5.Robilluma
Jó érvelés... 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A Steelers draftodat én szó nélkül aláírnám. Curtis Brown jó húzás 2. körben. És azok után, h Tomlin és Colbert mellett az összes D edzőnk megjelent Austinban a pro day-en, ennek a picknek a valószínűsége valamelyest megnőtt. Hacsak nem megtévesztés céljából összeszerveztek egy csoportos lazulást.Robilluma
Én egyre inkább úgy érzem, hogy első körben OT-t fognak húznivassadi
Én meg egyre inkább úgy, h nem 😊 . RT-ben bő választék van a 3-4. körben olyan tackle-kből, akik megfelelnek a mi standardünknek, 6'6 magasak, kb 330 font súlyúak, közepes passzblokkolók, de jók a futásblokkolásban (Hairston, Brewer, Love, Gilbert stb). Ők akár RG-ba is bemehetnek később. Nem kell nekünk OT az első körben komoly fetrade árán. Nem is annyira jók. Gilbert jön is vizitre, remélem nem smokescreen.
Minden idők egyik legerősebb DL felhozatala van idén az első körben, meg kell ragadni a lehetőséget és kell húzni egy top15ös tehetségű 3-4 endet (aki a leginkább csúszik az erős class miatt), vagy Phil Taylort, h a kiöregedő DL kapjon egy kis infúziót. CB 2. kör, OT 3., Herzlich 4., CB 5.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
screenshotHöri
Feljössz Pestre fel is rakhatod youtubera.tenorx
majd a zsindexesek
tarts egy TT-t a fejed fölé zuhanás közbenbriareos
Egy ezresért festhettek a hasamra egy bowl.hu logót, ha már úgyis zsindexes leszek.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Jobbak=Carimi és Sherrod. Ha Soldert vagy Castonzot húzzuk valahogy komolyan leugrom a Petőfi hídról...tenorx
screenshotHöri
Feljössz Pestre fel is rakhatod youtubera.tenorx
majd a zsindexesek
tarts egy TT-t a fejed fölé zuhanás közben

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jobbak=Carimi és Sherrod. Ha Soldert vagy Castonzot húzzuk valahogy komolyan leugrom a Petőfi hídról...tenorx
screenshotHöri
Feljössz Pestre fel is rakhatod youtubera.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jobbak=Carimi és Sherrod. Ha Soldert vagy Castonzot húzzuk valahogy komolyan leugrom a Petőfi hídról...tenorx
screenshot

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jobbak=Carimi és Sherrod. Ha Soldert vagy Castonzot húzzuk valahogy komolyan leugrom a Petőfi hídról...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Steelers draftodat én szó nélkül aláírnám. Curtis Brown jó húzás 2. körben. És azok után, h Tomlin és Colbert mellett az összes D edzőnk megjelent Austinban a pro day-en, ennek a picknek a valószínűsége valamelyest megnőtt. Hacsak nem megtévesztés céljából összeszerveztek egy csoportos lazulást.Robilluma
Én egyre inkább úgy érzem, hogy első körben OT-t fognak húzni, főleg, ha a jobbak közül valaki odáig csúszik / feltrade (NT-vel szerintem nem kell számolni, a KC vagy a Houston vinni fogja Phil Taylort), és majd csak második körben jön a CB, pl. Curtis Brown.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
második rész...
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-elorejelzes-2-resz-2070821/Wyatt
Klassz lett.
Néhány észrevétel: 3 WR ment ki a top 57ben. Nem tudom pontosan a korábbi draftoknál h volt de ez negatív rekord-gyanús lenne 😊 . Torrey Smith sztem feljebb lesz.
Dalton jó eséllyel azért ki fog menni az első két körben a sok QB-needes csapat miatt, bár tudom, h ő nem a szíved csücske.
Ami viszont sztem tuti, h Quinton Carter nem lesz kiválasztva ilyen korán (sőt) és inkább SS lesz.

A Steelers draftodat én szó nélkül aláírnám. Curtis Brown jó húzás 2. körben. És azok után, h Tomlin és Colbert mellett az összes D edzőnk megjelent Austinban a pro day-en, ennek a picknek a valószínűsége valamelyest megnőtt. Hacsak nem megtévesztés céljából összeszerveztek egy csoportos lazulást.Robilluma
a JAX-be eredetileg Brandon Burtont írtam, de mivel pont a safety-k számát keveseltem (1) így váltottam Carterre, a leírt okok miatt.

