NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Itt egy tipp (na jó nem csak egy mock-próbálkozás):Shilkor
Szerintem 13 helyes top 5-be ugráshoz kevés egy második kör végi pick, akárcsak egy 12 helyes ugráshoz egy harmadik kör végi a top 10 határára.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
gsn 3 548
Budlightnak van egy mock-játéka, amin ha telibe eltalálod az 1. kört (kb. a lottó esélyesebb) 10 millió dollárt nyersz. 😀szaba
linket pls 😀empty taxi
Facebookon rákeresel a Bud Light profiljára. Ott megtalálod. Írtam már a kezdeményezésről a blogban is, azzal kapcsolatban, amikor április 1-jén az Anheuser-Busch InBev átvette a MillerCoorstól az NFL sörszponzori "címét". 6 évre 1,2 milliárd dollárba került ez Carlos Britoéknak.

Mint minden hasonló kezdeményezésnél, kell egy amerikai lakcím + 21 év feletti kor hozzá.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Igazából nem látom ennek a feltrade-nek az értelmét teljesen. Texans nem vitte volna el szerintem Juliot, mint ahogyan Vikes sem (nem is tette), így a Lions e forgatókönyv szerint vihette volna. Akkor pedig nem kell ekkorát ugrani Jimmy-ért az Eagles-nek.Deny
Ez igaz, de a trade-hez partner is kell, a Texans le akar trédelni, ti meg fel...

szerk: most tűnt fel h Julio-t írtad, lehet a Lions akkor is Julio-t viszi, ha benn van Smith, de akkor is kivitték volna előttetek, nektek meg ő kell...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Igazából nem látom ennek a feltrade-nek az értelmét teljesen. Texans nem vitte volna el szerintem Juliot, mint ahogyan Vikes sem (nem is tette), így a Lions e forgatókönyv szerint vihette volna. Akkor pedig nem kell ekkorát ugrani Jimmy-ért az Eagles-nek.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ayers túlértékelt, ő már nem első körös

nekem a Titans CB pick se tetszik.Höri
Pedig, ha marad VY, akkor DEF pick kell & a secondary elég fos volt idén... Ayers helyett akkor legyen vmi OL-pick.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ayers túlértékelt, ő már nem első körös

nekem a Titans CB pick se tetszik.

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Itt egy tipp (na jó nem csak egy mock-próbálkozás):

