NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
es ez szted miert nem volt eszszeru ?
ha a logikadat kovetnem cam newton menten akkor azt gondolnam azert mert nem tebowt huztak
de megkerhetlek h kifejtsed mitol nem volt szted a spiller pick eszszeru ?Fake
Attól, hogy tele volt needekkel a csapat, de pont nem arra a posztra hoztak játékost, ahol igazán nagy szükség lett volna az erősítésre.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Bills esetében pedig különben se lehet ésszerűségről beszélni a tavalyi pickjük után. 😊vassadi
miert ?Fake
CJ Spiller.vassadi
es ez szted miert nem volt eszszeru ?
ha a logikadat kovetnem cam newton menten akkor azt gondolnam azert mert nem tebowt huztak
de megkerhetlek h kifejtsed mitol nem volt szted a spiller pick eszszeru ?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Bills esetében pedig különben se lehet ésszerűségről beszélni a tavalyi pickjük után. 😊vassadi
miert ?Fake
CJ Spiller.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Bills esetében pedig különben se lehet ésszerűségről beszélni a tavalyi pickjük után. 😊vassadi
miert ?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
akkor miről szól?
"Csapatonként szavaztatjuk meg, hogy TI kit gondoltok az épp legésszerűbb/legközkedveltebb választásnak,..."
a Newon pick kurvára nem ésszerűbraxa88
Pont ez az, hogy van, aki arra szavaz, ami szerinte a legésszerűbb, de más mondjuk arra, akit ő maga szeretne a csapatában látni, megint mások arra, akit szerintük húzni fog az adott csapat, stb. És ha valaki pl. azt mondja, hogy "én Newtonra szavazok, mert szerintem a Bills őt választja majd", akkor itt szó sincs arról, hogy valami ésszerű-e vagy sem. A Bills esetében pedig különben se lehet ésszerűségről beszélni a tavalyi pickjük után. 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
mondjuk sztem az egesz jatek elegge furcsa ezert sem szavazok ra mert abban sztem semmi jatek nincs
h akar az 1/30nal beirjam azt h PP. o lenne a legjobb valasztas azon a helyen megse fogjak kivalasztani ...Fake
Ez az egész lényege. Úgysem fog stimmelni, de nem is erről szól.
Én sem szavazok, mert nagyon nem ismerem ezeket a srácokat, úgyhogy okosan csendben maradok. 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egyszerű. Mindenki ki akar b@szni a Bills-szel.

Kíváncsi lennék, ha az lenne itt a szavazói kérdés, h szeretnéd-e, h Newtont húzza első körben a csapatod, hányan szavaznának igennel. Szerintem kb 2%.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elmeletileg arra kellene szavazni aki szerintetek a legjobb valasztas lenne a csapatnak.
aki ezalapjan megbirja indokolni h szerinte miert az icon and entertainer a legjobb valasztas a billsnek 1/3on
annak nagyon durva jovobelatokepessege van.
mondjuk sztem az egesz jatek elegge furcsa ezert sem szavazok ra mert abban sztem semmi jatek nincs
h akar az 1/30nal beirjam azt h PP. o lenne a legjobb valasztas azon a helyen megse fogjak kivalasztani ...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mi ez a sok Newton szavazat?! azt hittem a fórumon mindenki tisztában van vele h top10ben nem kellhet el idén QB...braxa88
Ez nem csak erről szól...

Szoros lesz ez a Miller vs. Newton párharc.vassadi
akkor miről szól?
"Csapatonként szavaztatjuk meg, hogy TI kit gondoltok az épp legésszerűbb/legközkedveltebb választásnak,..."
a Newon pick kurvára nem ésszerű
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mi ez a sok Newton szavazat?! azt hittem a fórumon mindenki tisztában van vele h top10ben nem kellhet el idén QB...braxa88
Én azzal is tisztában voltam tavaly,hogy a Bills nem húz futót. De mindhiába.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
mi ez a sok Newton szavazat?! azt hittem a fórumon mindenki tisztában van vele h top10ben nem kellhet el idén QB...braxa88
Ez nem csak erről szól...