Daltonnál hamarabb írtam volna be Kaepernicket is 😛

a WR-eket meg majd elviszik a feltradelők, ha ez csúszásnak számít. Egy WR volt, akit szívesen beraktam volna még, Greg Little, de nem volt hová

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
második rész...
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-elorejelzes-2-resz-2070821/Wyatt
Klassz lett.
Néhány észrevétel: 3 WR ment ki a top 57ben. Nem tudom pontosan a korábbi draftoknál h volt de ez negatív rekord-gyanús lenne 😊 . Torrey Smith sztem feljebb lesz.
Dalton jó eséllyel azért ki fog menni az első két körben a sok QB-needes csapat miatt, bár tudom, h ő nem a szíved csücske.
Ami viszont sztem tuti, h Quinton Carter nem lesz kiválasztva ilyen korán (sőt) és inkább SS lesz.

A Steelers draftodat én szó nélkül aláírnám. Curtis Brown jó húzás 2. körben. És azok után, h Tomlin és Colbert mellett az összes D edzőnk megjelent Austinban a pro day-en, ennek a picknek a valószínűsége valamelyest megnőtt. Hacsak nem megtévesztés céljából összeszerveztek egy csoportos lazulást.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Várom a kérdéseket, észrevételeket erről isHöri
Miért inkább Baldwin, mint Hankerson?Schleck
mert nagyobb

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Várom a kérdéseket, észrevételeket erről isHöri
Miért inkább Baldwin, mint Hankerson?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mind a kettő Eagles picket alá írom most 😊 Fasza lett természetesen ez is, és jó részletes indoklás van mindenhez, nem kis meló lehetett.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Várom a kérdéseket, észrevételeket erről isHöri
Nekem bejön, a Steelers-pickkel is egyetértek.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes (és logikus)a Jags pick(bár azon kivül, hogy a Jags ott volt az Oklahoma Pro Dayén, nem mutatott különösebb érdeklődést Carter iránt), bár a legfrissebb infók szerint könnyen előfordulhat hogy a Jags WR-t (!) fog a 2. körben húzni....

És ha már mock draft, itt a legújabb friss ropogós SI mock is Don Bankstől:
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/03/30/nfl-mock-draft/index.html?eref=sihp
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Várom a kérdéseket, észrevételeket erről isHöri
Fasza lett, bár nem tartom valószínűnek, hogy Torrey, Hankerson meg Titus is csak itt menjen ki.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Üde színfolt a mockod a többi között, Höri. Végre valami eredeti. Sehol máshol nem olvastam ezt a két urat Bengals picknek.

Paea nekem különösen tetszene 2/35-nél. (Mock draft game-ben 2/37-re vittem Clevelandbe. 😊)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Várom a kérdéseket, észrevételeket erről is

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
második rész...
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-elorejelzes-2-resz-2070821/

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A végén még nem valamelyik csoportriválisunkhoz kerül Green (mondjuk nyugodtabb is lennék 😛 ).

Ez a Steelers-pick... 😊 Nem mondom, van rá esély (még mindig jobb elgondolás, mint a Pouncey- vagy az ILB-pick), és az érvelés se rossz, de talán pont ezért fogják azt csinálni, hogy első körben húznak OT-t, másodikban CB-t.vassadi
Én annak is nagyon örülnék, hogy 1 körben CBt vagy OT húznánk 2. körben meg mondjuk jöhetne Jerell Powe 😊Haggans
1-2. kör CB-OT (a sorrendet majd eldöntik), 3. kör Jerell Powe. 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
17.45kor el kellett lépnem, hogy beérjek a 3. félidőbe, és mint kiderült, a 2. részt ezalatt a többiek nem rakták ki
sorry
holnap pótlom...

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Julio Jones is csatlakozik Claybornhoz.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
GM-ben volt már rá példa 😛

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
olyan mock-ot sem láttam még, ahol a 14. helyen Fairley-t visszük. most igen:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/The-Shutdown-Corner-Mock-News-You-Can-Use-Edi?urn=nfl-wp632

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 776 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
A végén még nem valamelyik csoportriválisunkhoz kerül Green (mondjuk nyugodtabb is lennék 😛 ).

Ez a Steelers-pick... 😊 Nem mondom, van rá esély (még mindig jobb elgondolás, mint a Pouncey- vagy az ILB-pick), és az érvelés se rossz, de talán pont ezért fogják azt csinálni, hogy első körben húznak OT-t, másodikban CB-t.vassadi
Én annak is nagyon örülnék, hogy 1 körben CBt vagy OT húznánk 2. körben meg mondjuk jöhetne Jerell Powe 😊

" class="embed">