1/1 CAR: Patrick Peterson, CB (LSU)
1/2 DEN: Marcell Dareus, DT (Alabama)
1/3 BUF: AJ Green, WR (Georgia)
1/4 CIN: trade with NE(1/17 & 2/28)
1/4 NE: Von Miller, OLB (Texas A&M)
1/5 ARI: Robert Quinn, OLB (North Carolina)
1/6 CLE: Nick Fairley, DT (Auburn)
1/7 SF: Blaine Gabbert, QB (Missouri)
1/8 TEN: Prince Amukamara, CB (Nebraska)
1/9 DAL: Tyron Smith, OT (USC)
1/10 WAS: Cameron Jordan, DE (California)
1/11 HOU: trade with PHI(1/23 & 3/21)
1/11 PHI: Jimmy Smith, CB (Colorado)
1/12 MIN: Cam Newton, QB (Auburn)
1/13 DET: Julio Jones, WR (Alabama)
1/14 STL: Da'Quan Bowers, OLB (Clemson)
1/15 MIA: Jake Locker, QB (Washington)
1/16 JAX: J.J. Watt, DE (Wisconsin)
1/17 CIN: Mark Ingram, RB (Alabama)
1/18 SD: Anthony Castonzo, OT (Boston College)
1/19 NYG: Akeem Ayers, OLB (UCLA)
1/20 TB: Adrian Clayborn, DE (Iowa)
1/21 KC: Aldon Smith, OLB (Missouri)
1/22 IND: Gabe Carimi, OT (Wisconsin)
1/23 HOU: Phil Taylor, NT (Baylor)
1/24 NO: Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
1/25 SEA: Ryan Mallett, QB (Arkansas)
1/26 BAL: Mike Pouncey, OG (Florida)
1/27 ATL: Cameron Heyward, DE (Ohio State)
1/28 NE: Nate Solder, OT (Colorado)
1/29 CHI: Derek Sherrod, OT (Miss State)
1/30 NYJ: Muhammad Wilkerson, DE (Temple)
1/31 PIT: Brandon Harris, CB (Miami)
1/32 GB: Brooks Reed, OLB (Arizona)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Budlightnak van egy mock-játéka, amin ha telibe eltalálod az 1. kört (kb. a lottó esélyesebb) 10 millió dollárt nyersz. 😀szaba
linket pls 😀empty taxi
A lottónál az esélyed 1:44.000.000-hoz.
Egy ilyen tippjátékot hozzávetőlegesen ki lehet számolni, meg lehet becsülni
1/1-re mondjuk van 3 sansz, 1/2-re 4, 1/3-ra legyen 5, és inenntől minden pickre legyen standard 6 ember akiből az adott csapat választ (persze több, de így is brutális a végeredmény), tehát 3x4x5x6a29-en, vagyis kb 22.000.000.000.000.000.000.000.000. Ami azt jelenti, hogy az ötöslottónál kb 50.000.000.000.000.000-szor nehezebb eltalálni, másként számítva és egyszerűsítve kábé annyi az esélyed, hogy eltaláld az első kör draftját telibe, minthogy 3szor egymás után ötösöd legyen a lottón.
Lehet próbálkozni 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Budlightnak van egy mock-játéka, amin ha telibe eltalálod az 1. kört (kb. a lottó esélyesebb) 10 millió dollárt nyersz. 😀szaba
linket pls 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem tudom mi ezzel a kommenttel a baj. Gruden azt mondta, hogy a legjobb játékos az országban, így megérdemelten kapta a Heisman Trófeát. Ez egy tény volt az idei NCAA szezon alapján, szóval semmi olyat nem mondott, ami sokkoló lenne. Ha olyat olvastok, hogy best player in the country, azt mindig egyetemi szinten kell végiggondolni, hiszen arra vonatkozik, nem az NFL szintre.gsn
Nyilvánvaló, csak nem gondoltam volna, hogy ő is beáll a Newton-ajnározók sorába.vassadi
Nem sok olyan college QB van, akit Gruden nem ajnározott draft környékén, mióta kommentál. Tavaly minden idők legnagyobb QB hypeját folytatta le Tebowval.gsn
Csak aztán jött a bizonyos Sobri Jóska 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
Nem sok olyan college QB van, akit Gruden nem ajnározott draft környékén, mióta kommentál. Tavaly minden idők legnagyobb QB hypeját folytatta le Tebowval.gsn
igazából mindenkit hypeol. Nem csak QB-kat. Minden nice és outstanding. Rosszat még nem mondott soha senkire kommentálás közben. Rohadt idegesítőharomt
Látszik, hogy nem sokáig akar Tirico és Jaworski társaságában maradni. Jövő ilyenkor már szerintem HC lesz valahol.iktriad
Cowherről is ezt mondták, aztán... én úgy látom, hogy 20 évnyi edzősködés után pihenőre vonulni érthető dolog, de visszatérni a kerékvágásba aztán már sokkal-sokkal nehezebb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyilvánvaló, csak nem gondoltam volna, hogy ő is beáll a Newton-ajnározók sorába.vassadi
Nem sok olyan college QB van, akit Gruden nem ajnározott draft környékén, mióta kommentál. Tavaly minden idők legnagyobb QB hypeját folytatta le Tebowval.gsn
igazából mindenkit hypeol. Nem csak QB-kat. Minden nice és outstanding. Rosszat még nem mondott soha senkire kommentálás közben. Rohadt idegesítőharomt
Látszik, hogy nem sokáig akar Tirico és Jaworski társaságában maradni. Jövő ilyenkor már szerintem HC lesz valahol.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom mi ezzel a kommenttel a baj. Gruden azt mondta, hogy a legjobb játékos az országban, így megérdemelten kapta a Heisman Trófeát. Ez egy tény volt az idei NCAA szezon alapján, szóval semmi olyat nem mondott, ami sokkoló lenne. Ha olyat olvastok, hogy best player in the country, azt mindig egyetemi szinten kell végiggondolni, hiszen arra vonatkozik, nem az NFL szintre.gsn
Nyilvánvaló, csak nem gondoltam volna, hogy ő is beáll a Newton-ajnározók sorába.vassadi
Nem sok olyan college QB van, akit Gruden nem ajnározott draft környékén, mióta kommentál. Tavaly minden idők legnagyobb QB hypeját folytatta le Tebowval.gsn
igazából mindenkit hypeol. Nem csak QB-kat. Minden nice és outstanding. Rosszat még nem mondott soha senkire kommentálás közben. Rohadt idegesítő
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem sok olyan college QB van, akit Gruden nem ajnározott draft környékén, mióta kommentál. Tavaly minden idők legnagyobb QB hypeját folytatta le Tebowval.gsn
Azt még meg is értem...
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nem tudom mi ezzel a kommenttel a baj. Gruden azt mondta, hogy a legjobb játékos az országban, így megérdemelten kapta a Heisman Trófeát. Ez egy tény volt az idei NCAA szezon alapján, szóval semmi olyat nem mondott, ami sokkoló lenne. Ha olyat olvastok, hogy best player in the country, azt mindig egyetemi szinten kell végiggondolni, hiszen arra vonatkozik, nem az NFL szintre.gsn
Nyilvánvaló, csak nem gondoltam volna, hogy ő is beáll a Newton-ajnározók sorába.vassadi
Nem sok olyan college QB van, akit Gruden nem ajnározott draft környékén, mióta kommentál. Tavaly minden idők legnagyobb QB hypeját folytatta le Tebowval.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem tudom mi ezzel a kommenttel a baj. Gruden azt mondta, hogy a legjobb játékos az országban, így megérdemelten kapta a Heisman Trófeát. Ez egy tény volt az idei NCAA szezon alapján, szóval semmi olyat nem mondott, ami sokkoló lenne. Ha olyat olvastok, hogy best player in the country, azt mindig egyetemi szinten kell végiggondolni, hiszen arra vonatkozik, nem az NFL szintre.gsn
Nyilvánvaló, csak nem gondoltam volna, hogy ő is beáll a Newton-ajnározók sorába.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Nem tudom mi ezzel a kommenttel a baj. Gruden azt mondta, hogy a legjobb játékos az országban, így megérdemelten kapta a Heisman Trófeát. Ez egy tény volt az idei NCAA szezon alapján, szóval semmi olyat nem mondott, ami sokkoló lenne. Ha olyat olvastok, hogy best player in the country, azt mindig egyetemi szinten kell végiggondolni, hiszen arra vonatkozik, nem az NFL szintre.gsn
Akkor mondja azt, hogy 'Cam Newton was the .....'
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Jon Gruden: "I think Cam Newton's the best player in the country."

