NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Kolbászért senkisem fog adni 1.kört...braxa88
Én szerintem sem. Max 2.-at de legnagyobb esély arra van, hogy marad.Shawn84
Pedig pont a Seahawks esetében lehetett arról hallani, hogy az első körös pickjüket kínálgatják érte...

Maradni szerintem biztosan nem fog (amennyiben lehetségessé válik majd a játékosok tradelése), neki és a Phillynek sem érdeke.vassadi
Persze, majd valamikor el fog menni, annál is inkább mivel mi most egy Vickhez hasonló stílusú játékost keresnénk inkább, de amíg nem lehet játékosokat tradelni addig marad.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kolbászért senkisem fog adni 1.kört...braxa88
Én szerintem sem. Max 2.-at de legnagyobb esély arra van, hogy marad.Shawn84
Pedig pont a Seahawks esetében lehetett arról hallani, hogy az első körös pickjüket kínálgatják érte...

Maradni szerintem biztosan nem fog (amennyiben lehetségessé válik majd a játékosok tradelése), neki és a Phillynek sem érdeke.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Philly.Blogra tettem fel egy kis Eagles-ös fantázia draft "agymenést". Lessétek meg, de azért ne tessék túlságosan komolyan venni 😀
http://philly.blog.hu/2011/04/09/eagles_draft_fantasy_elso_reszShawn84
Szerintem nem lett rossz, de a Frisco elé elég nehéz lesz tradelni. 😊 Mondjuk ha Kolbot tényleg el tudnátok passzolni a Seahawks-nak (vagy a Vikes, vagy bármely más csapat...) az első körös pickjükért cserébe, akkor már nem megoldhatatlan feladat. És ott még ha szerencsétek van, akkor akár PP-t is meg lehetne szerezni. De ha már feltrade, akkor az Eagles elsőszámú célja szerintem az lehet majd, hogy a Lions-t megelőzze Jimmy Smith-ért, pl. a Redskins-szel alkudozva, ugyanakkor 1/10-nél akár még Amukamara is bent lehet. Zavaros az egész, túl sok az alternatíva. 😊vassadi
Kolbászért senkisem fog adni 1.kört...braxa88
Én szerintem sem. Max 2.-at de legnagyobb esély arra van, hogy marad.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Philly.Blogra tettem fel egy kis Eagles-ös fantázia draft "agymenést". Lessétek meg, de azért ne tessék túlságosan komolyan venni 😀
http://philly.blog.hu/2011/04/09/eagles_draft_fantasy_elso_reszShawn84
Szerintem nem lett rossz, de a Frisco elé elég nehéz lesz tradelni. 😊 Mondjuk ha Kolbot tényleg el tudnátok passzolni a Seahawks-nak (vagy a Vikes, vagy bármely más csapat...) az első körös pickjükért cserébe, akkor már nem megoldhatatlan feladat. És ott még ha szerencsétek van, akkor akár PP-t is meg lehetne szerezni. De ha már feltrade, akkor az Eagles elsőszámú célja szerintem az lehet majd, hogy a Lions-t megelőzze Jimmy Smith-ért, pl. a Redskins-szel alkudozva, ugyanakkor 1/10-nél akár még Amukamara is bent lehet. Zavaros az egész, túl sok az alternatíva. 😊vassadi
Kolbászért senkisem fog adni 1.kört...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Philly.Blogra tettem fel egy kis Eagles-ös fantázia draft "agymenést". Lessétek meg, de azért ne tessék túlságosan komolyan venni 😀
http://philly.blog.hu/2011/04/09/eagles_draft_fantasy_elso_reszShawn84
Szerintem nem lett rossz, de a Frisco elé elég nehéz lesz tradelni. 😊 Mondjuk ha Kolbot tényleg el tudnátok passzolni a Seahawks-nak (vagy a Vikes, vagy bármely más csapat...) az első körös pickjükért cserébe, akkor már nem megoldhatatlan feladat. És ott még ha szerencsétek van, akkor akár PP-t is meg lehetne szerezni. De ha már feltrade, akkor az Eagles elsőszámú célja szerintem az lehet majd, hogy a Lions-t megelőzze Jimmy Smith-ért, pl. a Redskins-szel alkudozva, ugyanakkor 1/10-nél akár még Amukamara is bent lehet. Zavaros az egész, túl sok az alternatíva. 😊vassadi
Ezért is lesz még két rész, de persze ezen kívül is van sok. A cél, hogy legyen miről beszélni 😉 Egyébként szerintem ha benn van Smith, és Harris is akkor nem fogunk mindenáron Jimmyért felmenni.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Philly.Blogra tettem fel egy kis Eagles-ös fantázia draft "agymenést". Lessétek meg, de azért ne tessék túlságosan komolyan venni 😀
http://philly.blog.hu/2011/04/09/eagles_draft_fantasy_elso_reszShawn84
Szerintem nem lett rossz, de a Frisco elé elég nehéz lesz tradelni. 😊 Mondjuk ha Kolbot tényleg el tudnátok passzolni a Seahawks-nak (vagy a Vikes, vagy bármely más csapat...) az első körös pickjükért cserébe, akkor már nem megoldhatatlan feladat. És ott még ha szerencsétek van, akkor akár PP-t is meg lehetne szerezni. De ha már feltrade, akkor az Eagles elsőszámú célja szerintem az lehet majd, hogy a Lions-t megelőzze Jimmy Smith-ért, pl. a Redskins-szel alkudozva, ugyanakkor 1/10-nél akár még Amukamara is bent lehet. Zavaros az egész, túl sok az alternatíva. 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Philly.Blogra tettem fel egy kis Eagles-ös fantázia draft "agymenést". Lessétek meg, de azért ne tessék túlságosan komolyan venni 😀
http://philly.blog.hu/2011/04/09/eagles_draft_fantasy_elso_resz
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Kösz a véleményeket. Ezek fényében érdekes a szavazás.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én pedig azt nem értem, hogy miért annyira nyilvánvaló, hogyha OLB, akkor A.Smith? Mi teszi őt (a jelek szerint) egyértelműen top 3 (3-4-es) OLB-é? Tényleg érdekelne.
Nemrég néztem meg a Mizzou vs Oklahoma meccset, ahol észre sem lehetett őt venni.Sanco
Szerintem a top2 után majdnem mindegy, hogy mikor választ az ember 34 OLB-t a korai körökben: Houston, Smith, Kerrigan, Sheard, B. Reed, Acho, Moch. Egyikőjük mellett se törnék lándzsát a top25-ben.

