NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Matt Maiocco 5 évre visszamenőleg a draftok értékelése csapatonként
http://www.csnbayarea.com/04/04/11/Maiocco-Five-year-study-of-NFL-drafts/landing_maiocco_v3.html?blockID=496960&feedID=5936Fucu
Vödör, mint az elmúlt öt év legjobb pickje hát elég érdekesen hangzik. Nálam ez egyébént Vollmer vagy Mayo lenne.Schleck
Kicsit fura nekem az ertekeles... megint azt erzem, hogy nevre osztalyozta a csapatokat (Packers az elso ott a TOP 10-ben a Saints/Jets/Colts/Ravens/Steelers... de meg a Pats is, ami loool.
Beirja ezt a harom statot, hogy mennyi van meg csapatnal/ligaban, mennyi a starter... aztan semmi kovetkezmenye nincs, hanem inkabb hasracsapasszeruen rangsorol.
Ez a Pats-fele 23/51 peldaul vicces, plane a 9. hellyel sztem... 😊

Sokkal jobb lenne reszletes lebontasban (elsokoros + korai pickek + kesoi pickek) - mindegyiktol egy adott elvaras (elsokorosoktol a starter minimum mondjuk, 2-3. korosoktol hasznos cserejatekos min, stb) es igy megnezni, ki mennyire valt be.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
De jó, hogy két topicban folyik erről téma egymás mellett 😀 ráadásul mindkettőnél a véleményezés a Vödör-Mayo cserét említi... 😀fetomy
😀
Láttam, hogy iktriad linkelte, utána rémlett, hogy már ez volt máshol is, csak mire megtaláltam és elolvastam, addigra FViktor is lecsapott. 😊Schleck
Én itt nem láttam 😀 E felet átcsúsztam.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De jó, hogy két topicban folyik erről téma egymás mellett 😀 ráadásul mindkettőnél a véleményezés a Vödör-Mayo cserét említi... 😀fetomy
😀
Láttam, hogy iktriad linkelte, utána rémlett, hogy már ez volt máshol is, csak mire megtaláltam és elolvastam, addigra FViktor is lecsapott. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De jó, hogy két topicban folyik erről téma egymás mellett 😀 ráadásul mindkettőnél a véleményezés a Vödör-Mayo cserét említi... 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Matt Maiocco 5 évre visszamenőleg a draftok értékelése csapatonként
http://www.csnbayarea.com/04/04/11/Maiocco-Five-year-study-of-NFL-drafts/landing_maiocco_v3.html?blockID=496960&feedID=5936Fucu
Vödör, mint az elmúlt öt év legjobb pickje hát elég érdekesen hangzik. Nálam ez egyébént Vollmer vagy Mayo lenne.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Akkor a Denver sírhat, nem Tebow. 😛

több mint 13 éve
gsn 3 548
Meglep ez a sok szavazat Juliora. Én inkább húznék egy Patrick Petersont, és akkor évekig verhetetlen ez a secondary, második körben meg Baldwin/Hankerson/Torrey Smith.tenorx
Aztán majd megy a röhögés, amikor Shurmurnak húznak egy QB-t. 😂gsn
Tévedsz, akkor boo-zás lesz, nem röhögés 😀tenorx
Igaz. 😊
Ezen kívül is lehet még érdekes reakció QB pick miatt a mostani tendenciákat figyelve. Amennyi munkát beletesz a Denver a QB-k tanulmányozásába, nem lenne meglepő egy irányító a 2. kör elején, vagy betradelve az 1. végébe. Na akkor aztán lenne Tebow siratás.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Meglep ez a sok szavazat Juliora. Én inkább húznék egy Patrick Petersont, és akkor évekig verhetetlen ez a secondary, második körben meg Baldwin/Hankerson/Torrey Smith.tenorx
És az nem zavar hogy Benardon kívül nincs értelmes, szerződéssel rendelkező pass rusher, ő is ki tudja milyen 4-3 DE?