Csalódtam benne.vassadi
in which country?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nem tudom mi ezzel a kommenttel a baj. Gruden azt mondta, hogy a legjobb játékos az országban, így megérdemelten kapta a Heisman Trófeát. Ez egy tény volt az idei NCAA szezon alapján, szóval semmi olyat nem mondott, ami sokkoló lenne. Ha olyat olvastok, hogy best player in the country, azt mindig egyetemi szinten kell végiggondolni, hiszen arra vonatkozik, nem az NFL szintre.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Jon Gruden: "I think Cam Newton's the best player in the country."

Csalódtam benne.vassadi
Kérdés, nála mit jelent a 'the country' kifejezés.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jon Gruden: "I think Cam Newton's the best player in the country."

Csalódtam benne.vassadi
Biztos keményen piázhatott mielőtt ilyet mert mondani.Shawn84
Hasselhoffal bulizott előtte állítólag 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Jon Gruden: "I think Cam Newton's the best player in the country."

Csalódtam benne.vassadi
Biztos keményen piázhatott mielőtt ilyet mert mondani.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jon Gruden: "I think Cam Newton's the best player in the country."

Csalódtam benne.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Budlightnak van egy mock-játéka, amin ha telibe eltalálod az 1. kört (kb. a lottó esélyesebb) 10 millió dollárt nyersz. 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kolbászért senkisem fog adni 1.kört...braxa88
Én szerintem sem. Max 2.-at de legnagyobb esély arra van, hogy marad.Shawn84
Pedig pont a Seahawks esetében lehetett arról hallani, hogy az első körös pickjüket kínálgatják érte...

Maradni szerintem biztosan nem fog (amennyiben lehetségessé válik majd a játékosok tradelése), neki és a Phillynek sem érdeke.vassadi
én nem hiszek a pletykáknak