NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha tényleg az lenne, amit valaki előbb írt draft topicba, enyhén idegeskednék, annyira azért nem csak Jimmy jöhet, hogy egy-kettőt rááldozzuk... Főleg, hogy CB mellett egész fal jobb oldala gagyi, ami Vick-nek a vakoldala...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bowersnek szvsz 3-4-ben annyi lenne,én az OLB-t se látom benne
4-3 DE-nek viszont nagy király lesz 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
olb-nek érdekes lenne Ware melléWyatt
Csak OLBnek meg kell tanulnia nyílt terepen érvényesülni, ami nem mindenkinek megy. Ez nem sebesség kérdése elsősorban (nem neked mondom, csak ezt szokás felhozni 3-4 OLBknek, hogy gyors aztán akkor jó lesz). Van akinek megy, van akinek nem.ulpianus
most nem is arra gondoltam, hogy beválna-e, csak, hogy pont nem az olb a legégetőbb poszt dallasban, tekintve, hogy ott van talán a legjobb, a másik oldalára nem feltétlen kell elit

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
olb-nek érdekes lenne Ware melléWyatt
Csak OLBnek meg kell tanulnia nyílt terepen érvényesülni, ami nem mindenkinek megy. Ez nem sebesség kérdése elsősorban (nem neked mondom, csak ezt szokás felhozni 3-4 OLBknek, hogy gyors aztán akkor jó lesz). Van akinek megy, van akinek nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
olb-nek érdekes lenne Ware mellé

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 867 — Circus Maximus
Bowers egyáltalán nem rossz futás ellen. Ez így nem igaz. Az más kérdés, hogy ha nem volna eli pass rusher, akkor csak a runstop (mostani szinten) + modjuk közepes pass rush esetén első körös sem volna, inkább második. De nem rossz, csak annyira jó pass sietteteő, hogy ez olvasni róla szinte mindig, hogy már ezért is megéri.

De a kérdésre válaszolva, szerintem jó 3-4es DE lehetne belőle. ott is kell ám pass rush, és nem hátrány, ha valaki jó ebben. Akkor persze nem LDe lesz, hanem RDE és mellé minden nickel playt is ő visz (vagy az NTvel vagy az LDEvel párban).

Mindenesetre azért nem fog ez megtörténni sztem, mert egy 3-4es csapatnak egy ilyen RDE ér mondjuk (attól függően kik alkotják jelenleg a DLt, mennyire kell más poszt ,stb) olyan első kör végét, második elejét. Míg ha mint 4-3as DE nézzük Bowerst, akkor ér első kör elejét is. De ez csak az én véleményem természetesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
gsn 3 548
...
4. Da'Quan Bowers, DL, Clemson
...JJ
Bowers alkalmas lenne 3-4es endnek?,
eddig csak olyanokat olvastam felőle, hogy méltatták a passrusherségét, de nem a futásblokkját, szóval 4-3as DE-ként számították rá.sapka
méretileg fel lehetne építeni 3-4-es Enddé, de stílusában köze sincs a poszthozHöri
Elsődlegesen 4-3 DE, de el lehet képzelni 3-4 OLB-ként is, igaz már ezt is sokan megkérdőjelezik. Egyetértek Hörivel, szinte kizártnak tekinthető a 3-4 DE poszt, nem odavaló játékos, elsődlegesen pass rusher.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...
4. Da'Quan Bowers, DL, Clemson
...JJ
Bowers alkalmas lenne 3-4es endnek?,
eddig csak olyanokat olvastam felőle, hogy méltatták a passrusherségét, de nem a futásblokkját, szóval 4-3as DE-ként számították rá.sapka
méretileg fel lehetne építeni 3-4-es Enddé, de stílusában köze sincs a poszthoz

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
...
4. Da'Quan Bowers, DL, Clemson
...JJ
Bowers alkalmas lenne 3-4es endnek?,
eddig csak olyanokat olvastam felőle, hogy méltatták a passrusherségét, de nem a futásblokkját, szóval 4-3as DE-ként számították rá.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
belső info szerint így néz ki a Dallas draft boardja most:

