NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Köszi a mockot Höri. Mondjuk Ingramen nem kicsit lepődtem meg. Nem túl magas a 4. hely egy picit?iktriad
mert nem hallgatsz podcastot 😛 😀Bébé
Még le is mentem őket a gépemre minden alkalommal. Ha haromt és höri beszél, én hallgatok!iktriad
Csak azért mert Höri már abban is Ingramot a Bengals-hoz mondta.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a mockot Höri. Mondjuk Ingramen nem kicsit lepődtem meg. Nem túl magas a 4. hely egy picit?iktriad
mi alapján magas? Heisman győztes, bajnok és kapitány.

QB-t nem vagyok hajlandó 1/4-re beírni, mert nem éri meg, főleg nem Palmer mellé.
a DT-ket kiraktam hamarabb, DE jöhetett volna szóba, de az is közrejátszott, hogy minden mock Miamibe küldi Ingramet, és én nem akartam beállni a sorba.Höri
Oké, vedd úgy hogy nem szóltam. 😊

Köszi a mockot Höri. Mondjuk Ingramen nem kicsit lepődtem meg. Nem túl magas a 4. hely egy picit?iktriad
mert nem hallgatsz podcastot 😛 😀Bébé
Még le is mentem őket a gépemre minden alkalommal. Ha haromt és höri beszél, én hallgatok!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
van hozzá 2. kör is, de már most is lehet támadni, ha valami nem hagy titeket nyugodniHöri
Első kör aláírva.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Köszi a mockot Höri. Mondjuk Ingramen nem kicsit lepődtem meg. Nem túl magas a 4. hely egy picit?iktriad
mert nem hallgatsz podcastot 😛 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi a mockot Höri. Mondjuk Ingramen nem kicsit lepődtem meg. Nem túl magas a 4. hely egy picit?iktriad
mi alapján magas? Heisman győztes, bajnok és kapitány.

QB-t nem vagyok hajlandó 1/4-re beírni, mert nem éri meg, főleg nem Palmer mellé.
a DT-ket kiraktam hamarabb, DE jöhetett volna szóba, de az is közrejátszott, hogy minden mock Miamibe küldi Ingramet, és én nem akartam beállni a sorba.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Köszi a mockot Höri. Mondjuk Ingramen nem kicsit lepődtem meg. Nem túl magas a 4. hely egy picit?iktriad
Höri utálja a slágerhúzásokat. Jó ez a mock, kicsit más már, mint a sablon.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a második körre holnap kerül sor, ne lődd le 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a mockot Höri. Mondjuk Ingramen nem kicsit lepődtem meg. Nem túl magas a 4. hely egy picit?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van hozzá 2. kör is, de már most is lehet támadni, ha valami nem hagy titeket nyugodni

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Höri kinyilatkoztatta igéjét
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-elorejelzes-1-resz-2070678/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és Ugoh akiről többet Höri tudna mesélni.
Bazzani
nem vagyok hori bocs de azert beleugaznek. kepzelheted mint varhatsz tole
ha a colts ugy hajitotta ki h anno feltradeltunk erte a drafton. mondjuk az nagyreszt glenn visszavonulasa miatt volt tehat ez azert arnyalja a kepet. elso eveben rookie letere
impressziv volt lt poszton aztan meg egyre inkabb romlott a teljesitmenye. ennek az lett a vege
h meg a rookie szerzodesenek lejarta elott kivagtuk a hora. en kivanom h terjen vissza az a ugoh aki elso eveben teljesen jol tolta amig meg nem serult de ha azt nezzuk h egyenes aranyban romlott a teljesitmenye egesz nfl palyafutasa alatt akkor en azert annyira nem biznek benne.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Adrian Clayborn megkapta meghívóját a Radio City Music Hall-ba



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King drafttal kapcsolatos gondlatai a mai MMQB-ben:
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/03/27/mmqb/index.html
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
blackmon, broyles, dez bryant AJ Green na meg eleve BIG12. tehát szar nem lehetett 😛haromt
Tehát fogta (gondolom nem rosszul) a tavalyi az idei és a jövő évi egyik legjobb WR-t.
Azért ez nem rossz ajánlólevél.
Nem csodálom,hogy leszarják a Lionsnál a karakterproblémákat.

