NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is bírom Houstont, de én például azért írtam Smitht a Texanshoz, mert nem érzem annyira 3-4es OLBnek Justin Houstont, mint Smitht.
Jordan meg Watt kb. egy szinten volt nálam, míg Jordan nem döntögetett doubleteameket a Senior Bowl practiceoknál.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Amit én nem értek az a Kerrigan mánia. Nem rossz a gyerek, de Watt legalább egy szinten van vele szerintem, ha nem jobb nála. Ehhez képest rá eddig szinte senki nem szavazott, az emo meg megnyeri.
szerk: bár inkább Jordan nyeri, de így is nagyon sok szavazata lesz Kerrigannek.Schleck
Wattot nem Kerriganhez kell mérni, hanem Jordanhez. Watt a 6'5 3/8-os magasságával és 290-es súlyával sokkal inkább 3-4 DE lesz. Kerrigan a maga 270 fontjával 4-3 DE lesz, talán 3-4 OLB. A combine-ra is azért fogyott le (és meglepően jó volt a cover drillekben), h mindkét sémába beleilleszthető legyen.
Amúgy én is nagyon furcsállom, h Wattra eddig az egész mock játékban talán tőled jött az első szavazat, míg Jordan folyamatosan versenyben van. Itt a fórumon úgy látszik, h kialakult szerkesztői "sugallatra" egy amolyan "közösségi prospect ranking", amit a fórumozók 95%-a használ.
Aldon Smith Texans-os kiválasztásánál is fura volt, h poszt szerinti riválisa, Justin Houston egy szavazatot se kapott vagy a többi cornert megelőzve Jimmy Smith a hazudozásával és karakterproblémáival együtt kiment ilyen döbbenetesen korán.
(Kíváncsi vagyok, h ha DoM nem írja a Texans-hoz Taylort, akkor mennyi szavazatot kapott volna)

Az én saját posztonkénti listámon is megelőzi Cameron Jordan a Watt-Heyward-Wilkerson hármast, de csak épphogy. Nem fogok meglepődni, ha valamelyik majd beelőzi. A cornereknél meg - le is alig merem írni 😊 - nálam Curtis Brown jön Amukamara után.

A Rams pick-re: sztem Phil Taylor - bár méretei alapján az - nem az a klasszikus NT. Magasan van a súlypontja (alapból ugye 6'3 a pali), nem annyira erős, sztem ő nem az a kimozdíthatatlan kőszikla NT, mint Hampton vagy Wilfork. Ellenben nagyon gyors a méreteihez képest, baromi jól egy-egyezik, ez a Senior bowlon is kiderült. Nem véletlen, h sokan úgy vélik, h 3-4-ben lehet, h DE lenne, olyan szerepkörben, mint Ngata. Sztem 4-3ban lenne igazán jó egy agresszív 1 gap rendszerben, mint amilyen Spagnuolóé.
Robbins pedig már 34 éves, szóval jöhet az utód.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amit én nem értek az a Kerrigan mánia. Nem rossz a gyerek, de Watt legalább egy szinten van vele szerintem, ha nem jobb nála. Ehhez képest rá eddig szinte senki nem szavazott, az emo meg megnyeri.
szerk: bár inkább Jordan nyeri, de így is nagyon sok szavazata lesz Kerrigannek.Schleck
Kerrigan pass rusherként sokkal képzettebb. Ha valakinek 4-3-as DE kell, akkor inkább vigye az emót, mint a főként erőből dolgozó Wattot.

Plusz mivel Purdue DE, így nem lehet vele bakot lőni 😛

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Selvie nekem is tetszik és tetszett, szerintem meg tudná oldani.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Amit én nem értek az a Kerrigan mánia. Nem rossz a gyerek, de Watt legalább egy szinten van vele szerintem, ha nem jobb nála. Ehhez képest rá eddig szinte senki nem szavazott, az emo meg megnyeri.
szerk: bár inkább Jordan nyeri, de így is nagyon sok szavazata lesz Kerrigannek.Schleck
Kinek mi.
Szerintem Kerrigan kurva jó 4-3 DE, ezért sem tudom, A Rams miért vinné az amúgy 3-4-es Jordant. Jobb, mint Watt.
De legkésőbb Jagsnél szvsz kimegy Kerrigan. Szerintem.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
vagy Hall cseréjeként (idén) DE-nek. Azért szavaztam rá mert:
1. itt szerintem steal
2. van annyira univerzális a srác, hogy Spagnoulo keze alatt azért tudna faszán teljesíteni

