NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mikor zárjátok le a vikingek szavazását?
Nem sokáig leszek már gépközelben és a Lionsra mindenképpen voksolni akarok.Bazzani
erre már csak 41-en szavaztak, ami számomra újfent megint azért érthetetlen, mert ebben a pillanatban is 65 regisztrált felhasználó van az oldalon...

nem tudom hogy lehetne még jobban rávenni az embereket, hogy kommenteljenek, írjanakJJ
De azt vedd figyelembe, hogy nem mindenki követi a draftot, és szerintem inkább szavazzon 40 ember, aki tényleg követi, mint 70-80, akikből 40 csak random beír egy embert aki lát előtte, hogy több hsz-e legyen.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az előzőre még kevesebben szavaztak (direkt megszámoltam)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
Mikor zárjátok le a vikingek szavazását?
Nem sokáig leszek már gépközelben és a Lionsra mindenképpen voksolni akarok.Bazzani
erre már csak 41-en szavaztak, ami számomra újfent megint azért érthetetlen, mert ebben a pillanatban is 65 regisztrált felhasználó van az oldalon...

nem tudom hogy lehetne még jobban rávenni az embereket, hogy kommenteljenek, írjanak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mikor zárjátok le a vikingek szavazását?
Nem sokáig leszek már gépközelben és a Lionsra mindenképpen voksolni akarok.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
konkrétan az nincs meg, amikor már húznak a csapatok, és értékeltek?Wyatt
elméletileg az is rajta van (nem végig) csak bele kell tekerni (ha lehet, nem próbáltam ki most 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
konkrétan az nincs meg, amikor már húznak a csapatok, és értékeltek?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a tavalyi is elérhető http://www.ustream.tv/recorded/6366112
lassan nekem is meg kéne már néznem 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekem meg pénteken lesz a ballagásom, úgyhogy sanszos, hogy majd csak este, a második kör előtt nézem meg az elsőt. TYT-ről vagy valahonnan szerintetek akkor már tölthető lesz?vassadi
gyanúsan igenHöri
Csak valahogy regisztrálnom is kellene...

A ti közvetítésetek esetleg nem lesz elérhető utólag?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem meg pénteken lesz a ballagásom, úgyhogy sanszos, hogy majd csak este, a második kör előtt nézem meg az elsőt. TYT-ről vagy valahonnan szerintetek akkor már tölthető lesz?vassadi
gyanúsan igen

sztem nfl.comon is lesz élő közvetítés: http://www.nfl.com/draft/2011/live/landing
de itt csak a kép a lényeg,+ Tibi félrészegen izgalmasabb mint Mayock és társai 😀braxa88
Haromt kb addig lesz használható, míg rá nem adják Newtonra a Broncos mezt, utána elveszítjük

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sztem nfl.comon is lesz élő közvetítés: http://www.nfl.com/draft/2011/live/landing
de itt csak a kép a lényeg,+ Tibi félrészegen izgalmasabb mint Mayock és társai 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekem meg pénteken lesz a ballagásom, úgyhogy sanszos, hogy majd csak este, a második kör előtt nézem meg az elsőt. TYT-ről vagy valahonnan szerintetek akkor már tölthető lesz?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
na faszom, megint nem adják élőben...Wyatt
mi igenJJ
Sztárvendégek?catattack
bővebben később, de annyit elárulhatok, hogy nemcsak az első, de valószínűleg a második nap is lesz stream


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
pont azért lett volna jó, ha tv-n is megy, nem kell két adást is nézni neten 😛

több mint 13 éve
catattack 3 520
na faszom, megint nem adják élőben...Wyatt
mi igenJJ
Sztárvendégek?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
na faszom, megint nem adják élőben...Wyatt
mi igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na faszom, megint nem adják élőben...

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Köszi

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
gondolkoztam rajta, hogy dél körül lezárom, de még elég kevesen szavaztak. Szóval csak este lesz csere 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mikor van tervezve csapatváltás a szurkolói mockban (kicsit összekavarodtam)?Gogo
Ma este 8 +/- 1 óra tájékában, ha minden igaz. 😉
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mikor van tervezve csapatváltás a szurkolói mockban (kicsit összekavarodtam)?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ja, tényleg. Akkor mi lenne a reális ár, így h nem lehet játékost cserélni? 1/17 + 2/1?Shilkor
szó nélkül.

ponder + austin. álomdraft.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ja, tényleg. Akkor mi lenne a reális ár, így h nem lehet játékost cserélni? 1/17 + 2/1?Shilkor
Szerintem az már megállná a helyét.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ja, tényleg. Akkor mi lenne a reális ár, így h nem lehet játékost cserélni? 1/17 + 2/1?
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Itt egy tipp (na jó nem csak egy mock-próbálkozás):Shilkor
Szerintem 13 helyes top 5-be ugráshoz kevés egy második kör végi pick, akárcsak egy 12 helyes ugráshoz egy harmadik kör végi a top 10 határára.gsn
2 éve, amikor a Jest ment fel Sanchezért 1/5-re, akkor 1/17-et + 2/20-at adott a Clevelandnak, ha így nézzük akkor határeset.Shilkor
Azért ott még ment mellé két kezdő szintű játékos is.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Itt egy tipp (na jó nem csak egy mock-próbálkozás):Shilkor
Szerintem 13 helyes top 5-be ugráshoz kevés egy második kör végi pick, akárcsak egy 12 helyes ugráshoz egy harmadik kör végi a top 10 határára.gsn
2 éve, amikor a Jest ment fel Sanchezért 1/5-re, akkor 1/17-et + 2/20-at adott a Clevelandnak, ha így nézzük akkor határeset.