Miben jobb Amukamara mint Smith?Bazzani
Szerintem semmiben. De ne vigye már el Lions, vagy trade-ljen fel Eagles Smithért 😊 Ha behúzzuk, azonnal veszek Jimmys mezt 😀Deny
Ha ti nem tradeltek fel, akkor meg a Giants is elviheti. 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Etől függetlenül Backus korábbi önmagához képest valóban nem volt pocsék, de a jobb oldal továbbra sincs igazán rendben, ahogy én látom. a Ugoh, Cherilus, Fox trióból valaki még beválhat, de tekintve, hogy pár éven belül, amire pont PO csapattá erősödne a Lions, jó eséllyel Backus szögre akasztja a sisakot öregségi nyugdíj miatt, már idén megérheti OT-t húzni, ha úgy adódik a helyzet.DoM
Jobb oldalra ott van Cherilus akinek most lesz az utolsó esélye, Hilliard aki remekül helyettesítette (Best akkor futott pl a legjobban),Fox a project akiről semmit nem tudunk és Ugoh akiről többet Höri tudna mesélni.
Erre a négyesre hoznál mégegy RT-t (feladva ezzel a D erősítését) az első körben?
Backus pótlására meg jövőre jün valaki FA vagy elsőkörös draftolt, erre mérget veszek.

Ha most választani kellene aszerint,hogy ki a legfontosabb a csapatnak akkor továbbra is J.Smith a favoritom,maximum Ayers. A végén meg valami sokat csúszó DE lesz...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tervezitek folytatni a prospect ismertetőket v be kell érnünk a senior bowl részt vevőkkel?empty taxi
mi tervezzük, de ezek fordítások, tehát csak annyit írunk belőlük amennyit scott wright. ő pedig nem sieti el 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Tervezitek folytatni a prospect ismertetőket v be kell érnünk a senior bowl részt vevőkkel?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Quizz mindenki imádja.

Mindenki. Közülünk is.

De

Height: 5 ft 5 in (1.65 m) Weight: 193 lb (88 kg; 13 st 11 lb)

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jacquizz Rodgers-ről pakoltak fel egy másik helyre szép, hosszú bemutató, videókkal, mindennel, és így végig nézve oké, hogy az oldal 10. körüli RB-nak tartja idei classben, de ti hogyan látjátok, mekkora benne a potenciál, a draft hányadik körében lenne a valós helye, esetleg lesz-e olyan, aki érte reachel.
Akit érdekelne a bemutató: http://www.mockingthedraft.com/2011/3/26/2073509/the-prospect-playbook-jacquizz-rodgers-rb-oregon-st
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A vezetők lenyilatkozták,hogy nem piszkálják ezt a csapatrészt mert a Stafford sérülése(i) nem a támadófal hibája. Peppers egy újoncot is megetetne egy meccsen egyszer. Backus meg kifejezetten jó volt magához képest.Bazzani
Ez az, ami sose fog kiderülni. Nem feltétlenül a Peppers zsákra kell gondolni, hanem arra a verésre, amit újoncként kapott, és szintén talán csak évekkel később tudjuk meg, hogy mikor milyen állapotban lépett pályára.

A vezetőség meg nyilván ezt nyilatkozza. Önszántából senki se szeret hülyét csinálni saját magából.

Etől függetlenül Backus korábbi önmagához képest valóban nem volt pocsék, de a jobb oldal továbbra sincs igazán rendben, ahogy én látom. a Ugoh, Cherilus, Fox trióból valaki még beválhat, de tekintve, hogy pár éven belül, amire pont PO csapattá erősödne a Lions, jó eséllyel Backus szögre akasztja a sisakot öregségi nyugdíj miatt, már idén megérheti OT-t húzni, ha úgy adódik a helyzet.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mire belejön abbahagyhatja a kora miatt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hehe. Kíváncsi lennék Deny arcára ha ez így történne. 😀
Mondjuk én is telerínám a chat-et ha OT-t húznánk.
Ökörség.Bazzani
Azt mondjuk én se értem, miért lett akkora divat a mock-írók körében, hogy a Lions az OL-be fog húzni első körben.vassadi
Valamelyik marha elkezdte a többi meg folytatja.
Összeállt egy viszonylag normális OLine végre.
Talán csak az RG poszton van gond.
A vezetők lenyilatkozták,hogy nem piszkálják ezt a csapatrészt mert a Stafford sérülése(i) nem a támadófal hibája. Peppers egy újoncot is megetetne egy meccsen egyszer. Backus meg kifejezetten jó volt magához képest.Bazzani
Backus mondjuk 34 éves lesz mire elkezdődik a szezon.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
utólagos engedelmeddel ezt a mondatod felhasználtam JJ 😊
ha zavar persze átírom 😊Wyatt
a francba, ezentúl minden mondatom végén ott lesz, hogy © 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
utólagos engedelmeddel ezt a mondatod felhasználtam JJ 😊
ha zavar persze átírom 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel a draft után van az első komoly tárgyalás így ez nem lehetséges.Bazzani
Ez most így nem igaz. A draftig feloldhatják a lockoutot kis szerencsével, ehhez kell, hogy sikerrel járjon a játékosok beadványa, az első bírósági meghallgatás április 6-án lesz, több mint 3 héttel a draft előtt.gsn
Csodálkoztam is, a cikkedből én másra emlékeztem...vassadi
Ú basszus ezt benéztem.
Mindig összekavarom a dátumot.
Bocsánat.