Szoros lesz ez a Miller vs. Newton párharc.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mi ez a sok Newton szavazat?! azt hittem a fórumon mindenki tisztában van vele h top10ben nem kellhet el idén QB...
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nagyon fixnek veszitek már ezeket a mockokban berögződött dolgokat, ami szerintem nagy hiba.

Szerintem nem tud öt érvet írni arra senki, hogy Dareus mitől annyira jobb játékos Jordannél, hogy az egyikről top 3, a másikról top 10-20 közötti prospectként beszéljünk.

Jordan például szerintem komplexebb játékos összességében, mint Dareus. Ő az a játékos a 3-4 DE/4-3 DT class elejéből akivel kapcsolatban egyáltalán nincsenek kérdések, Dareusnál ott van a súlyprobléma, Fairleynél a személyisége. Hozzáállásban is veri Jordan mindkettőt, pályán kívül Dareus sohasem volt az, aki megszakadt, Fairley sem igazán erőlteti, sőt, ő még a pályán is néha szabadságon van, amikor nem volt ott, akkor persze elképesztően domináns volt ebben az egy kiváló évében.

Dareus jobb valamivel futás ellen Jordannél, bár szerintem annyira nem jelentősen, viszont rosszabb pass rusher. Fairley pass rushban jobb Jordannél, és minimálisan rosszabb futás ellen. Ha 4-3-ba keresek 3 technique-et, éppen a pass rusher képessége miatt valószínűleg Fairleyt választom (ha éppen képes vagyok tolerálni a személyiségét), ha 3-4 5 techniquenek egy futás ellen masszív, de QB-ra annyira nem veszélyes embert keresek, akkor Dareust. Dareus szerintem épp a viszonylagos pass rushbeli gyengesége miatt egy 4-3-as csapat számára nem akkora érték, hogy mondjuk top 3-ban draftolják. Hármójuk közül nálam csak Jordan az, aki mindkét rendszerben képes lehet nagyon jól megállni a helyét, Dareusnak nem érzem annyira jó rendszernek a 4-3-at, Fairleyt pedig el se nagyon tudom képzelni 3-4-ben.gsn
Ezt írod annak, akinek Jordan a kedvence a classból 😛 Én csak a sláger-tendeciát veszem alapul, mert általában az működik. Én konkrétan Dareust olyan játékosnak tartom jelenleg, akinek nincs igazán good-fit rendszer. 4-3ban UT-nek kevés, NT-nek meg nem elég erős. 3-4ben szvsz DE-nek lenne jó, de 5technek én lassúnak érzem, függetlenül, hogy milyen jól mozgott combine-on és pro day-en. Ehhez képest pl. nflnetwork-ön mindenki azt magyarázza, hogy 0-5 tech Dareus, tehát bárhová jó. Fairley más téma, én őt annyira nem vágom. De pl. Denver helyében biztos, hogy ha választani kéne, akkor Fairley-t húznám a 4-3ba, nem Dareust. Mindenesetre jelenleg csekély az esélye, hogy Dareus kicsússzon a top3-ból, de ha más nem, top6-ban szinte biztos ott lesz.szaba
Arra nem utaltam, hogy mennyire kedveled Jordant vagy sem, csak arra, hogy ne vegyünk ennyire ténynek mindent, amit leírnak. A mockolók tendenciái nem azonosok a csapatok tendenciáival. Persze sokszor hasonlóak, vagy legalább 5-10 helyre eltalálják, de vannak olyan esetek is, amikor nem, és pláne áll ez egy ilyen, kérdésekkel teli top prospectekkel megáldott draft classal kapcsolatban. A top 10 esetében is vannak meglepetések, néha ez kiderül (pl. 2009-ben Tyson Jacksonról két nappal a draft előtt terjedt el, hogy lehet 1/3-as lesz és a KC viszi, addig a többségnél top 15-20-as sem volt), néha nem (Alualu tavaly). És persze mindenki röhög ezeken a pickeken, aztán végül lehet, hogy kiderül, hogy ötször olyan jó játékosok lettek, mint a mockolók által oda szánt emberkék.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Erről volt a Pats.hu-n okfejtés. Szerintem ha felmegyünk akkor az vagy Jordanért lesz, vagy ha valami csoda folytán csúszik Dareus akkor érte.FViktor93
Dareus 3-nál tovább nehezen csúszik. 😀szaba
Nagyon fixnek veszitek már ezeket a mockokban berögződött dolgokat, ami szerintem nagy hiba.