1. Nick Fairley, DT, Auburn
2. Patrick Peterson, CB, LSU
3. Marcell Dareus, DT, Alabama
4. Da'Quan Bowers, DL, Clemson
5. Von Miller, OLB, Texas A&M
6. A.J. Green, WR, Georgia
7. Tyron Smith, OT, USC
8. Robert Quinn, DE/LB, North CarolinaJJ
Smith-szagú a dolog, az hogy a többiek nem maradnak bent 1/9-ig, legalábbis sanszos.Dzsokijuing
bowers nagy csúszásban van ugyhogy sztem ő még benn lesz
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 827 — Saturday Night Lights
belső info szerint így néz ki a Dallas draft boardja most:

1. Nick Fairley, DT, Auburn
2. Patrick Peterson, CB, LSU
3. Marcell Dareus, DT, Alabama
4. Da'Quan Bowers, DL, Clemson
5. Von Miller, OLB, Texas A&M
6. A.J. Green, WR, Georgia
7. Tyron Smith, OT, USC
8. Robert Quinn, DE/LB, North CarolinaJJ
Smith-szagú a dolog, az hogy a többiek nem maradnak bent 1/9-ig, legalábbis sanszos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
túl sok a Prince-re adott szavazat

JJ
Szerintem annyira nem sok. Marmint, ahogy elnezem ,mindenki probal esszeruen tippelni (Mondjuk nem mindenhol, mer az Arizona - Gabbert dolgot meg mindig nem tudom hova tenni.), figyelembe venni a csapat legnagyobb needjeit. (En Jordan es Prince kozott vaciclaltam, de az a D-line meg elvan egy darabig, viszont Jenkins egy barom, Newman meg nem jatszhat orokke. - bar orulnek, ha valami ordas baromsagot csinalnanak, mondjuk huznanak egy kickert)lotus86
belső info szerint így néz ki a Dallas draft boardja most:

1. Nick Fairley, DT, Auburn
2. Patrick Peterson, CB, LSU
3. Marcell Dareus, DT, Alabama
4. Da'Quan Bowers, DL, Clemson
5. Von Miller, OLB, Texas A&M
6. A.J. Green, WR, Georgia
7. Tyron Smith, OT, USC
8. Robert Quinn, DE/LB, North Carolina


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetértek ez a draft nagyon izgalmasnak ígérkezikFucu
Főleg nekünk.... 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem is veszem le az idézetet amíg nem látok javulást.
DA igazából szerintem kuka, de olvastam már olyan szurkolói véleményt, hogy nem kéne elküldeni. Ebben is van igazság.

Egyetértek ez a draft nagyon izgalmasnak ígérkezik



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Jo, hat nekem mindegy, hogy kuka vagy sem , en csak azert irtam, nehogy valaki betamadjon, hogy akkor szinte rookikekkal mennenek neki az evnek. DA nem az. Azt az idezetet en nalad lattam eloszor, de meg mindig nagyon igaz.

Viszont ez a "vita" is ravilagit, hogy mennyire erdekes lesz az idei, FA nelkuli draft.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gabbert a Cardinalsnál miért fura?
Arizonába kell egy QB, egy jó QB nem vitás.
És mivel FA-ról nem oldották meg, ugye sok lehetőség nemigen volt rá, evidens, hogy akkor majd a draftról.
És ha a QB pick oké, akkor lenne jobb nekik szerinted, mint Gabbert?Sobri Jóska
azért fura (és akasztott ki engem is) mert 3 (!!) másik poszton is égetőbb szükség lenne fiatal tehetségre.
Ezek sorrendben:
- 34 pass rusher OLB: mivel Miller kiment, így Quinn lett volna a következő
- OL: nem olyan minőségű az OL class, hogy 1/5-re megérjen bárkit is behúzni és mivel a fal közepe az igazán kérdéses így meg pláne nem
- CB: DRC katasztrófa volt, Toler fejlődőképes. mögöttük mindenki UFA vagy RFA esetleg ERFA. És ha bent van egy Patrick Peterson kaliberű játékos akkor simán be kell húzni

Igaz, hogy kell egy jó QB, de Whisenhunt lenyilatkozta, hogy nincs az idei classban Sam Bradford vagy Matt Ryan kaliberű játékos akire az 1/5-öt el lehetne lőni. (és egy személyes megjegyzés. én láttam a potenciált Skeltonban, többször is az OL gyatra munkája miatt került szarba.)