Az arizonai hármak (Brooks Reed, Ricky Elmore, D'Aundre Reed) sorsát meg baromi érdekes lesz figyelni majd a profik között. Nem tennék rá nagy pénzt, hogy Brooks futja be a legnagyobb karriert.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én pedig azt nem értem, hogy miért annyira nyilvánvaló, hogyha OLB, akkor A.Smith? Mi teszi őt (a jelek szerint) egyértelműen top 3 (3-4-es) OLB-é? Tényleg érdekelne.
Nemrég néztem meg a Mizzou vs Oklahoma meccset, ahol észre sem lehetett őt venni.Sanco
Mert a többiek is gyengék/nem valók 3-4-es OLB-nek én Milleren és Quinnen kívül csak Sheardben látok potenciált arra hogy jó 3-4-es OLB legyen, őt meg korai lenne itt húzni.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Én pedig azt nem értem, hogy miért annyira nyilvánvaló, hogyha OLB, akkor A.Smith? Mi teszi őt (a jelek szerint) egyértelműen top 3 (3-4-es) OLB-é? Tényleg érdekelne.
Nemrég néztem meg a Mizzou vs Oklahoma meccset, ahol észre sem lehetett őt venni.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mi ez a sok Phil Taylor szavazat? Mit csinált mostanában, ami miatt masszív második körösből hirtelen 1/11 lett?Schleck
Mivel én indítottam el a lavinát... 😊

Nagyon nincs más alternatíva. End teljesen felesleges, mert A. Smith a legjobb falemberük már most is, plusz a Cardsnál van is tapasztalata ezen a poszton. A másik kezdő nyilván Mario Williams... bár én továbbra sem értem az átállás indokát.

Az OLB pick Miller és Quinn után már elég rizikós, támadókhoz nem érdemes itt húzni, CB-t csak reachelni lehetne, ami szintén nem old meg problémát, FS dettó.