Szerintem nem tud öt érvet írni arra senki, hogy Dareus mitől annyira jobb játékos Jordannél, hogy az egyikről top 3, a másikról top 10-20 közötti prospectként beszéljünk.

Jordan például szerintem komplexebb játékos összességében, mint Dareus. Ő az a játékos a 3-4 DE/4-3 DT class elejéből akivel kapcsolatban egyáltalán nincsenek kérdések, Dareusnál ott van a súlyprobléma, Fairleynél a személyisége. Hozzáállásban is veri Jordan mindkettőt, pályán kívül Dareus sohasem volt az, aki megszakadt, Fairley sem igazán erőlteti, sőt, ő még a pályán is néha szabadságon van, amikor nem volt ott, akkor persze elképesztően domináns volt ebben az egy kiváló évében.

Dareus jobb valamivel futás ellen Jordannél, bár szerintem annyira nem jelentősen, viszont rosszabb pass rusher. Fairley pass rushban jobb Jordannél, és minimálisan rosszabb futás ellen. Ha 4-3-ba keresek 3 technique-et, éppen a pass rusher képessége miatt valószínűleg Fairleyt választom (ha éppen képes vagyok tolerálni a személyiségét), ha 3-4 5 techniquenek egy futás ellen masszív, de QB-ra annyira nem veszélyes embert keresek, akkor Dareust. Dareus szerintem épp a viszonylagos pass rushbeli gyengesége miatt egy 4-3-as csapat számára nem akkora érték, hogy mondjuk top 3-ban draftolják. Hármójuk közül nálam csak Jordan az, aki mindkét rendszerben képes lehet nagyon jól megállni a helyét, Dareusnak nem érzem annyira jó rendszernek a 4-3-at, Fairleyt pedig el se nagyon tudom képzelni 3-4-ben.gsn
Ezt írod annak, akinek Jordan a kedvence a classból 😛 Én csak a sláger-tendeciát veszem alapul, mert általában az működik. Én konkrétan Dareust olyan játékosnak tartom jelenleg, akinek nincs igazán good-fit rendszer. 4-3ban UT-nek kevés, NT-nek meg nem elég erős. 3-4ben szvsz DE-nek lenne jó, de 5technek én lassúnak érzem, függetlenül, hogy milyen jól mozgott combine-on és pro day-en. Ehhez képest pl. nflnetwork-ön mindenki azt magyarázza, hogy 0-5 tech Dareus, tehát bárhová jó. Fairley más téma, én őt annyira nem vágom. De pl. Denver helyében biztos, hogy ha választani kéne, akkor Fairley-t húznám a 4-3ba, nem Dareust. Mindenesetre jelenleg csekély az esélye, hogy Dareus kicsússzon a top3-ból, de ha más nem, top6-ban szinte biztos ott lesz.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Erről volt a Pats.hu-n okfejtés. Szerintem ha felmegyünk akkor az vagy Jordanért lesz, vagy ha valami csoda folytán csúszik Dareus akkor érte.FViktor93
Dareus 3-nál tovább nehezen csúszik. 😀szaba
Nagyon fixnek veszitek már ezeket a mockokban berögződött dolgokat, ami szerintem nagy hiba.