Ha nem lett volna bent akkor Liuget-et íromFucu
En is igy gondolom. Hiaba volt Hallnak 10+ sackes idenye, 34 eves, szoval nem o a jovo. Masik poszt Longgal megoldva, a csuszo Jordan itt jo valasztasnak tunik, es a Spags faktor nem elhanyagolhato. Raadasul ha a Virginia 3-4-ebol erkezo Longbol lehetett 4-3 DE, akkor szerintem Jordan is alkalmas lehet ra. (Legvegso esetben megy be kozepre daralni.)lotus86
Jordanből szvsz 3-tech lehetne Spagnsél, nekik most vmi speed rusher DE kellene Cam meg nagyon nem az. Mondjuk én se véletlen írtam Liugetet...empty taxi
azért Selvie nem volt olyan szar tavaly, plusz egy év szerintem segít neki. azért a futás ellen is jól jön a segítség, mert Lau szerelt le majdnem mindenkit. középen szerintem a Robbins-Jordan páros elég szimpatikus lenne a szélen meg Long és Hall/Selvie. tetszetős 😊

Schleck: Watt is inkább 3-4 DE mint 4-3 DE/DT én több lehetőséget látok Jordan-ben mint Watt-ban. Watt megy majd a Patsbe 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amit én nem értek az a Kerrigan mánia. Nem rossz a gyerek, de Watt legalább egy szinten van vele szerintem, ha nem jobb nála. Ehhez képest rá eddig szinte senki nem szavazott, az emo meg megnyeri.
szerk: bár inkább Jordan nyeri, de így is nagyon sok szavazata lesz Kerrigannek.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Biztos triviális, de milyen posztra menne Cameron Jordan a Ramshez? Under tackle?DoM
vagy Hall cseréjeként (idén) DE-nek. Azért szavaztam rá mert:
1. itt szerintem steal
2. van annyira univerzális a srác, hogy Spagnoulo keze alatt azért tudna faszán teljesíteni

Ha nem lett volna bent akkor Liuget-et íromFucu
En is igy gondolom. Hiaba volt Hallnak 10+ sackes idenye, 34 eves, szoval nem o a jovo. Masik poszt Longgal megoldva, a csuszo Jordan itt jo valasztasnak tunik, es a Spags faktor nem elhanyagolhato. Raadasul ha a Virginia 3-4-ebol erkezo Longbol lehetett 4-3 DE, akkor szerintem Jordan is alkalmas lehet ra. (Legvegso esetben megy be kozepre daralni.)lotus86
Jordanből szvsz 3-tech lehetne Spagnsél, nekik most vmi speed rusher DE kellene Cam meg nagyon nem az. Mondjuk én se véletlen írtam Liugetet...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Biztos triviális, de milyen posztra menne Cameron Jordan a Ramshez? Under tackle?DoM
vagy Hall cseréjeként (idén) DE-nek. Azért szavaztam rá mert:
1. itt szerintem steal
2. van annyira univerzális a srác, hogy Spagnoulo keze alatt azért tudna faszán teljesíteni

Ha nem lett volna bent akkor Liuget-et íromFucu
En is igy gondolom. Hiaba volt Hallnak 10+ sackes idenye, 34 eves, szoval nem o a jovo. Masik poszt Longgal megoldva, a csuszo Jordan itt jo valasztasnak tunik, es a Spags faktor nem elhanyagolhato. Raadasul ha a Virginia 3-4-ebol erkezo Longbol lehetett 4-3 DE, akkor szerintem Jordan is alkalmas lehet ra. (Legvegso esetben megy be kozepre daralni.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Biztos triviális, de milyen posztra menne Cameron Jordan a Ramshez? Under tackle?DoM
vagy Hall cseréjeként (idén) DE-nek. Azért szavaztam rá mert:
1. itt szerintem steal
2. van annyira univerzális a srác, hogy Spagnoulo keze alatt azért tudna faszán teljesíteni

Ha nem lett volna bent akkor Liuget-et írom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Biztos triviális, de milyen posztra menne Cameron Jordan a Ramshez? Under tackle?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők:
Liuget, Rudolph, Baldwin és Torrey Smith
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192697#p192697

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 év alatt mennyi sacknél fognak járni

....

Cal DE Cameron Jordan: That would probably be whether I'm a cat or a dog. I went about answering it as: I'm a dog. I'm loyal and friendly, but you have to respect me.iktriad
A kutyásat láttam, én sem értettem azt a ravasz kérdést, nemcsak ő. De persze válaszolni lehet mindenre.

Előbbi pedig mekkora marhaság már! Mert persze ő majd kiszámolja ki mennyi sacket szerez. Én mindjárt kiszámolom, hogy ki mennyi TD-t dob öt éven belül, függetlenül attól, hogy melyik csapathoz megy éppen, meg úgy egyáltalán.ulpianus
A statisztikai dologra annyit, 5 év múlva újra elő lehet venni ezt az irást, aztán kiderül mennyire volt igaza a készítőjének.