Taylor meg egyértelműen korai, de legalább összerántja a falat, plusz ha nem egy vegytiszta 34 lesz ez egyből, amire nézetem szerint nagyon jó esély van, hogy M. Williamst minél jobban ki tudják használni, tehát én több négyes falat vizionálok, akkor Taylor ott is jó lehet kezdő falembernek.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mi ez a sok Phil Taylor szavazat? Mit csinált mostanában, ami miatt masszív második körösből hirtelen 1/11 lett?Schleck
konkrétan nincs 3-4 NT a Texasban 😊 de valóban nem ér 1/11-et, de láttunk már fura dolgokat ugye 😊 (második körben is lehet húzni egy hústornyot)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi ez a sok Phil Taylor szavazat? Mit csinált mostanában, ami miatt masszív második körösből hirtelen 1/11 lett?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192695#p192695
el lehet olvasni Julio, Newton és Tyron Smith aktáját

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Van egyébként NTs is meg 3-4s DEs is, azok se rosszak.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Kurva jó poszt a 3-4es OLBkről. (Vigyázz, egy kis matek is van benne)
Eddig beválik:
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=439601&postdays=0&postorder=asc&start=0


Ja, és kíváncsi leszek hogy fog menni a passrush a Texansnak, mert Barwin és Anderson is a legjobb csoportba van rangsorolva.tenorx
Erdekes, mert kicsit atirta a csoportokat.. es az elit embereket mas kategoria, explosiveness, nem twitch alapjan rendezte.
Sztem a regi rendszere (talan a 3. oldalon van ra egy idezet) jobb volt.. csak az Gholston miatt megbukott. Ettol fuggetlenul, en azt hasznalnam.. mindket merest egyszerre.. szamomra rendkivul tetszetos/erdekes probalkozas.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jó poszt a 3-4es OLBkről. (Vigyázz, egy kis matek is van benne)
Eddig beválik:
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=439601&postdays=0&postorder=asc&start=0


Ja, és kíváncsi leszek hogy fog menni a passrush a Texansnak, mert Barwin és Anderson is a legjobb csoportba van rangsorolva.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ingram kirúgta az ügynökét. Botrány lesz ha kicsúszik az első körből

több mint 13 éve
gsn 3 548
Ha megszűnne a lockout addig, és lefektetnék a szabályokat, csak akkor lehet játékost tradelni.gsn
Ez tiszta, csak látod, ez is kimaradt az eszmefuttatásomból.vassadi
Csak azért írtam, mert még nem volt említve a tegnapi esemény. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha megszűnne a lockout addig, és lefektetnék a szabályokat, csak akkor lehet játékost tradelni.gsn
Ez tiszta, csak látod, ez is kimaradt az eszmefuttatásomból.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Tegnap volt elméletileg egy olyan bejelentés, hogy a draft hetében, nemcsak a draft napján egyeztethetnek a csapatok egymással a potenciális tradekről. 2011-es és 2012-es pickeket lehet bevonni, játékosokat nem. Ha megszűnne a lockout addig, és lefektetnék a szabályokat, csak akkor lehet játékost tradelni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kolbért megkapjátok a Seattle első körös pickjét, úgyhogy nincs gond.vassadi
akkor mehet az üzlet 😀 De ezt ott nem írtad 😀Deny
A Seahawks-picknél akartam írni a Kolb-tradet, de látod, hogy máris minden szép és jó. 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha tényleg az lenne, amit valaki előbb írt draft topicba, enyhén idegeskednék, annyira azért nem csak Jimmy jöhet, hogy egy-kettőt rááldozzuk... Főleg, hogy CB mellett egész fal jobb oldala gagyi, ami Vick-nek a vakoldala...Deny
Kolbért megkapjátok a Seattle első körös pickjét, úgyhogy nincs gond.vassadi
akkor mehet az üzlet 😀 De ezt ott nem írtad 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha tényleg az lenne, amit valaki előbb írt draft topicba, enyhén idegeskednék, annyira azért nem csak Jimmy jöhet, hogy egy-kettőt rááldozzuk... Főleg, hogy CB mellett egész fal jobb oldala gagyi, ami Vick-nek a vakoldala...Deny
Kolbért megkapjátok a Seattle első körös pickjét, úgyhogy nincs gond.