(...)gsn
A pozíciós értékről nem is beszélve, ami különösen a draft elején nagyon fontos szempont. QB, LT, pass rusher DE/OLB, WR, CB ezek mind előbb helyezkednek a 43-as DT-nél, 34-es DE-nél. A 43-as sémában is inkább az UT-től várható, hogy kiemelkedő játékkal nagyban képes befolyásolni egy mérkőzés lefolyását, és arra a posztra nem is lehet túl jó eséllyel hátsó körökben várni, míg egy futás ellen helyet fogó valakit oda is könnyebb találni, plusz ha a másik három falember átlag feletti körülötte, akkor nem is kap akkora hangsúlyt, ha meg kutyaütők játszanak körülötte, akkor teljesen mindegy milyen zseni, nem sok hatása lesz a meccsre (a 34-es DE vs. NT kérdésben ugyanez a helyzet az end javára).
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintetek van rá esély, hogy a Pats első körben feltrade-el mondjuk egy DE-ért (illetve ha igen, akkor kiért mehetnének)? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megszerzik pl. a Redskins 1/10-ét.vassadi
Erről volt a Pats.hu-n okfejtés. Szerintem ha felmegyünk akkor az vagy Jordanért lesz, vagy ha valami csoda folytán csúszik Dareus akkor érte.FViktor93
Dareus 3-nál tovább nehezen csúszik. 😀szaba
Hát ebben nem vagyok annyira biztos.
Egyrészről amit gsn is írt.
Másrészről hány olyan játékost láttunk aki tuti top3-nak tűnt, aztán mégis csúszott. És nem is feltétlen nagy csúszás elég ha csak mondjuk 5-6 helyet csúszik és a Patsnek megéri felmennie érte.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Szerintetek van rá esély, hogy a Pats első körben feltrade-el mondjuk egy DE-ért (illetve ha igen, akkor kiért mehetnének)? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megszerzik pl. a Redskins 1/10-ét.vassadi
Erről volt a Pats.hu-n okfejtés. Szerintem ha felmegyünk akkor az vagy Jordanért lesz, vagy ha valami csoda folytán csúszik Dareus akkor érte.FViktor93
Dareus 3-nál tovább nehezen csúszik. 😀szaba
Nagyon fixnek veszitek már ezeket a mockokban berögződött dolgokat, ami szerintem nagy hiba.

Szerintem nem tud öt érvet írni arra senki, hogy Dareus mitől annyira jobb játékos Jordannél, hogy az egyikről top 3, a másikról top 10-20 közötti prospectként beszéljünk.

Jordan például szerintem komplexebb játékos összességében, mint Dareus. Ő az a játékos a 3-4 DE/4-3 DT class elejéből akivel kapcsolatban egyáltalán nincsenek kérdések, Dareusnál ott van a súlyprobléma, Fairleynél a személyisége. Hozzáállásban is veri Jordan mindkettőt, pályán kívül Dareus sohasem volt az, aki megszakadt, Fairley sem igazán erőlteti, sőt, ő még a pályán is néha szabadságon van, amikor nem volt ott, akkor persze elképesztően domináns volt ebben az egy kiváló évében.

Dareus jobb valamivel futás ellen Jordannél, bár szerintem annyira nem jelentősen, viszont rosszabb pass rusher. Fairley pass rushban jobb Jordannél, és minimálisan rosszabb futás ellen. Ha 4-3-ba keresek 3 technique-et, éppen a pass rusher képessége miatt valószínűleg Fairleyt választom (ha éppen képes vagyok tolerálni a személyiségét), ha 3-4 5 techniquenek egy futás ellen masszív, de QB-ra annyira nem veszélyes embert keresek, akkor Dareust. Dareus szerintem épp a viszonylagos pass rushbeli gyengesége miatt egy 4-3-as csapat számára nem akkora érték, hogy mondjuk top 3-ban draftolják. Hármójuk közül nálam csak Jordan az, aki mindkét rendszerben képes lehet nagyon jól megállni a helyét, Dareusnak nem érzem annyira jó rendszernek a 4-3-at, Fairleyt pedig el se nagyon tudom képzelni 3-4-ben.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Carder a Rose Bowl-on engem "elvarázsolt".
A jövő évi draftra jelentkezik és azt kérdezném,hogy várható-e,hogy dominálni fog az NFL-ben is?
Ha McClain volt az elmúlt évek legkomplettebb ILB -je,ahhoz képest hol helyezkedik el?
Most idén nincs egyértelmű 1.körös ILB prospect,aki vezére lehet egy védelemnek vagy front7-nek.

Számomra ez kicsit idei kérdés,mert néhány éven belül Ray Lewis visszavonul,és nem egy RayII kell,viszont egy jó ösztönökkel bíró ILB-re szükség van ,egy 1.kör körüli tehetségre és perpillanat nem látom,ki vehetné át a státuszát a csapaton belül.kátrány
a következő korszakos ILB prospect neve: Luke Kuechly

több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 776 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Endnek a Heyward, Liuget, Wilkerson trióból valaki még biztos elérhető lesz.