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Virginia Tech RB Ryan Williams accepts invite to attend draft



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matt Maiocco 5 évre visszamenőleg a draftok értékelése csapatonként
http://www.csnbayarea.com/04/04/11/Maiocco-Five-year-study-of-NFL-drafts/landing_maiocco_v3.html?blockID=496960&feedID=5936



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meglep ez a sok szavazat Juliora. Én inkább húznék egy Patrick Petersont, és akkor évekig verhetetlen ez a secondary, második körben meg Baldwin/Hankerson/Torrey Smith.tenorx
Aztán majd megy a röhögés, amikor Shurmurnak húznak egy QB-t. 😂gsn
Tévedsz, akkor boo-zás lesz, nem röhögés 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Meglep ez a sok szavazat Juliora. Én inkább húznék egy Patrick Petersont, és akkor évekig verhetetlen ez a secondary, második körben meg Baldwin/Hankerson/Torrey Smith.tenorx
Aztán majd megy a röhögés, amikor Shurmurnak húznak egy QB-t. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meglep ez a sok szavazat Juliora. Én inkább húznék egy Patrick Petersont, és akkor évekig verhetetlen ez a secondary, második körben meg Baldwin/Hankerson/Torrey Smith.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Watkins és Liuget elfogadta az NFL meghívását, ott lesznek a drafton NY-ban.Deny
Watkins kb. a 30. születésnapját is ott fogja tölteni. 😊Schleck
tehát szerinted a Jets választja ki az 1. kör végén

Fireman Ed örülne 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Watkins és Liuget elfogadta az NFL meghívását, ott lesznek a drafton NY-ban.Deny
Watkins kb. a 30. születésnapját is ott fogja tölteni. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Watkins és Liuget elfogadta az NFL meghívását, ott lesznek a drafton NY-ban.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
olvasom 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 737 — no es importante
mondjuk ha új nevekkel akarsz találkozni, akkor ott vannak a spring game-es rövid riportjaim 😉 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi
nem terveztünk második kört



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 737 — no es importante
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi
hát így is igen erőlködnöm kell, hogy beérjem magunkat 😊 eddig még nem volt nagyon szoros az állás, de még olyan is megtörténhet... kicsit későn jutott eszembe az ötlet sajnos

a szerkesztői mock viszont három körös lesz, ahogy tavaly


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy egy ötlet, nem lehetne odaírni, amikor lezárult egy szavazás, hogy hogyan áll eddig a mock. Mert JJ úgy kezdte, hogy ez egy nagy szurkolói mock lesz, és a sok név között már elveszik néha, ki ment ki (jó, persze nem az 5. picknél, de a 15.-nél már...)Deny
1. hszJJ
Akkor visszavonva, csak figyelmetlen voltam, nem lapozgattam vissza 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 737 — no es importante
Amúgy egy ötlet, nem lehetne odaírni, amikor lezárult egy szavazás, hogy hogyan áll eddig a mock. Mert JJ úgy kezdte, hogy ez egy nagy szurkolói mock lesz, és a sok név között már elveszik néha, ki ment ki (jó, persze nem az 5. picknél, de a 15.-nél már...)Deny
1. hsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy egy ötlet, nem lehetne odaírni, amikor lezárult egy szavazás, hogy hogyan áll eddig a mock. Mert JJ úgy kezdte, hogy ez egy nagy szurkolói mock lesz, és a sok név között már elveszik néha, ki ment ki (jó, persze nem az 5. picknél, de a 15.-nél már...)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hát azért egyik OT-t sem nevezném NFL kezdő szintnek...braxa88
és ezért húznánk még egy Levi Brown-t (amivel nem a játéktudását minősítem, hanem a reach nagyságát)Fucu
persze h nagy reach, nem is azt mondom, hanem arra reagáltam h a cardinalsnál nem nagy need az OT, holott sztem nagyon is azbraxa88
őszintén megvallva a belső posztok nagyobb need-ek. Whis lenyilatkozta, hogy bízik Brown-ba és abban hogy javulni fog. Keith már nagyobb kérdés, csórikámat nagyon szopatták aztán meg is sérült, de futás blokkolásban mind a kettő elfogadható. Ami elméletileg az első számú stratégia lesz. Egy fasza guard kell Faneca mellé/helyére

nagyobb need az OLB és a CB is



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter