NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk nem lenne szar egy Hall, Joseph, PP cb sor ha mard JoJo 😀

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
A draftjátékban sokan írják A.J. Green-t a Bengals-nak. Minek nekik WR? Ocho, TO, Caldwell, Shipey? Vagy tuti, hogy se Ocho, se TO nem marad? Tényleg ekkora need nekik a WR? Nincs nagyobb?Sobri Jóska
Van nagyobb need, főleg ha Palmer menni akar, de 1/4re nem érdemes QB-t húzni mostaniak közül (bár lehet megtesszük :rolleyes: ), DE-t meg akármennyire írnak hozzánk, szerintem fölösleges, de ezt beszéltük a Bengals topikban is, M.Johnson+Dunlap fiatalok, jók és van bennük potenciál+Odom+Geathers is ott van, bár ők valószínűleg nem lesznek sokáig már tigrisek, szóval 1/4-re DE-t húzni lenne a legnagyobb baromság. Így marad a jövőre nézve WR, akkor meg AJ Green vagy Julio, de az már mind1 is 😊...bár megjegyzem, sokan adnának Jerome Simpsonnak egy szezonnyi esélyt, hogy bizonyítson. Esetleg még RB, de Ingram 1/4re reach, főleg hogy Bensont is meg akarjuk tartani(?), OL ember 1/4et érő megint nincs.
Jah és elfelejtettem, ha draftig nem egyezünk meg JoJo-val, akkor én tutira vennék egy Peterson draftot amennyiben még elérhető lesz.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A draftjátékban sokan írják A.J. Green-t a Bengals-nak. Minek nekik WR? Ocho, TO, Caldwell, Shipey? Vagy tuti, hogy se Ocho, se TO nem marad? Tényleg ekkora need nekik a WR? Nincs nagyobb?Sobri Jóska
TO free agent, Ochonak egy éve van vissza - bár nem úgy tűnik, hogy marad. caldwell és simpson szerződése is lejár, 2012re kettő darab wr van lekötve: Shipley és Cosby.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
A draftjátékban sokan írják A.J. Green-t a Bengals-nak. Minek nekik WR? Ocho, TO, Caldwell, Shipey? Vagy tuti, hogy se Ocho, se TO nem marad? Tényleg ekkora need nekik a WR? Nincs nagyobb?

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Azt hallottátok, hogy a TCU végzős safety-je, Tejay Johnson visszavonult a futballtól? Legalábbis ezt olvasom a draft scoutos profiljánál, és lehet benne valami, mert se a Combine-on, se a Pro Day-en nem volt már ottJJ
all-american volt. akartam is korábban kérdezni h ő miért ennyire hátul a listákon.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Azt hallottátok, hogy a TCU végzős safety-je, Tejay Johnson visszavonult a futballtól? Legalábbis ezt olvasom a draft scoutos profiljánál, és lehet benne valami, mert se a Combine-on, se a Pro Day-en nem volt már ott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
Azért ez igen szubjektív lett. Szerintem Dareus a 317 fontjával nem olyan sokkal rosszabb Jordannél pass rushban mint ahogy te lefested. Más stílusban mennek a QB-ra, de ő is eredményes. Jordannek 12, Dareusnak 11 sackje volt az utóbbi 2 évben (utóbbi 2 meccsen el is volt tiltva). 30 fonttal ráadásul nehezebb, azért az már nem kevés. Ettől ér top3-at. Szerintem nem "valamivel" jobb futás ellen, hanem sokkal. Nekem sokkal inkább ő a komplexebb játékos, és én pl nála nem látok semmilyen rizikót, mindenféle rendszerben tud rombolni majd. 34-ben mindkét DE poszton jó, megvan hozzá az ereje és a pass rush képessége is (sőt, a testalkata miatt NTbe is bemehet végszükség esetén). 43-ban is szerintem mindkét DT poszton jó. Egy Jolly Joker lesz belőle sztem.
Súlyproblémákról én nem tudok. Pályán kívül Dareus soha nem szakadt meg? Várjatok, vkinek bejárása van a Bama konditermébe? Azért ez már nagyon elfogult lett.
Amúgy akinek kérdése van Dareus hozzáállásával kapcsoltban, az töltse le az idei Ole Miss elleni meccset, ahol az ötödik perc tájékán bokasérülést szenvedett, rá se tudott állni. A meccs a könnyen hozható kategóriába esett, Dareus nélkül is simán hozta volna a Bama, de ő mégis visszament sántítva, betonkeményre fáslizott, teljesen merev bokával és egy brutális meccset hozott le sack-kel, nagyon jó játékkal. Nála nincsenek üresjáratok, nincs az az unottság az arcán, ami sokszor Fairley-nél látható.
Jordan is nagyon jó, én is nagyon bírom. Ő 34-ben tökéletes RDE lehet. LDE-hez sztem nem elég robosztus, ő inkább az elképesztő sebességéből él. 43 UT is lehet belőle, LDE is talán. Szerintem mind a kettőjük jól be van pozicionálva jelenleg. Előbbi top 5, utóbbi 8-20 között.Robilluma
Az ideális 3-4 DE általában 290 és 300 font között van, Dareus úgy volt majd 320 font a combine-on, hogy előtte elég rendesen rákészült és fogyott. Az idény során, az eltiltás követően 330-335 font között is játszott. Nem hiába volt Cody cseréje NT poszton annak idején, nagyon is benne van, hogy eléggé elszabadul. Az eltiltás után kissé formán kívül tért vissza, és beletellett pár hétbe mire a régi volt. Ha valami nem pozitív egy 3-4-es DE esetében az az, hogy "belenőhet" az NT posztba. Annál fontosabb egy 5 techniquenek szánt játékos, mintsem hogy elveszítse a már meglévő sebességét, posztra jellemző "reakcióidejét" és robbanékonyságát is amiatt, mert megnőtt. A combine után ő maga is elismerte, hogy bár a játék jól ment számára 320 font felett is, hogy ideális legyen a súlya, ahhoz minimum a 310, vagy az alá is kellene mennie. Kétségtelen, hogy az erő fontosabb egy 3-4 DE-nél, mint a robbanékonyság, de ezen a téren érzem hátrányban Dareust Jordannel szemben. Robbanékonyabbnak kellene szerintem lennie Dareusnak, hogy ugyanakkora értéket jelentsen 4-3-as csapatoknak is, mint a 3-4-eseknek. Egy 3 techniquetől azért elvárja egy csapat, hogy gyorsan és robbanékonyan reagáljon a snapekre, amit Dareus szerintem sokszor nem tesz meg.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A yahoo sportoldalán az NFL rovat címoldalán van ez a szavazás, hogy kinek lesz a legjobb pályafutása az NFL-ben? Jelenlegi állás:

Blaine Gabbert
25%
Jake Locker
31%
Ryan Mallett
21%
Cam Newton
22%

66678 Total Votes
Ennyire döntésképtelen a nép, ennyire "egyértelmű" a legjobb QB személye...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Fake itt a Spiller húzás mivoltáról beszélt, nem Millerről.szaba
Téged sem értelek. 😊

amugy csak szamomra ellentmondasos ez az indoklas annak fenyeben h iden pedig qbt vizionalsz 1/3ra a billshez ?Fake
Azt mondja, QB-t vizionálok a Bills-hez. Holott én Von Millerre tettem a voksomat.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
Sziasztok!


Óriási mázli, hogy nem Deny a GM 😊

Sajnos magam is nagyon reálisnak érzem a Newton draftot. Nem Nix, és nem Gailey miatt, hanem mert RW Jr ez akarja, tavaly Spillert akarta.

Érdemes megnézni a Bills oldalán a Gailey on Newton's visit c videót. Kb a zéró lelkesedés a két csávó arcán, amikor Newtonról beszélnek.

üdv
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
miert szted melyik posztra kellett vna huzzanak inkabb ?
( amugy csak szamomra ellentmondasos ez az indoklas annak fenyeben h iden pedig qbt vizionalsz 1/3ra a billshez ? )
nem azt mondom h en feltetlen ugyanezt huztam vna de azert latni kene h nem volt ez egy szelsosegesen
mar eleve elvetelt otlet.Fake
Nem tudom miről beszélsz, én Von Millert mondtam a Bills-hez.

Én se mondtam egy szóval se, hogy rossz húzás lett volna Spiller, csak hogy voltak az RB-nél nagyobb needek is, bőven. Olyan, mintha most pl. Petersont választanák - nem hülyeség, mert mindenki tisztában van vele, hogy mennyire jó játékos, de a Bills-nél nem elsősorban DB-re van szükség.vassadi
Fake itt a Spiller húzás mivoltáról beszélt, nem Millerről.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Az utóbbi két drafton Tyson Jackson, McCoy és Suh mégis top 3 lett. A csapatok nem akarnak egy Brees, Manning, Brady, Rodgers ellen plusz emberrel blitzelni, egy elit CB pedig kevés az előbb említett QB-k vezette spread típusú O-ek ellen. Erre az utóbbi 2 év tökéletesen rávilágított. Kellenek az ilyen "egy személyes terror" DL emberek.

Ezekre jó néhány ellenpéldát is lehetne hozni. Egy elit ember óriásit tud dobni egy gyenge közepes DL-en, azzal, hogy több hely jut a társaknak, vagy csak szimplán "bevisz" egy mentalitást a falba. Egy erős fal (3 elit játékossal) pedig olyan szintre emelkedhet egy 4. elit játékossal, hogy el tudja vinni a hátán a teljes D-t és már a végső győzelem lehet vele a cél (lásd a Giants fala '07ben).Robilluma
A pozíciós értékra jó példa, ha van egy teljesen középszerű, átlagos játékosokból álló csapat, akkor ha egyetlen posztra becserélhetsz, egy korszakos zsenit, akkor melyik poszton érsz el nagyobb hatást pozitív irányba, amivel meccsek sorsát rendszeresen lehet befolyásolni.

Példát és ellenpéldát mindenre lehet hozni, ez csak általános iránymutatóként szolgál.

Azt az elit Giants falat 3/47, 2/56, 2/40, 4/124, 2/55 helyeken guberálták a drafton.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én mondjuk speciel azért írtam Newton-t, mert szerintem itt őt választaná a Bills. Igazán megindokolni nem tudnám, talán azzal, hogy Newton top5 pick lesz, és nem akartam Bengals-t fárasztani ezzel. Bár, ha benn marad, akkor nekik is beírom. Attól függetlenül, hogy egyiknél se top need a QB.Deny
Itt nem azt kell írni, h a Bills kit választana, hanem hogy te kit választanál.szaba
Őt választanám, ha Bills GM lennék 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
miert szted melyik posztra kellett vna huzzanak inkabb ?
( amugy csak szamomra ellentmondasos ez az indoklas annak fenyeben h iden pedig qbt vizionalsz 1/3ra a billshez ? )
nem azt mondom h en feltetlen ugyanezt huztam vna de azert latni kene h nem volt ez egy szelsosegesen
mar eleve elvetelt otlet.Fake
Nem tudom miről beszélsz, én Von Millert mondtam a Bills-hez.

Én se mondtam egy szóval se, hogy rossz húzás lett volna Spiller, csak hogy voltak az RB-nél nagyobb needek is, bőven. Olyan, mintha most pl. Petersont választanák - nem hülyeség, mert mindenki tisztában van vele, hogy mennyire jó játékos, de a Bills-nél nem elsősorban DB-re van szükség.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Én mondjuk speciel azért írtam Newton-t, mert szerintem itt őt választaná a Bills. Igazán megindokolni nem tudnám, talán azzal, hogy Newton top5 pick lesz, és nem akartam Bengals-t fárasztani ezzel. Bár, ha benn marad, akkor nekik is beírom. Attól függetlenül, hogy egyiknél se top need a QB.Deny
Itt nem azt kell írni, h a Bills kit választana, hanem hogy te kit választanál.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szerintem nem tud öt érvet írni arra senki, hogy Dareus mitől annyira jobb játékos Jordannél, hogy az egyikről top 3, a másikról top 10-20 közötti prospectként beszéljünk.

Jordan például szerintem komplexebb játékos összességében, mint Dareus. Ő az a játékos a 3-4 DE/4-3 DT class elejéből akivel kapcsolatban egyáltalán nincsenek kérdések, Dareusnál ott van a súlyprobléma, Fairleynél a személyisége. Hozzáállásban is veri Jordan mindkettőt, pályán kívül Dareus sohasem volt az, aki megszakadt, Fairley sem igazán erőlteti, sőt, ő még a pályán is néha szabadságon van, amikor nem volt ott, akkor persze elképesztően domináns volt ebben az egy kiváló évében.

Dareus jobb valamivel futás ellen Jordannél, bár szerintem annyira nem jelentősen, viszont rosszabb pass rusher. Fairley pass rushban jobb Jordannél, és minimálisan rosszabb futás ellen. Ha 4-3-ba keresek 3 technique-et, éppen a pass rusher képessége miatt valószínűleg Fairleyt választom (ha éppen képes vagyok tolerálni a személyiségét), ha 3-4 5 techniquenek egy futás ellen masszív, de QB-ra annyira nem veszélyes embert keresek, akkor Dareust. Dareus szerintem épp a viszonylagos pass rushbeli gyengesége miatt egy 4-3-as csapat számára nem akkora érték, hogy mondjuk top 3-ban draftolják. Hármójuk közül nálam csak Jordan az, aki mindkét rendszerben képes lehet nagyon jól megállni a helyét, Dareusnak nem érzem annyira jó rendszernek a 4-3-at, Fairleyt pedig el se nagyon tudom képzelni 3-4-ben.gsn
Azért ez igen szubjektív lett. Szerintem Dareus a 317 fontjával nem olyan sokkal rosszabb Jordannél pass rushban mint ahogy te lefested. Más stílusban mennek a QB-ra, de ő is eredményes. Jordannek 12, Dareusnak 11 sackje volt az utóbbi 2 évben (utóbbi 2 meccsen el is volt tiltva). 30 fonttal ráadásul nehezebb, azért az már nem kevés. Ettől ér top3-at. Szerintem nem "valamivel" jobb futás ellen, hanem sokkal. Nekem sokkal inkább ő a komplexebb játékos, és én pl nála nem látok semmilyen rizikót, mindenféle rendszerben tud rombolni majd. 34-ben mindkét DE poszton jó, megvan hozzá az ereje és a pass rush képessége is (sőt, a testalkata miatt NTbe is bemehet végszükség esetén). 43-ban is szerintem mindkét DT poszton jó. Egy Jolly Joker lesz belőle sztem.
Súlyproblémákról én nem tudok. Pályán kívül Dareus soha nem szakadt meg? Várjatok, vkinek bejárása van a Bama konditermébe? Azért ez már nagyon elfogult lett.
Amúgy akinek kérdése van Dareus hozzáállásával kapcsoltban, az töltse le az idei Ole Miss elleni meccset, ahol az ötödik perc tájékán bokasérülést szenvedett, rá se tudott állni. A meccs a könnyen hozható kategóriába esett, Dareus nélkül is simán hozta volna a Bama, de ő mégis visszament sántítva, betonkeményre fáslizott, teljesen merev bokával és egy brutális meccset hozott le sack-kel, nagyon jó játékkal. Nála nincsenek üresjáratok, nincs az az unottság az arcán, ami sokszor Fairley-nél látható.
Jordan is nagyon jó, én is nagyon bírom. Ő 34-ben tökéletes RDE lehet. LDE-hez sztem nem elég robosztus, ő inkább az elképesztő sebességéből él. 43 UT is lehet belőle, LDE is talán. Szerintem mind a kettőjük jól be van pozicionálva jelenleg. Előbbi top 5, utóbbi 8-20 között.

A pozíciós értékről nem is beszélve, ami különösen a draft elején nagyon fontos szempont. QB, LT, pass rusher DE/OLB, WR, CB ezek mind előbb helyezkednek a 43-as DT-nél, 34-es DE-nél. DoM
Az utóbbi két drafton Tyson Jackson, McCoy és Suh mégis top 3 lett. A csapatok nem akarnak egy Brees, Manning, Brady, Rodgers ellen plusz emberrel blitzelni, egy elit CB pedig kevés az előbb említett QB-k vezette spread típusú O-ek ellen. Erre az utóbbi 2 év tökéletesen rávilágított. Kellenek az ilyen "egy személyes terror" DL emberek.

plusz ha a másik három falember átlag feletti körülötte, akkor nem is kap akkora hangsúlyt, ha meg kutyaütők játszanak körülötte, akkor teljesen mindegy milyen zseni, nem sok hatása lesz a meccsre (a 34-es DE vs. NT kérdésben ugyanez a helyzet az end javára).DoM
Ezekre jó néhány ellenpéldát is lehetne hozni. Egy elit ember óriásit tud dobni egy gyenge közepes DL-en, azzal, hogy több hely jut a társaknak, vagy csak szimplán "bevisz" egy mentalitást a falba. Egy erős fal (3 elit játékossal) pedig olyan szintre emelkedhet egy 4. elit játékossal, hogy el tudja vinni a hátán a teljes D-t és már a végső győzelem lehet vele a cél (lásd a Giants fala '07ben).


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én mondjuk speciel azért írtam Newton-t, mert szerintem itt őt választaná a Bills. Igazán megindokolni nem tudnám, talán azzal, hogy Newton top5 pick lesz, és nem akartam Bengals-t fárasztani ezzel. Bár, ha benn marad, akkor nekik is beírom. Attól függetlenül, hogy egyiknél se top need a QB.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Lehet, hogy csak én vagyok így, de Fitzpatrick szerintem lehet kezdő kaliber, nem hiszem hogy QB a legnagyobb need Buffaloban :rolleyes: .MarioAna
Ha kezdő kaliber nem is, de arra tökéletes, hogy elvezesse a csapatot addig amíg be nem tömik a nagyobb lyukakat. Nem kell neki Super Bowlt nyernie.FViktor93
Úgy vagyok vele mint Cassel-el, ha belőle tudtak kezdő irányítót nevelni, akkor Fitzpatrickból is lehetne, de én elfogult vagyok vele kapcsolatban, egyik kedvencem (még így is 😀 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Lehet, hogy csak én vagyok így, de Fitzpatrick szerintem lehet kezdő kaliber, nem hiszem hogy QB a legnagyobb need Buffaloban :rolleyes: .MarioAna
Ha kezdő kaliber nem is, de arra tökéletes, hogy elvezesse a csapatot addig amíg be nem tömik a nagyobb lyukakat. Nem kell neki Super Bowlt nyernie.FViktor93
FViktor93 én egyetértek az okfejtéseddel.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lehet, hogy csak én vagyok így, de Fitzpatrick szerintem lehet kezdő kaliber, nem hiszem hogy QB a legnagyobb need Buffaloban :rolleyes: .MarioAna
Ha kezdő kaliber nem is, de arra tökéletes, hogy elvezesse a csapatot addig amíg be nem tömik a nagyobb lyukakat. Nem kell neki Super Bowlt nyernie.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akárki akármit mond marha érdekes lesz ez a draft.
Tényleg még csak top3at sem lehet tippelni.
Tavaly a top5ben semmi meglepetés nem volt,sőt szinte a Jax pickig sem.

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Lehet, hogy csak én vagyok így, de Fitzpatrick szerintem lehet kezdő kaliber, nem hiszem hogy QB a legnagyobb need Buffaloban :rolleyes: .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
arra keressük a választ, hogy a szurkolók kit választananának az 1/1-től indulva, ha ez a játékos pont Newton a Billsnél, akkor Newton, nagyjából olyan ez, mint a Pro Bowl

a játékosok mélyreható ismerete sem feltétel, a "köz" véleményére vagyok kíváncsi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
es ez szted miert nem volt eszszeru ?
ha a logikadat kovetnem cam newton menten akkor azt gondolnam azert mert nem tebowt huztak
de megkerhetlek h kifejtsed mitol nem volt szted a spiller pick eszszeru ?Fake
Attól, hogy tele volt needekkel a csapat, de pont nem arra a posztra hoztak játékost, ahol igazán nagy szükség lett volna az erősítésre.vassadi
miert szted melyik posztra kellett vna huzzanak inkabb ?
( amugy csak szamomra ellentmondasos ez az indoklas annak fenyeben h iden pedig qbt vizionalsz 1/3ra a billshez ? )
nem azt mondom h en feltetlen ugyanezt huztam vna de azert latni kene h nem volt ez egy szelsosegesen
mar eleve elvetelt otlet.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
akkor miről szól?
"Csapatonként szavaztatjuk meg, hogy TI kit gondoltok az épp legésszerűbb/legközkedveltebb választásnak,..."
a Newon pick kurvára nem ésszerűbraxa88
Pont ez az, hogy van, aki arra szavaz, ami szerinte a legésszerűbb, de más mondjuk arra, akit ő maga szeretne a csapatában látni, megint mások arra, akit szerintük húzni fog az adott csapat, stb. És ha valaki pl. azt mondja, hogy "én Newtonra szavazok, mert szerintem a Bills őt választja majd", akkor itt szó sincs arról, hogy valami ésszerű-e vagy sem. A Bills esetében pedig különben se lehet ésszerűségről beszélni a tavalyi pickjük után. 😊vassadi
ez nem tippelésről szól. majd lesz az is