Pass rusher OLB-re már nehezebb tippelni. Miller, Quinn, Hosuton, A. Smith, Kerrigan ötös után nem látok top40-50-es tehetséget.DoM
OLB-re a Steelers-nél nincs is szükség, az viszont megeshet, hogy első körben CB vagy OT helyett végül DE-t húzunk.vassadi
Ha DE jönne én Heywardot szeretném nagyon.tenorx
Csatlakozom 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Carder a Rose Bowl-on engem "elvarázsolt".
A jövő évi draftra jelentkezik és azt kérdezném,hogy várható-e,hogy dominálni fog az NFL-ben is?
Ha McClain volt az elmúlt évek legkomplettebb ILB -je,ahhoz képest hol helyezkedik el?
Most idén nincs egyértelmű 1.körös ILB prospect,aki vezére lehet egy védelemnek vagy front7-nek.

Számomra ez kicsit idei kérdés,mert néhány éven belül Ray Lewis visszavonul,és nem egy RayII kell,viszont egy jó ösztönökkel bíró ILB-re szükség van ,egy 1.kör körüli tehetségre és perpillanat nem látom,ki vehetné át a státuszát a csapaton belül.kátrány
a TCU védelmével úgy vagyok, mint a spread offense-ekkel, lehet hogy valaki tényleg jó, és azért villogott benne, de nagyon nehéz kiszűrni őket a sok rendszerbe illő játékos mellett

elég csak ugye a tavalyi draftot felhozni, míg Jerry Hughes ugye egyelőre nagy bustnak tűnik, Daryl Washington nagyszerűen mutatkozott be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Carder a Rose Bowl-on engem "elvarázsolt".
A jövő évi draftra jelentkezik és azt kérdezném,hogy várható-e,hogy dominálni fog az NFL-ben is?
Ha McClain volt az elmúlt évek legkomplettebb ILB -je,ahhoz képest hol helyezkedik el?
Most idén nincs egyértelmű 1.körös ILB prospect,aki vezére lehet egy védelemnek vagy front7-nek.

Számomra ez kicsit idei kérdés,mert néhány éven belül Ray Lewis visszavonul,és nem egy RayII kell,viszont egy jó ösztönökkel bíró ILB-re szükség van ,egy 1.kör körüli tehetségre és perpillanat nem látom,ki vehetné át a státuszát a csapaton belül.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek van rá esély, hogy a Pats első körben feltrade-el mondjuk egy DE-ért (illetve ha igen, akkor kiért mehetnének)? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megszerzik pl. a Redskins 1/10-ét.vassadi
Erről volt a Pats.hu-n okfejtés. Szerintem ha felmegyünk akkor az vagy Jordanért lesz, vagy ha valami csoda folytán csúszik Dareus akkor érte.FViktor93
Dareus 3-nál tovább nehezen csúszik. 😀szaba
ja-ja ha Dareust akarjuk akk 1/1-re kell feltrade-elni
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Szerintetek van rá esély, hogy a Pats első körben feltrade-el mondjuk egy DE-ért (illetve ha igen, akkor kiért mehetnének)? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megszerzik pl. a Redskins 1/10-ét.vassadi
Erről volt a Pats.hu-n okfejtés. Szerintem ha felmegyünk akkor az vagy Jordanért lesz, vagy ha valami csoda folytán csúszik Dareus akkor érte.FViktor93
Dareus 3-nál tovább nehezen csúszik. 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintetek van rá esély, hogy a Pats első körben feltrade-el mondjuk egy DE-ért (illetve ha igen, akkor kiért mehetnének)? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megszerzik pl. a Redskins 1/10-ét.vassadi
Erről volt a Pats.hu-n okfejtés. Szerintem ha felmegyünk akkor az vagy Jordanért lesz, vagy ha valami csoda folytán csúszik Dareus akkor érte.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintetek van rá esély, hogy a Pats első körben feltrade-el mondjuk egy DE-ért (illetve ha igen, akkor kiért mehetnének)? Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megszerzik pl. a Redskins 1/10-ét.