NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jóval nagyobb needek is vannak Arizonában.
vassadi
hát azért egyik OT-t sem nevezném NFL kezdő szintnek...braxa88
és ezért húznánk még egy Levi Brown-t (amivel nem a játéktudását minősítem, hanem a reach nagyságát)Fucu
persze h nagy reach, nem is azt mondom, hanem arra reagáltam h a cardinalsnál nem nagy need az OT, holott sztem nagyon is az
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Carimi 1/5-re elég reach-gyanús. :mad:szaba
Jóval nagyobb needek is vannak Arizonában.
vassadi
hát azért egyik OT-t sem nevezném NFL kezdő szintnek...braxa88
és ezért húznánk még egy Levi Brown-t (amivel nem a játéktudását minősítem, hanem a reach nagyságát)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és a Cards szurkolók kifutnak a világból...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Carimi 1/5-re elég reach-gyanús. :mad:szaba
Jóval nagyobb needek is vannak Arizonában.
vassadi
hát azért egyik OT-t sem nevezném NFL kezdő szintnek...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Carimi 1/5-re elég reach-gyanús. :mad:szaba
Jóval nagyobb needek is vannak Arizonában.

Na, máris milyen szoros lett, pedig az elején eléggé lefutottnak tűnt a Quinn-Gabbert párharc.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Carimi 1/5-re elég reach-gyanús. :mad:
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
bocs akkor beneztem csak osszekevertelek vkivel talan avatar alapjan.Fake
Semmi gond, örülök, hogy tisztáztuk.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kicsit lassan haladunk, de elolvasható a prospect ismertetők között Aj Green (WR) és Q. Sturdivant (LB)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom miről beszélsz, én Von Millert mondtam a Bills-hez.

Én se mondtam egy szóval se, hogy rossz húzás lett volna Spiller, csak hogy voltak az RB-nél nagyobb needek is, bőven. Olyan, mintha most pl. Petersont választanák - nem hülyeség, mert mindenki tisztában van vele, hogy mennyire jó játékos, de a Bills-nél nem elsősorban DB-re van szükség.vassadi
bocs akkor beneztem csak osszekevertelek vkivel talan avatar alapjan.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Igazából a Bengalsnek a legjobb a letrade lenne...empty taxi
Hatalmas igazság!!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
igen, valamiért úgy rémlett, hogy itt mockok alapján volt rangsorolva, de látom már, hogy rosszul emlékeztem erreWyatt
Nem rosszul emlékeztél, hanem DoM írta el, én is csak most vettem észre, hogy mock átlagot írt, pedig ez nem az.gsn
Yep. Sikerült eltolnom... Javítottam.
több mint 13 éve
gsn 3 548
korábban is néztem már, de ennyire nem tűnt fel, Bunting tud valamit nagyon, vagy mindenki más? 😀 mert elég szélsőséges nézetei vannakWyatt
A big board nem egyenlő azzal, hogy hanyadik helyre tippel valaki egy játékost. Ha megnézed Bunting mockját, akkor nem találod meg Ingramet az első körben, pedig a boardján 7... A 27. Amukamarát pedig megtalálod a 11. picknél. A board arra szolgál, hogy a játékosokat a saját véleménye alapján rangsorolja az ember, a mock pedig arra, hogy megtippelje, kit hanyadik helyen visznek el. Két olyan dolog, aminek nincs egymáshoz köze.gsn
igen, valamiért úgy rémlett, hogy itt mockok alapján volt rangsorolva, de látom már, hogy rosszul emlékeztem erreWyatt
Nem rosszul emlékeztél, hanem DoM írta el, én is csak most vettem észre, hogy mock átlagot írt, pedig ez nem az.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
korábban is néztem már, de ennyire nem tűnt fel, Bunting tud valamit nagyon, vagy mindenki más? 😀 mert elég szélsőséges nézetei vannakWyatt
A big board nem egyenlő azzal, hogy hanyadik helyre tippel valaki egy játékost. Ha megnézed Bunting mockját, akkor nem találod meg Ingramet az első körben, pedig a boardján 7... A 27. Amukamarát pedig megtalálod a 11. picknél. A board arra szolgál, hogy a játékosokat a saját véleménye alapján rangsorolja az ember, a mock pedig arra, hogy megtippelje, kit hanyadik helyen visznek el. Két olyan dolog, aminek nincs egymáshoz köze.gsn
igen, valamiért úgy rémlett, hogy itt mockok alapján volt rangsorolva, de látom már, hogy rosszul emlékeztem erre

több mint 13 éve
gsn 3 548
korábban is néztem már, de ennyire nem tűnt fel, Bunting tud valamit nagyon, vagy mindenki más? 😀 mert elég szélsőséges nézetei vannakWyatt
A big board nem egyenlő azzal, hogy hanyadik helyre tippel valaki egy játékost. Ha megnézed Bunting mockját, akkor nem találod meg Ingramet az első körben, pedig a boardján 7... A 27. Amukamarát pedig megtalálod a 11. picknél. A board arra szolgál, hogy a játékosokat a saját véleménye alapján rangsorolja az ember, a mock pedig arra, hogy megtippelje, kit hanyadik helyen visznek el. Két olyan dolog, aminek nincs egymáshoz köze.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
korábban is néztem már, de ennyire nem tűnt fel, Bunting tud valamit nagyon, vagy mindenki más? 😀 mert elég szélsőséges nézetei vannak

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mel Kiper (ESPN), Todd McShay (ESPN), Rob Rang (CBS), Scott Wright (DraftCountdown.com), Tony Pauline (Sports Illustrated), Wes Bunting's (NFP) és Mike Mayock (NFL Network) mockjainak átlaga alapján a top36 játékos:

szerk.: mock helyett big boardok átlaga, ahogy arra gsn is rámutatott alább.

1. Patrick Peterson, CB, LSU: 2.3 (Last Week: 1)
High: 1 (Multi); Low: 4 (Pauline)

2. A.J. Green, WR, Georgia: 3.2 (Last Week: 2)
High: 1 (Multi); Low: 5 (Multi)

3. Von Miller, OLB, Texas A&M: 3.9 (Last Week: 3)
High: 2 (Multi); Low: 9 (Pauline)

(...)

http://walterfootball.com/draft2011bigboard.php
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 140 — Stromfeld Aurél fan
Igazából a Bengalsnek a legjobb a letrade lenne...empty taxi
Ámen. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezaz Mikey, már ketten vagyunk Juliosok! 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Igazából a Bengalsnek a legjobb a letrade lenne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sztem DE kell cincibe. DT kéne legjobban de akik itt megárnék azok már kimentek. WR... Ocho és Simpson lesz a kezdő Shipley slot. ez jó. ugyis sokat fut a Bengals.
PP csak akkor kell ha Joseph megy de Free agency nincs szal ezt nem lehet tudni. lehet behúzzák Petersont oszt Josephet elengedik.
Sztem Bowers lenne a legjobb a Bengalsnak ha Fairley már nincs.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Az eddigi 7 DE pickre gondoltam.

szerk.: Wyatt megelőzött.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez mondjuk azért tényleg furcsa
arra, hogy de pont nem kell, aztán a többség csak azt ír 😀

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Pacmant az Atlanta ellen szétszívatta White, de én annyira rossznak a többi meccsen nem éreztem, de ez csak szvsz.
szerk: Ghee meg tényleg keveset volt fent, de ha annyira sz*r lenne akkor észrevettük volna, lásd J.Bush esete a Packersnél tavaly...
Btw, azért látom, a sok hülye mock megtette a hatását néhány fórumozóra...Mikey
Ezt hogy érted? (No offense, csak érdekel) 😊
szerk2: thx, én is erre gondoltam egyébként, hogy DL need-et írnak hozzánk, pedig az emberek megvannak, csak a fejekben kéne rendet tenni 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
mondjuk nem lenne szar egy Hall, Joseph, PP cb sor ha mard JoJo 😀Wyatt
+Pacman és Ghee sem volt annyira rossz. 😛
bár annyira jó semMarioAna
Szvsz Adam Jones konkrétan fos volt, Ghee meg a kevés játékidő miatt értékelhetetlen.

Btw, azért látom, a sok hülye mock megtette a hatását néhány fórumozóra...
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
mondjuk nem lenne szar egy Hall, Joseph, PP cb sor ha mard JoJo 😀Wyatt
+Pacman és Ghee sem volt annyira rossz. 😛
bár annyira jó sem

Burrow > Luck valaha is