szerk: lotus: DA kuka lesz szerintem, nincs mit szépíteni rajta
amúgy az az idézet még a szezon közepén történt meg 😀 (de nem változott azóta semmi)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Gabbert a Cardinalsnál miért fura?
Arizonába kell egy QB, egy jó QB nem vitás.
És mivel FA-ról nem oldották meg, ugye sok lehetőség nemigen volt rá, evidens, hogy akkor majd a draftról.
És ha a QB pick oké, akkor lenne jobb nekik szerinted, mint Gabbert?Sobri Jóska
De nalam a QB pick nem oke 1. korben az Arizonanal. Igaz hogy kell nekik QB, de HC maradt (Jott tavaly 2 QB is, o draftolta oket, majd eljatszik veluk - plusz ott van meg DA, szoval nem csak 0 kilometeres ujoncok vannak a rosteren), plusz nincs pass rush arrafele. Ezert irtam Quinnt. De egy PP huzas is korrektebb lett volna nekem, mint Gabbert. (Plusz ha QB, akkor letezik 2. kor is, miutan kicsit rendberaktak a vedelmet)
Amugy meg szerintem beszedes, hogy ha az "alfa" Cardinals fan is azt "mondja" az alairasaban, hogy sok problema van a sivatagban, de nem a QB kerdes a legnagyobb.

Nem mondom, hogy nem Gabbertet huzzak, de szerintem esszerubb (Es azt hiszem csak par szavazattal kapott Quinn kevesebbet), ha eloszor rendberakjak a vedelmet, aztan esetleg guberalnak valakit a tamado falukba (gyakorlatilag barmelyik posztra mehetne az upgrade) . En ugy gondolom (szoval meg mindig fenntartom a lehetoseget annak, hogy masok mashogy gondoljak, es hogy nem vagyok tevedhetetlen) hogy nincs ertelme egy projekt QB-t huzni 1/5-re, amikor a csapat, mondhatni, 1000 sebbol verzik.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gabbert a Cardinalsnál miért fura?
Arizonába kell egy QB, egy jó QB nem vitás.
És mivel FA-ról nem oldották meg, ugye sok lehetőség nemigen volt rá, evidens, hogy akkor majd a draftról.
És ha a QB pick oké, akkor lenne jobb nekik szerinted, mint Gabbert?Sobri Jóska
Őő második körben Locker,Mallett,Ponder? Attól, hogy a QB nagy need náluk nem feltétlen muszáj első körben azt húzniuk, pláne nem top5el. Főleg, hogy idén nincs olyan QB aki minden gondolkodás nélkül megérné a top5öt.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Gabbert a Cardinalsnál miért fura?
Arizonába kell egy QB, egy jó QB nem vitás.
És mivel FA-ról nem oldották meg, ugye sok lehetőség nemigen volt rá, evidens, hogy akkor majd a draftról.
És ha a QB pick oké, akkor lenne jobb nekik szerinted, mint Gabbert?

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
túl sok a Prince-re adott szavazat

JJ
2. kör is lesz a drafton 😀Höri
Kezdtem reménykedni hogy megmenekültünk tőle az első körben, de ez tényleg második körnek tűnik. 😀
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
túl sok a Prince-re adott szavazat

JJ
Szerintem annyira nem sok. Marmint, ahogy elnezem ,mindenki probal esszeruen tippelni (Mondjuk nem mindenhol, mer az Arizona - Gabbert dolgot meg mindig nem tudom hova tenni.), figyelembe venni a csapat legnagyobb needjeit. (En Jordan es Prince kozott vaciclaltam, de az a D-line meg elvan egy darabig, viszont Jenkins egy barom, Newman meg nem jatszhat orokke. - bar orulnek, ha valami ordas baromsagot csinalnanak, mondjuk huznanak egy kickert)

Mindenesetre erdekes lesz majd osszevetni a mi mockunkat a sok amcsi szakieval....kulonosen a Blaine Gabbert 1/1, Newton to Cincy mainstream mockokkal. Mar nagyon varom, plusz az is nagyon erdekel, hogy ez az esszerunek tuno mock mennyire pontos, es a GM-ek mennyire bolondulnak majd meg a draft napjan.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
túl sok a Prince-re adott szavazat

JJ
2. kör is lesz a drafton 😀Höri
nem kicsit meglepődnék, ha előbb menne ki mint a tesója



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
túl sok a Prince-re adott szavazat

JJ
2. kör is lesz a drafton 😀

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
túl sok a Prince-re adott szavazat



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
A PFW value chartja a ligaszerte összegyűjtött vélemények alapján: http://www.profootballweekly.com/2011/04/06/pfws-exclusive-draft-value-chart-4gsn
Végre a helyén kezelik Dion Lewist.