A kutyás-macskás kérdés meg tényleg jó rágos. Mondjuk CB-nél és WR-nél tuti hogy a macskás válasz jó (reflexek) 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
5 év alatt mennyi sacknél fognak járni

....

Cal DE Cameron Jordan: That would probably be whether I'm a cat or a dog. I went about answering it as: I'm a dog. I'm loyal and friendly, but you have to respect me.iktriad
A kutyásat láttam, én sem értettem azt a ravasz kérdést, nemcsak ő. De persze válaszolni lehet mindenre.

Előbbi pedig mekkora marhaság már! Mert persze ő majd kiszámolja ki mennyi sacket szerez. Én mindjárt kiszámolom, hogy ki mennyi TD-t dob öt éven belül, függetlenül attól, hogy melyik csapathoz megy éppen, meg úgy egyáltalán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy érdekes elemzés fizikai paraméterek, collegeban kihagyott meccsek és egyebek alapján arról, hogy a mostani draft (4-3 edge rusherek és 3-4 outside linebackerei) pass rusherei (Von Miller, Justin Houston, Kerrigan, Bowers, Aldon Smith, Quinn, Brooks Reed, és Jabaal Sheard) 5 év alatt mennyi sacknél fognak járni (=ki lesz valószinű bust és ki nem):
http://www.footballoutsiders.com/ramblings/2011/sackseer-lets-try-again


És Cameron Jordan arról mi volt a legfurcsább kérdés amit egy csapattól kapott egy NFL interjú során:
What is the oddest question a team has asked you in an interview?

Cal DE Cameron Jordan: That would probably be whether I'm a cat or a dog. I went about answering it as: I'm a dog. I'm loyal and friendly, but you have to respect me.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Ohio State QB Terrelle Pryor is reportedly considering forgoing his senior year and entering the supplemental draft.

:ogsn
Már az öt meccses eltiltás bejelentése után is inkább meglepő volt, hogy azt mondta marad, mint várható. Seniorként se hinném, hogy sok vizet zavarna az NFL-ben, így se fog.DoM
lehet viszont tippelni, hogy milyen posztra képzik át 😀Höri
azóta már kiderült, hogy ezt a sztorit is benyalta az National Football Post


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ohio State QB Terrelle Pryor is reportedly considering forgoing his senior year and entering the supplemental draft.

:ogsn
Már az öt meccses eltiltás bejelentése után is inkább meglepő volt, hogy azt mondta marad, mint várható. Seniorként se hinném, hogy sok vizet zavarna az NFL-ben, így se fog.DoM
lehet viszont tippelni, hogy milyen posztra képzik át 😀

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha Jordan még benn van (szerintem nem lesz), akkor ő az egyértelmű pick a Ramsnek BPA is + need is.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
SB Nation 1. kör:
http://www.mockingthedraft.com/2011/4/11/2094455/2011-nfl-mock-draft-derek-sherrod-green-bay-packersvassadi
Elég nevetséges mock szerintem. A Texans -> WR után nem is olvastam...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lesznek futók a 2-3. körben is 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, hárman is tudjuk, hogy Ingram lenne a frankó választás a Rams-nek, helyes 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
SB Nation 1. kör:
http://www.mockingthedraft.com/2011/4/11/2094455/2011-nfl-mock-draft-derek-sherrod-green-bay-packers
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
NFP reported Bradford to the draft in January '09, about a week before he announced his return to OU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Már az öt meccses eltiltás bejelentése után is inkább meglepő volt, hogy azt mondta marad, mint várható. Seniorként se hinném, hogy sok vizet zavarna az NFL-ben, így se fog.DoM
De akkor miért a supplemental, miért nem a rendes draftra jelentkezett annak idején? Nem hiszem, hogy supplementalon jobb esélyei lennének az elkelésre.gsn
Lehet a Tressel balhé utózöngéi érték el, vagy ő már tud valamit the VEST közeli jövőjéről (kapott egy email másolatot xyz-től), ami miatt jelentősen átértékelte a csapat esélyeit az idei évre.DoM
valószínűleg a Tressel-balhé az oka, bár én még hivatalos forrástól ezt a hírt nem láttam megerősítve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ohio State QB Terrelle Pryor is reportedly considering forgoing his senior year and entering the supplemental draft.

:ogsn
Már az öt meccses eltiltás bejelentése után is inkább meglepő volt, hogy azt mondta marad, mint várható. Seniorként se hinném, hogy sok vizet zavarna az NFL-ben, így se fog.DoM
De akkor miért a supplemental, miért nem a rendes draftra jelentkezett annak idején? Nem hiszem, hogy supplementalon jobb esélyei lennének az elkelésre.gsn
Lehet a Tressel balhé utózöngéi érték el, vagy ő már tud valamit the VEST közeli jövőjéről (kapott egy email másolatot xyz-től), ami miatt jelentősen átértékelte a csapat esélyeit az idei évre.